Seyrantepe Şilbe Stadı
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Diyarbakır

Kapasite: 3000

Evsahibi takım(lar): Bağlar Belediyespor, Kayapınar Belediyespor, Yenişehir Belediyespor

Adres: -

2021/22 Sezonu Maç programı

Bölgesel Amatör Lig 1. Bölge 2.Grup 2. Hafta 07/11/2021 13:00 Bağlar Belediyespor 2-1 Kızıltepe Sportif Faaliyetler
Bölgesel Amatör Lig 1. Bölge 2.Grup 4. Hafta 21/11/2021 13:00 Bağlar Belediyespor 0-0 Diyarbakırspor
Diyarbakır Süper Amatör B Grubu 1. Hafta 28/11/2021 11:00 Diyarbakır Yolspor 7-1 Diyarbakır Sanayi Sitesi
Bölgesel Amatör Lig 1. Bölge 2.Grup 5. Hafta 28/11/2021 13:00 Diyarbakırspor 1-2 Batman 72 Belediyespor
Diyarbakır Süper Amatör C Grubu 2. Hafta 04/12/2021 12:00 Sur Belediyespor 4-1 Ergani Gençlik Hizmetleri
Diyarbakır Süper Amatör A Grubu 2. Hafta 04/12/2021 14:00 Kayapınar Belediyespor 0-3 Silvan Aslanspor
Diyarbakır Süper Amatör B Grubu 2. Hafta 05/12/2021 12:00 Diyarbakır 639 Spor 1-4 Diyarbakır Yolspor
Bölgesel Amatör Lig 1. Bölge 2.Grup 6. Hafta 05/12/2021 13:00 Bağlar Belediyespor 1-1 Mazıdağı Fosfatspor
Diyarbakır Süper Amatör B Grubu 3. Hafta 12/12/2021 10:00 Diyarbakır Sanayi Sitesi 6-3 Seyrantepe Gençlikspor
Diyarbakır Süper Amatör C Grubu 3. Hafta 12/12/2021 12:00 Diyarbakır Doğuş Gençlikspor 1-6 Pasur Belediyespor
Diyarbakır Süper Amatör B Grubu 3. Hafta 12/12/2021 14:00 Diyarbakır Yolspor 0-1 Erganispor
Diyarbakır Süper Amatör C Grubu 4. Hafta 18/12/2021 12:00 Sur Belediyespor 0-3 Çermikspor
Diyarbakır Süper Amatör A Grubu 4. Hafta 19/12/2021 12:00 Kayapınar Belediyespor 0-2 Çüngüş Gençlikspor
Diyarbakır 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 19/12/2021 14:00 Diyarbakır Adaletspor 0-0 Dicle Gençlikspor
Diyarbakır 1.Amatör C Grubu 1. Hafta 19/12/2021 16:00 Asur Gençlikspor 0-9 Diyarbakır DSİ
Diyarbakır Süper Amatör A Grubu 5. Hafta 25/12/2021 12:00 Yenişehir Belediyespor 6-2 Hani Gençlikspor
Diyarbakır Süper Amatör B Grubu 5. Hafta 25/12/2021 14:00 Diyarbakır Yolspor 2-1 Licespor
Diyarbakır Süper Amatör B Grubu 5. Hafta 26/12/2021 10:00 Diyarbakır 639 Spor 5-1 Seyrantepe Gençlikspor
Diyarbakır Süper Amatör B Grubu 5. Hafta 26/12/2021 14:00 Diyarbakır Sanayi Sitesi 0-6 Erganispor
Diyarbakır 1.Amatör C Grubu 3. Hafta 01/01/2022 14:00 Asur Gençlikspor 1-5 Çermik 21 FK
Diyarbakır Süper Amatör A Grubu 6. Hafta 02/01/2022 12:00 Kayapınar Belediyespor 0-4 Gazilerspor
Diyarbakır Süper Amatör A Grubu 6. Hafta 02/01/2022 14:00 Yenişehir Harb-İş 1-2 Ergani Sportif Faaliyetler
Diyarbakır Süper Amatör C Grubu 7. Hafta 08/01/2022 13:00 Diyarbakır Aslanspor 2-5 Pasur Belediyespor
Diyarbakır Süper Amatör C Grubu 7. Hafta 08/01/2022 15:00 Sur Belediyespor 6-0 Ergani Yıldızspor
Diyarbakır Süper Amatör A Grubu 7. Hafta 09/01/2022 13:00 Yenişehir Belediyespor 7-0 Çüngüş Gençlikspor
Diyarbakır Süper Amatör A Grubu 7. Hafta 09/01/2022 15:00 Yenişehir Harb-İş 0-1 Hani Gençlikspor
Diyarbakır Süper Amatör B Grubu 7. Hafta 09/01/2022 15:00 Seyrantepe Gençlikspor 0-10 Erganispor
Diyarbakır Süper Amatör B Grubu 8. Hafta 12/01/2022 17:00 Diyarbakır Yolspor 4-1 Seyrantepe Gençlikspor
Diyarbakır Süper Amatör A Grubu 8. Hafta 12/01/2022 19:00 Gazilerspor 1-3 Yenişehir Belediyespor
Diyarbakır 1.Amatör C Grubu 5. Hafta 15/01/2022 12:00 Yaşar Gençlikspor 0-3 Diyarin-Terspor
Diyarbakır 1.Amatör A Grubu 5. Hafta 15/01/2022 14:00 Kızıl Anka FK 1-2 Dicle Gençlikspor
Diyarbakır Süper Amatör B Grubu 9. Hafta 02/02/2022 13:00 Diyarbakır FK 0-6 Diyarbakır Yolspor
Diyarbakır 1.Amatör C Grubu 6. Hafta 06/02/2022 11:00 Diyarbakır Ziraatspor 3-0 Asur Gençlikspor
Diyarbakır 1.Amatör A Grubu 6. Hafta 06/02/2022 13:00 Dicle Gençlikspor 1-1 Lice Kayaspor
Diyarbakır 1.Amatör C Grubu 6. Hafta 06/02/2022 15:00 Bağcılar Sportif Faaliyetler 5-1 Yaşar Gençlikspor
Diyarbakır 1.Amatör C Grubu 5. Hafta 09/02/2022 14:00 Diyarbakır DSİ 6-0 Çermik 21 FK
Diyarbakır Süper Amatör C Grubu 10. Hafta 12/02/2022 14:00 Diyarbakır Aslanspor 3-1 Diyarbakır Doğuş Gençlikspor
Diyarbakır Süper Amatör B Grubu 10. Hafta 13/02/2022 11:00 Diyarbakır Sanayi Sitesi 0-6 Diyarbakır Yolspor
Diyarbakır Süper Amatör A Grubu 10. Hafta 13/02/2022 13:00 Kayapınar Belediyespor 0-1 Yenişehir Belediyespor
Diyarbakır Süper Amatör C Grubu 10. Hafta 13/02/2022 15:00 Surkent 21 Gençlikspor 1-2 Öğretmenler Ayspor
Diyarbakır Süper Amatör C Grubu 11. Hafta 19/02/2022 15:00 Diyarbakır Doğuş Gençlikspor 4-3 Ergani Yıldızspor
Diyarbakır 1.Amatör A Grubu 8. Hafta 20/02/2022 11:00 Diyarbakır Adaletspor 5-1 Diyarbakır 1968 Spor
Diyarbakır 1.Amatör A Grubu 8. Hafta 20/02/2022 13:00 Şeyh Şamil Gençlikspor 2-1 Lice Kayaspor
Diyarbakır Süper Amatör A Grubu 11. Hafta 20/02/2022 15:00 Gazilerspor 1-1 Ergani Sportif Faaliyetler
Diyarbakır 1.Amatör B Grubu 8. Hafta 20/02/2022 17:00 Diclekent Gençlikspor 3-2 Diyar 21 Spor
Diyarbakır 1.Amatör C Grubu 8. Hafta 26/02/2022 13:00 Diyarbakır DSİ 12-0 Asur Gençlikspor
Diyarbakır 1.Amatör B Grubu 9. Hafta 26/02/2022 15:00 Fiskaya Gençlikspor 0-5 Eğil Gençlikspor
Diyarbakır Süper Amatör A Grubu 13. Hafta 05/03/2022 13:00 Yenişehir Belediyespor 4-0 Ergani Sportif Faaliyetler
Diyarbakır Süper Amatör C Grubu 13. Hafta 05/03/2022 15:00 Sur Gençlikspor 2-3 Ergani Yıldızspor
Diyarbakır 1.Amatör C Grubu 9. Hafta 05/03/2022 17:00 Bağcılar Sportif Faaliyetler 2-1 Diyarbakır DSİ
Diyarbakır Süper Amatör C Grubu 13. Hafta 06/03/2022 13:00 Öğretmenler Ayspor 1-5 Pasur Belediyespor
Diyarbakır Süper Amatör B Grubu 13. Hafta 06/03/2022 15:00 Diyarbakır Yolspor 2-0 Kocaköy Gençlikspor
Diyarbakır Süper Amatör B Grubu 13. Hafta 06/03/2022 17:00 Diyarbakır FK 0-11 Erganispor
Diyarbakır 1.Amatör A Grubu 11. Hafta 09/03/2022 15:00 Şeyh Şamil Gençlikspor 2-4 Dicle Gençlikspor
Diyarbakır 1.Amatör C Grubu 10. Hafta 09/03/2022 17:00 Diyarbakır DSİ 3-2 Yaşar Gençlikspor
Diyarbakır Süper Amatör B Grubu 15. Hafta 12/03/2022 12:00 Diyarbakır Yolspor 3-0 Bismil 15 Temmuz Gençlikspor
Diyarbakır Süper Amatör C Grubu 15. Hafta 12/03/2022 14:00 Öğretmenler Ayspor 1-2 Çermikspor
Diyarbakır 1.Amatör C Grubu 11. Hafta 12/03/2022 16:00 Diyarbakır Ziraatspor 2-8 Diyarbakır DSİ
Diyarbakır Süper Amatör B Grubu 15. Hafta 13/03/2022 12:00 Diyarbakır FK 0-4 Licespor
Diyarbakır Süper Amatör C Grubu 15. Hafta 13/03/2022 14:00 Diyarbakır Aslanspor 5-3 Ergani Yıldızspor
Diyarbakır Süper Amatör B Grubu 15. Hafta 13/03/2022 16:00 Diyarbakır 639 Spor 0-3 Erganispor
Diyarbakır Süper Amatör B Grubu 16. Hafta 19/03/2022 13:00 Licespor 6-1 Diyarbakır Sanayi Sitesi
Diyarbakır Süper Amatör A Grubu 16. Hafta 20/03/2022 17:00 Kayapınar Belediyespor 4-0 Ergani Sportif Faaliyetler
Diyarbakır Süper Amatör B Grubu 17. Hafta 23/03/2022 13:00 Seyrantepe Gençlikspor 0-8 Diyarbakır Yolspor
Diyarbakır Süper Amatör B Grubu 17. Hafta 23/03/2022 15:00 Diyarbakır 639 Spor 1-4 Licespor
Diyarbakır Süper Amatör A Grubu 17. Hafta 23/03/2022 17:00 Yenişehir Belediyespor 7-1 Gazilerspor
Diyarbakır Süper Amatör C Grubu 18. Hafta 27/03/2022 13:00 Öğretmenler Ayspor 2-2 Sur Gençlikspor
Diyarbakır 1.Amatör A Grubu 15. Hafta 27/03/2022 15:00 Kızıl Anka FK 1-3 Diyarbakır Adaletspor
Diyarbakır 1.Amatör C Grubu 14. Hafta 30/03/2022 13:00 Bağcılar Sportif Faaliyetler 1-1 Çermik 21 FK
Diyarbakır 1.Amatör C Grubu 14. Hafta 30/03/2022 15:00 Diyarin-Terspor 0-2 Diyarbakır DSİ
Diyarbakır 1.Amatör A Grubu 16. Hafta 30/03/2022 17:00 Diyarbakır Adaletspor 3-1 Lice Kayaspor
Diyarbakır Süper Amatör Play-Off 1. Hafta 24/04/2022 12:00 Erganispor 2-2 Yenişehir Belediyespor
Diyarbakır Süper Amatör Play-Off 1. Hafta 24/04/2022 14:00 Diyarbakır Yolspor 2-0 Silvan Aslanspor
Diyarbakır Süper Amatör Play-Off 1. Hafta 24/04/2022 16:00 Öğretmenler Ayspor 0-0 Pasur Belediyespor
Diyarbakır Süper Amatör Play-Off 2. Hafta 30/04/2022 12:00 Yenişehir Belediyespor 2-2 Silvan Aslanspor
Diyarbakır Süper Amatör Play-Off 2. Hafta 30/04/2022 14:00 Erganispor 3-1 Pasur Belediyespor
Diyarbakır Süper Amatör Play-Off 2. Hafta 30/04/2022 16:00 Diyarbakır Yolspor 0-0 Öğretmenler Ayspor
Diyarbakır 1.Amatör Play-Off 1. Hafta 07/05/2022 12:00 Bağcılar Sportif Faaliyetler 1-1 Diyarbakır DSİ
Diyarbakır 1.Amatör Play-Off 1. Hafta 07/05/2022 14:00 Eğil Gençlikspor 0-0 Diyarbakır Adaletspor
Diyarbakır 1.Amatör Play-Off 1. Hafta 07/05/2022 16:00 Dicle Gençlikspor 0-1 Diclekent Gençlikspor
Diyarbakır Süper Amatör Play-Off 3. Hafta 08/05/2022 12:00 Yenişehir Belediyespor 0-0 Pasur Belediyespor
Diyarbakır Süper Amatör Play-Off 3. Hafta 08/05/2022 14:00 Silvan Aslanspor 2-4 Öğretmenler Ayspor
Diyarbakır Süper Amatör Play-Off 3. Hafta 08/05/2022 16:00 Erganispor 2-2 Diyarbakır Yolspor
Diyarbakır 1.Amatör Play-Off 2. Hafta 14/05/2022 14:00 Diclekent Gençlikspor 0-3 Bağcılar Sportif Faaliyetler
Diyarbakır 1.Amatör Play-Off 2. Hafta 14/05/2022 16:00 Diyarbakır Adaletspor 6-0 Dicle Gençlikspor
Diyarbakır Süper Amatör Play-Off 4. Hafta 15/05/2022 12:00 Öğretmenler Ayspor 0-2 Yenişehir Belediyespor
Diyarbakır Süper Amatör Play-Off 4. Hafta 15/05/2022 14:00 Diyarbakır Yolspor 0-0 Pasur Belediyespor
Diyarbakır Süper Amatör Play-Off 4. Hafta 15/05/2022 16:00 Silvan Aslanspor 1-5 Erganispor
Diyarbakır 1.Amatör Play-Off 2. Hafta 17/05/2022 15:00 Diyarbakır DSİ 0-4 Eğil Gençlikspor
Diyarbakır 1.Amatör Play-Off 3. Hafta 21/05/2022 14:00 Eğil Gençlikspor 7-0 Dicle Gençlikspor
Diyarbakır 1.Amatör Play-Off 3. Hafta 21/05/2022 16:00 Bağcılar Sportif Faaliyetler 2-0 Diyarbakır Adaletspor
Diyarbakır Süper Amatör Play-Off 5. Hafta 22/05/2022 13:00 Pasur Belediyespor 5-1 Silvan Aslanspor
Diyarbakır Süper Amatör Play-Off 5. Hafta 22/05/2022 16:00 Erganispor 2-0 Öğretmenler Ayspor
Diyarbakır 1.Amatör Play-Off 3. Hafta 23/05/2022 16:00 Diyarbakır DSİ 4-0 Diclekent Gençlikspor
Diyarbakır 1.Amatör Play-Off 4. Hafta 28/05/2022 16:00 Eğil Gençlikspor 1-2 Bağcılar Sportif Faaliyetler
Diyarbakır Süper Amatör Play-Off Baraj Maçı 1. Hafta 29/05/2022 16:00 Yenişehir Belediyespor 1-0 Diyarbakır Yolspor
Diyarbakır 1.Amatör Play-Off 4. Hafta 31/05/2022 16:00 Dicle Gençlikspor 1-4 Diyarbakır DSİ
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-22 ++ | MI Design