Seyrantepe Şilbe 1 Nolu Saha
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Diyarbakır

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): -

Adres: -

2018/19 Sezonu Maç programı

Diyarbakır 1.Amatör B Grubu 5. Hafta 11/11/2018 14:30 Diyarbakırspor 3-0 Kocaköy Gençlikspor
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 10. Hafta 25/11/2018 13:00 Bağlar Belediyespor 4-0 Karlıova Yıldırımspor
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 11. Hafta 02/12/2018 13:00 Diyarbakır Yolspor 1-0 12 Bingölspor
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 12. Hafta 09/12/2018 13:00 Diyarbakır Yolspor 0-2 Siirt İl Özel İdare
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 13. Hafta 16/12/2018 13:00 Bağlar Belediyespor 0-1 1955 Batman Belediyespor
Diyarbakır 1.Amatör A Grubu 10. Hafta 13/01/2019 13:00 Hani Gençlikspor 3-3 Yenişehir Harb-İş
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 14. Hafta 20/01/2019 13:00 Bağlar Belediyespor 0-1 Bitlis Özgüzelderespor
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 15. Hafta 27/01/2019 13:00 Diyarbakır Yolspor 0-1 Muş Menderesspor
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 17. Hafta 10/02/2019 13:00 Diyarbakır Yolspor 3-2 Karlıova Yıldırımspor
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 18. Hafta 17/02/2019 13:00 Bağlar Belediyespor 4-1 Diyarbakır Yolspor
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 20. Hafta 03/03/2019 13:00 Bağlar Belediyespor 0-3 Mardin Büyükşehir Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 21. Hafta 09/03/2019 13:00 Diyarbakır Yolspor 1-0 Bitlis Özgüzelderespor
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 22. Hafta 17/03/2019 13:00 Bağlar Belediyespor 4-0 Ağrı Gençlerbirliği
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 23. Hafta 24/03/2019 14:00 Diyarbakır Yolspor 1-3 Ağrı 1970 Spor
Diyarbakır 2.Amatör B Grubu 9. Hafta 13/04/2019 10:00 Diyarbakır Ziraatspor 1-4 Diyarbakır Aslanspor
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 25. Hafta 13/04/2019 14:00 Bağlar Belediyespor 7-0 Erciş Gençlik Belediyespor
Diyarbakır 2.Amatör A Grubu 10. Hafta 17/04/2019 16:30 Ergani Anadolu İmam Hatip Lisesi 1-0 Sur Gençlikspor
Diyarbakır 2.Amatör B Grubu 11. Hafta 21/04/2019 11:30 Diyarbakır Ziraatspor 0-4 Diyarbakır 639 Spor
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 26. Hafta 21/04/2019 14:00 Diyarbakır Yolspor 2-3 1960 Silopispor
Diyarbakır 2.Amatör A Grubu 11. Hafta 21/04/2019 16:30 Diyarbakır Adaletspor 0-3 Ergani Sportif Faaliyetler
Diyarbakır 2.Amatör B Grubu 12. Hafta 24/04/2019 14:00 Karacadağspor 5-0 1903 Diyarbakır Kartalspor
Kadınlar 3.Lig Play-Off 4. Hafta 05/05/2019 15:00 1955 Batman Belediyespor 2-0 Şanlıurfa Gençlikspor
Diyarbakır 2.Amatör Play-Off 1. Hafta 12/05/2019 16:30 Diyarbakır Aslanspor 3-0 Ergani Sportif Faaliyetler
Diyarbakır 2.Amatör Play-Off 3. Hafta 18/05/2019 21:30 Diyarbakır 639 Spor 5-3 Diyarbakır 1968 Spor
Diyarbakır 2.Amatör Play-Off 3. Hafta 19/05/2019 21:30 Sur Gençlikspor 1-1 Ergani Sportif Faaliyetler
Diyarbakır 2.Amatör Play-Off 4. Hafta 23/05/2019 22:00 Diyarbakır 1968 Spor 0-3 Ergani Sportif Faaliyetler
Diyarbakır 2.Amatör Play-Off 5. Hafta 25/05/2019 21:30 Ergani Sportif Faaliyetler 3-0 Surkent 21 Gençlikspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-19 ++ | MI Design