Şıralık 2 Nolu Saha
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Düzce

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): -

Adres: -

2017/18 Sezonu Maç programı

Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 1. Hafta 24/09/2017 15:00 Beyköy Belediyespor 0-2 Anadolu Üniversitesi
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 3. Hafta 08/10/2017 15:00 Beyköy Belediyespor 2-1 Yeşilköyspor
Düzce Süper Amatör 2. Hafta 15/10/2017 13:00 Activo Yapı Kuzey Yıldızıspor 0-2 Çilimli Belediyespor
Düzce Süper Amatör 2. Hafta 15/10/2017 15:00 Üçyolspor 3-4 Sivrikaya Sinerjispor
Düzce Süper Amatör 3. Hafta 18/10/2017 19:00 Düzce Belediyespor 5-0 Üçyolspor
Düzce 1.Amatör B Grubu 1. Hafta 21/10/2017 18:00 Karaca Çobanspor 4-3 Altunçayspor
Düzce 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 22/10/2017 13:00 Koçyazıspor 2-2 Yazıpınarspor
Düzce 1.Amatör B Grubu 1. Hafta 22/10/2017 15:00 Aziziyespor 1-1 Çamköyspor
Düzce 1.Amatör B Grubu 1. Hafta 22/10/2017 17:00 Kabalakspor 4-3 Özbalatlıspor
Düzce Süper Amatör 5. Hafta 28/10/2017 17:30 Bahçeköyspor 1-4 Activo Yapı Kuzey Yıldızıspor
Düzce 1.Amatör A Grubu 2. Hafta 28/10/2017 19:30 Çiftlik Gençlikspor 2-1 1934 Selamlarspor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 6. Hafta 29/10/2017 14:00 Beyköy Belediyespor 2-2 TKİ Tavşanlı Linyitspor
Düzce 1.Amatör A Grubu 3. Hafta 04/11/2017 17:00 Koçyazıspor 2-4 Tavak Çimenspor
Düzce Süper Amatör 6. Hafta 04/11/2017 19:00 Pandul İnşaat Elmacıkspor 3-0 Sivrikaya Sinerjispor
Düzce 1.Amatör A Grubu 3. Hafta 05/11/2017 13:00 Beçispor 2-1 Yazıpınarspor
Düzce 1.Amatör B Grubu 3. Hafta 05/11/2017 15:00 Kabalakspor 2-0 Aziziyespor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 8. Hafta 12/11/2017 14:00 Beyköy Belediyespor 1-0 Eskişehir Kurtuluşspor
Düzce Süper Amatör 7. Hafta 12/11/2017 17:00 Kirazlıspor 1-3 Aydınpınarspor
Düzce 1.Amatör B Grubu 4. Hafta 12/11/2017 19:00 Aziziyespor 2-4 Karaca Çobanspor
Düzce 1.Amatör A Grubu 5. Hafta 19/11/2017 13:00 Koçyazıspor 2-4 Kurtsuyuspor
Düzce Süper Amatör 8. Hafta 19/11/2017 15:00 Activo Yapı Kuzey Yıldızıspor 4-0 Üçyolspor
Düzce 1.Amatör B Grubu 6. Hafta 25/11/2017 16:00 Aziziyespor 4-2 Altunçayspor
Düzce 1.Amatör B Grubu 6. Hafta 25/11/2017 18:00 Karaca Çobanspor 2-1 Beyörenspor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 10. Hafta 26/11/2017 14:00 Beyköy Belediyespor 0-2 Kaynaşlı Belediyespor
Düzce 1.Amatör B Grubu 6. Hafta 26/11/2017 17:00 Çamköyspor 1-1 Özbalatlıspor
Düzce 1.Amatör A Grubu 6. Hafta 26/11/2017 19:00 Çiftlik Gençlikspor 1-2 Tavak Çimenspor
Düzce Süper Amatör 10. Hafta 29/11/2017 19:00 Pandul İnşaat Elmacıkspor 1-0 Hamidiyespor
Düzce Süper Amatör 11. Hafta 03/12/2017 13:00 Düzce Belediyespor 6-1 Sivrikaya Sinerjispor
Düzce Süper Amatör 11. Hafta 03/12/2017 15:00 Hamidiyespor 0-2 Cumayeri Belediyespor
Düzce 1.Amatör A Grubu 7. Hafta 03/12/2017 17:00 Beçispor 4-2 1934 Selamlarspor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 12. Hafta 10/12/2017 14:00 Beyköy Belediyespor 0-2 Tavşanlı Moymulspor
Düzce Süper Amatör 13. Hafta 17/12/2017 13:00 Hamidiyespor 0-5 Çilimli Belediyespor
Düzce Süper Amatör 13. Hafta 17/12/2017 15:00 Kirazlıspor 5-1 Sivrikaya Sinerjispor
Düzce 1.Amatör B Grubu 9. Hafta 17/12/2017 17:00 Düzce Modern Eğitimciler 3-2 Altunçayspor
Düzce 1.Amatör B Grubu 10. Hafta 24/12/2017 12:00 Aziziyespor 1-3 Kabalakspor
Düzce 1.Amatör A Grubu 10. Hafta 28/12/2017 19:30 Kurtsuyuspor 0-0 1934 Selamlarspor
Düzce 1.Amatör A Grubu 11. Hafta 31/12/2017 13:00 Koçyazıspor 1-2 Çiftlik Gençlikspor
Düzce 1.Amatör B Grubu 11. Hafta 31/12/2017 15:00 Kabalakspor 2-1 Beyörenspor
Düzce 1.Amatör B Grubu 11. Hafta 31/12/2017 17:00 Karaca Çobanspor 1-4 Aziziyespor
Düzce 1.Amatör A Grubu 12. Hafta 07/01/2018 13:00 Kurtsuyuspor 5-2 Koçyazıspor
Düzce 1.Amatör B Grubu 12. Hafta 07/01/2018 15:00 Aziziyespor 3-1 Düzce Modern Eğitimciler
Düzce Süper Amatör 16. Hafta 13/01/2018 18:00 Kirazlıspor 3-2 Akçakocaspor
Düzce Süper Amatör 16. Hafta 14/01/2018 15:00 Activo Yapı Kuzey Yıldızıspor 3-0 Sivrikaya Sinerjispor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 15. Hafta 21/01/2018 14:00 Beyköy Belediyespor 0-2 Feriköy
Düzce Süper Amatör 18. Hafta 28/01/2018 13:00 Pandul İnşaat Elmacıkspor 0-2 Çilimli Belediyespor
Düzce Süper Amatör 18. Hafta 28/01/2018 15:00 Hamidiyespor 1-1 Akçakocaspor
Düzce Süper Amatör 19. Hafta 07/02/2018 19:00 Çilimli Belediyespor 4-0 Cumayeri Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 18. Hafta 11/02/2018 14:00 Beyköy Belediyespor 0-1 Bozüyük Vitraspor
Düzce 2.Amatör C Grubu 1. Hafta 17/02/2018 17:00 Kutlu Köyü Gençlik 3-6 Kurukavakspor
Düzce 2.Amatör B Grubu 1. Hafta 17/02/2018 19:00 Beycilerspor 0-1 Kavakbıçkıspor
Düzce 2.Amatör A Grubu 1. Hafta 18/02/2018 13:00 Çamlıspor 0-0 Yeni Taşköprüspor
Düzce 2.Amatör A Grubu 1. Hafta 18/02/2018 15:00 Adalı Gençlikspor 0-3 Dedelerspor
Düzce 2.Amatör B Grubu 1. Hafta 18/02/2018 17:00 Ağaköyüspor 2-1 Düzce İdman Yurdu
Düzce 2.Amatör B Grubu 1. Hafta 18/02/2018 19:00 Sancakspor 5-3 Yaylaspor
Düzce 2.Amatör B Grubu 2. Hafta 24/02/2018 18:00 Düzce İdman Yurdu 1-1 Hacıyakupspor
Düzce 2.Amatör B Grubu 2. Hafta 25/02/2018 13:00 Yeni Vakıfspor 1-7 Beycilerspor
Düzce 2.Amatör A Grubu 2. Hafta 25/02/2018 15:00 Dedelerspor 2-2 Düzce Aile Sosyal Politikalar
Düzce 2.Amatör A Grubu 2. Hafta 25/02/2018 17:00 Dikmelispor 0-8 Üçköprüspor
Düzce 2.Amatör C Grubu 2. Hafta 25/02/2018 19:00 Düzce 1907 SK 0-7 Kutlu Köyü Gençlik
Düzce Süper Amatör 23. Hafta 03/03/2018 15:00 Activo Yapı Kuzey Yıldızıspor 1-1 Aydınpınarspor
Düzce 2.Amatör A Grubu 3. Hafta 03/03/2018 17:00 Düzce Aile Sosyal Politikalar 8-1 Adalı Gençlikspor
Düzce 2.Amatör C Grubu 3. Hafta 03/03/2018 19:00 Pırpırspor 2-0 Düzce 1907 SK
Düzce 2.Amatör C Grubu 3. Hafta 04/03/2018 13:00 Düzce Gençlerbirliği 1-1 Suncukspor
Düzce Süper Amatör 23. Hafta 04/03/2018 15:00 Hamidiyespor 0-4 Pandul İnşaat Elmacıkspor
Düzce 2.Amatör B Grubu 3. Hafta 04/03/2018 17:00 Ağaköyüspor 0-3 Kavakbıçkıspor
Düzce 2.Amatör B Grubu 3. Hafta 04/03/2018 19:00 Beycilerspor 1-1 Hacıyakupspor
Düzce 2.Amatör B Grubu 4. Hafta 10/03/2018 17:00 Kavakbıçkıspor 5-1 Yaylaspor
Düzce Süper Amatör 24. Hafta 11/03/2018 13:00 Çilimli Belediyespor 6-2 Bahçeköyspor
Düzce 1.Amatör Play-Off 3. Hafta 11/03/2018 15:00 1934 Selamlarspor 1-5 Aziziyespor
Düzce 2.Amatör A Grubu 4. Hafta 11/03/2018 17:00 Adalı Gençlikspor 0-4 Üçköprüspor
Düzce 2.Amatör A Grubu 4. Hafta 11/03/2018 19:00 Dikmelispor 2-11 Karaçalıspor
Düzce 2.Amatör B Grubu 5. Hafta 18/03/2018 13:00 Ağaköyüspor 0-2 Hacıyakupspor
Düzce Süper Amatör 25. Hafta 18/03/2018 15:00 Activo Yapı Kuzey Yıldızıspor 1-2 Pandul İnşaat Elmacıkspor
Düzce 2.Amatör B Grubu 5. Hafta 18/03/2018 19:00 Yaylaspor 3-0 Yeni Vakıfspor
Düzce Süper Amatör 26. Hafta 24/03/2018 17:00 Çilimli Belediyespor 7-0 Hamidiyespor
Düzce 2.Amatör A Grubu 6. Hafta 25/03/2018 13:00 Adalı Gençlikspor 2-6 Karaçalıspor
Düzce 2.Amatör C Grubu 6. Hafta 25/03/2018 15:00 Kutlu Köyü Gençlik 2-3 Düzce Gençlerbirliği
Düzce 2.Amatör B Grubu 7. Hafta 01/04/2018 13:00 Ağaköyüspor 1-2 Sancakspor
Düzce 2.Amatör A Grubu 7. Hafta 01/04/2018 15:00 Çamlıspor 6-0 Üçköprüspor
Düzce 2.Amatör C Grubu 7. Hafta 01/04/2018 17:00 Düzce Gençlerbirliği 2-3 Pırpırspor
Düzce 2.Amatör C Grubu 8. Hafta 08/04/2018 17:00 Suncukspor 3-3 Pırpırspor
Düzce 2.Amatör C Grubu 8. Hafta 08/04/2018 19:00 Kurukavakspor 3-0 Kutlu Köyü Gençlik
Düzce 2.Amatör A Grubu 9. Hafta 11/04/2018 19:00 Adalı Gençlikspor 2-4 Yeni Taşköprüspor
Düzce 2.Amatör B Grubu 9. Hafta 15/04/2018 13:00 Sancakspor 1-1 Kavakbıçkıspor
Düzce 2.Amatör A Grubu 10. Hafta 15/04/2018 15:00 Dikmelispor 1-5 Çamlıspor
Düzce 2.Amatör A Grubu 10. Hafta 15/04/2018 17:00 Dedelerspor 4-0 Üçköprüspor
Düzce 2.Amatör B Grubu 10. Hafta 22/04/2018 17:00 Kavakbıçkıspor 6-0 Ağaköyüspor
Düzce 2.Amatör A Grubu 12. Hafta 29/04/2018 15:00 Dikmelispor 1-7 Yeni Taşköprüspor
Düzce 2.Amatör C Grubu 11. Hafta 29/04/2018 17:00 Pırpırspor 3-2 Kutlu Köyü Gençlik
Düzce 2.Amatör C Grubu 13. Hafta 06/05/2018 17:00 Düzce Gençlerbirliği 7-2 Kutlu Köyü Gençlik
Düzce 2.Amatör C Grubu 14. Hafta 13/05/2018 17:00 Pırpırspor 1-2 Düzce Gençlerbirliği
Düzce 2.Amatör B Grubu 8. Hafta 08/08/2018 15:00 Yaylaspor 0-5 Sancakspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-18 ++ | MI Design