Şıralık 2 Nolu Saha
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Düzce

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): -

Adres: -

2018/19 Sezonu Maç programı

Düzce Süper Amatör B Grubu 2. Hafta 07/10/2018 14:00 Kabalakspor 3-3 Cumayeri Belediyespor
Düzce Süper Amatör B Grubu 3. Hafta 14/10/2018 15:00 Kirazlıspor 0-5 Beyköy Belediyespor
Düzce 1.Amatör B Grubu 1. Hafta 20/10/2018 19:30 Aziziyespor 2-1 Bahçeköyspor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 5. Hafta 21/10/2018 15:00 Çilimli Belediyespor 0-0 Beylerbeyi
Düzce 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 21/10/2018 17:30 Düzce Modern Eğitimcilerspor 1-0 Tavak Çimenspor
Düzce 1.Amatör A Grubu 2. Hafta 27/10/2018 19:00 Çiftlik Gençlikspor 4-3 Suncukspor
Düzce Süper Amatör B Grubu 5. Hafta 28/10/2018 13:00 Düzce Belediyespor 0-2 Beyköy Belediyespor
Düzce Süper Amatör A Grubu 5. Hafta 28/10/2018 15:00 Aydınpınarspor 1-4 Akçakocaspor
Düzce 1.Amatör B Grubu 2. Hafta 28/10/2018 17:00 Çamköy Gençlikspor 1-3 Kurtsuyu Gençlikspor
Düzce 1.Amatör A Grubu 3. Hafta 03/11/2018 18:30 Düzce Modern Eğitimcilerspor 0-5 Kavakbıçkı Köyü Gençlikspor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 7. Hafta 04/11/2018 14:00 Çilimli Belediyespor 2-0 Karasuspor
Düzce 1.Amatör A Grubu 3. Hafta 04/11/2018 16:30 Karaca Çobanspor 1-3 Kurukavakspor
Düzce Süper Amatör B Grubu 6. Hafta 04/11/2018 18:30 Kirazlıspor 2-1 Cumayeri Belediyespor
Düzce 1.Amatör B Grubu 4. Hafta 10/11/2018 18:30 Bahçeköyspor 0-6 Kurtsuyu Gençlikspor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 8. Hafta 11/11/2018 14:00 Çilimli Belediyespor 1-0 Bartınspor
Düzce 1.Amatör B Grubu 4. Hafta 11/11/2018 17:00 Dedelerspor 3-2 Beycilerspor
Düzce Süper Amatör A Grubu 8. Hafta 17/11/2018 16:00 Hamidiyespor 2-2 Gölyakaspor
Düzce 1.Amatör A Grubu 5. Hafta 17/11/2018 18:00 Karaca Çobanspor 3-3 Düzce Modern Eğitimcilerspor
Düzce 1.Amatör A Grubu 5. Hafta 18/11/2018 13:00 Çiftlik Gençlikspor 1-1 Kurukavakspor
Düzce 1.Amatör B Grubu 5. Hafta 18/11/2018 15:00 Aziziyespor 2-1 Yazıpınarspor
Kadınlar 3.Lig 3.Grup 1. Hafta 18/11/2018 17:00 Düzce Kadın FK 3-4 Ozanlargücü
Düzce 1.Amatör A Grubu 5. Hafta 18/11/2018 19:00 Suncukspor 0-6 Kavakbıçkı Köyü Gençlikspor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 10. Hafta 25/11/2018 14:00 Çilimli Belediyespor 1-1 Bursa Zaferspor
Düzce 1.Amatör A Grubu 6. Hafta 25/11/2018 17:00 Düzce Modern Eğitimcilerspor 2-0 Suncukspor
Düzce 1.Amatör B Grubu 7. Hafta 02/12/2018 13:00 Dedelerspor 2-2 Yazıpınarspor
Düzce Süper Amatör A Grubu 10. Hafta 02/12/2018 15:00 Hamidiyespor 2-5 Activo Yapı KYK Gençlikspor
Düzce 1.Amatör A Grubu 7. Hafta 02/12/2018 17:00 Çiftlik Gençlikspor 1-1 Düzce Modern Eğitimcilerspor
Düzce 1.Amatör B Grubu 8. Hafta 08/12/2018 19:00 Çamköy Gençlikspor 1-1 Yazıpınarspor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 12. Hafta 09/12/2018 14:00 Çilimli Belediyespor 3-0 Küçükyalı Yelkenspor
Düzce Süper Amatör B Grubu 11. Hafta 09/12/2018 17:00 Düzce Belediyespor 2-0 Beçi Gençlikspor
Düzce 1.Amatör B Grubu 8. Hafta 09/12/2018 19:00 Beycilerspor 3-0 1934 Selamlarspor
Düzce 1.Amatör A Grubu 9. Hafta 15/12/2018 18:00 Düzce Modern Eğitimcilerspor 0-0 Kurukavakspor
Düzce 1.Amatör B Grubu 9. Hafta 16/12/2018 13:00 Kurtsuyu Gençlikspor 2-0 Çamköy Gençlikspor
Düzce Süper Amatör B Grubu 12. Hafta 16/12/2018 15:00 Beçi Gençlikspor 1-4 Kabalakspor
Düzce 1.Amatör B Grubu 10. Hafta 23/12/2018 13:00 Çamköy Gençlikspor 3-1 1934 Selamlarspor
Düzce Süper Amatör A Grubu 13. Hafta 23/12/2018 15:00 Aydınpınarspor 1-8 Gölyakaspor
Düzce 1.Amatör A Grubu 11. Hafta 30/12/2018 13:00 Suncukspor 0-4 Kurukavakspor
Düzce 1.Amatör B Grubu 11. Hafta 30/12/2018 15:00 Kurtsuyu Gençlikspor 5-1 Bahçeköyspor
Düzce 1.Amatör A Grubu 11. Hafta 30/12/2018 17:00 Düzce Modern Eğitimcilerspor 2-7 Çamlı Gençlikspor
Düzce 1.Amatör B Grubu 12. Hafta 13/01/2019 13:00 Çamköy Gençlikspor 2-1 Beycilerspor
Düzce 1.Amatör A Grubu 12. Hafta 13/01/2019 15:00 Düzce Modern Eğitimcilerspor 3-1 Karaca Çobanspor
Düzce 1.Amatör A Grubu 12. Hafta 13/01/2019 17:00 Kavakbıçkı Köyü Gençlikspor 5-0 Suncukspor
Düzce 1.Amatör A Grubu 13. Hafta 20/01/2019 16:00 Çiftlik Gençlikspor 1-8 Kavakbıçkı Köyü Gençlikspor
Düzce 1.Amatör B Grubu 13. Hafta 20/01/2019 18:00 Dedelerspor 3-2 Çamköy Gençlikspor
Düzce 1.Amatör A Grubu 14. Hafta 26/01/2019 18:00 Karaca Çobanspor 2-2 Suncukspor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 15. Hafta 27/01/2019 14:00 Çilimli Belediyespor 1-1 Devrek Belediyespor
Düzce Süper Amatör Play-Out 2. Hafta 27/01/2019 17:00 Beçi Gençlikspor 1-1 Hamidiyespor
Düzce Süper Amatör Play-Out 3. Hafta 03/02/2019 13:00 Aydınpınarspor 2-0 Kirazlıspor
Düzce 1.Amatör Play-Off 1. Hafta 03/02/2019 15:00 Çamlı Gençlikspor 4-0 Kurukavakspor
Düzce 1.Amatör Play-Off 2. Hafta 06/02/2019 19:00 Kurtsuyu Gençlikspor 0-2 Çamlı Gençlikspor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 17. Hafta 10/02/2019 14:00 Çilimli Belediyespor 5-0 Serdivanspor
Düzce 1.Amatör Play-Off 3. Hafta 10/02/2019 17:00 Kurtsuyu Gençlikspor 0-3 Kurukavakspor
Kadınlar 3.Lig 3.Grup 8. Hafta 17/02/2019 13:00 Düzce Kadın FK 0-13 Sakarya Ankaspor Bayan FK
Düzce Süper Amatör Play-Out 5. Hafta 17/02/2019 15:00 Activo Yapı KYK Gençlikspor 3-2 Hamidiyespor
Düzce 2.Amatör A Grubu 1. Hafta 23/02/2019 18:00 Eminaçma Gençlikspor 6-0 Düzce 1907 Spor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 19. Hafta 24/02/2019 14:00 Çilimli Belediyespor 1-1 Beşyüzevlerspor
Düzce 2.Amatör B Grubu 2. Hafta 02/03/2019 18:00 Taraşspor 2-3 Nasırlı Köyü Gençlikspor
Düzce 2.Amatör C Grubu 2. Hafta 03/03/2019 16:00 Düzce Gençlerbirliği 5-4 Özsüt Avlayan Gençlikspor
Düzce 2.Amatör A Grubu 3. Hafta 10/03/2019 13:00 Koçyazıspor 7-0 Düzce 1907 Spor
Düzce 2.Amatör B Grubu 3. Hafta 10/03/2019 15:00 Nasırlı Köyü Gençlikspor 2-1 Doğanlı Gençlikspor
Düzce 2.Amatör A Grubu 4. Hafta 16/03/2019 18:00 Düzce 1907 Spor 0-3 Altunçayspor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 22. Hafta 17/03/2019 14:00 Çilimli Belediyespor 1-1 Karadeniz Ereğli Belediyespor
Düzce 2.Amatör B Grubu 4. Hafta 17/03/2019 17:00 Taraşspor 2-0 Kutlu Köyü Gençlikspor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 24. Hafta 07/04/2019 15:00 Çilimli Belediyespor 1-1 1877 Alemdağspor
Düzce 2.Amatör B Grubu 6. Hafta 07/04/2019 17:30 Dikmeli Köyü Gençlikspor 1-3 Kutlu Köyü Gençlikspor
Düzce 2.Amatör A Grubu 7. Hafta 14/04/2019 13:00 Düzce 1907 Spor 1-8 Ağa Mahallesi Gençlikspor
Düzce 2.Amatör B Grubu 7. Hafta 14/04/2019 15:00 Taraşspor 1-3 Doğanlı Gençlikspor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 26. Hafta 21/04/2019 15:00 Çilimli Belediyespor - Hendekspor
Düzce 2.Amatör B Grubu 8. Hafta 21/04/2019 17:30 Sancakspor - Nasırlı Köyü Gençlikspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-19 ++ | MI Design