İbrahim Acar Sahası
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Edirne

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): -

Adres: -

2019/20 Sezonu Maç programı

Edirne Süper Amatör 20. Hafta   13:00 Edirne Mega Gençspor - Yeni İmaretspor
Edirne Süper Amatör 20. Hafta   15:30 Yıldırım Gençlerbirliği - İpsalaspor
Edirne Süper Amatör 1. Hafta 20/10/2019 13:00 Edirne Mega Gençspor 10-0 Lalapaşaspor
Edirne Süper Amatör 1. Hafta 20/10/2019 15:30 Yıldırım Gençlerbirliği 2-0 Karaağaç Karlıovaspor
Edirne Süper Amatör 3. Hafta 03/11/2019 13:00 Edirne Mega Gençspor 7-1 Kirişhanespor
Edirne Süper Amatör 3. Hafta 03/11/2019 15:30 Yıldırım Gençlerbirliği 1-1 Tuncaspor
Edirne 1.Amatör A Grubu 2. Hafta 10/11/2019 14:00 Yıldırım Kazanovaspor 0-0 Karaağaç Ardaspor
Edirne Süper Amatör 5. Hafta 17/11/2019 13:00 Edirne Mega Gençspor 3-0 Aşçıoğlu Gençlikspor
Edirne Süper Amatör 5. Hafta 17/11/2019 15:30 Yıldırım Gençlerbirliği 0-2 Edirne Çarşıspor
Edirne Süper Amatör 7. Hafta 01/12/2019 15:15 Yıldırım Gençlerbirliği 0-1 Edirne Mega Gençspor
Edirne Süper Amatör 8. Hafta 08/12/2019 14:00 Edirne Mega Gençspor 4-2 İpsalaspor
Edirne 1.Amatör A Grubu 7. Hafta 15/12/2019 14:00 Yıldırım Kazanovaspor 2-3 Havsa Yenimahallespor
Edirne Süper Amatör 10. Hafta 22/12/2019 13:00 Yıldırım Gençlerbirliği 4-2 Yeni İmaretspor
Edirne Süper Amatör 10. Hafta 22/12/2019 15:15 Edirne Mega Gençspor 2-5 Osmanlıspor
Edirne Süper Amatör 13. Hafta 02/02/2020 13:45 Yıldırım Gençlerbirliği 5-0 Lalapaşaspor
Edirne Süper Amatör 13. Hafta 02/02/2020 16:00 Edirne Mega Gençspor 1-4 Tuncaspor
Edirne Süper Amatör 15. Hafta 16/02/2020 11:30 Edirne Mega Gençspor 2-0 Edirne Çarşıspor
Edirne Süper Amatör 15. Hafta 16/02/2020 13:45 Yıldırım Gençlerbirliği 1-1 Kirişhanespor
Edirne 1.Amatör A Grubu 10. Hafta 16/02/2020 16:30 Yıldırım Kazanovaspor 3-1 Edirne DSİ
Edirne 1.Amatör A Grubu 12. Hafta 01/03/2020 13:30 Yıldırım Kazanovaspor 0-3 Saraçhanespor
Edirne Süper Amatör 17. Hafta 01/03/2020 15:45 Yıldırım Gençlerbirliği 1-2 Aşçıoğlu Gençlikspor
Edirne Süper Amatör 18. Hafta 08/03/2020 13:00 Edirne Mega Gençspor 3-1 Yıldırım Gençlerbirliği
Edirne 1.Amatör A Grubu 13. Hafta 08/03/2020 15:30 Yıldırım Kazanovaspor 3-1 Süloğlu Gençlikspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-20 ++ | MI Design