İbrahim Acar Sahası
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Edirne

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): -

Adres: -

2017/18 Sezonu Maç programı

Edirne Süper Amatör 1. Hafta 15/10/2017 14:00 Yıldırım Gençlerbirliği 1-0 18 Kasım Kurtuluş
Edirne Süper Amatör 3. Hafta 29/10/2017 14:00 Yıldırım Gençlerbirliği 3-1 Saraçhanespor
Edirne 1.Amatör B Grubu 1. Hafta 12/11/2017 12:00 Yıldırım Kazanovaspor 2-0 Ayşekadınspor
Edirne Süper Amatör 6. Hafta 19/11/2017 14:00 Yıldırım Gençlerbirliği 8-1 Keşan Anafartalarspor
Edirne 1.Amatör B Grubu 3. Hafta 26/11/2017 14:00 Yıldırım Kazanovaspor 2-1 Kırcasalihspor
Edirne Süper Amatör 8. Hafta 03/12/2017 14:00 Yıldırım Gençlerbirliği 0-3 Havsa Birlikspor
Edirne Süper Amatör 10. Hafta 17/12/2017 13:00 Yıldırım Gençlerbirliği 1-4 Tuncaspor
Edirne 1.Amatör A Grubu 7. Hafta 24/12/2017 13:00 Karaağaç Ardaspor 8-0 Küçükpazarspor
Edirne 1.Amatör B Grubu 7. Hafta 24/12/2017 15:15 Yıldırım Kazanovaspor 10-0 Keşan İdman Yurdu
Edirne 1.Amatör A Grubu 5. Hafta 07/01/2018 14:00 Karaağaç Ardaspor 1-0 Aşçıoğluspor
Edirne Süper Amatör 13. Hafta 28/01/2018 14:00 Yıldırım Gençlerbirliği 1-1 İpsalaspor
Edirne 1.Amatör B Grubu 9. Hafta 11/02/2018 11:45 Yıldırım Kazanovaspor 0-1 Edirne DSİ
Edirne Süper Amatör 15. Hafta 11/02/2018 14:00 Yıldırım Gençlerbirliği 1-4 Osmanlıspor
Edirne Süper Amatör 15. Hafta 11/02/2018 16:15 Karaağaç Karlıovaspor 4-2 Saraçhanespor
Edirne Süper Amatör 16. Hafta 18/02/2018 14:00 Yıldırım Gençlerbirliği 2-1 Keşanspor 1959
Edirne 1.Amatör B Grubu 11. Hafta 25/02/2018 13:30 Yıldırım Kazanovaspor 2-2 Lalapaşaspor
Edirne Süper Amatör 18. Hafta 04/03/2018 15:00 Yıldırım Gençlerbirliği 1-1 Karaağaç Karlıovaspor
Edirne 1.Amatör B Grubu 13. Hafta 11/03/2018 13:30 Yıldırım Kazanovaspor 9-0 Subaşıspor
Edirne Süper Amatör 22. Hafta 01/04/2018 14:00 Karaağaç Karlıovaspor 0-0 Tuncaspor
Edirne 2.Amatör B Grubu 1. Hafta 08/04/2018 15:00 Edirne İl Özel İdare 10-2 Karakasımspor
Edirne 2.Amatör A Grubu 2. Hafta 15/04/2018 14:00 Edirne Mega Gençspor 4-0 Aslıhanspor
Edirne 2.Amatör A Grubu 4. Hafta 29/04/2018 14:00 Edirne Mega Gençspor 3-2 Köprücespor
Edirne 2.Amatör A Grubu 8. Hafta 24/05/2018 18:00 Edirne Mega Gençspor 0-3 Süloğluspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-18 ++ | MI Design