23/24 BAL'a katılacak takımlar
Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=

Saraçhane 1 Nolu Saha
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Edirne

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Edirne Köy Hizmetleri, Edirne Sarayspor, Kirişhanespor, Saraçhanespor, Tuncaspor

Adres: -

2023/24 Sezonu Maç programı

Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 4. Hafta 05/11/2023 14:00 Uzunköprüspor 2-1 Gölcükspor
Edirne 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 12/11/2023 12:00 Tuncaspor 0-0 Kaleiçispor
Edirne Süper Amatör A Grubu 1. Hafta 12/11/2023 14:00 Edirne Genç Aslanlarspor 1-2 Osmanlıspor
Edirne 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 12/11/2023 16:15 Saraçhanespor 10-2 Gazimihalspor
Edirne 1.Amatör A Grubu 2. Hafta 18/11/2023 19:30 Gazimihalspor 2-8 Hıdırağa Köyü FK
Edirne 1.Amatör A Grubu 2. Hafta 19/11/2023 11:00 Edirne Enderspor 2-6 Tuncaspor
Edirne 1.Amatör A Grubu 2. Hafta 19/11/2023 13:00 Kaleiçispor 2-1 Süloğluspor
Edirne Süper Amatör A Grubu 2. Hafta 19/11/2023 13:15 Karaağaç Karlıovaspor 7-0 Enez Belediyespor
Edirne Süper Amatör A Grubu 2. Hafta 19/11/2023 15:30 Karaağaç Ardaspor 2-3 Keşan İdman Yurdu
Edirne 1.Amatör A Grubu 2. Hafta 19/11/2023 15:30 Kirişhanespor 3-8 Saraçhanespor
Edirne 1.Amatör A Grubu 3. Hafta 26/11/2023 12:00 Saraçhanespor 4-0 Kaleiçispor
Edirne Süper Amatör A Grubu 3. Hafta 26/11/2023 14:00 Edirne Genç Aslanlarspor 2-5 Karaağaç Ardaspor
Edirne 1.Amatör A Grubu 3. Hafta 26/11/2023 14:30 Gazimihalspor 2-3 Edirne Enderspor
Edirne 1.Amatör A Grubu 4. Hafta 03/12/2023 12:00 Tuncaspor 4-1 Saraçhanespor
Edirne Süper Amatör B Grubu 4. Hafta 03/12/2023 14:15 Lalapaşaspor 0-1 Edirne Mega Gençspor
Edirne Süper Amatör A Grubu 4. Hafta 03/12/2023 16:30 Karaağaç Karlıovaspor 1-3 Edirne Genç Aslanlarspor
Edirne 1.Amatör A Grubu 5. Hafta 10/12/2023 12:00 Edirne Enderspor 3-1 Kirişhanespor
Edirne Süper Amatör A Grubu 5. Hafta 10/12/2023 14:30 Edirne Genç Aslanlarspor 8-1 Enez Belediyespor
Edirne 1.Amatör A Grubu 6. Hafta 24/12/2023 13:00 Saraçhanespor 1-2 Edirne Enderspor
Edirne Süper Amatör A Grubu 6. Hafta 24/12/2023 15:30 Karaağaç Karlıovaspor 3-2 Yıldırım Gençlerbirliği
Edirne 1.Amatör A Grubu 7. Hafta 07/01/2024 11:30 Kirişhanespor 0-10 Tuncaspor
Edirne Süper Amatör A Grubu 7. Hafta 07/01/2024 13:45 Osmanlıspor 2-0 Keşan İdman Yurdu
Edirne Süper Amatör A Grubu 7. Hafta 07/01/2024 16:00 Karaağaç Ardaspor 3-4 Karaağaç Karlıovaspor
Edirne 1.Amatör A Grubu 5. Hafta 14/01/2024 14:00 Saraçhanespor 1-0 Süloğluspor
Edirne 1.Amatör A Grubu 8. Hafta 11/02/2024 12:00 Kaleiçispor 3-1 Tuncaspor
Edirne Süper Amatör A Grubu 8. Hafta 11/02/2024 14:30 Karaağaç Ardaspor 5-0 Enez Belediyespor
Edirne 1.Amatör A Grubu 8. Hafta 11/02/2024 16:45 Gazimihalspor 2-11 Saraçhanespor
Edirne 1.Amatör A Grubu 9. Hafta 18/02/2024 13:00 Tuncaspor 11-0 Edirne Enderspor
Edirne Süper Amatör A Grubu 9. Hafta 18/02/2024 15:15 Edirne Genç Aslanlarspor 2-1 Yıldırım Gençlerbirliği
Edirne 1.Amatör A Grubu 10. Hafta 25/02/2024 11:30 Kaleiçispor 5-1 Saraçhanespor
Edirne Süper Amatör A Grubu 10. Hafta 25/02/2024 13:45 Karaağaç Karlıovaspor 1-0 Keşan İdman Yurdu
Edirne Süper Amatör A Grubu 10. Hafta 25/02/2024 16:00 Karaağaç Ardaspor 1-4 Edirne Genç Aslanlarspor
Edirne 1.Amatör A Grubu 11. Hafta 03/03/2024 13:00 Saraçhanespor - Tuncaspor
Edirne Süper Amatör A Grubu 11. Hafta 03/03/2024 15:30 Edirne Genç Aslanlarspor - Karaağaç Karlıovaspor
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |