Saraçhane 1 No Suni
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Edirne

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Edirne Köy Hizmetleri, Edirne Sarayspor, Edirne SHÇEK, Kirişhanespor

Adres: -

2018/19 Sezonu Maç programı

Edirne Süper Amatör 1. Hafta 21/10/2018 12:30 Kirişhanespor 2-0 Yıldırım Gençlerbirliği
Edirne Süper Amatör 1. Hafta 21/10/2018 14:45 Lalapaşaspor 1-5 Osmanlıspor
Edirne Süper Amatör 1. Hafta 21/10/2018 16:45 Tuncaspor 2-2 Saraçhanespor
Edirne Süper Amatör 2. Hafta 28/10/2018 14:00 Saraçhanespor 2-3 Havsa Birlikspor
Edirne Süper Amatör 3. Hafta 04/11/2018 12:00 Tuncaspor 6-2 Karaağaç Karlıovaspor
Edirne Süper Amatör 3. Hafta 04/11/2018 14:15 Lalapaşaspor 0-1 Yıldırım Gençlerbirliği
Edirne Süper Amatör 3. Hafta 04/11/2018 16:30 Kirişhanespor 1-1 Saraçhanespor
Edirne Süper Amatör 4. Hafta 11/11/2018 12:00 Saraçhanespor 2-3 Karaağaç Ardaspor
Edirne Süper Amatör 4. Hafta 11/11/2018 14:15 Karaağaç Karlıovaspor 2-2 Havsa Birlikspor
Edirne Süper Amatör 4. Hafta 11/11/2018 16:30 Tuncaspor 3-2 Osmanlıspor
Edirne 1.Amatör A Grubu 3. Hafta 18/11/2018 12:00 Edirne DSİ 3-1 Ayşekadınspor
Edirne Süper Amatör 5. Hafta 18/11/2018 14:15 Lalapaşaspor 2-4 Saraçhanespor
Edirne Süper Amatör 5. Hafta 18/11/2018 16:30 Kirişhanespor 3-2 Karaağaç Karlıovaspor
Edirne Süper Amatör 6. Hafta 25/11/2018 12:30 Saraçhanespor 3-2 Yeniimaretspor
Edirne Süper Amatör 6. Hafta 25/11/2018 14:45 Tuncaspor 6-1 Kirişhanespor
Edirne Süper Amatör 6. Hafta 25/11/2018 17:00 Karaağaç Karlıovaspor 5-0 Karaağaç Ardaspor
Edirne Süper Amatör 7. Hafta 02/12/2018 12:00 Karaağaç Ardaspor 0-4 Tuncaspor
Edirne Süper Amatör 7. Hafta 02/12/2018 14:15 Kirişhanespor 3-0 Havsa Birlikspor
Edirne Süper Amatör 7. Hafta 02/12/2018 16:15 Lalapaşaspor 2-1 Karaağaç Karlıovaspor
Edirne Süper Amatör 8. Hafta 09/12/2018 12:15 Kirişhanespor 3-5 Osmanlıspor
Edirne Süper Amatör 8. Hafta 09/12/2018 14:30 Saraçhanespor 6-1 Keşanspor 1959
Edirne Süper Amatör 8. Hafta 09/12/2018 16:45 Tuncaspor 7-2 Lalapaşaspor
Edirne Süper Amatör 9. Hafta 16/12/2018 13:00 Karaağaç Ardaspor 2-2 Kirişhanespor
Edirne Süper Amatör 9. Hafta 16/12/2018 15:30 Lalapaşaspor 2-1 Havsa Birlikspor
Edirne Süper Amatör 10. Hafta 23/12/2018 13:00 Tuncaspor 4-0 Yıldırım Gençlerbirliği
Edirne Süper Amatör 10. Hafta 23/12/2018 15:30 Kirişhanespor 0-0 Lalapaşaspor
Edirne Süper Amatör 11. Hafta 30/12/2018 13:00 Lalapaşaspor 3-0 Karaağaç Ardaspor
Edirne Süper Amatör 11. Hafta 30/12/2018 15:00 Saraçhanespor 1-1 Karaağaç Karlıovaspor
Edirne Süper Amatör 12. Hafta 27/01/2019 14:00 Saraçhanespor 0-5 Tuncaspor
Edirne Süper Amatör 13. Hafta 03/02/2019 12:00 Lalapaşaspor 0-2 Yeniimaretspor
Edirne Süper Amatör 13. Hafta 03/02/2019 14:30 Tuncaspor 5-2 İpsalaspor
Edirne Süper Amatör 13. Hafta 03/02/2019 16:30 Karaağaç Karlıovaspor 1-2 Osmanlıspor
Edirne Süper Amatör 14. Hafta 10/02/2019 13:00 Karaağaç Karlıovaspor 0-6 Tuncaspor
Edirne Süper Amatör 14. Hafta 10/02/2019 15:30 Saraçhanespor 2-2 Kirişhanespor
Edirne Süper Amatör 15. Hafta 17/02/2019 13:00 Karaağaç Ardaspor 7-1 Saraçhanespor
Edirne Süper Amatör 15. Hafta 17/02/2019 15:30 Kirişhanespor 2-0 İpsalaspor
Edirne Süper Amatör 16. Hafta 24/02/2019 12:30 Saraçhanespor 1-3 Lalapaşaspor
Edirne Süper Amatör 16. Hafta 24/02/2019 14:45 Tuncaspor 2-1 Havsa Birlikspor
Edirne Süper Amatör 16. Hafta 24/02/2019 16:45 Karaağaç Karlıovaspor 3-2 Kirişhanespor
Edirne Süper Amatör 17. Hafta 03/03/2019 12:30 Kirişhanespor 2-3 Tuncaspor
Edirne Süper Amatör 17. Hafta 03/03/2019 14:45 Lalapaşaspor 1-5 İpsalaspor
Edirne Süper Amatör 17. Hafta 03/03/2019 17:00 Karaağaç Ardaspor 1-6 Karaağaç Karlıovaspor
Edirne Süper Amatör 18. Hafta 10/03/2019 12:30 Karaağaç Karlıovaspor 1-2 Lalapaşaspor
Edirne Süper Amatör 18. Hafta 10/03/2019 14:45 Saraçhanespor 0-2 Yıldırım Gençlerbirliği
Edirne Süper Amatör 18. Hafta 10/03/2019 17:00 Tuncaspor 5-1 Karaağaç Ardaspor
Edirne Süper Amatör 19. Hafta 17/03/2019 13:00 Lalapaşaspor 2-9 Tuncaspor
Edirne Süper Amatör 19. Hafta 17/03/2019 15:30 Karaağaç Ardaspor 3-2 Havsa Birlikspor
Edirne Süper Amatör 20. Hafta 24/03/2019 13:00 Tuncaspor 1-4 Yeniimaretspor
Edirne Süper Amatör 20. Hafta 24/03/2019 15:30 Saraçhanespor 0-9 Osmanlıspor
Edirne Süper Amatör 20. Hafta 24/03/2019 17:45 Karaağaç Karlıovaspor 0-3 Yıldırım Gençlerbirliği
Edirne Süper Amatör 21. Hafta 07/04/2019 12:30 Karaağaç Ardaspor 0-7 Osmanlıspor
Edirne Süper Amatör 21. Hafta 07/04/2019 14:45 Saraçhanespor 3-13 İpsalaspor
Edirne Süper Amatör 21. Hafta 07/04/2019 17:00 Lalapaşaspor 4-2 Kirişhanespor
Edirne 2.Amatör A Grubu 2. Hafta 10/04/2019 19:00 Edirne Enderspor 2-6 Köprücespor
Edirne Süper Amatör 22. Hafta 14/04/2019 12:00 Kirişhanespor 2-5 Yeniimaretspor
Edirne Süper Amatör 22. Hafta 14/04/2019 16:30 Karaağaç Ardaspor 1-2 Lalapaşaspor
Edirne 2.Amatör A Grubu 4. Hafta 17/04/2019 19:00 Küçükpazarspor 1-2 Köprücespor
Edirne 2.Amatör A Grubu 5. Hafta 21/04/2019 13:00 Edirne Enderspor - Edirne Sarayspor
Edirne 2.Amatör A Grubu 5. Hafta 21/04/2019 15:00 Gazimihalspor - Küçükpazarspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-19 ++ | MI Design