Saraçhane 1 Nolu Saha
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Edirne

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Edirne Köy Hizmetleri, Edirne Sarayspor, Kirişhanespor, Saraçhanespor, Tuncaspor

Adres: -

2021/22 Sezonu Maç programı

Edirne 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 17/10/2021 13:00 Edirne Sarayspor 1-11 Edirne Fatihspor
Edirne 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 17/10/2021 15:30 Ayşekadınspor 3-1 Edirne Genç Aslanlarspor
Edirne 1.Amatör A Grubu 2. Hafta 24/10/2021 13:00 Gazimihalspor 1-6 Ayşekadınspor
Edirne 1.Amatör A Grubu 2. Hafta 24/10/2021 15:30 Edirne Fatihspor 3-1 Havsa Yenimahallespor
Bölgesel Amatör Lig 8. Bölge 1.Grup 1. Hafta 31/10/2021 14:00 Uzunköprüspor 3-2 Babaeskispor
Edirne 1.Amatör A Grubu 3. Hafta 31/10/2021 17:00 Ayşekadınspor 5-1 Edirne Fatihspor
Bölgesel Amatör Lig 8. Bölge 1.Grup 2. Hafta 06/11/2021 14:00 Tuncaspor 3-1 Lüleburgazspor
Edirne SAL B Grubu 1. Hafta 07/11/2021 11:00 Karaağaç Karlıovaspor 3-1 Saraçhanespor
Edirne SAL A Grubu 1. Hafta 07/11/2021 13:15 Karaağaç Ardaspor 0-4 Yıldırım Gençlerbirliği
Edirne SAL A Grubu 1. Hafta 07/11/2021 15:30 Edirne Çarşıspor 1-2 Keşan İdman Yurdu
Edirne SAL A Grubu 1. Hafta 07/11/2021 17:45 Lalapaşaspor 7-1 Yıldırım Kazanovaspor
Edirne 1.Amatör A Grubu 5. Hafta 14/11/2021 13:00 Ayşekadınspor 3-0 Havsa Yenimahallespor
Edirne SAL B Grubu 2. Hafta 14/11/2021 15:15 Saraçhanespor 2-1 Aşçıoğlu Gençlikspor
Edirne SAL B Grubu 2. Hafta 14/11/2021 17:15 Kirişhanespor 0-6 Karaağaç Karlıovaspor
Edirne SAL A Grubu 3. Hafta 21/11/2021 12:00 Edirne Çarşıspor 0-2 Osmanlıspor
Edirne SAL B Grubu 3. Hafta 21/11/2021 14:15 Karaağaç Karlıovaspor 3-1 Subaşıspor
Edirne SAL A Grubu 3. Hafta 21/11/2021 16:30 Lalapaşaspor 2-2 Yıldırım Gençlerbirliği
Bölgesel Amatör Lig 8. Bölge 1.Grup 5. Hafta 27/11/2021 14:00 Tuncaspor 0-1 Tekirdağspor
Edirne SAL B Grubu 4. Hafta 28/11/2021 10:00 Saraçhanespor 3-4 Edirne Mega Gençspor
Edirne SAL B Grubu 4. Hafta 28/11/2021 17:00 Kirişhanespor 1-0 Yeni Karpuzluspor
Edirne SAL A Grubu 4. Hafta 28/11/2021 17:15 Karaağaç Ardaspor 2-5 Lalapaşaspor
Edirne 1.Amatör A Grubu 8. Hafta 04/12/2021 15:00 Edirne Fatihspor 2-3 Gazimihalspor
Edirne SAL B Grubu 5. Hafta 05/12/2021 10:30 Saraçhanespor 1-2 Kirişhanespor
Bölgesel Amatör Lig 8. Bölge 1.Grup 6. Hafta 05/12/2021 14:00 Uzunköprüspor 2-1 Lüleburgazspor
Edirne SAL B Grubu 5. Hafta 05/12/2021 17:15 Karaağaç Karlıovaspor 0-1 Edirne Mega Gençspor
Bölgesel Amatör Lig 8. Bölge 1.Grup 7. Hafta 11/12/2021 14:00 Tuncaspor 1-1 Uzunköprüspor
Edirne SAL A Grubu 6. Hafta 12/12/2021 12:00 Karaağaç Ardaspor 5-2 Yıldırım Kazanovaspor
Edirne SAL B Grubu 6. Hafta 12/12/2021 14:30 Karaağaç Karlıovaspor 0-2 Aşçıoğlu Gençlikspor
Bölgesel Amatör Lig 8. Bölge 1.Grup 8. Hafta 19/12/2021 14:00 Uzunköprüspor 0-4 Çerkezköy 1911 Doğanspor
Edirne SAL B Grubu 7. Hafta 19/12/2021 17:00 Saraçhanespor 0-5 Yeni İmaretspor
Edirne 1.Amatör A Grubu 10. Hafta 23/01/2022 13:00 Gazimihalspor 2-5 Havsa Yenimahallespor
Edirne 1.Amatör A Grubu 10. Hafta 23/01/2022 15:30 Edirne Genç Aslanlarspor 3-0 Ayşekadınspor
Bölgesel Amatör Lig 8. Bölge 1.Grup 10. Hafta 06/02/2022 14:00 Tuncaspor 0-4 Kapaklıspor
Edirne 1.Amatör A Grubu 11. Hafta 06/02/2022 16:30 Ayşekadınspor 3-0 Gazimihalspor
Edirne SAL B Grubu 8. Hafta 13/02/2022 12:00 Kirişhanespor 0-5 Yeni İmaretspor
Edirne 1.Amatör A Grubu 12. Hafta 13/02/2022 14:30 Edirne Genç Aslanlarspor 6-1 Hıdırağa Köyü FK
Edirne SAL B Grubu 8. Hafta 13/02/2022 16:30 Saraçhanespor 1-2 Karaağaç Karlıovaspor
Edirne SAL A Grubu 9. Hafta 20/02/2022 12:00 Lalapaşaspor 1-4 Osmanlıspor
Edirne SAL B Grubu 9. Hafta 20/02/2022 14:30 Karaağaç Karlıovaspor 5-2 Kirişhanespor
Edirne 1.Amatör A Grubu 13. Hafta 20/02/2022 16:30 Edirne Enderspor 1-3 Edirne Genç Aslanlarspor
Edirne 1.Amatör A Grubu 14. Hafta 27/02/2022 11:00 Gazimihalspor 3-4 Edirne Enderspor
Bölgesel Amatör Lig 8. Bölge 1.Grup 13. Hafta 27/02/2022 14:00 Tuncaspor 0-3 Çerkezköy 1911 Doğanspor
Edirne SAL B Grubu 10. Hafta 27/02/2022 16:45 Kirişhanespor 3-2 Aşçıoğlu Gençlikspor
Edirne 1.Amatör A Grubu 15. Hafta 06/03/2022 11:00 Edirne Genç Aslanlarspor 8-3 Gazimihalspor
Bölgesel Amatör Lig 8. Bölge 1.Grup 14. Hafta 06/03/2022 14:00 Uzunköprüspor 0-1 Kapaklıspor
Edirne SAL B Grubu 11. Hafta 06/03/2022 16:45 Karaağaç Karlıovaspor 2-1 Yeni İmaretspor
Edirne SAL A Grubu 12. Hafta 13/03/2022 11:00 Karaağaç Ardaspor 0-3 Edirne Çarşıspor
Edirne SAL B Grubu 12. Hafta 13/03/2022 16:30 Kirişhanespor 1-0 Saraçhanespor
Bölgesel Amatör Lig 8. Bölge 1.Grup 15. Hafta 20/03/2022 14:00 Tuncaspor 0-4 Babaeskispor
Edirne SAL B Grubu 13. Hafta 20/03/2022 16:30 Kirişhanespor 1-5 Edirne Mega Gençspor
Bölgesel Amatör Lig 8. Bölge 1.Grup 16. Hafta 26/03/2022 14:20 Uzunköprüspor 2-1 Tuncaspor
Edirne SAL A Grubu 14. Hafta 27/03/2022 12:30 Lalapaşaspor 3-7 Edirne Çarşıspor
Edirne SAL B Grubu 14. Hafta 27/03/2022 15:00 Karaağaç Karlıovaspor 5-1 Yeni Karpuzluspor
Bölgesel Amatör Lig 8. Bölge 1.Grup 18. Hafta 10/04/2022 13:00 Uzunköprüspor 1-3 Tekirdağspor
Edirne SAL Play-Off 1. Hafta 10/04/2022 15:30 Osmanlıspor 1-1 Edirne Mega Gençspor
Bölgesel Amatör Lig Play-Out 1. Hafta 17/04/2022 13:00 Tuncaspor 0-1 Osmanlıspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-22 ++ | MI Design