Yıldırım İbrahim Acar Sahası
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Edirne

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Yıldırım Gençlerbirliği, Yıldırım Kazanovaspor

Adres: -

2022/23 Sezonu Maç programı

Edirne İbrahim Acar SAL B Grubu 1. Hafta 06/11/2022 13:30 Karaağaç Karlıovaspor 6-2 Aşçıoğlu Gençlikspor
Edirne İbrahim Acar SAL B Grubu 1. Hafta 06/11/2022 15:45 Edirne Mega Gençspor 9-1 Keşan İdman Yurdu
Edirne İbrahim Acar 1A A Grubu 1. Hafta 13/11/2022 13:00 Yıldırım Kazanovaspor 2-5 Süloğlu Gençlikspor
Edirne İbrahim Acar SAL A Grubu 2. Hafta 13/11/2022 15:30 Yıldırım Gençlerbirliği 2-1 Edirne Çarşıspor
Edirne İbrahim Acar SAL B Grubu 3. Hafta 20/11/2022 13:00 Lalapaşaspor 3-1 Aşçıoğlu Gençlikspor
Edirne İbrahim Acar SAL B Grubu 3. Hafta 20/11/2022 15:30 Edirne Mega Gençspor 6-1 Karaağaç Karlıovaspor
Edirne İbrahim Acar 1A A Grubu 3. Hafta 27/11/2022 13:00 Yıldırım Kazanovaspor 4-4 Edirne Enderspor
Edirne İbrahim Acar SAL A Grubu 4. Hafta 27/11/2022 15:30 Yıldırım Gençlerbirliği 4-0 Havsa Birlikspor
Edirne İbrahim Acar SAL A Grubu 5. Hafta 04/12/2022 14:00 Yıldırım Gençlerbirliği 3-0 Keşan Spor
Edirne İbrahim Acar 1A A Grubu 5. Hafta 11/12/2022 13:00 Yıldırım Kazanovaspor 1-1 Saraçhanespor
Edirne İbrahim Acar SAL B Grubu 6. Hafta 11/12/2022 15:30 Edirne Mega Gençspor 3-1 Yeni İmaretspor
Edirne İbrahim Acar SAL A Grubu 7. Hafta 18/12/2022 14:00 Yıldırım Gençlerbirliği 1-0 Kirişhanespor
Edirne İbrahim Acar SAL A Grubu 8. Hafta 22/01/2023 14:00 Yıldırım Gençlerbirliği 5-0 Subaşıspor
Edirne İbrahim Acar SAL B Grubu 9. Hafta 29/01/2023 13:00 Lalapaşaspor 2-0 Keşan İdman Yurdu
Edirne İbrahim Acar SAL B Grubu 9. Hafta 29/01/2023 15:15 Edirne Mega Gençspor 8-2 Aşçıoğlu Gençlikspor
Edirne İbrahim Acar SAL A Grubu 10. Hafta 05/02/2023 13:00 Yıldırım Gençlerbirliği 1-2 Osmanlıspor
Edirne İbrahim Acar 1A A Grubu 9. Hafta 05/02/2023 15:30 Yıldırım Kazanovaspor 1-4 Gazimihalspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-23 ++ | MI Design