Demirkent Sentetik Saha
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Erzincan

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Kavakyoluspor

Adres: -

2018/19 Sezonu Maç programı

Erzincan 1.Amatör A Grubu 3. Hafta 03/11/2018 12:00 Erzincan 1968 Spor 1-2 İliç Gençlikspor
Erzincan 1.Amatör A Grubu 3. Hafta 03/11/2018 14:00 Geçit Belediyespor 0-2 Yeşil Refahiyespor
Erzincan 1.Amatör A Grubu 3. Hafta 04/11/2018 15:00 Erzincan Enerji Belediyespor 3-1 Altınbaşak Belediyespor
Erzincan 1.Amatör A Grubu 5. Hafta 18/11/2018 12:00 Altınbaşak Belediyespor 2-6 Yeşil Refahiyespor
Erzincan 1.Amatör A Grubu 5. Hafta 18/11/2018 14:00 Erzincan Enerji Belediyespor 0-1 İliç Gençlikspor
Kadınlar 3.Lig 11.Grup 2. Hafta 25/11/2018 15:00 Erzincan Gençler Gücü 1-3 Denizüstüspor
Erzincan 1.Amatör A Grubu 7. Hafta 02/12/2018 12:00 Erzincan Enerji Belediyespor 0-0 Erzincan 1968 Spor
Erzincan 1.Amatör A Grubu 7. Hafta 02/12/2018 14:00 Altınbaşak Belediyespor 1-6 Tercan 17 Şubatspor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 12. Hafta 09/12/2018 14:00 Ulalar Belediyespor 1-2 Kilis Belediyespor
Erzincan 1.Amatör A Grubu 8. Hafta 15/12/2018 12:00 Erzincan Enerji Belediyespor 3-0 Geçit Belediyespor
Erzincan 1.Amatör B Grubu 6. Hafta 16/12/2018 12:00 Mollaköy Belediyespor 2-2 Çayırlı Belediyespor
Erzincan 1.Amatör B Grubu 6. Hafta 16/12/2018 14:00 Üzümlü Belediyespor 1-0 Kemahspor
Kadınlar 3.Lig 11.Grup 5. Hafta 23/12/2018 14:00 Erzincan Gençler Gücü 3-0 Rize Yeşil Çayspor
Erzincan 1.Amatör A Grubu 11. Hafta 12/01/2019 12:00 Erzincan Enerji Belediyespor 1-0 Yeşil Refahiyespor
Erzincan 1.Amatör A Grubu 11. Hafta 12/01/2019 14:00 Geçit Belediyespor 0-2 İliç Gençlikspor
Erzincan 1.Amatör A Grubu 12. Hafta 20/01/2019 14:00 Yeşil Refahiyespor 5-1 Altınbaşak Belediyespor
Erzincan 1.Amatör A Grubu 13. Hafta 26/01/2019 11:00 Geçit Belediyespor 0-3 Erzincan 1968 Spor
Erzincan 1.Amatör A Grubu 13. Hafta 26/01/2019 13:00 Erzincan Enerji Belediyespor 0-1 Tercan 17 Şubatspor
Erzincan 1.Amatör B Grubu 9. Hafta 27/01/2019 11:00 Kemahspor 3-0 Çayırlı Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 15. Hafta 27/01/2019 14:00 Ulalar Belediyespor 0-1 Şanlıurfa BŞ Belediyespor
Erzincan 1.Amatör B Grubu 10. Hafta 10/02/2019 11:00 Mollaköy Belediyespor 2-1 Üzümlü Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 17. Hafta 10/02/2019 14:00 Ulalar Belediyespor 1-2 Elbistan Belediyespor
Kadınlar 3.Lig 11.Grup 8. Hafta 17/02/2019 11:00 Erzincan Gençler Gücü 2-0 Giresun Sanayispor
Erzincan 1.Amatör Play-Off 1. Hafta 17/02/2019 15:30 Kavakyoluspor 5-2 Mollaköy Belediyespor
Erzincan 1.Amatör Play-Off 2. Hafta 02/03/2019 12:00 Kavakyoluspor 2-1 İliç Gençlikspor
Kadınlar 3.Lig 11.Grup 6. Hafta 02/03/2019 14:00 Erzincan Gençler Gücü 5-0 Erzurum Spor Lisesi
Erzincan 1.Amatör Play-Off 2. Hafta 02/03/2019 14:00 Mollaköy Belediyespor 0-5 Tercan 17 Şubatspor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 20. Hafta 03/03/2019 14:00 Ulalar Belediyespor 0-1 Pütürge Belediyespor
Erzincan 1.Amatör Play-Off 2. Hafta 09/03/2019 11:00 Üzümlü Belediyespor 0-0 Yeşil Refahiyespor
Erzincan 1.Amatör Play-Off 2. Hafta 09/03/2019 13:30 Kemahspor 0-0 Erzincan Enerji Belediyespor
Erzincan 1.Amatör Play-Off 3. Hafta 16/03/2019 11:00 Kavakyoluspor 1-4 Kemahspor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 22. Hafta 17/03/2019 14:00 Ulalar Belediyespor 0-0 11 Nisanspor
Erzincan 1.Amatör Play-Off 3. Hafta 24/03/2019 12:00 Üzümlü Belediyespor 3-3 Tercan 17 Şubatspor
Kadınlar 3.Lig Play-Off 3. Hafta 13/04/2019 12:00 Tokat TOKİ İlköğretim Okulu 3-4 Kayseri Gençlerbirliği
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-19 ++ | MI Design