Mustakil Atletizm Pisti Sahası
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Erzincan

Kapasite: 1750

Evsahibi takım(lar): Anagold 24 Erzincanspor

Adres: -

2019/20 Sezonu Maç programı

Erzincan 1.Amatör Play-Off 3. Hafta   13:00 Erzincan 1968 Spor - Erzincan Enerji Belediyespor
TFF 3.Lig 1.Grup 29. Hafta   14:30 Anagold 24 Erzincanspor - Yomraspor
TFF 3.Lig 1.Grup 31. Hafta   15:00 Anagold 24 Erzincanspor - Artvin Hopaspor
TFF 3.Lig 1.Grup 33. Hafta   15:30 Anagold 24 Erzincanspor - Sultanbeyli Belediyespor
TFF 3.Lig 1.Grup 2. Hafta 07/09/2019 15:30 Anagold 24 Erzincanspor 0-0 Karbel Karaköprü Belediyespor
Ziraat Türkiye Kupası 2.Tur 1. Hafta 12/09/2019 13:00 Anagold 24 Erzincanspor 3-1 Muş Menderesspor
TFF 3.Lig 1.Grup 4. Hafta 21/09/2019 15:00 Anagold 24 Erzincanspor 3-0 1928 Bucaspor
Bölgesel Amatör Lig 3.Grup 2. Hafta 29/09/2019 14:00 Erzincan Ulalarspor 1-0 Arhavispor
TFF 3.Lig 1.Grup 6. Hafta 05/10/2019 14:30 Anagold 24 Erzincanspor 3-0 Erzinspor
Bölgesel Amatör Lig 3.Grup 4. Hafta 12/10/2019 14:00 Erzincan Ulalarspor 0-0 Torul Belediye Gençlikspor
TFF 3.Lig 1.Grup 8. Hafta 13/10/2019 14:00 Anagold 24 Erzincanspor 1-0 Düzcespor
TFF 3.Lig 1.Grup 9. Hafta 20/10/2019 14:00 Anagold 24 Erzincanspor 0-0 68 Aksaray Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 3.Grup 6. Hafta 27/10/2019 13:00 Erzincan Ulalarspor 0-0 Trabzon DSİ Karadenizspor
TFF 3.Lig 1.Grup 11. Hafta 03/11/2019 13:00 Anagold 24 Erzincanspor 3-1 Çatalcaspor
Bölgesel Amatör Lig 3.Grup 8. Hafta 10/11/2019 13:00 Erzincan Ulalarspor 1-1 Hoçvanspor
TFF 3.Lig 1.Grup 13. Hafta 17/11/2019 13:00 Anagold 24 Erzincanspor 2-1 Kızılcabölükspor
Bölgesel Amatör Lig 3.Grup 10. Hafta 24/11/2019 13:00 Erzincan Ulalarspor 2-0 Iğdır Esspor
TFF 3.Lig 1.Grup 15. Hafta 01/12/2019 13:00 Anagold 24 Erzincanspor 1-0 Tokatspor
Bölgesel Amatör Lig 3.Grup 13. Hafta 14/12/2019 13:00 Erzincan Ulalarspor 0-0 Tonya Doğanspor
TFF 3.Lig 1.Grup 17. Hafta 15/12/2019 13:00 Anagold 24 Erzincanspor 1-1 52 Orduspor FK
Ziraat Türkiye Kupası 5.Tur 2. Hafta 18/12/2019 13:00 Anagold 24 Erzincanspor 2-0 Beşiktaş
TFF 3.Lig 1.Grup 18. Hafta 11/01/2020 13:00 Anagold 24 Erzincanspor 1-3 Serik Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 3.Grup 14. Hafta 19/01/2020 13:00 Erzincan Ulalarspor 4-1 Bayburt Belediyespor
TFF 3.Lig 1.Grup 20. Hafta 26/01/2020 13:00 Anagold 24 Erzincanspor 0-0 Silivrispor
Bölgesel Amatör Lig 3.Grup 16. Hafta 02/02/2020 13:00 Erzincan Ulalarspor 10-1 Çayelispor
TFF 3.Lig 1.Grup 22. Hafta 09/02/2020 13:00 Anagold 24 Erzincanspor 3-0 Çankaya FK
Bölgesel Amatör Lig 3.Grup 18. Hafta 16/02/2020 13:00 Erzincan Ulalarspor 2-2 Kars 36 Spor
TFF 3.Lig 1.Grup 24. Hafta 19/02/2020 13:00 Anagold 24 Erzincanspor 6-2 Şile Yıldızspor
Bölgesel Amatör Lig 3.Grup 20. Hafta 01/03/2020 13:00 Erzincan Ulalarspor 3-0 Yakutiyespor
TFF 3.Lig 1.Grup 27. Hafta 08/03/2020 14:00 Anagold 24 Erzincanspor 4-0 Manisaspor
Bölgesel Amatör Lig 3.Grup 22. Hafta 15/03/2020 13:00 Erzincan Ulalarspor 1-1 Salarhaspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-20 ++ | MI Design