Kazım Karabekir 2 No Suni
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Erzurum

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Ağırbakımspor, Aras 12 Martspor, Erzurum Demirspor, Erzurum İl Özel İdare, Erzurum Yolspor, Palandöken Belediyespor, Palandökenspor

Adres: -

2016/17 Sezonu Maç programı

Erzurum 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 22/01/2017 13:00 Yakutiyespor 0-0 Ilıca İdmanocağı
Erzurum 1.Amatör B Grubu 2. Hafta 29/01/2017 11:00 Erzurum Harb-İş 0-1 Erzurum 1968 Spor
Erzurum 1.Amatör B Grubu 2. Hafta 29/01/2017 13:00 21 Mart Tortumspor 2-7 Palandöken Belediyespor
Erzurum 1.Amatör B Grubu 3. Hafta 05/02/2017 12:00 Palandöken Belediyespor 5-1 Pasinler Belediyespor
Erzurum 1.Amatör B Grubu 3. Hafta 05/02/2017 14:00 Erzurum 1968 Spor 5-1 25 Mart Oltuspor
Erzurum 1.Amatör B Grubu 4. Hafta 15/02/2017 10:00 Palandöken Belediyespor 0-2 Erzurum 1968 Spor
Erzurum 1.Amatör A Grubu 4. Hafta 15/02/2017 12:00 Kombinaspor 1-3 Horasanspor
Erzurum 1.Amatör A Grubu 4. Hafta 16/02/2017 14:00 Yakutiyespor 4-0 Yeşil İspirspor
Erzurum 1.Amatör B Grubu 5. Hafta 19/02/2017 10:00 Erzurum Harb-İş 2-1 Palandöken Belediyespor
Erzurum 1.Amatör B Grubu 5. Hafta 19/02/2017 12:00 Erzurum 1968 Spor 3-1 Pasinler Belediyespor
Erzurum 1.Amatör A Grubu 5. Hafta 19/02/2017 14:00 Horasanspor 0-3 Yakutiyespor
Erzurum 1.Amatör B Grubu 6. Hafta 26/02/2017 12:00 Erzurum Harb-İş 1-3 Pasinler Belediyespor
Erzurum 1.Amatör A Grubu 6. Hafta 26/02/2017 14:00 Horasanspor 4-0 Yeşil İspirspor
Erzurum 1.Amatör B Grubu 7. Hafta 05/03/2017 11:00 Palandöken Belediyespor 5-1 21 Mart Tortumspor
Erzurum 1.Amatör B Grubu 7. Hafta 05/03/2017 13:00 Erzurum 1968 Spor 3-2 Erzurum Harb-İş
Erzurum 1.Amatör Play-Off 1. Hafta 09/03/2017 13:00 Erzurum 1968 Spor 0-0 Ilıca İdmanocağı
Erzurum 1.Amatör B Grubu 8. Hafta 13/03/2017 12:00 Erzurum Harb-İş 5-0 21 Mart Tortumspor
Erzurum 1.Amatör B Grubu 9. Hafta 19/03/2017 11:00 Erzurum 1968 Spor 0-2 Palandöken Belediyespor
Erzurum 1.Amatör B Grubu 9. Hafta 19/03/2017 13:00 Erzurum Harb-İş 2-0 25 Mart Oltuspor
Erzurum 1.Amatör B Grubu 10. Hafta 26/03/2017 11:00 Palandöken Belediyespor 1-1 Erzurum Harb-İş
Erzurum 1.Amatör A Grubu 10. Hafta 26/03/2017 13:00 Kombinaspor 1-1 Ilıca İdmanocağı
Erzurum 1.Amatör Play-Off 2. Hafta 23/04/2017 13:00 Erzurum 1968 Spor 1-2 Yakutiyespor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-17 ++ | MI Design