Behiç Erkin Sahası
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Eskişehir

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): -

Adres: -

2015/16 Sezonu Maç programı

Eskişehir 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 17/10/2015 15:00 Kırmızıtoprak 2-3 Tepebaşıspor
Eskişehir 1.Amatör B Grubu 1. Hafta 18/10/2015 12:00 Çamlıca Gençlikspor 2-2 Alpuspor
Eskişehir Süper Amatör 1. Hafta 18/10/2015 14:00 İnönüspor 0-4 Alpagutspor
Eskişehir 1.Amatör B Grubu 3. Hafta 07/11/2015 12:00 Çamlıca Gençlikspor 1-4 Çelikkartalspor
Eskişehir 1.Amatör A Grubu 3. Hafta 08/11/2015 13:00 Mihalgazispor 0-2 Çukurhisarspor
Eskişehir Süper Amatör 3. Hafta 08/11/2015 15:00 Eskişehir Emekspor 2-1 Alpagutspor
Eskişehir 1.Amatör A Grubu 4. Hafta 14/11/2015 16:00 Eskişehir Esentepespor 0-4 Es Kozkayı 61 Spor
Eskişehir 1.Amatör A Grubu 5. Hafta 22/11/2015 14:00 Şirintepespor 3-0 Kırmızıtoprak
Eskişehir 1.Amatör A Grubu 6. Hafta 28/11/2015 14:00 Kırmızıtoprak 3-3 Çukurhisarspor
Eskişehir 1.Amatör A Grubu 6. Hafta 29/11/2015 10:00 Tepebaşıspor 1-2 Şirintepespor
Eskişehir 1.Amatör A Grubu 6. Hafta 29/11/2015 14:30 Es Kozkayı 61 Spor 6-2 Mihalgazispor
Eskişehir 1.Amatör A Grubu 7. Hafta 06/12/2015 14:00 Mihalgazispor 1-5 Sivrihisarspor
Eskişehir 1.Amatör B Grubu 7. Hafta 20/12/2015 16:30 Tunaspor 5-2 Eskişehir Harb İşspor
Eskişehir 1.Amatör A Grubu 8. Hafta 26/12/2015 14:00 Şirintepespor 3-2 Sivrihisarspor
Eskişehir 1.Amatör A Grubu 8. Hafta 27/12/2015 12:00 Tepebaşıspor 3-2 Kırmızıtoprak
Eskişehir 1.Amatör A Grubu 9. Hafta 02/01/2016 12:00 Tepebaşıspor 4-1 Eskişehir Esentepespor
Eskişehir 1.Amatör B Grubu 9. Hafta 02/01/2016 14:00 Çamlıca Gençlikspor 0-2 Eskişehir Harb İşspor
Eskişehir 1.Amatör A Grubu 9. Hafta 02/01/2016 16:00 Es Kozkayı 61 Spor 4-1 Kırmızıtoprak
Eskişehir 1.Amatör A Grubu 10. Hafta 10/01/2016 12:00 Tepebaşıspor 2-3 Es Kozkayı 61 Spor
Eskişehir 1.Amatör A Grubu 10. Hafta 10/01/2016 14:00 Kırmızıtoprak 1-0 Sivrihisarspor
Eskişehir 1.Amatör A Grubu 11. Hafta 16/01/2016 12:00 Şirintepespor 3-2 Çukurhisarspor
Eskişehir 1.Amatör B Grubu 11. Hafta 16/01/2016 14:00 Çamlıca Gençlikspor 0-7 Tunaspor
Eskişehir 1.Amatör A Grubu 11. Hafta 17/01/2016 14:00 Mihalgazispor 2-5 Kırmızıtoprak
Eskişehir 1.Amatör A Grubu 12. Hafta 23/01/2016 12:00 Kırmızıtoprak 1-4 Şirintepespor
Eskişehir 1.Amatör B Grubu 12. Hafta 23/01/2016 14:00 Çamlıca Gençlikspor 4-7 Mahmudiyespor
Eskişehir 1.Amatör A Grubu 13. Hafta 30/01/2016 12:00 Şirintepespor 4-1 Tepebaşıspor
Eskişehir 1.Amatör B Grubu 13. Hafta 31/01/2016 12:00 Çamlıca Gençlikspor 0-10 Derespor
Eskişehir 1.Amatör A Grubu 14. Hafta 06/02/2016 12:00 Es Kozkayı 61 Spor 4-4 Şirintepespor
Eskişehir 1.Amatör B Grubu 14. Hafta 06/02/2016 14:00 Çamlıca Gençlikspor 0-5 Eskişehir Şekerspor
Eskişehir 1.Amatör A Grubu 14. Hafta 07/02/2016 14:00 Kırmızıtoprak 1-0 Eskişehir Esentepespor
Eskişehir 2.Amatör A Grubu 1. Hafta 20/02/2016 14:00 Sinan Alağaç Yeşiltepe 4-1 Kaymazspor
Eskişehir 2.Amatör B Grubu 1. Hafta 21/02/2016 15:00 Işıkspor 1-0 Sarıcakaya Belediye
Eskişehir 2.Amatör C Grubu 1. Hafta 27/02/2016 14:00 Çağlarspor 1-0 Eskişehir İdmangücü
Eskişehir 2.Amatör A Grubu 2. Hafta 28/02/2016 16:00 Adanırspor 4-2 Sinan Alağaç Yeşiltepe
Eskişehir 2.Amatör B Grubu 3. Hafta 06/03/2016 12:00 Eskişehir Orhangazispor 2-0 Günyüzüspor
Eskişehir 2.Amatör D Grubu 3. Hafta 12/03/2016 14:00 Baranselspor 6-1 Üniversite Evleri
Eskişehir 2.Amatör D Grubu 3. Hafta 12/03/2016 17:00 Dorlion Sanatspor 3-2 2 Eylülspor
Eskişehir 2.Amatör C Grubu 3. Hafta 13/03/2016 13:00 Çağlarspor 0-2 Seyitgazispor
Eskişehir 2.Amatör A Grubu 4. Hafta 13/03/2016 15:00 Adanırspor 1-3 Beylikovaspor
Eskişehir 2.Amatör B Grubu 5. Hafta 20/03/2016 10:00 Eskişehir Orhangazispor 2-0 Gökmeydanspor
Eskişehir 2.Amatör D Grubu 5. Hafta 27/03/2016 12:00 Dorlion Sanatspor 1-3 Eskişehir Altayspor
Eskişehir 2.Amatör A Grubu 6. Hafta 27/03/2016 14:00 Adanırspor 6-1 Yenikentspor
Eskişehir 2.Amatör C Grubu 5. Hafta 27/03/2016 16:00 Çağlarspor 1-3 Sultanderespor
Eskişehir 2.Amatör B Grubu 7. Hafta 03/04/2016 14:00 Günyüzüspor 2-1 Işıkspor
Eskişehir 2.Amatör B Grubu 8. Hafta 10/04/2016 15:00 Eskişehir Orhangazispor 5-2 İnönü Doğangüneş
Eskişehir 2.Amatör C Grubu 7. Hafta 24/04/2016 11:00 Çağlarspor 7-3 Örnekspor
Eskişehir 2.Amatör D Grubu 8. Hafta 01/05/2016 15:00 2 Eylülspor - Dorlion Sanatspor
Eskişehir 2.Amatör B Grubu 11. Hafta 03/05/2016 17:00 Eskişehir Orhangazispor 5-1 Sarıcakaya Belediye
Eskişehir 2.Amatör A Grubu 12. Hafta 08/05/2016 12:00 Sinan Alağaç Yeşiltepe - Beylikovaspor
Eskişehir 2.Amatör A Grubu 12. Hafta 08/05/2016 14:00 Adanırspor - Eskişehir Birlikspor
Eskişehir 2.Amatör C Grubu 9. Hafta 08/05/2016 16:00 Çağlarspor - Mihalıçcıkspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-16 ++ | MI Design