Behiç Erkin Sahası
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Eskişehir

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): -

Adres: -

2015/16 Sezonu Maç programı

Eskişehir 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 17/10/2015 15:00 Kırmızıtoprak 2-3 Tepebaşıspor
Eskişehir 1.Amatör B Grubu 1. Hafta 18/10/2015 12:00 Çamlıca Gençlikspor 2-2 Alpuspor
Eskişehir Süper Amatör 1. Hafta 18/10/2015 14:00 İnönüspor 0-4 Alpagutspor
Eskişehir 1.Amatör B Grubu 3. Hafta 07/11/2015 12:00 Çamlıca Gençlikspor 1-4 Çelikkartalspor
Eskişehir 1.Amatör A Grubu 3. Hafta 08/11/2015 13:00 Mihalgazispor 0-2 Çukurhisarspor
Eskişehir Süper Amatör 3. Hafta 08/11/2015 15:00 Eskişehir Emekspor 2-1 Alpagutspor
Eskişehir 1.Amatör A Grubu 4. Hafta 14/11/2015 16:00 Eskişehir Esentepespor 0-4 Es Kozkayı 61 Spor
Eskişehir 1.Amatör A Grubu 5. Hafta 22/11/2015 14:00 Şirintepespor 3-0 Kırmızıtoprak
Eskişehir 1.Amatör A Grubu 6. Hafta 28/11/2015 14:00 Kırmızıtoprak 3-3 Çukurhisarspor
Eskişehir 1.Amatör A Grubu 6. Hafta 29/11/2015 10:00 Tepebaşıspor 1-2 Şirintepespor
Eskişehir 1.Amatör A Grubu 6. Hafta 29/11/2015 14:30 Es Kozkayı 61 Spor 6-2 Mihalgazispor
Eskişehir 1.Amatör A Grubu 7. Hafta 06/12/2015 14:00 Mihalgazispor 1-5 Sivrihisarspor
Eskişehir 1.Amatör B Grubu 7. Hafta 20/12/2015 16:30 Tunaspor 5-2 Eskişehir Harb İşspor
Eskişehir 1.Amatör A Grubu 8. Hafta 26/12/2015 14:00 Şirintepespor 3-2 Sivrihisarspor
Eskişehir 1.Amatör A Grubu 8. Hafta 27/12/2015 12:00 Tepebaşıspor 3-2 Kırmızıtoprak
Eskişehir 1.Amatör A Grubu 9. Hafta 02/01/2016 12:00 Tepebaşıspor 4-1 Eskişehir Esentepespor
Eskişehir 1.Amatör B Grubu 9. Hafta 02/01/2016 14:00 Çamlıca Gençlikspor 0-2 Eskişehir Harb İşspor
Eskişehir 1.Amatör A Grubu 9. Hafta 02/01/2016 16:00 Es Kozkayı 61 Spor 4-1 Kırmızıtoprak
Eskişehir 1.Amatör A Grubu 10. Hafta 10/01/2016 12:00 Tepebaşıspor 2-3 Es Kozkayı 61 Spor
Eskişehir 1.Amatör A Grubu 10. Hafta 10/01/2016 14:00 Kırmızıtoprak 1-0 Sivrihisarspor
Eskişehir 1.Amatör A Grubu 11. Hafta 16/01/2016 12:00 Şirintepespor 3-2 Çukurhisarspor
Eskişehir 1.Amatör B Grubu 11. Hafta 16/01/2016 14:00 Çamlıca Gençlikspor 0-7 Tunaspor
Eskişehir 1.Amatör A Grubu 11. Hafta 17/01/2016 14:00 Mihalgazispor 2-5 Kırmızıtoprak
Eskişehir 1.Amatör A Grubu 12. Hafta 23/01/2016 12:00 Kırmızıtoprak 1-4 Şirintepespor
Eskişehir 1.Amatör B Grubu 12. Hafta 23/01/2016 14:00 Çamlıca Gençlikspor 4-7 Mahmudiyespor
Eskişehir 1.Amatör A Grubu 13. Hafta 30/01/2016 12:00 Şirintepespor 4-1 Tepebaşıspor
Eskişehir 1.Amatör B Grubu 13. Hafta 31/01/2016 12:00 Çamlıca Gençlikspor 0-10 Derespor
Eskişehir 1.Amatör A Grubu 14. Hafta 06/02/2016 12:00 Es Kozkayı 61 Spor 4-4 Şirintepespor
Eskişehir 1.Amatör B Grubu 14. Hafta 06/02/2016 14:00 Çamlıca Gençlikspor 0-5 Eskişehir Şekerspor
Eskişehir 1.Amatör A Grubu 14. Hafta 07/02/2016 14:00 Kırmızıtoprak 1-0 Eskişehir Esentepespor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-16 ++ | MI Design