Üniversite Evleri Sahası
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Eskişehir

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Eskişehir Sağlıkspor, Üniversite Evlerispor

Adres: -

2022/23 Sezonu Maç programı

Eskişehir 1.Amatör B Grubu 1. Hafta 25/09/2022 14:00 71 Evlerspor 4-1 Sivrihisarspor
Eskişehir 1.Amatör B Grubu 1. Hafta 25/09/2022 16:00 Baranselspor FK 2-2 Eskişehir Yenikentspor
Eskişehir 1.Amatör B Grubu 2. Hafta 01/10/2022 16:00 Derespor 0-1 Eskişehir Sütlücespor
Eskişehir 1.Amatör C Grubu 2. Hafta 02/10/2022 12:00 Üniversite Evlerispor 2-1 Eskişehir Orhangazispor
Eskişehir 1.Amatör A Grubu 2. Hafta 02/10/2022 14:00 Eskişehir DSİ Bentspor 4-0 Seyitgazi Belediye Gençlikspor
Eskişehir 1.Amatör A Grubu 2. Hafta 02/10/2022 16:00 Gökmeydanspor 1-1 Esentepespor
Eskişehir 1.Amatör C Grubu 3. Hafta 08/10/2022 14:00 Eskişehir Harb-İş 2-2 Çağlarspor
Eskişehir 1.Amatör B Grubu 3. Hafta 09/10/2022 14:00 71 Evlerspor 2-0 Mahmudiyespor
Eskişehir 1.Amatör A Grubu 3. Hafta 09/10/2022 16:00 Yeşil İnci Alpagut Sümerspor 4-4 Eskişehir DSİ Bentspor
Eskişehir 1.Amatör A Grubu 4. Hafta 15/10/2022 13:30 Adanırspor 4-2 Bozanspor
Eskişehir 1.Amatör A Grubu 4. Hafta 15/10/2022 15:30 Gökmeydanspor 4-3 Seyitgazi Belediye Gençlikspor
Eskişehir 1.Amatör C Grubu 4. Hafta 16/10/2022 13:30 Üniversite Evlerispor 1-0 Oklubalı Gençlikspor
Eskişehir 1.Amatör C Grubu 4. Hafta 16/10/2022 15:30 Eskişehir Orhangazispor 2-1 İnönüspor
Eskişehir 1.Amatör B Grubu 5. Hafta 22/10/2022 13:30 Derespor 1-2 Eskişehir Yenikentspor
Eskişehir 1.Amatör A Grubu 5. Hafta 23/10/2022 13:30 Yeşil İnci Alpagut Sümerspor 8-2 Seyitgazi Belediye Gençlikspor
Eskişehir 1.Amatör C Grubu 5. Hafta 23/10/2022 15:30 Çağlarspor 0-4 Seyitgazispor
Eskişehir 1.Amatör C Grubu 6. Hafta 29/10/2022 13:00 İnönüspor 3-4 Oklubalı Gençlikspor
Eskişehir 1.Amatör C Grubu 6. Hafta 29/10/2022 15:00 Üniversite Evlerispor 1-0 Çağlarspor
Eskişehir 1.Amatör A Grubu 6. Hafta 30/10/2022 11:00 Yeşil İnci Alpagut Sümerspor 3-1 Gökmeydanspor
Eskişehir 1.Amatör B Grubu 6. Hafta 30/10/2022 13:00 Eskişehir Sütlücespor 1-2 Sivrihisarspor
Eskişehir 1.Amatör A Grubu 6. Hafta 30/10/2022 15:00 Eskişehir DSİ Bentspor 6-2 Adanırspor
Eskişehir SAL B Grubu 1. Hafta 05/11/2022 13:00 Muttalip Gençlikspor 0-4 2 Eylülspor
Eskişehir 1.Amatör A Grubu 7. Hafta 05/11/2022 15:00 Adanırspor 6-1 Esentepespor
Eskişehir 1.Amatör C Grubu 7. Hafta 06/11/2022 11:00 Çağlarspor 0-2 Eskişehir Orhangazispor
Eskişehir 1.Amatör C Grubu 7. Hafta 06/11/2022 13:00 Eskişehir Harb-İş 6-6 İnönüspor
Eskişehir SAL A Grubu 1. Hafta 06/11/2022 15:00 Kırka Boraksspor 1-0 Eskişehir 2017 Gençlergücü
Eskişehir SAL A Grubu 2. Hafta 12/11/2022 13:00 Eskişehir 2017 Gençlergücü 1-1 Eskişehir Işıkspor
Eskişehir SAL A Grubu 2. Hafta 12/11/2022 15:00 Tunaspor 4-2 Eskişehir Şekerspor
Eskişehir 1.Amatör A Grubu 8. Hafta 13/11/2022 13:00 Gökmeydanspor 2-4 Çukurhisarspor
Eskişehir SAL B Grubu 2. Hafta 13/11/2022 15:00 Eskişehir Demirspor 1-0 Eskişehir Sağlıkspor
Eskişehir SAL A Grubu 3. Hafta 19/11/2022 13:00 Eskişehir Işıkspor 3-4 Büyükdere Gençlikspor
Eskişehir 1.Amatör C Grubu 9. Hafta 19/11/2022 15:00 İnönüspor 3-1 Seyitgazispor
Eskişehir SAL B Grubu 3. Hafta 20/11/2022 13:00 Eskişehir Birlik Gençlikspor 0-0 Osmangazi Üniversitesi
Eskişehir 1.Amatör B Grubu 9. Hafta 20/11/2022 15:00 71 Evlerspor 3-0 Eskişehir Yenikentspor
Eskişehir 1.Amatör A Grubu 10. Hafta 26/11/2022 13:00 Gökmeydanspor 1-3 Bozanspor
Eskişehir 1.Amatör A Grubu 10. Hafta 26/11/2022 15:00 Eskişehir DSİ Bentspor 0-4 Yeşil İnci Alpagut Sümerspor
Eskişehir 1.Amatör C Grubu 10. Hafta 27/11/2022 13:00 Üniversite Evlerispor 1-0 İnönüspor
Eskişehir SAL B Grubu 4. Hafta 27/11/2022 15:00 Eskişehir Sağlıkspor 2-0 Muttalip Gençlikspor
Eskişehir 1.Amatör B Grubu 11. Hafta 03/12/2022 13:00 71 Evlerspor 3-3 Eskişehir Sütlücespor
Eskişehir SAL A Grubu 5. Hafta 03/12/2022 15:00 Mihalıççık Birlikspor 2-0 Büyükdere Gençlikspor
Eskişehir 1.Amatör C Grubu 11. Hafta 04/12/2022 13:00 İnönüspor 7-3 Eskişehir Orhangazispor
Eskişehir SAL A Grubu 5. Hafta 04/12/2022 15:00 Kırka Boraksspor 4-1 Eskişehir Şekerspor
Eskişehir SAL A Grubu 6. Hafta 10/12/2022 13:00 Kırka Boraksspor 0-0 Mihalıççık Birlikspor
Eskişehir 1.Amatör C Grubu 12. Hafta 10/12/2022 15:00 Üniversite Evlerispor 0-2 Eskişehir Harb-İş
Eskişehir 1.Amatör B Grubu 12. Hafta 11/12/2022 11:00 Eskişehir Sütlücespor 2-0 Kırka Belediyespor
Eskişehir SAL B Grubu 6. Hafta 11/12/2022 15:00 Muttalip Gençlikspor 1-5 Eskişehir Birlik Gençlikspor
Eskişehir 1.Amatör A Grubu 13. Hafta 17/12/2022 13:00 Adanırspor 1-2 Eskişehir DSİ Bentspor
Eskişehir 1.Amatör A Grubu 13. Hafta 17/12/2022 15:00 Gökmeydanspor 2-2 Yeşil İnci Alpagut Sümerspor
Eskişehir SAL A Grubu 7. Hafta 18/12/2022 13:00 Mihalıççık Birlikspor 2-7 Tunaspor
Eskişehir 1.Amatör B Grubu 13. Hafta 18/12/2022 15:00 Derespor 1-1 71 Evlerspor
Eskişehir 1.Amatör B Grubu 14. Hafta 24/12/2022 14:00 Baranselspor FK 0-1 Sivrihisarspor
Eskişehir 1.Amatör A Grubu 14. Hafta 25/12/2022 12:30 Yeşil İnci Alpagut Sümerspor 3-0 Çukurhisarspor
Eskişehir 1.Amatör C Grubu 14. Hafta 25/12/2022 14:30 Üniversite Evlerispor 0-2 Seyitgazispor
Eskişehir 1.Amatör Play-Off 1. Hafta 08/01/2023 12:00 Üniversite Evlerispor 2-1 Eskişehir Harb-İş
Eskişehir 1.Amatör Play-Off 1. Hafta 08/01/2023 14:00 71 Evlerspor 1-7 Yeşil İnci Alpagut Sümerspor
Eskişehir 1.Amatör Play-Off 2. Hafta 14/01/2023 13:00 Yeşil İnci Alpagut Sümerspor 6-3 Üniversite Evlerispor
Eskişehir SAL A Grubu 8. Hafta 14/01/2023 15:00 Tunaspor 0-2 Çiftelerspor
Eskişehir 1.Amatör Play-Off 2. Hafta 15/01/2023 15:00 Baranselspor FK 1-0 71 Evlerspor
Eskişehir SAL B Grubu 9. Hafta 21/01/2023 13:00 Eskişehir Birlik Gençlikspor 2-1 2 Eylülspor
Eskişehir SAL A Grubu 9. Hafta 22/01/2023 13:00 Eskişehir Işıkspor 0-2 Eskişehir 2017 Gençlergücü
Eskişehir SAL A Grubu 9. Hafta 22/01/2023 15:00 Kırka Boraksspor 4-0 Büyükdere Gençlikspor
Eskişehir SAL B Grubu 10. Hafta 28/01/2023 13:00 2 Eylülspor 0-0 Beylikovaspor
Eskişehir SAL A Grubu 10. Hafta 28/01/2023 15:00 Mihalıççık Birlikspor 1-2 Eskişehir 2017 Gençlergücü
Eskişehir 1.Amatör Play-Off 4. Hafta 29/01/2023 12:00 Baranselspor FK 0-8 Yeşil İnci Alpagut Sümerspor
Eskişehir SAL A Grubu 11. Hafta 04/02/2023 15:00 Eskişehir Işıkspor - Tunaspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-23 ++ | MI Design