Batur Stadı
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Gaziantep

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Gaziantep Gençlerbirliği, Işın Boru Yıldızspor

Adres: -

2019/20 Sezonu Maç programı

Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 1. Hafta 22/09/2019 15:00 Gaziantepspor 0-8 Kahta 02 Spor
Gaziantep Süper Amatör 1. Hafta 29/09/2019 15:00 Şehitkamil Gençlikspor 5-1 Camcıoğluspor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 3. Hafta 06/10/2019 15:00 Gaziantepspor 2-3 Nizipspor
Gaziantep Süper Amatör 3. Hafta 12/10/2019 15:00 Üçoklar Demirspor 1-4 Şehitkamil Belediyespor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 13/10/2019 13:00 Akkentspor 3-3 Saraygücü 1983 Spor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 1. Hafta 13/10/2019 15:00 Simfa İnşaat Çınarlı Eydibabaspor 1-0 Gaziantep Türk Telekom
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 2. Hafta 19/10/2019 15:00 Gaziantep Sercan İnşaatspor 1-3 Şehreküstüspor
Kadınlar Özge Kanbay 2.Lig 2. Hafta 20/10/2019 11:30 Gazikentspor 0-0 Sivas Gazi Lisesi
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 5. Hafta 20/10/2019 15:00 Gaziantepspor 2-5 Siverek Belediyespor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 3. Hafta 26/10/2019 15:00 Faik Bezek İnşaatspor 1-3 Nizip Halk Eğitim Merkezispor
Gaziantep Süper Amatör 5. Hafta 27/10/2019 11:00 Şehitkamil Gençlikspor 0-10 Şehitkamil Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 6. Hafta 27/10/2019 14:00 Gaziantepspor 2-1 Elbistanspor
Gaziantep Süper Amatör 6. Hafta 02/11/2019 14:30 Bozkurtspor 1-1 Gaziantep Demirspor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 4. Hafta 03/11/2019 11:00 Işın Boru Yıldızspor 5-1 Bostancı Kartalspor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 4. Hafta 03/11/2019 13:00 Gaziantep Diclespor 6-1 Şehreküstüspor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 4. Hafta 03/11/2019 15:00 Gazisarayspor 6-3 Akkentspor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 5. Hafta 09/11/2019 14:30 İstikrar Eğitim Gençlikspor 1-0 Gazisarayspor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 5. Hafta 10/11/2019 10:30 Gaziantep Esenspor 4-2 Oğuzeli Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 8. Hafta 10/11/2019 14:00 Gaziantepspor 0-2 Adıyaman 1954 Spor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 6. Hafta 16/11/2019 14:30 Gazikentspor 3-0 Hacıbaba Özgençlikspor
Kadınlar Özge Kanbay 3.Lig 7.Grup 2. Hafta 17/11/2019 10:30 Gaziantep Karataş Gençlikspor 3-3 K.Maraş Anadolu Gençlikspor
Kadınlar Özge Kanbay 2.Lig 5. Hafta 17/11/2019 12:30 Gazikentspor 0-1 Medical Palaca Gençlerbirliği
Gaziantep Süper Amatör 8. Hafta 17/11/2019 14:30 Gaziantep Anadoluspor 1-0 Gaziantep Sanayi Esnafspor
Gaziantep Süper Amatör 9. Hafta 23/11/2019 14:30 Gaziantep Demirspor - İslahiye Belediye Gençlikspor
Kadınlar Özge Kanbay 3.Lig 7.Grup 3. Hafta 24/11/2019 11:00 Gaziantep Karataş Gençlikspor - Şanlıurfa Gençlikspor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 10. Hafta 24/11/2019 14:00 Gaziantepspor - Gaziantep Ankasspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-19 ++ | MI Design