23/24 BAL'a katılacak takımlar
Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=

Batur Stadı
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Gaziantep

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Algspor, Gaziantep Gençlerbirliği, Işın Boru Yıldızspor, Saraygücü 1983 Spor

Adres: -

2023/24 Sezonu Maç programı

Gaziantep 1.Amatör A Grubu 5. Hafta   15:00 Zeugmaspor - Nizip 1980 Yıldırımspor
Kadınlar 1.Lig B Grubu 2. Hafta 05/11/2023 12:00 Gazikentspor 0-4 Kireçburnu Gençlikspor
Kadınlar 1.Lig B Grubu 3. Hafta 11/11/2023 12:00 Gazikentspor 2-4 Şırnak Belediyegücü Sportif Faaliyetler
Kadınlar Süper Lig 10. Hafta 12/11/2023 13:00 Algspor 0-3 1207 Antalyaspor
Kadınlar Süper Lig 11. Hafta 19/11/2023 14:00 Algspor 2-2 Gaziantep Asyaspor
Gaziantep Süper Amatör A Grubu 3. Hafta 19/11/2023 15:00 Çimenlispor 4-0 1938 Çınarlıspor
Kadınlar 1.Lig B Grubu 5. Hafta 26/11/2023 12:00 Gazikentspor 0-3 Çatalca Belediyespor
Gaziantep Süper Amatör A Grubu 4. Hafta 26/11/2023 15:00 1938 Çınarlıspor 0-6 Şehitkamil Belediyespor
Kadınlar 2.Lig D Grubu 2. Hafta 02/12/2023 12:00 Megapolspor 2-2 Silopi Belediye Sportif Faaliyetler
Gaziantep Süper Amatör A Grubu 5. Hafta 03/12/2023 14:00 Çimenlispor 2-2 Şanlıderspor
Kadınlar 2.Lig D Grubu 3. Hafta 09/12/2023 13:00 Megapolspor 8-0 K.Maraş Anadolu Gençlikspor
Kadınlar 1.Lig B Grubu 7. Hafta 10/12/2023 11:00 Gazikentspor 1-4 Bornova Hitabspor
Kadınlar Süper Lig 13. Hafta 10/12/2023 13:00 Algspor 4-0 Fatih Vatanspor
Kadınlar 2.Lig D Grubu 5. Hafta 23/12/2023 11:00 Megapolspor 4-1 Vangücü
Kadınlar Süper Lig 15. Hafta 23/12/2023 14:00 Algspor 4-1 Galatasaray
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 1. Hafta 24/12/2023 12:00 Şehreküstüspor 3-3 Gaziantep Sercan İnşaatspor
Gaziantep 1.Amatör C Grubu 1. Hafta 24/12/2023 14:00 Hacıbaba Özgençlikspor 1-2 Sporland FK
Gaziantep 1.Amatör D Grubu 1. Hafta 24/12/2023 16:00 Atletik Meydanspor 0-5 Büyükşahinbey Körkünspor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 2. Hafta 30/12/2023 14:00 Gaziantep Gençlerbirliği 3-0 Bacılakspor
Gaziantep 1.Amatör D Grubu 2. Hafta 31/12/2023 12:00 Gaziantep İdman Yurdu 0-1 Camcıoğluspor
Gaziantep Süper Amatör B Grubu 8. Hafta 31/12/2023 14:00 Gaziantep Güneydoğuspor 1-4 Gazişehirgücü
Kadınlar 2.Lig D Grubu 7. Hafta 06/01/2024 12:00 Megapolspor 7-0 Erzincan Gençlergücü
Gaziantep 1.Amatör C Grubu 3. Hafta 06/01/2024 14:30 Barakspor 2-1 Samspor
Gaziantep Süper Amatör B Grubu 9. Hafta 07/01/2024 12:00 Gaziantep Anadoluspor 1-1 Gaziantep Gazispor
Kadınlar 1.Lig B Grubu 8. Hafta 07/01/2024 12:00 Gazikentspor 2-6 Kayseri Kadın FK
Kadınlar Süper Lig 16. Hafta 14/01/2024 14:00 Algspor 2-1 Beşiktaş
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 5. Hafta 21/01/2024 13:00 Özyıldızspor 2-1 Akkentspor
Kadınlar 3.Lig 5.Grup 2. Hafta 27/01/2024 12:00 Gaziantep Özçalışkanspor 1-5 1939 Güney Yıldızıspor
Kadınlar 3.Lig 5.Grup 2. Hafta 27/01/2024 14:00 Gaziantep İdman Yurdu 4-2 Şanlıurfa Gençlikspor
Kadınlar 1.Lig B Grubu 11. Hafta 28/01/2024 12:00 Gazikentspor 0-4 Kocaeli Bayan FK
Kadınlar Süper Lig 18. Hafta 28/01/2024 14:00 Algspor 1-1 Trabzonspor
Gaziantep Süper Amatör B Grubu 11. Hafta 03/02/2024 15:00 Bozkurtspor 1-1 Gaziantep Güneydoğuspor
Kadınlar 3.Lig 5.Grup 4. Hafta 10/02/2024 12:00 Gaziantep İdman Yurdu 1-2 Gaziantep Özçalışkanspor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 7. Hafta 10/02/2024 15:00 Gaziantep Demirspor 5-0 Şahinbey Bossanspor
Kadınlar Süper Lig 20. Hafta 11/02/2024 12:00 Algspor 3-1 Adana İdman Yurdu
Kadınlar 1.Lig B Grubu 13. Hafta 11/02/2024 14:30 Gazikentspor 2-1 Sakarya Kadın FK
Kadınlar 2.Lig D Grubu 11. Hafta 17/02/2024 12:00 Megapolspor 1-1 1955 Batman Belediyespor
Kadınlar 3.Lig 5.Grup 5. Hafta 17/02/2024 14:30 Gaziantep Özçalışkanspor 3-2 Dörtyol Belediyespor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 8. Hafta 18/02/2024 13:00 Gaziantep Gençlerbirliği 1-2 Nizip 1980 Yıldırımspor
Gaziantep Süper Amatör A Grubu 9. Hafta 18/02/2024 15:00 Güneş 27 Spor 2-0 Halil Yılmaz Grup Yavuzelispor
Gaziantep Süper Amatör A Grubu 10. Hafta 24/02/2024 13:00 Şanlıderspor 1-3 Güneş 27 Spor
Gaziantep Süper Amatör B Grubu 14. Hafta 24/02/2024 15:00 Gaziantep Güneydoğuspor 1-3 Gaziantep Kalespor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 9. Hafta 25/02/2024 13:00 Gazikentspor 0-2 Karkamış Barakspor
Gaziantep 1.Amatör C Grubu 9. Hafta 25/02/2024 15:00 Saraygücü 1983 Spor 6-1 Kahraman Gençlikspor
Kadınlar 2.Lig D Grubu 13. Hafta 02/03/2024 13:00 Megapolspor 3-1 Yüksekova Belediyespor
Kadınlar 3.Lig 5.Grup 7. Hafta 02/03/2024 15:30 Gaziantep İdman Yurdu 3-0 Kilis Öncüpınarspor
Kadınlar Süper Lig 22. Hafta 03/03/2024 13:00 Algspor 1-2 Hakkarigücü
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |