Şehitkamil İlçe Stadı
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Gaziantep

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Ankas İstiklalspor, Gaziantep Demirspor, Şehitkamil Belediyespor, Şehitkamil Gençlikspor

Adres: -

2018/19 Sezonu Maç programı

Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 2. Hafta 30/09/2018 14:00 Ankas İstiklalspor 1-0 Pütürge Belediyespor
Gaziantep Süper Amatör 1. Hafta 07/10/2018 13:00 Akkentspor 1-1 Bozkurtspor
Gaziantep Süper Amatör 1. Hafta 07/10/2018 15:30 Şehitkamil Gençlikspor 1-0 İslahiyespor
Gaziantep Süper Amatör 2. Hafta 14/10/2018 13:00 Gaziantep Anadoluspor 8-0 Aktoprak Belediyespor
Gaziantep Süper Amatör 2. Hafta 14/10/2018 15:00 Şehitkamil Belediyespor 6-0 Bozkurtspor
Gaziantep Süper Amatör 3. Hafta 20/10/2018 13:00 Şehitkamil Gençlikspor 4-3 Üçoklar Demirspor
Gaziantep Süper Amatör 3. Hafta 20/10/2018 15:00 Gaziantep Demirspor 1-2 Gaziantep Anadoluspor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 21/10/2018 13:00 Işın Boru Yıldızspor 3-1 Özyıldızspor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 1. Hafta 21/10/2018 15:00 Gaziantep Oğuzspor 2-1 Oğuzeli Belediyespor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 2. Hafta 27/10/2018 14:30 Gazisaray 0-1 Akdamar Gençlikspor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 2. Hafta 28/10/2018 11:00 Bostancı Kartalspor 1-5 Gaziantep Gazispor
Gaziantep Süper Amatör 4. Hafta 28/10/2018 13:00 Gaziantep Sanayi Esnafspor 3-4 Akkentspor
Gaziantep Süper Amatör 4. Hafta 28/10/2018 15:00 Gaziantep Sercan İnşaatspor 0-2 Aktoprak Belediyespor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 3. Hafta 03/11/2018 15:00 Şehreküstüspor 1-4 Hacıbaba Özgençlikspor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 3. Hafta 04/11/2018 11:00 Gaziantep Gençlerbirliği 2-4 Samspor
Gaziantep Süper Amatör 5. Hafta 04/11/2018 13:00 Şehitkamil Belediyespor 2-1 Camcıoğluspor
Gaziantep Süper Amatör 5. Hafta 04/11/2018 15:00 Şehitkamil Gençlikspor 1-2 Nizipspor
Gaziantep Süper Amatör 6. Hafta 10/11/2018 13:00 Aktoprak Belediyespor 4-3 Akkentspor
Gaziantep Süper Amatör 6. Hafta 10/11/2018 15:00 Gaziantep Anadoluspor 1-0 Bozkurtspor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 4. Hafta 11/11/2018 11:00 Bostancı Kartalspor 1-4 Yavuzelispor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 4. Hafta 11/11/2018 13:00 Gazisaray 0-0 Gaziantep Esenspor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 4. Hafta 11/11/2018 15:00 Aydınbabaspor 2-1 Gaziantep Coşkunspor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 5. Hafta 17/11/2018 15:00 Gaziantep Kalespor 4-0 Faik Bezek İnşaat
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 5. Hafta 18/11/2018 11:00 Düztepespor 2-0 Gazikentspor
Gaziantep Süper Amatör 7. Hafta 18/11/2018 13:00 Şehitkamil Belediyespor 0-2 Gaziantep Anadoluspor
Gaziantep Süper Amatör 7. Hafta 18/11/2018 15:00 Hasan Demir Koleji 3-0 Gaziantep Sercan İnşaatspor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 6. Hafta 24/11/2018 14:30 Atletik Mekikspor 2-3 Simfa İnşaat Çınarlıspor
Gaziantep Süper Amatör 8. Hafta 25/11/2018 12:30 Üçoklar Demirspor 1-0 Camcıoğluspor
Gaziantep Süper Amatör 8. Hafta 25/11/2018 14:30 Gaziantep Demirspor 3-2 Akkentspor
Gaziantep Süper Amatör 9. Hafta 01/12/2018 13:00 Hasan Demir Koleji 2-0 Aktoprak Belediyespor
Gaziantep Süper Amatör 9. Hafta 01/12/2018 15:00 Şehitkamil Belediyespor 5-1 Gaziantep Sercan İnşaatspor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 7. Hafta 02/12/2018 10:30 Gaziantep Coşkunspor 0-2 Bostancı Kartalspor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 7. Hafta 02/12/2018 12:30 Karşıyaka Gençlikspor 2-2 Özyıldızspor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 7. Hafta 02/12/2018 14:30 Simfa İnşaat Çınarlıspor 1-1 Gaziantep Gazispor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 8. Hafta 08/12/2018 14:30 Şahinbey Bossanspor 1-7 Gazisaray
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 8. Hafta 09/12/2018 11:00 Gaziantep Gazispor 2-3 Yavuzelispor
Gaziantep Süper Amatör 10. Hafta 09/12/2018 13:00 Nizipspor 7-0 Camcıoğluspor
Gaziantep Süper Amatör 10. Hafta 09/12/2018 15:00 Gaziantep Demirspor 0-4 Hasan Demir Koleji
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 9. Hafta 15/12/2018 14:30 Aydınbabaspor 3-2 Oğuzeli Belediyespor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 9. Hafta 16/12/2018 10:30 Karşıyaka Gençlikspor 3-1 Faik Bezek İnşaat
Gaziantep Süper Amatör 11. Hafta 16/12/2018 12:30 Üçoklar Demirspor 1-6 Nizipspor
Gaziantep Süper Amatör 11. Hafta 16/12/2018 14:30 Şehitkamil Belediyespor 5-1 Aktoprak Belediyespor
Gaziantep Süper Amatör 12. Hafta 22/12/2018 14:30 Gaziantep Sanayi Esnafspor 1-3 Camcıoğluspor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 10. Hafta 23/12/2018 10:30 Gaziantep Oğuzspor 0-4 Aydınbabaspor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 10. Hafta 23/12/2018 12:30 Özyıldızspor 7-2 Gaziantep Türk Telekom
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 10. Hafta 23/12/2018 14:30 Şahinbey Bossanspor 1-1 Samspor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 11. Hafta 29/12/2018 14:30 Gaziantep Türk Telekom 1-6 Işın Boru Yıldızspor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 11. Hafta 30/12/2018 10:30 Şehreküstüspor 0-7 Yavuzelispor
Gaziantep Süper Amatör 13. Hafta 30/12/2018 12:30 Bozkurtspor 0-1 Hasan Demir Koleji
Gaziantep Süper Amatör 13. Hafta 30/12/2018 14:30 Şehitkamil Belediyespor 1-0 Şehitkamil Gençlikspor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 12. Hafta 19/01/2019 15:00 Gaziantep Gazispor 2-2 Aydınbabaspor
Gaziantep Süper Amatör 14. Hafta 20/01/2019 11:00 Üçoklar Demirspor 0-4 Aktoprak Belediyespor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 12. Hafta 20/01/2019 13:00 Faik Bezek İnşaat 3-2 Gaziantep Türk Telekom
Gaziantep Süper Amatör 14. Hafta 20/01/2019 15:00 Şehitkamil Belediyespor 1-3 Hasan Demir Koleji
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-19 ++ | MI Design