Şehitkamil İlçe Stadı
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Gaziantep

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Gaziantep Demirspor, Şehitkamil Belediyespor, Şehitkamil Gençlikspor

Adres: -

2017/18 Sezonu Maç programı

Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 1. Hafta 24/09/2017 15:00 Şehitkamil Belediyespor 0-0 İnönü Üniversitesi
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 3. Hafta 08/10/2017 15:00 Şehitkamil Belediyespor 1-0 Araban Belediyespor
Gaziantep Süper Amatör 2. Hafta 14/10/2017 14:00 Camcıoğluspor 0-1 Nizipspor
Gaziantep Süper Amatör 2. Hafta 14/10/2017 16:00 Gaziantep Demirspor 3-3 Gaziantep Sanayi Esnafspor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 1. Hafta 15/10/2017 13:30 Gazikentspor 1-4 Şehitkamil Gençlikspor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 15/10/2017 15:30 Oğuzspor 1-6 Simfa İnşaat Eydibaba Çınarlıspor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 2. Hafta 21/10/2017 13:00 Akkentspor 0-0 Özyıldızspor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 2. Hafta 21/10/2017 15:00 Gaziantep Gençlerbirliği 2-1 Esenspor
Gaziantep Süper Amatör 3. Hafta 22/10/2017 11:00 Sakıcı İnşaat Şenyurtspor 4-1 Sercan İnşaatspor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 5. Hafta 22/10/2017 15:00 Şehitkamil Belediyespor 1-1 1920 Maraşspor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 3. Hafta 28/10/2017 15:00 Gaziantep Türk Telekom 0-0 Akdamar Gençlikspor
Gaziantep Süper Amatör 4. Hafta 29/10/2017 10:30 Sercan İnşaatspor 0-4 H.D. Kolejspor
Gaziantep Süper Amatör 4. Hafta 29/10/2017 12:30 Şahinbeyspor 1-4 Aktoprak Belediyespor
Gaziantep Süper Amatör 4. Hafta 29/10/2017 14:30 Üçoklar Demirspor 2-1 Nizipspor
Gaziantep Süper Amatör 5. Hafta 04/11/2017 15:00 Sakıcı İnşaat Şenyurtspor 1-0 Ankas İstiklalspor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 4. Hafta 05/11/2017 10:30 Gazikentspor 2-1 Gazisaray
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 7. Hafta 05/11/2017 14:00 Şehitkamil Belediyespor 1-4 Dersimspor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 5. Hafta 11/11/2017 14:30 Karşıyaka Gençlikspor 2-5 Gazispor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 5. Hafta 12/11/2017 10:30 Faik Bezek İnşaat 1-4 Gaziantep Kalespor
Gaziantep Süper Amatör 6. Hafta 12/11/2017 12:30 Üçoklar Demirspor 1-0 Gaziantep Sanayi Esnafspor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 5. Hafta 12/11/2017 14:30 Gaziantep Coşkunspor 4-2 Nizip Halk Eğitim
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 6. Hafta 18/11/2017 14:30 Gazikentspor 1-3 Gaziantep Türk Telekom
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 6. Hafta 19/11/2017 10:30 Akkentspor 1-1 Oğuzeli Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 9. Hafta 19/11/2017 13:30 Şehitkamil Belediyespor 1-1 Siverek Belediyespor
Gaziantep Süper Amatör 8. Hafta 25/11/2017 14:30 Aktoprak Belediyespor 0-5 Bozkurtspor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 7. Hafta 26/11/2017 10:30 Işın Boru Yıldızspor 0-3 Şehitkamil Gençlikspor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 7. Hafta 26/11/2017 12:30 Karşıyaka Gençlikspor 1-4 Oğuzspor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 7. Hafta 26/11/2017 14:30 Simfa İnşaat Eydibaba Çınarlıspor 2-1 Atletik Mekikspor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 8. Hafta 02/12/2017 14:30 Nurdağı Belediyespor 0-5 Simfa İnşaat Eydibaba Çınarlıspor
Gaziantep Süper Amatör 9. Hafta 03/12/2017 10:30 H.D. Kolejspor 0-1 Üçoklar Demirspor
Gaziantep Süper Amatör 9. Hafta 03/12/2017 12:30 Sercan İnşaatspor 2-1 Şahinbeyspor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 9. Hafta 09/12/2017 14:30 Işın Boru Yıldızspor 3-3 Yavuzelispor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 9. Hafta 10/12/2017 10:00 Aydınbabaspor 1-2 Özyıldızspor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 12. Hafta 10/12/2017 13:30 Şehitkamil Belediyespor 6-0 Erdağ İnşaat Dumlupınarspor
Gaziantep Süper Amatör 11. Hafta 16/12/2017 13:00 H.D. Kolejspor - Nizipspor
Gaziantep Süper Amatör 11. Hafta 16/12/2017 15:00 Bozkurtspor - Camcıoğluspor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 10. Hafta 17/12/2017 10:30 Atletik Mekikspor - Esenspor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 10. Hafta 17/12/2017 12:30 Şehitkamil Gençlikspor - Nizip Halk Eğitim
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 10. Hafta 17/12/2017 14:30 Akkentspor - Nurdağı Belediyespor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-17 ++ | MI Design