Şehitkamil İlçe Stadı
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Gaziantep

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Gaziantep Demirspor, Şehitkamil Belediyespor, Şehitkamil Gençlikspor

Adres: -

2017/18 Sezonu Maç programı

Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 1. Hafta 24/09/2017 15:00 Şehitkamil Belediyespor 0-0 İnönü Üniversitesi
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 3. Hafta 08/10/2017 15:00 Şehitkamil Belediyespor 1-0 Araban Belediyespor
Gaziantep Süper Amatör 2. Hafta 14/10/2017 14:00 Camcıoğluspor 0-1 Nizipspor
Gaziantep Süper Amatör 2. Hafta 14/10/2017 16:00 Gaziantep Demirspor 3-3 Gaziantep Sanayi Esnafspor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 1. Hafta 15/10/2017 13:30 Gazikentspor 1-4 Şehitkamil Gençlikspor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 15/10/2017 15:30 Oğuzspor 1-6 Simfa İnşaat Eydibaba Çınarlıspor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 2. Hafta 21/10/2017 13:00 Akkentspor 0-0 Özyıldızspor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 2. Hafta 21/10/2017 15:00 Gaziantep Gençlerbirliği 2-1 Esenspor
Gaziantep Süper Amatör 3. Hafta 22/10/2017 11:00 Sakıcı İnşaat Şenyurtspor 4-1 Sercan İnşaatspor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 5. Hafta 22/10/2017 15:00 Şehitkamil Belediyespor 1-1 1920 Maraşspor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 3. Hafta 28/10/2017 15:00 Gaziantep Türk Telekom 0-0 Akdamar Gençlikspor
Gaziantep Süper Amatör 4. Hafta 29/10/2017 10:30 Sercan İnşaatspor 0-4 Hasan Demir Kolejispor
Gaziantep Süper Amatör 4. Hafta 29/10/2017 12:30 Şahinbey Bossanspor 1-4 Aktoprak Belediyespor
Gaziantep Süper Amatör 4. Hafta 29/10/2017 14:30 Üçoklar Demirspor 2-1 Nizipspor
Gaziantep Süper Amatör 5. Hafta 04/11/2017 15:00 Sakıcı İnşaat Şenyurtspor 1-0 Ankas İstiklalspor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 4. Hafta 05/11/2017 10:30 Gazikentspor 2-1 Gazisaray
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 7. Hafta 05/11/2017 14:00 Şehitkamil Belediyespor 1-4 Dersimspor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 5. Hafta 11/11/2017 14:30 Karşıyaka Gençlikspor 2-5 Gazispor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 5. Hafta 12/11/2017 10:30 Faik Bezek İnşaat 1-4 Gaziantep Kalespor
Gaziantep Süper Amatör 6. Hafta 12/11/2017 12:30 Üçoklar Demirspor 1-0 Gaziantep Sanayi Esnafspor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 5. Hafta 12/11/2017 14:30 Gaziantep Coşkunspor 4-2 Nizip Halk Eğitim
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 6. Hafta 18/11/2017 14:30 Gazikentspor 1-3 Gaziantep Türk Telekom
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 6. Hafta 19/11/2017 10:30 Akkentspor 1-1 Oğuzeli Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 9. Hafta 19/11/2017 13:30 Şehitkamil Belediyespor 1-1 Siverek Belediyespor
Gaziantep Süper Amatör 8. Hafta 25/11/2017 14:30 Aktoprak Belediyespor 0-5 Bozkurtspor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 7. Hafta 26/11/2017 10:30 Işın Boru Yıldızspor 0-3 Şehitkamil Gençlikspor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 7. Hafta 26/11/2017 12:30 Karşıyaka Gençlikspor 1-4 Oğuzspor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 7. Hafta 26/11/2017 14:30 Simfa İnşaat Eydibaba Çınarlıspor 2-1 Atletik Mekikspor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 8. Hafta 02/12/2017 14:30 Nurdağı Belediyespor 0-5 Simfa İnşaat Eydibaba Çınarlıspor
Gaziantep Süper Amatör 9. Hafta 03/12/2017 10:30 Hasan Demir Kolejispor 0-1 Üçoklar Demirspor
Gaziantep Süper Amatör 9. Hafta 03/12/2017 12:30 Sercan İnşaatspor 2-1 Şahinbey Bossanspor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 9. Hafta 09/12/2017 14:30 Işın Boru Yıldızspor 0-3 Yavuzelispor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 9. Hafta 10/12/2017 10:00 Aydınbabaspor 1-2 Özyıldızspor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 12. Hafta 10/12/2017 13:30 Şehitkamil Belediyespor 6-0 Erdağ İnşaat Dumlupınarspor
Gaziantep Süper Amatör 11. Hafta 16/12/2017 13:00 Hasan Demir Kolejispor 0-3 Nizipspor
Gaziantep Süper Amatör 11. Hafta 16/12/2017 15:00 Bozkurtspor 5-0 Camcıoğluspor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 10. Hafta 17/12/2017 12:30 Şehitkamil Gençlikspor 5-1 Nizip Halk Eğitim
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 10. Hafta 17/12/2017 14:30 Akkentspor 6-1 Nurdağı Belediyespor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 11. Hafta 23/12/2017 14:30 Aydınbabaspor 3-2 Karşıyaka Gençlikspor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 11. Hafta 24/12/2017 12:30 Faik Bezek İnşaat 1-5 Gazisaray
Gaziantep Süper Amatör 12. Hafta 24/12/2017 14:30 Üçoklar Demirspor 1-2 Ankas İstiklalspor
Gaziantep Süper Amatör 13. Hafta 31/12/2017 10:30 Bozkurtspor 5-0 Şahinbey Bossanspor
Gaziantep Süper Amatör 13. Hafta 31/12/2017 12:30 Ankas İstiklalspor 0-1 İslahiyespor
Gaziantep Süper Amatör 13. Hafta 31/12/2017 14:30 Gaziantep Demirspor 0-5 Nizipspor
Kadınlar 2.Lig B Grubu 7. Hafta 07/01/2018 12:00 Gazikentspor 1-1 Maraşgücü
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 12. Hafta 20/01/2018 14:30 Faik Bezek İnşaat 2-2 Şehreküstüspor
Gaziantep Süper Amatör 14. Hafta 21/01/2018 10:30 Şahinbey Bossanspor 2-1 Üçoklar Demirspor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 15. Hafta 21/01/2018 13:30 Şehitkamil Belediyespor 1-0 Şanlıurfa 11 Nisanspor
Gaziantep Süper Amatör 15. Hafta 27/01/2018 14:30 Sakıcı İnşaat Şenyurtspor 0-2 Hasan Demir Kolejispor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 13. Hafta 28/01/2018 10:30 Esenspor 1-2 Gaziantep Gençlerbirliği
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 13. Hafta 28/01/2018 12:30 Gazispor 2-4 Atletik Mekikspor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 13. Hafta 28/01/2018 14:30 Yavuzelispor 0-2 Şehitkamil Gençlikspor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 14. Hafta 03/02/2018 14:30 Atletik Mekikspor 2-2 Aydınbabaspor
Gaziantep Süper Amatör 16. Hafta 04/02/2018 10:30 Camcıoğluspor 2-2 Aktoprak Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 17. Hafta 04/02/2018 13:30 Şehitkamil Belediyespor 5-0 GMH Hankendispor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 15. Hafta 10/02/2018 14:30 Gaziantep Coşkunspor 1-3 Akdamar Gençlikspor
Gaziantep Süper Amatör 17. Hafta 11/02/2018 12:30 Gaziantep Sanayi Esnafspor 5-1 Camcıoğluspor
Gaziantep Süper Amatör 17. Hafta 11/02/2018 14:30 Hasan Demir Kolejispor 5-2 Sercan İnşaatspor
Gaziantep Süper Amatör 18. Hafta 17/02/2018 15:00 Ankas İstiklalspor 2-0 Sakıcı İnşaat Şenyurtspor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 16. Hafta 18/02/2018 10:30 Şehitkamil Gençlikspor 7-1 Gaziantep Türk Telekom
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 19. Hafta 18/02/2018 13:30 Şehitkamil Belediyespor 2-1 Malatya Yeşilyurt Belediyespor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 17. Hafta 03/03/2018 15:00 Gaziantep Gençlerbirliği 1-1 Simfa İnşaat Eydibaba Çınarlıspor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 17. Hafta 04/03/2018 10:30 Gaziantep Türk Telekom 1-3 Gazikentspor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 21. Hafta 04/03/2018 13:30 Şehitkamil Belediyespor 1-1 Adıyaman 1954 Spor
Gaziantep Süper Amatör 19. Hafta 04/03/2018 15:30 Hasan Demir Kolejispor 1-0 Ankas İstiklalspor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 18. Hafta 10/03/2018 15:30 Gazisaray 3-3 Şehreküstüspor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 18. Hafta 11/03/2018 11:30 Özyıldızspor 1-0 Esenspor
Gaziantep Süper Amatör 20. Hafta 11/03/2018 13:30 Gaziantep Demirspor 1-1 Bozkurtspor
Gaziantep Süper Amatör 20. Hafta 11/03/2018 15:30 Nizipspor 4-0 Aktoprak Belediyespor
Gaziantep Süper Amatör 21. Hafta 17/03/2018 15:00 Sercan İnşaatspor 0-3 Camcıoğluspor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 19. Hafta 18/03/2018 11:30 Karşıyaka Gençlikspor 2-1 Atletik Mekikspor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 19. Hafta 18/03/2018 15:30 Gaziantep Gençlerbirliği 2-3 Akkentspor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 20. Hafta 24/03/2018 16:00 Akkentspor 2-0 Simfa İnşaat Eydibaba Çınarlıspor
Gaziantep Süper Amatör 22. Hafta 25/03/2018 11:30 Aktoprak Belediyespor 2-2 Gaziantep Sanayi Esnafspor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 24. Hafta 25/03/2018 15:00 Şehitkamil Belediyespor 1-0 Elazığ Yolspor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 21. Hafta 31/03/2018 15:30 Gaziantep Coşkunspor 0-3 Şehreküstüspor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 21. Hafta 01/04/2018 12:30 Gaziantep Gençlerbirliği 4-1 Özyıldızspor
Gaziantep Süper Amatör 23. Hafta 01/04/2018 14:30 Gaziantep Demirspor 1-0 Şahinbey Bossanspor
Gaziantep Süper Amatör 23. Hafta 01/04/2018 16:30 Hasan Demir Kolejispor 1-2 İslahiyespor
Gaziantep Süper Amatör 24. Hafta 07/04/2018 16:00 Üçoklar Demirspor 1-2 Gaziantep Demirspor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 26. Hafta 08/04/2018 15:00 Şehitkamil Belediyespor 0-1 62 Pertekspor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 22. Hafta 08/04/2018 17:00 Gazispor 3-0 Nurdağı Belediyespor
Gaziantep Süper Amatör 25. Hafta 11/04/2018 16:30 Camcıoğluspor 1-3 Şahinbey Bossanspor
Gaziantep Süper Amatör 26. Hafta 15/04/2018 14:00 Aktoprak Belediyespor 1-3 Sercan İnşaatspor
Gaziantep Süper Amatör 26. Hafta 15/04/2018 16:00 Gaziantep Sanayi Esnafspor 1-4 Hasan Demir Kolejispor
Bölgesel Amatör Lig Play-Out 1. Hafta 22/04/2018 16:00 Şehitkamil Belediyespor 1-2 Ankas İstiklalspor
Ampute Süper Lig 18. Hafta 13/05/2018 13:00 Şehitkamil Engelliler S.K. - İstanbul Yeditepe Engelliler S.K.
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-18 ++ | MI Design