Gazikent Tesisleri
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Gaziantep

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): -

Adres: -

2017/18 Sezonu Maç programı

Gaziantep Süper Amatör 1. Hafta 08/10/2017 13:30 Bozkurtspor 4-1 Sakıcı İnşaat Şenyurtspor
Gaziantep Süper Amatör 1. Hafta 08/10/2017 15:30 Üçoklar Demirspor 0-0 Şahinbey Bossanspor
Gaziantep Süper Amatör 2. Hafta 14/10/2017 15:00 Ankas İstiklalspor 2-0 Aktoprak Belediyespor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 15/10/2017 13:30 Karşıyaka Gençlikspor 0-4 Gaziantep Gençlerbirliği
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 1. Hafta 15/10/2017 15:30 Şehreküstüspor 2-2 Faik Bezek İnşaat
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 2. Hafta 21/10/2017 15:00 Nurdağı Belediyespor 0-3 Oğuzspor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 2. Hafta 22/10/2017 13:00 Işın Boru Yıldızspor 2-0 Gaziantep Coşkunspor
Gaziantep Süper Amatör 3. Hafta 22/10/2017 15:00 Bozkurtspor 1-3 Hasan Demir Kolejispor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 3. Hafta 28/10/2017 15:00 Gazisaray 1-6 Şehitkamil Gençlikspor
Gaziantep Süper Amatör 5. Hafta 04/11/2017 15:00 Gaziantep Sanayi Esnafspor 6-3 Şahinbey Bossanspor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 4. Hafta 05/11/2017 11:00 Akkentspor 4-2 Karşıyaka Gençlikspor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 4. Hafta 05/11/2017 13:00 Atletik Mekikspor 0-1 Özyıldızspor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 4. Hafta 05/11/2017 15:00 Gaziantep Kalespor 4-1 Yavuzelispor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 5. Hafta 11/11/2017 14:30 Aydınbabaspor 0-3 Simfa İnşaat Eydibaba Çınarlıspor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 5. Hafta 12/11/2017 10:30 Işın Boru Yıldızspor 5-4 Akdamar Gençlikspor
Gaziantep Süper Amatör 6. Hafta 12/11/2017 12:30 Gaziantep Demirspor 0-1 Sercan İnşaatspor
Gaziantep Süper Amatör 6. Hafta 12/11/2017 14:30 Ankas İstiklalspor 2-0 Hasan Demir Kolejispor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 6. Hafta 18/11/2017 14:30 Şehitkamil Gençlikspor 2-1 Gaziantep Coşkunspor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 6. Hafta 19/11/2017 10:30 Gazispor 1-6 Esenspor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 6. Hafta 19/11/2017 12:30 Nurdağı Belediyespor 8-3 Aydınbabaspor
Gaziantep Süper Amatör 7. Hafta 19/11/2017 14:30 Hasan Demir Kolejispor 4-2 Camcıoğluspor
Gaziantep Süper Amatör 8. Hafta 25/11/2017 14:30 Ankas İstiklalspor 3-1 Gaziantep Demirspor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 7. Hafta 26/11/2017 10:30 Şehreküstüspor 2-5 Gazisaray
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 7. Hafta 26/11/2017 12:30 Akdamar Gençlikspor 3-1 Gaziantep Kalespor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 7. Hafta 26/11/2017 14:30 Faik Bezek İnşaat 3-1 Nizip Halk Eğitim
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 8. Hafta 02/12/2017 14:30 Akkentspor 4-1 Gaziantep Gençlerbirliği
Gaziantep Süper Amatör 9. Hafta 03/12/2017 10:30 Gaziantep Sanayi Esnafspor 2-3 Aktoprak Belediyespor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 8. Hafta 03/12/2017 12:30 Gaziantep Kalespor 1-0 Şehreküstüspor
Gaziantep Süper Amatör 9. Hafta 03/12/2017 14:30 Sakıcı İnşaat Şenyurtspor 1-1 İslahiyespor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 9. Hafta 09/12/2017 14:30 Faik Bezek İnşaat 2-0 Gazikentspor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 9. Hafta 10/12/2017 10:30 Esenspor 3-0 Karşıyaka Gençlikspor
Gaziantep Süper Amatör 10. Hafta 10/12/2017 12:30 Camcıoğluspor 1-5 Ankas İstiklalspor
Gaziantep Süper Amatör 10. Hafta 10/12/2017 14:30 Gaziantep Sanayi Esnafspor 0-3 Bozkurtspor
Gaziantep Süper Amatör 11. Hafta 16/12/2017 14:30 Gaziantep Demirspor 1-1 Üçoklar Demirspor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 10. Hafta 17/12/2017 12:30 Oğuzspor 6-0 Aydınbabaspor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 10. Hafta 17/12/2017 14:30 Gazispor 3-2 Simfa İnşaat Eydibaba Çınarlıspor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 11. Hafta 23/12/2017 14:30 Gaziantep Gençlerbirliği 1-0 Oğuzspor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 11. Hafta 24/12/2017 10:30 Gaziantep Kalespor 1-2 Şehitkamil Gençlikspor
Gaziantep Süper Amatör 12. Hafta 24/12/2017 12:30 Şahinbey Bossanspor 1-3 Camcıoğluspor
Gaziantep Süper Amatör 12. Hafta 24/12/2017 14:30 Aktoprak Belediyespor 0-1 Hasan Demir Kolejispor
Gaziantep Süper Amatör 13. Hafta 31/12/2017 10:30 Hasan Demir Kolejispor 4-1 Gaziantep Sanayi Esnafspor
Gaziantep Süper Amatör 13. Hafta 31/12/2017 12:30 Camcıoğluspor 1-0 Üçoklar Demirspor
Gaziantep Süper Amatör 13. Hafta 31/12/2017 14:30 Sakıcı İnşaat Şenyurtspor 4-3 Nizip 1980 Yıldırımspor
Gaziantep Süper Amatör 2. Hafta 07/01/2018 13:00 Şahinbey Bossanspor 2-5 İslahiyespor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 12. Hafta 20/01/2018 14:30 Akdamar Gençlikspor 2-3 Gazisaray
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 12. Hafta 21/01/2018 10:30 Akkentspor 1-2 Gazispor
Gaziantep Süper Amatör 14. Hafta 21/01/2018 12:30 Ankas İstiklalspor 0-0 Nizipspor
Gaziantep Süper Amatör 14. Hafta 21/01/2018 14:30 Gaziantep Demirspor 1-2 Aktoprak Belediyespor
Gaziantep Süper Amatör 17. Hafta 11/02/2018 14:30 Bozkurtspor 1-1 İslahiyespor
Gaziantep Süper Amatör 18. Hafta 17/02/2018 15:00 Camcıoğluspor 3-1 Nizip 1980 Yıldırımspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-18 ++ | MI Design