Şahinbey İlçe Stadı
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Gaziantep

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): -

Adres: -

2019/20 Sezonu Maç programı

Gaziantep 1.Amatör B Grubu 22. Hafta     Simfa İnşaat Çınarlı Eydibabaspor - Gaziantep Esenspor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 22. Hafta   15:30 Gazisarayspor - Düztepespor
Gaziantep 2.Amatör 2. Hafta   15:30 Selçukluspor - Şahinbey Mertspor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 1. Hafta 13/10/2019 13:00 Gazikentspor 5-2 Atletik Mekikspor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 1. Hafta 13/10/2019 15:00 Gaziantep Esenspor 1-2 Işın Boru Yıldızspor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 2. Hafta 19/10/2019 15:00 Düztepespor 3-1 Akkentspor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 2. Hafta 20/10/2019 13:00 Bostancı Kartalspor 2-2 Oğuzspor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 2. Hafta 20/10/2019 15:00 Atletik Mekikspor 3-2 Simfa İnşaat Çınarlı Eydibabaspor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 3. Hafta 26/10/2019 15:00 Özyıldızspor 1-1 Gaziantep Türk Telekom
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 3. Hafta 27/10/2019 12:00 Aydınbabaspor 5-2 Saraygücü 1983 Spor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 3. Hafta 27/10/2019 14:00 Şehreküstüspor 0-3 Gaziantep Gençlerbirliği
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 5. Hafta 09/11/2019 14:30 Gaziantep Organizespor 1-8 Gaziantep Diclespor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 5. Hafta 10/11/2019 12:00 Oğuzspor 1-1 Atletik Mekikspor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 5. Hafta 10/11/2019 14:00 Gazikentspor 1-1 Faik Bezek İnşaatspor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 6. Hafta 16/11/2019 14:30 Gaziantep Türk Telekom 1-5 Işın Boru Yıldızspor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 6. Hafta 17/11/2019 12:30 Gazisarayspor 3-1 Aydınbabaspor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 6. Hafta 17/11/2019 14:30 Düztepespor 5-3 Saraygücü 1983 Spor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 7. Hafta 24/11/2019 12:30 Gaziantep Esenspor 4-2 Faik Bezek İnşaatspor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 7. Hafta 24/11/2019 14:30 Bostancı Kartalspor 4-1 Şahinbey Bossanspor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 8. Hafta 30/11/2019 14:30 Karşıyaka Gençlikspor 1-2 Şehreküstüspor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 8. Hafta 01/12/2019 12:30 Simfa İnşaat Çınarlı Eydibabaspor 3-1 Hacıbaba Özgençlikspor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 8. Hafta 01/12/2019 14:30 Oğuzeli Belediyespor 1-2 Bostancı Kartalspor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 9. Hafta 07/12/2019 14:30 Hacıbaba Özgençlikspor 0-5 Atletik Mekikspor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 10. Hafta 15/12/2019 12:00 Gaziantep Sercan İnşaatspor 2-7 Saraygücü 1983 Spor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 10. Hafta 15/12/2019 14:00 Akkentspor 0-2 Şehreküstüspor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 11. Hafta 21/12/2019 14:00 İstikrar Eğitim Gençlikspor 5-1 Akkentspor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 11. Hafta 22/12/2019 14:00 Bostancı Kartalspor 2-7 Gazikentspor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 12. Hafta 29/12/2019 10:30 Gaziantep Sercan İnşaatspor 0-3 Gaziantep Gazispor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 12. Hafta 29/12/2019 14:00 Faik Bezek İnşaatspor 1-4 Gaziantep Türk Telekom
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 13. Hafta 05/01/2020 10:00 Gazisarayspor 3-0 Gaziantep Sercan İnşaatspor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 13. Hafta 05/01/2020 12:00 Oğuzspor 1-4 Özyıldızspor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 13. Hafta 05/01/2020 14:00 Gaziantep Gençlerbirliği 4-1 Akkentspor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 14. Hafta 25/01/2020 14:30 Işın Boru Yıldızspor 3-2 Gaziantep Esenspor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 14. Hafta 26/01/2020 12:00 Gaziantep Gazispor 7-0 Gaziantep Organizespor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 14. Hafta 26/01/2020 14:00 Aydınbabaspor 6-2 Şehreküstüspor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 15. Hafta 02/02/2020 13:00 Simfa İnşaat Çınarlı Eydibabaspor 1-0 Atletik Mekikspor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 15. Hafta 02/02/2020 15:00 İstikrar Eğitim Gençlikspor 2-1 Saraygücü 1983 Spor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 16. Hafta 08/02/2020 15:00 Gaziantep Sercan İnşaatspor 1-4 Gaziantep Diclespor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 16. Hafta 09/02/2020 13:00 Gaziantep Türk Telekom 4-2 Özyıldızspor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 17. Hafta 15/02/2020 15:00 Bostancı Kartalspor 1-3 Işın Boru Yıldızspor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 17. Hafta 16/02/2020 13:00 Akkentspor 3-0 Gazisarayspor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 17. Hafta 16/02/2020 15:00 Aydınbabaspor 0-4 Düztepespor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 18. Hafta 23/02/2020 13:00 Şahinbey Bossanspor 3-1 Özyıldızspor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 18. Hafta 23/02/2020 15:00 Faik Bezek İnşaatspor 1-0 Gazikentspor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 19. Hafta 29/02/2020 15:00 Şehreküstüspor 0-1 Gaziantep Organizespor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 19. Hafta 01/03/2020 15:00 Hacıbaba Özgençlikspor 3-1 Gazikentspor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 20. Hafta 07/03/2020 15:00 Faik Bezek İnşaatspor 5-2 Gaziantep Esenspor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 20. Hafta 08/03/2020 13:00 Gaziantep Organizespor 1-0 Karşıyaka Gençlikspor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 20. Hafta 08/03/2020 15:00 Gaziantep Gazispor 2-1 Saraygücü 1983 Spor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 21. Hafta 15/03/2020 15:30 Aydınbabaspor 2-2 Gaziantep Sercan İnşaatspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-20 ++ | MI Design