Seyrantepe Sahası
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Gaziantep

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): -

Adres: -

2017/18 Sezonu Maç programı

Gaziantep Süper Amatör 1. Hafta 08/10/2017 13:30 Gaziantep Sanayi Esnafspor 4-7 Sercan İnşaatspor
Gaziantep Süper Amatör 1. Hafta 08/10/2017 15:30 Aktoprak Belediyespor 1-1 Gaziantep Demirspor
Gaziantep Süper Amatör 2. Hafta 14/10/2017 14:00 Üçoklar Demirspor 1-2 Bozkurtspor
Gaziantep Süper Amatör 2. Hafta 14/10/2017 16:00 Hasan Demir Kolejispor 3-1 Sakıcı İnşaat Şenyurtspor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 15/10/2017 13:30 Esenspor 3-0 Aydınbabaspor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 1. Hafta 15/10/2017 15:30 Gaziantep Türk Telekom 2-4 Işın Boru Yıldızspor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 2. Hafta 21/10/2017 15:00 Simfa İnşaat Eydibaba Çınarlıspor 5-0 Karşıyaka Gençlikspor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 2. Hafta 22/10/2017 13:00 Akdamar Gençlikspor 3-2 Şehreküstüspor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 2. Hafta 22/10/2017 15:00 Şehitkamil Gençlikspor 3-3 Yavuzelispor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 3. Hafta 28/10/2017 15:00 Işın Boru Yıldızspor 2-1 Gaziantep Kalespor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 3. Hafta 29/10/2017 10:30 Özyıldızspor 0-2 Gazispor
Gaziantep Süper Amatör 4. Hafta 29/10/2017 12:30 Camcıoğluspor 1-3 Gaziantep Sanayi Esnafspor
Gaziantep Süper Amatör 4. Hafta 29/10/2017 14:30 Ankas İstiklalspor 4-2 Nizip 1980 Yıldırımspor
Gaziantep Süper Amatör 5. Hafta 04/11/2017 15:00 Hasan Demir Kolejispor 3-2 Gaziantep Demirspor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 4. Hafta 05/11/2017 11:00 Akdamar Gençlikspor 3-1 Gaziantep Coşkunspor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 4. Hafta 05/11/2017 13:00 Simfa İnşaat Eydibaba Çınarlıspor 3-2 Oğuzeli Belediyespor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 4. Hafta 05/11/2017 15:00 Nurdağı Belediyespor 2-3 Esenspor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 5. Hafta 11/11/2017 15:00 Oğuzspor 1-1 Özyıldızspor
Gaziantep Süper Amatör 6. Hafta 12/11/2017 12:30 Camcıoğluspor 1-2 Sakıcı İnşaat Şenyurtspor
Gaziantep Süper Amatör 6. Hafta 12/11/2017 14:30 Şahinbey Bossanspor 2-0 Nizip 1980 Yıldırımspor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 6. Hafta 19/11/2017 10:30 Simfa İnşaat Eydibaba Çınarlıspor 1-1 Gaziantep Gençlerbirliği
Gaziantep Süper Amatör 7. Hafta 19/11/2017 12:30 Sercan İnşaatspor 0-1 Ankas İstiklalspor
Gaziantep Süper Amatör 7. Hafta 19/11/2017 14:30 Aktoprak Belediyespor 1-0 Nizipspor
Gaziantep Süper Amatör 8. Hafta 25/11/2017 14:30 Üçoklar Demirspor 0-0 Sakıcı İnşaat Şenyurtspor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 7. Hafta 26/11/2017 14:30 Gaziantep Türk Telekom 2-3 Yavuzelispor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 8. Hafta 02/12/2017 13:00 Oğuzspor 0-1 Esenspor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 8. Hafta 02/12/2017 15:00 Atletik Mekikspor 0-4 Karşıyaka Gençlikspor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 8. Hafta 03/12/2017 12:30 Gazikentspor 1-5 Işın Boru Yıldızspor
Gaziantep Süper Amatör 9. Hafta 03/12/2017 14:30 Bozkurtspor 3-4 Ankas İstiklalspor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 9. Hafta 09/12/2017 14:30 Akdamar Gençlikspor 2-2 Şehitkamil Gençlikspor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 9. Hafta 10/12/2017 10:30 Gaziantep Gençlerbirliği 2-0 Gazispor
Gaziantep Süper Amatör 10. Hafta 10/12/2017 12:30 Şahinbey Bossanspor 2-5 Gaziantep Demirspor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 9. Hafta 10/12/2017 14:30 Nurdağı Belediyespor 1-3 Atletik Mekikspor
Gaziantep Süper Amatör 11. Hafta 16/12/2017 13:00 Sakıcı İnşaat Şenyurtspor 2-0 Aktoprak Belediyespor
Gaziantep Süper Amatör 11. Hafta 16/12/2017 15:00 Sercan İnşaatspor 1-3 İslahiyespor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 10. Hafta 17/12/2017 12:30 Gaziantep Kalespor 5-2 Gaziantep Türk Telekom
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 10. Hafta 17/12/2017 14:30 Karşıyaka Gençlikspor 5-4 Oğuzeli Belediyespor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 11. Hafta 23/12/2017 15:00 Atletik Mekikspor 2-1 Akkentspor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 11. Hafta 24/12/2017 12:30 Işın Boru Yıldızspor 6-1 Şehreküstüspor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 11. Hafta 24/12/2017 14:30 Akdamar Gençlikspor 1-2 Yavuzelispor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 10. Hafta 31/12/2017 10:30 Atletik Mekikspor 0-8 Esenspor
Gaziantep Süper Amatör 13. Hafta 31/12/2017 12:30 Sercan İnşaatspor 5-1 Aktoprak Belediyespor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 6. Hafta 31/12/2017 14:30 Akdamar Gençlikspor 2-2 Faik Bezek İnşaat
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 12. Hafta 20/01/2018 13:30 Gaziantep Kalespor 3-2 Gaziantep Coşkunspor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 12. Hafta 20/01/2018 15:30 Şehitkamil Gençlikspor 3-2 Gazikentspor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 12. Hafta 21/01/2018 10:30 Simfa İnşaat Eydibaba Çınarlıspor 8-1 Oğuzspor
Gaziantep Süper Amatör 14. Hafta 21/01/2018 12:30 Camcıoğluspor 1-3 İslahiyespor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 12. Hafta 21/01/2018 14:30 Gaziantep Gençlerbirliği 4-2 Karşıyaka Gençlikspor
Gaziantep Süper Amatör 18. Hafta 17/02/2018 13:00 Üçoklar Demirspor 1-2 Aktoprak Belediyespor
Gaziantep Süper Amatör 18. Hafta 17/02/2018 15:00 Gaziantep Demirspor 1-4 Hasan Demir Kolejispor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 16. Hafta 18/02/2018 13:00 Akdamar Gençlikspor - Işın Boru Yıldızspor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 16. Hafta 18/02/2018 15:00 Akkentspor - Esenspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-18 ++ | MI Design