Seyrantepe Sahası
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Gaziantep

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Organize Birlikspor

Adres: -

2019/20 Sezonu Maç programı

Gaziantep 1.Amatör B Grubu 22. Hafta     Faik Bezek İnşaatspor - Oğuzspor
Gaziantep 2.Amatör 2. Hafta   11:30 Gazişehirspor - Gaziantep Coşkunspor
Gaziantep Süper Amatör 24. Hafta   15:30 Hasan Demir Koleji - İslahiye Belediye Gençlikspor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 22. Hafta   15:30 Gaziantep Sercan İnşaatspor - Gaziantep Gençlerbirliği
Gaziantep Süper Amatör 1. Hafta 29/09/2019 15:00 Aktoprak Belediyespor 5-2 Araban Belediyespor
Gaziantep Süper Amatör 2. Hafta 06/10/2019 15:00 Hasan Demir Koleji 2-0 Üçoklar Demirspor
Gaziantep Süper Amatör 3. Hafta 12/10/2019 15:00 Gaziantep Kalespor 4-1 Gaziantep Sanayi Esnafspor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 1. Hafta 13/10/2019 13:00 Özyıldızspor 1-3 Bostancı Kartalspor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 13/10/2019 15:00 Karşıyaka Gençlikspor 0-1 Düztepespor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 2. Hafta 19/10/2019 15:00 Gaziantep Gençlerbirliği 3-1 Aydınbabaspor
Gaziantep Süper Amatör 4. Hafta 20/10/2019 13:00 Üçoklar Demirspor 2-2 Gaziantep Demirspor
Gaziantep Süper Amatör 4. Hafta 20/10/2019 15:00 Gaziantep Anadoluspor 9-0 Yavuzelispor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 3. Hafta 26/10/2019 15:00 Oğuzspor 1-3 Işın Boru Yıldızspor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 3. Hafta 27/10/2019 12:00 Karşıyaka Gençlikspor 3-0 Gazisarayspor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 3. Hafta 27/10/2019 14:00 Akkentspor 1-3 Gaziantep Gazispor
Gaziantep Süper Amatör 6. Hafta 02/11/2019 14:30 Camcıoğluspor 4-2 Gaziantep Sanayi Esnafspor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 4. Hafta 03/11/2019 11:00 Saraygücü 1983 Spor 1-5 Gaziantep Gençlerbirliği
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 4. Hafta 03/11/2019 13:00 Gaziantep Sercan İnşaatspor 2-2 Gaziantep Organizespor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 4. Hafta 03/11/2019 15:00 Şahinbey Bossanspor 1-0 Gaziantep Esenspor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 5. Hafta 09/11/2019 14:30 Aydınbabaspor 1-2 Gaziantep Gazispor
Gaziantep Süper Amatör 7. Hafta 10/11/2019 12:30 Gaziantep Demirspor 4-1 Camcıoğluspor
Gaziantep Süper Amatör 7. Hafta 10/11/2019 14:30 Şehitkamil Gençlikspor 2-1 Bozkurtspor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 6. Hafta 16/11/2019 14:30 Faik Bezek İnşaatspor 0-3 Simfa İnşaat Çınarlı Eydibabaspor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 6. Hafta 17/11/2019 10:30 Gaziantep Organizespor 4-1 Şehreküstüspor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 6. Hafta 17/11/2019 12:30 Gaziantep Gazispor 1-0 Gaziantep Gençlerbirliği
Gaziantep Süper Amatör 8. Hafta 17/11/2019 14:30 Hasan Demir Koleji 2-1 Araban Belediyespor
Gaziantep Süper Amatör 9. Hafta 23/11/2019 14:30 Gaziantep Kalespor 2-2 Üçoklar Demirspor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 7. Hafta 24/11/2019 12:30 İstikrar Eğitim Gençlikspor 1-2 Gaziantep Sercan İnşaatspor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 7. Hafta 24/11/2019 14:30 Özyıldızspor 0-2 Nizip Halk Eğitim Merkezispor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 8. Hafta 30/11/2019 14:30 Gaziantep Gazispor 2-0 Düztepespor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 8. Hafta 01/12/2019 10:30 Şahinbey Bossanspor 0-3 Işın Boru Yıldızspor
Gaziantep Süper Amatör 10. Hafta 01/12/2019 12:30 Hasan Demir Koleji 5-2 Camcıoğluspor
Gaziantep Süper Amatör 10. Hafta 01/12/2019 14:30 Şehitkamil Gençlikspor 0-3 Aktoprak Belediyespor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 9. Hafta 07/12/2019 14:30 Gaziantep Türk Telekom 4-0 Şahinbey Bossanspor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 9. Hafta 08/12/2019 12:30 Saraygücü 1983 Spor 1-2 Nizip 1980 Yıldırımspor
Gaziantep Süper Amatör 11. Hafta 08/12/2019 14:00 Gaziantep Demirspor 2-4 Gaziantep Anadoluspor
Gaziantep Süper Amatör 12. Hafta 14/12/2019 14:00 Şehitkamil Gençlikspor 4-1 Araban Belediyespor
Gaziantep Süper Amatör 12. Hafta 14/12/2019 16:00 Bozkurtspor 0-0 Gaziantep Sanayi Esnafspor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 10. Hafta 15/12/2019 12:00 Gazikentspor 2-3 Oğuzspor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 10. Hafta 15/12/2019 14:00 Oğuzeli Belediyespor 1-3 Gaziantep Türk Telekom
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 11. Hafta 21/12/2019 14:00 Şehreküstüspor 1-0 Gazisarayspor
Gaziantep Süper Amatör 13. Hafta 22/12/2019 12:00 Gaziantep Anadoluspor 1-1 Şehitkamil Belediyespor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 11. Hafta 22/12/2019 14:00 Atletik Mekikspor 1-4 Oğuzeli Belediyespor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 12. Hafta 29/12/2019 12:00 Özyıldızspor 5-5 Hacıbaba Özgençlikspor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 12. Hafta 29/12/2019 14:00 Gaziantep Diclespor 3-3 Düztepespor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 13. Hafta 05/01/2020 12:00 Aydınbabaspor 1-3 İstikrar Eğitim Gençlikspor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 13. Hafta 05/01/2020 14:00 Şehreküstüspor 1-5 Nizip 1980 Yıldırımspor
Gaziantep Süper Amatör 14. Hafta 12/01/2020 14:00 Gaziantep Kalespor 1-1 Gaziantep Demirspor
Gaziantep Süper Amatör 15. Hafta 19/01/2020 14:00 Aktoprak Belediyespor 3-1 Gaziantep Sanayi Esnafspor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 14. Hafta 25/01/2020 14:30 Oğuzspor 3-2 Hacıbaba Özgençlikspor
Gaziantep Süper Amatör 16. Hafta 26/01/2020 12:00 Camcıoğluspor 0-0 Aktoprak Belediyespor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 14. Hafta 26/01/2020 14:00 Saraygücü 1983 Spor 2-1 Akkentspor
Gaziantep Süper Amatör 17. Hafta 01/02/2020 15:00 Şehitkamil Gençlikspor 3-5 Hasan Demir Koleji
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 15. Hafta 02/02/2020 13:00 Gazikentspor 1-0 Şahinbey Bossanspor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 15. Hafta 02/02/2020 15:00 Gaziantep Diclespor 2-0 Nizip 1980 Yıldırımspor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 16. Hafta 08/02/2020 15:00 Gazisarayspor 6-3 Karşıyaka Gençlikspor
Gaziantep Süper Amatör 18. Hafta 09/02/2020 15:00 Üçoklar Demirspor 1-1 Bozkurtspor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 17. Hafta 15/02/2020 15:00 Simfa İnşaat Çınarlı Eydibabaspor 1-1 Oğuzeli Belediyespor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 17. Hafta 16/02/2020 13:00 Karşıyaka Gençlikspor 3-2 Nizip 1980 Yıldırımspor
Gaziantep Süper Amatör 20. Hafta 22/02/2020 15:00 Camcıoğluspor 2-1 Gaziantep Demirspor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 18. Hafta 23/02/2020 13:00 Gaziantep Diclespor 1-2 Gaziantep Organizespor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 18. Hafta 23/02/2020 15:00 Gaziantep Gazispor 5-0 Aydınbabaspor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 18. Hafta 23/02/2020 15:00 Gazisarayspor 6-1 İstikrar Eğitim Gençlikspor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 19. Hafta 29/02/2020 15:00 İstikrar Eğitim Gençlikspor 2-4 Nizip 1980 Yıldırımspor
Gaziantep Süper Amatör 21. Hafta 01/03/2020 13:00 Gaziantep Sanayi Esnafspor 0-4 Gaziantep Anadoluspor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 19. Hafta 01/03/2020 15:00 Özyıldızspor 1-1 Oğuzeli Belediyespor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 20. Hafta 07/03/2020 15:00 Atletik Mekikspor 1-4 Işın Boru Yıldızspor
Gaziantep Süper Amatör 22. Hafta 08/03/2020 13:00 Üçoklar Demirspor 0-3 Gaziantep Kalespor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 20. Hafta 08/03/2020 15:00 Düztepespor 6-3 Şehreküstüspor
Gaziantep Süper Amatör 23. Hafta 14/03/2020 15:00 Aktoprak Belediyespor 2-4 Şehitkamil Gençlikspor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 21. Hafta 15/03/2020 11:30 Gaziantep Esenspor 1-1 Gazikentspor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 21. Hafta 15/03/2020 13:30 Işın Boru Yıldızspor 0-0 Şahinbey Bossanspor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 21. Hafta 15/03/2020 15:30 Gaziantep Türk Telekom 3-3 Atletik Mekikspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-20 ++ | MI Design