Seyrantepe Sahası (Gaziantep)
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Gaziantep

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Gaziantep Anadoluspor, Gaziantep Kalespor, Organize Birlikspor

Adres: -

2021/22 Sezonu Maç programı

Gaziantep SAL B Grubu 1. Hafta 07/11/2021 12:00 Bozkurtspor 0-2 Gaziantep Kalespor
Gaziantep SAL A Grubu 1. Hafta 07/11/2021 14:00 Şehitkamil Gençlikspor 4-4 İslahiye Belediye Gençlikspor
Gaziantep SAL B Grubu 2. Hafta 14/11/2021 11:00 Gaziantep Gazispor 2-0 Gaziantep Demirspor
Bölgesel Amatör Lig 3. Bölge 2.Grup 3. Hafta 14/11/2021 14:00 Gaziantep Anadoluspor 0-1 Antakya Belediyespor FK
Gaziantep SAL A Grubu 3. Hafta 21/11/2021 12:00 Şehitkamil Gençlikspor 2-3 Şehitkamil Belediyespor
Gaziantep SAL A Grubu 3. Hafta 21/11/2021 14:00 Gaziantep Sanayi Esnafspor 0-1 HY Grup Yavuzelispor
Bölgesel Amatör Lig 3. Bölge 2.Grup 5. Hafta 28/11/2021 14:00 Gaziantep Anadoluspor 1-0 Nizipspor
Gaziantep SAL B Grubu 5. Hafta 05/12/2021 12:00 Üçoklar Demirspor 1-2 Gaziantep Demirspor
Gaziantep SAL B Grubu 5. Hafta 05/12/2021 14:00 Gaziantep Kalespor 1-2 Nizip Halk Eğitim Merkezispor
Gaziantep SAL B Grubu 6. Hafta 12/12/2021 11:00 Bozkurtspor 5-2 Gaziantep Gazispor
Bölgesel Amatör Lig 3. Bölge 2.Grup 7. Hafta 12/12/2021 14:00 Gaziantep Anadoluspor 0-2 Gaziantep Ankasspor
Gaziantep SAL A Grubu 7. Hafta 19/12/2021 12:00 Camcıoğluspor 0-2 Gaziantep Sanayi Esnafspor
Gaziantep SAL A Grubu 7. Hafta 19/12/2021 14:00 Cafer Ceylan İnşaatspor 2-3 HY Grup Yavuzelispor
Bölgesel Amatör Lig 3. Bölge 2.Grup 9. Hafta 26/12/2021 14:00 Gaziantep Anadoluspor 1-1 Reyhanlıspor
Gaziantep 1.Amatör D Grubu 1. Hafta 16/01/2022 13:00 Gaziantep Diclespor 2-2 Şahinbey Mertspor
Gaziantep 1.Amatör D Grubu 1. Hafta 16/01/2022 15:00 Hacıbaba Özgençlikspor 2-2 Selçukluspor
Gaziantep 1.Amatör D Grubu 2. Hafta 06/02/2022 11:00 Beykentspor 4-0 Gaziorduspor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 2. Hafta 06/02/2022 13:00 Gazikentspor 2-4 Atletik Mekikspor
Gaziantep SAL B Grubu 8. Hafta 06/02/2022 15:00 Gaziantep Gazispor 1-0 Üçoklar Demirspor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 3. Hafta 12/02/2022 15:00 Özyıldızspor 1-2 Şehreküstüspor
Gaziantep 1.Amatör C Grubu 3. Hafta 13/02/2022 11:00 Eriklispor 2-1 Akkentspor
Bölgesel Amatör Lig 3. Bölge 2.Grup 11. Hafta 13/02/2022 14:00 Gaziantep Anadoluspor 1-1 Elbeylispor
Gaziantep 1.Amatör C Grubu 4. Hafta 19/02/2022 15:00 Gaziantep Gençlerbirliği 0-1 Eriklispor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 4. Hafta 20/02/2022 13:00 Gazikentspor 0-2 1938 Çınarlıspor
Gaziantep SAL B Grubu 10. Hafta 20/02/2022 15:00 Gaziantep Demirspor 2-2 Aktoprak Belediyespor
Gaziantep SAL A Grubu 11. Hafta 26/02/2022 15:00 Gaziantep Sanayi Esnafspor 1-5 Şehitkamil Belediyespor
Gaziantep 1.Amatör D Grubu 5. Hafta 27/02/2022 11:00 Gaziorduspor 4-1 Şahinbey Mertspor
Bölgesel Amatör Lig 3. Bölge 2.Grup 13. Hafta 27/02/2022 14:00 Gaziantep Anadoluspor 5-0 Payasspor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 6. Hafta 05/03/2022 15:00 Gazisarayspor 0-1 Şahinbey Bossanspor
Gaziantep 1.Amatör C Grubu 6. Hafta 06/03/2022 13:00 Gazişehirspor 4-1 İstikrar Eğitim Gençlikspor
Gaziantep 1.Amatör D Grubu 6. Hafta 06/03/2022 15:00 Gaziantep Sercan İnşaatspor 3-4 Kerküt Gençlikspor
Gaziantep 1.Amatör C Grubu 7. Hafta 12/03/2022 15:00 Eriklispor 1-3 Düztepespor
Bölgesel Amatör Lig 3. Bölge 2.Grup 15. Hafta 20/03/2022 14:00 Gaziantep Anadoluspor 1-1 Kilis Belediyespor
Gaziantep SAL B Grubu 13. Hafta 26/03/2022 15:00 Gaziantep Kalespor 3-2 Gaziantep Demirspor
Gaziantep 1.Amatör D Grubu 8. Hafta 27/03/2022 11:00 Gaziantep Sercan İnşaatspor 1-7 Beykentspor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 8. Hafta 27/03/2022 13:00 Gazisarayspor 5-3 Saraygücü 1983 Spor
Gaziantep 1.Amatör C Grubu 8. Hafta 27/03/2022 15:00 Karşıyaka Gençlikspor 1-0 Oğuzeli Belediyespor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 9. Hafta 02/04/2022 15:00 Şehreküstüspor 6-2 Gazisarayspor
Bölgesel Amatör Lig 3. Bölge 2.Grup 17. Hafta 03/04/2022 14:00 Gaziantep Anadoluspor 3-1 5 Temmuz İskenderunspor
Gaziantep SAL Play-Off 1. Hafta 10/04/2022 15:00 Gaziantep Kalespor 0-0 Şehitkamil Belediyespor
Gaziantep SAL Play-Off 2. Hafta 17/04/2022 15:00 Gaziantep Kalespor 1-0 HY Grup Yavuzelispor
Gaziantep SAL Play-Off 3. Hafta 24/04/2022 15:00 Şehitkamil Belediyespor 2-1 HY Grup Yavuzelispor
Gaziantep 1.Amatör D Grubu 10. Hafta 07/05/2022 16:00 Şahinbey Mertspor 1-5 Gaziantep Diclespor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 10. Hafta 08/05/2022 16:00 Gaziantep Esenspor 5-1 Bostancı Kartalspor
Gaziantep 1.Amatör C Grubu 11. Hafta 15/05/2022 15:00 Eriklispor 1-1 Nurdağı Belediyespor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 11. Hafta 15/05/2022 17:00 Oğuzspor 2-1 Gaziantep Organizespor
Gaziantep 1.Amatör D Grubu 12. Hafta 22/05/2022 15:00 Gaziantep Coşkunspor 3-0 Kerküt Gençlikspor
Gaziantep 1.Amatör C Grubu 12. Hafta 22/05/2022 17:00 Gazişehirspor 2-0 Karşıyaka Gençlikspor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 13. Hafta 29/05/2022 17:00 Atletik Mekikspor 3-3 Gaziantep Samspor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 14. Hafta 05/06/2022 15:00 Gaziantep Organizespor 0-4 1938 Çınarlıspor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 15. Hafta 12/06/2022 17:30 Özyıldızspor 0-2 Gaziantep Türk Telekom
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 16. Hafta 19/06/2022 15:30 Oğuzspor 1-1 1938 Çınarlıspor
Gaziantep 1.Amatör C Grubu 16. Hafta 19/06/2022 17:30 Gazişehirspor 3-1 Oğuzeli Belediyespor
Gaziantep 1.Amatör D Grubu 17. Hafta 26/06/2022 15:30 Gaziantep Coşkunspor 4-2 Şahinbey Mertspor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 17. Hafta 26/06/2022 17:30 Gaziantep Esenspor 2-4 Oğuzspor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 18. Hafta 03/07/2022 15:30 Şahinbey Bossanspor 0-3 Özyıldızspor
Gaziantep 1.Amatör C Grubu 18. Hafta 03/07/2022 17:30 Düztepespor 4-1 Oğuzeli Belediyespor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-22 ++ | MI Design