Giresun 75.Yıl Sahası
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Giresun

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Çavuşoğlu Ülperspor, Duroğluspor, Giresun Sağlıkspor, Giresun Yeniyolspor, Sökenspor

Adres: -

2021/22 Sezonu Maç programı

Giresun 1.Amatör B Grubu 1. Hafta 05/12/2021 10:30 Giresun Akınspor 4-2 Duroğlu Gençlik Gelişimspor
Giresun 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 05/12/2021 12:30 Kayadibispor 0-4 Pirazizspor
Giresun 1.Amatör C Grubu 1. Hafta 05/12/2021 14:30 Sokakbaşıspor 2-4 Camili Örnekspor
Giresun 1.Amatör C Grubu 2. Hafta 12/12/2021 10:30 Camili Örnekspor 3-0 Gürköy Kültür Gelişimspor
Giresun 1.Amatör A Grubu 2. Hafta 12/12/2021 12:30 Çavuşoğluspor 4-8 Şebinkarahisar Belediyespor
Giresun 1.Amatör B Grubu 2. Hafta 12/12/2021 14:30 Çandırspor 1-3 Giresun Akınspor
Giresun 1.Amatör B Grubu 3. Hafta 19/12/2021 10:30 Giresun Sanayispor 2-1 Çandırspor
Giresun 1.Amatör C Grubu 3. Hafta 19/12/2021 12:30 Darıköyspor 0-1 Camili Örnekspor
Giresun 1.Amatör B Grubu 3. Hafta 19/12/2021 14:30 Giresun Akınspor 0-3 Ali Durağı Gençlikspor
Giresun 1.Amatör C Grubu 4. Hafta 25/12/2021 13:30 Camili Örnekspor 4-1 Bulancak Bahçelievlerspor
Giresun 1.Amatör B Grubu 4. Hafta 26/12/2021 11:00 Giresun Ay Yıldızspor 2-5 Giresun Akınspor
Giresun 1.Amatör A Grubu 4. Hafta 26/12/2021 13:00 Çavuşoğluspor 0-3 Pirazizspor
Giresun 1.Amatör B Grubu 4. Hafta 26/12/2021 15:00 Çandırspor 3-3 1977 Çınarlar Cum. Ortaokulu
Giresun 1.Amatör C Grubu 5. Hafta 02/01/2022 12:00 Darıköyspor 0-0 Sokakbaşıspor
Giresun 1.Amatör B Grubu 5. Hafta 02/01/2022 14:00 1977 Çınarlar Cum. Ortaokulu 1-3 Ali Durağı Gençlikspor
Giresun 1.Amatör B Grubu 6. Hafta 09/01/2022 11:30 Giresun Ay Yıldızspor 4-2 1977 Çınarlar Cum. Ortaokulu
Giresun 1.Amatör C Grubu 6. Hafta 09/01/2022 13:30 Gürköy Kültür Gelişimspor 1-1 Darıköyspor
Giresun 1.Amatör C Grubu 7. Hafta 23/01/2022 13:00 Camili Örnekspor 2-1 Samugüneyspor
Giresun 1.Amatör C Grubu 8. Hafta 06/02/2022 11:00 Camili Örnekspor 5-1 Sokakbaşıspor
Giresun 1.Amatör A Grubu 8. Hafta 06/02/2022 13:00 Çavuşoğluspor 0-2 Ören Belediyespor
Giresun 1.Amatör B Grubu 8. Hafta 06/02/2022 15:00 Duroğlu Gençlik Gelişimspor 1-2 Giresun Akınspor
Giresun 1.Amatör C Grubu 9. Hafta 13/02/2022 11:00 Gürköy Kültür Gelişimspor 1-9 Camili Örnekspor
Giresun 1.Amatör C Grubu 9. Hafta 13/02/2022 13:00 Darıköyspor 1-0 Altunsuspor
Giresun 1.Amatör B Grubu 9. Hafta 13/02/2022 15:00 Giresun Akınspor 2-0 Çandırspor
Giresun 1.Amatör C Grubu 10. Hafta 20/02/2022 13:00 Camili Örnekspor 5-1 Darıköyspor
Giresun 1.Amatör B Grubu 10. Hafta 20/02/2022 15:00 Duroğlu Gençlik Gelişimspor 0-0 1977 Çınarlar Cum. Ortaokulu
Giresun 1.Amatör C Grubu 11. Hafta 27/02/2022 13:00 Darıköyspor 5-2 Samugüneyspor
Giresun 1.Amatör B Grubu 11. Hafta 27/02/2022 15:30 Giresun Sanayispor 1-1 Ali Durağı Gençlikspor
Giresun 1.Amatör C Grubu 12. Hafta 06/03/2022 13:00 Camili Örnekspor 2-0 Altunsuspor
Giresun 1.Amatör A Grubu 12. Hafta 06/03/2022 15:00 Çavuşoğluspor 0-1 Anadolu 1071 FK
Giresun 1.Amatör B Grubu 13. Hafta 27/03/2022 15:00 Duroğlu Gençlik Gelişimspor 0-2 Ali Durağı Gençlikspor
Giresun 1.Amatör C Grubu 14. Hafta 03/04/2022 13:00 Sokakbaşıspor 3-12 Altunsuspor
Giresun 1.Amatör C Grubu 14. Hafta 03/04/2022 15:00 Gürköy Kültür Gelişimspor 3-4 Bulancak Bahçelievlerspor
Giresun 2.Amatör 1. Hafta 17/04/2022 15:00 Teyyaredüzüspor 7-0 Çanakçıspor
Bölgesel Amatör Lig Play-Out 1. Hafta 30/04/2022 14:00 1926 Bulancakspor 1-0 Tireboluspor
Giresun 2.Amatör 7. Hafta 29/05/2022 15:00 Teyyaredüzüspor 1-1 Üç Kalespor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-22 ++ | MI Design