23/24 BAL'a katılacak takımlar
Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.
• Bize ulaşmak için:

Gümüşhane Yenişehir Stadı
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Gümüşhane

Kapasite: 4000

Evsahibi takım(lar): Gümüşhanespor

Adres: -

2022/23 Sezonu Maç programı

TFF 3.Lig 2.Grup 1. Hafta 04/09/2022 16:00 Gümüşhanespor 0-0 23 Elazığ FK
TFF 3.Lig 2.Grup 3. Hafta 18/09/2022 15:00 Gümüşhanespor 0-0 Armoni Alanya Kestelspor
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 1. Hafta 01/10/2022 14:00 Gümüşhane Türk Telekom 1-4 Tokat BLD Plevnespor
TFF 3.Lig 2.Grup 5. Hafta 02/10/2022 14:30 Gümüşhanespor 1-2 Amberçay Eynesil Belediyespor
TFF 3.Lig 2.Grup 7. Hafta 15/10/2022 14:00 Gümüşhanespor 1-2 Ayvalıkgücü Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 3. Hafta 16/10/2022 14:00 Gümüşhane Türk Telekom 0-3 Erzincan Ulalarspor
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 5. Hafta 29/10/2022 13:00 Gümüşhane Türk Telekom 0-1 Samsun Büyükşehir Belediyespor
TFF 3.Lig 2.Grup 9. Hafta 30/10/2022 14:00 Gümüşhanespor 1-0 Kuşadasıspor
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 6. Hafta 07/11/2022 13:00 Gümüşhane Türk Telekom 0-1 İskar Cumhuriyet Üniversitesi
TFF 3.Lig 2.Grup 12. Hafta 19/11/2022 14:00 Gümüşhanespor 0-0 Karaman FK
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 8. Hafta 20/11/2022 13:00 Gümüşhane Türk Telekom 0-4 Niksar Belediyespor
TFF 3.Lig 2.Grup 14. Hafta 27/11/2022 14:00 Gümüşhanespor 0-1 Alagöz Holding Iğdır FK
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 10. Hafta 04/12/2022 13:00 Gümüşhane Türk Telekom 0-3 Çarşambaspor
TFF 3.Lig 2.Grup 16. Hafta 11/12/2022 14:00 Gümüşhanespor 3-0 Turgutluspor
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 12. Hafta 18/12/2022 13:00 Gümüşhane Türk Telekom 0-5 Suluova Sebatspor
TFF 3.Lig 2.Grup 19. Hafta 22/01/2023 14:00 Gümüşhanespor 1-0 Yardımcıoğlu S.Kahramanmaraşspor
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 15. Hafta 04/02/2023 13:00 Gümüşhane Türk Telekom 0-0 Ulubey Belediyespor
TFF 3.Lig 2.Grup 21. Hafta 05/02/2023 14:00 Gümüşhanespor 0-0 Kınay Bulvarspor
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 17. Hafta 08/03/2023 13:00 Gümüşhane Türk Telekom 1-3 Karasamsunspor
Gümüşhane 1.Amatör 9. Hafta 12/03/2023 11:00 Gümüşhanespor 0-1 Kelkitgücü
TFF 3.Lig 2.Grup 23. Hafta 12/03/2023 14:00 Gümüşhanespor 1-2 Ergene Velimeşespor
Gümüşhane 1.Amatör 11. Hafta 21/03/2023 13:00 Gümüşhane İl Özel İdare 5-1 Gümüşhanespor
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 20. Hafta 22/03/2023 13:00 Gümüşhane Türk Telekom 0-1 Görelespor
Gümüşhane 1.Amatör 12. Hafta 26/03/2023 12:00 Gümüşhanespor 3-0 Kösespor
TFF 3.Lig 2.Grup 25. Hafta 26/03/2023 14:00 Gümüşhanespor 5-1 Kırıkkale Büyük Anadoluspor
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 22. Hafta 29/03/2023 14:00 Gümüşhane Türk Telekom 0-2 Ünye 1957 Spor
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 24. Hafta 05/04/2023 14:00 Gümüşhane Türk Telekom 3-2 Atakum Belediyespor
Gümüşhane 1.Amatör 14. Hafta 08/04/2023 13:00 Gümüşhane İl Özel İdare 1-4 Şiranspor
Gümüşhane 1.Amatör 14. Hafta 09/04/2023 13:00 Gümüşhanespor 1-1 Torul Belediye Gençlikspor
TFF 3.Lig 2.Grup 28. Hafta 12/04/2023 15:00 Gümüşhanespor 0-0 Bayrampaşa
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 26. Hafta 16/04/2023 14:00 Gümüşhane Türk Telekom 0-0 1926 Bulancakspor
TFF 3.Lig 2.Grup 30. Hafta 23/04/2023 15:00 Gümüşhanespor 0-2 Yeşilyurt D.Ç. Ofspor
TFF 3.Lig 2.Grup 32. Hafta 07/05/2023 15:00 Gümüşhanespor 0-2 Orduspor 1967
TFF 3.Lig 2.Grup 34. Hafta 20/05/2023 15:00 Gümüşhanespor 0-0 Darıca Gençlerbirliği
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-23 |