Milli Egemenlik Stadı
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Isparta

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Çünürspor, Isparta Genç Hareket Gençlikspor, Isparta Merkez Gençlikspor

Adres: -

2021/22 Sezonu Maç programı

Isparta 1.Amatör B Grubu 1. Hafta 31/10/2021 11:00 Deregümü Gençlikspor 5-0 Büyük Hacılar Köyüspor
Isparta 1.Amatör B Grubu 1. Hafta 31/10/2021 13:00 Isparta İl Özel İdare 1-1 İleydağıspor
Isparta 1.Amator A Grubu 1. Hafta 31/10/2021 15:00 Darıören Gençlikspor 3-0 Kılıç Gençlikspor
Isparta 1.Amatör B Grubu 3. Hafta 14/11/2021 10:00 Deregümü Gençlikspor 1-4 Isparta Tekespor
Bölgesel Amatör Lig 4. Bölge 2.Grup 3. Hafta 14/11/2021 14:00 Isparta 32 Emrespor 1-0 Gölyazı Belediyespor
Isparta 1.Amatör B Grubu 4. Hafta 21/11/2021 11:00 İlavusspor 5-2 Büyük Hacılar Köyüspor
Isparta 1.Amator A Grubu 4. Hafta 21/11/2021 13:00 Isparta Merkez Gençlikspor 1-3 IYAŞ Gençlikspor
Isparta 1.Amatör B Grubu 4. Hafta 21/11/2021 15:00 Isparta Tekespor 2-0 Isparta Gülcüspor
Isparta 1.Amator A Grubu 5. Hafta 28/11/2021 10:00 Darıören Gençlikspor 5-0 Isparta Merkez Gençlikspor
Bölgesel Amatör Lig 4. Bölge 2.Grup 5. Hafta 28/11/2021 14:00 Isparta 32 Emrespor 0-2 Sarayönü Belediyespor
Isparta 1.Amatör B Grubu 6. Hafta 05/12/2021 11:00 Isparta İl Özel İdare 2-1 Isparta Gülcüspor
Isparta 1.Amator A Grubu 6. Hafta 05/12/2021 13:00 Isparta Merkez Gençlikspor 0-4 Yalvaçspor
Isparta 1.Amator A Grubu 6. Hafta 05/12/2021 15:00 Çünürspor 1-3 Darıören Gençlikspor
Isparta 1.Amatör B Grubu 7. Hafta 12/12/2021 11:00 İlavusspor 2-1 İleydağıspor
Bölgesel Amatör Lig 4. Bölge 2.Grup 7. Hafta 12/12/2021 14:00 Isparta 32 Emrespor 2-0 Gelendostspor
Isparta 1.Amator A Grubu 9. Hafta 26/12/2021 10:00 Kılıç Gençlikspor 0-7 IYAŞ Gençlikspor
Bölgesel Amatör Lig 4. Bölge 2.Grup 9. Hafta 26/12/2021 14:00 Isparta 32 Emrespor 5-0 Akşehirspor
Isparta 1.Amatör B Grubu 8. Hafta 29/12/2021 13:00 Isparta İl Özel İdare 2-5 İlavusspor
Isparta 1.Amator A Grubu 8. Hafta 29/12/2021 15:00 IYAŞ Gençlikspor 2-2 Yalvaçspor
Isparta 1.Amatör B Grubu 10. Hafta 02/01/2022 11:00 Büyük Hacılar Köyüspor 0-5 Deregümü Gençlikspor
Isparta 1.Amatör B Grubu 10. Hafta 02/01/2022 13:00 Isparta Tekespor 3-0 Senir Belediyespor
Isparta 1.Amatör B Grubu 10. Hafta 02/01/2022 15:00 İlavusspor 2-1 Sütçülerspor
Isparta 1.Amator A Grubu 11. Hafta 09/01/2022 11:00 Darıören Gençlikspor 1-4 Isparta DSİ
Isparta 1.Amatör B Grubu 11. Hafta 09/01/2022 13:00 Deregümü Gençlikspor 3-1 İlavusspor
Isparta 1.Amator A Grubu 11. Hafta 09/01/2022 15:00 IYAŞ Gençlikspor 1-3 Keçiborlu Belediyespor
Isparta 1.Amatör B Grubu 12. Hafta 23/01/2022 11:00 İlavusspor 2-2 Isparta Gülcüspor
Isparta 1.Amatör B Grubu 12. Hafta 23/01/2022 13:00 Isparta Tekespor 2-2 Deregümü Gençlikspor
Isparta 1.Amatör B Grubu 12. Hafta 23/01/2022 15:00 Isparta İl Özel İdare 2-0 Senir Belediyespor
Isparta 1.Amator A Grubu 12. Hafta 27/01/2022 12:00 Keçiborlu Belediyespor 7-0 Darıören Gençlikspor
Isparta 1.Amatör B Grubu 12. Hafta 27/01/2022 14:00 İleydağıspor 0-5 Sütçülerspor
Isparta 1.Amator A Grubu 13. Hafta 28/01/2022 14:30 IYAŞ Gençlikspor 6-1 Isparta Merkez Gençlikspor
Isparta 1.Amator A Grubu 13. Hafta 29/01/2022 11:00 Kılıç Gençlikspor 1-2 Isparta DSİ
Isparta 1.Amatör B Grubu 13. Hafta 29/01/2022 13:00 Isparta Gülcüspor 0-4 Isparta Tekespor
Isparta 1.Amatör B Grubu 13. Hafta 29/01/2022 15:00 Büyük Hacılar Köyüspor 1-3 İlavusspor
Isparta 1.Amator A Grubu 13. Hafta 30/01/2022 12:00 Darıören Gençlikspor 5-0 Gönenspor
Isparta 1.Amatör B Grubu 13. Hafta 30/01/2022 14:00 Deregümü Gençlikspor 4-0 İleydağıspor
Isparta 1.Amator A Grubu 14. Hafta 13/02/2022 10:30 Isparta Merkez Gençlikspor 0-3 Darıören Gençlikspor
Isparta 1.Amatör B Grubu 14. Hafta 13/02/2022 12:30 Isparta Tekespor 4-0 Büyük Hacılar Köyüspor
Isparta 1.Amatör B Grubu 14. Hafta 13/02/2022 14:30 Isparta İl Özel İdare 1-2 Deregümü Gençlikspor
Isparta 1.Amatör B Grubu 14. Hafta 13/02/2022 16:30 İleydağıspor 5-3 Isparta Gülcüspor
Bölgesel Amatör Lig 4. Bölge 2.Grup 10. Hafta 16/02/2022 14:00 Isparta 32 Emrespor 1-0 Çatalhüyük Çumra Belediyespor
Isparta 1.Amatör B Grubu 15. Hafta 20/02/2022 10:30 İlavusspor 0-1 Isparta Tekespor
Isparta 1.Amatör B Grubu 15. Hafta 20/02/2022 12:30 Büyük Hacılar Köyüspor 1-1 İleydağıspor
Isparta 1.Amatör B Grubu 15. Hafta 20/02/2022 14:30 Deregümü Gençlikspor 3-1 Senir Belediyespor
Isparta 1.Amatör B Grubu 15. Hafta 20/02/2022 16:30 Isparta Gülcüspor 1-3 Isparta İl Özel İdare
Bölgesel Amatör Lig 4. Bölge 2.Grup 13. Hafta 27/02/2022 14:00 Isparta 32 Emrespor 5-1 Sudurağı Gençlerbirliği
Isparta 1.Amator A Grubu 16. Hafta 27/02/2022 16:30 IYAŞ Gençlikspor 6-0 Darıören Gençlikspor
Isparta 1.Amatör B Grubu 17. Hafta 06/03/2022 10:30 Isparta Tekespor 9-0 İleydağıspor
Isparta 1.Amatör B Grubu 17. Hafta 06/03/2022 12:30 Isparta Gülcüspor 0-2 Sütçülerspor
Isparta 1.Amatör B Grubu 17. Hafta 06/03/2022 14:30 Büyük Hacılar Köyüspor 0-3 Senir Belediyespor
Isparta 1.Amatör B Grubu 17. Hafta 06/03/2022 16:30 İlavusspor 2-3 Isparta İl Özel İdare
Bölgesel Amatör Lig 4. Bölge 2.Grup 15. Hafta 20/03/2022 14:00 Isparta 32 Emrespor 1-0 Eskil Belediyespor
Isparta 2.Amatör B Grubu 1. Hafta 20/03/2022 16:30 Kızıldağ 32 Spor 3-2 Aliköyüspor
Isparta 2.Amatör A Grubu 2. Hafta 27/03/2022 11:00 Küçük Hacılar Köyüspor 2-0 Isparta Anadolu Gençlikspor
Isparta 1.Amatör Play-Off 1. Hafta 27/03/2022 14:00 Isparta Tekespor 4-1 Sütçülerspor
Isparta 1.Amatör Play-Off 2. Hafta 30/03/2022 14:00 IYAŞ Gençlikspor 1-1 Isparta Tekespor
Isparta 1.Amatör Play-Off 3. Hafta 02/04/2022 14:00 Isparta Tekespor 2-5 Keçiborlu Belediyespor
Isparta 1.Amatör Play-Off 3. Hafta 02/04/2022 16:30 IYAŞ Gençlikspor 3-0 Sütçülerspor
Isparta 2.Amatör B Grubu 3. Hafta 03/04/2022 10:00 Kızıldağ 32 Spor 1-1 Isparta FK
Bölgesel Amatör Lig 4. Bölge 2.Grup 17. Hafta 03/04/2022 14:00 Isparta 32 Emrespor 0-3 Konya Ereğlispor
Isparta 1.Amatör Play-Off 4. Hafta 06/04/2022 14:00 IYAŞ Gençlikspor 0-1 Keçiborlu Belediyespor
Isparta 2.Amatör B Grubu 4. Hafta 10/04/2022 11:30 Isparta FK 6-0 Atabeyspor
Isparta 1.Amatör Play-Off 5. Hafta 10/04/2022 14:00 Isparta Tekespor 0-1 IYAŞ Gençlikspor
Isparta 2.Amatör A Grubu 4. Hafta 10/04/2022 16:00 Isparta Gülspor 3-1 Isparta Anadolu Gençlikspor
Isparta 2.Amatör B Grubu 5. Hafta 17/04/2022 11:00 Aliköyüspor 0-0 Isparta FK
Isparta 2.Amatör B Grubu 5. Hafta 17/04/2022 13:00 Kızıldağ 32 Spor 1-1 Sav Gençlikspor
Isparta 2.Amatör A Grubu 5. Hafta 17/04/2022 15:00 Isparta Anadolu Gençlikspor 1-3 Uluborluspor
Isparta 2.Amatör A Grubu 5. Hafta 17/04/2022 17:00 Küçük Hacılar Köyüspor 0-3 Isparta Gülspor
Isparta 2.Amatör B Grubu 6. Hafta 24/04/2022 12:00 Aliköyüspor 4-2 Kızıldağ 32 Spor
Isparta 2.Amatör A Grubu 6. Hafta 24/04/2022 14:00 Küçük Hacılar Köyüspor 3-3 Uluborluspor
Isparta 2.Amatör A Grubu 7. Hafta 15/05/2022 12:00 Isparta Anadolu Gençlikspor 2-5 Küçük Hacılar Köyüspor
Isparta 2.Amatör B Grubu 7. Hafta 15/05/2022 14:00 Kızıldağ 32 Spor 7-1 Atabeyspor
Isparta 2.Amatör B Grubu 7. Hafta 15/05/2022 16:00 Sav Gençlikspor 0-3 Isparta FK
Isparta 2.Amatör B Grubu 8. Hafta 22/05/2022 13:00 Sav Gençlikspor 1-0 Bağıllıspor
Isparta 2.Amatör B Grubu 8. Hafta 22/05/2022 15:00 Isparta FK 0-1 Kızıldağ 32 Spor
Isparta 2.Amatör A Grubu 9. Hafta 29/05/2022 11:00 Isparta Anadolu Gençlikspor 2-5 Isparta Gülspor
Isparta 2.Amatör A Grubu 9. Hafta 29/05/2022 15:00 Küçük Hacılar Köyüspor 1-4 Senirkent Belediyespor
Isparta 2.Amatör B Grubu 9. Hafta 29/05/2022 17:00 Aliköyüspor 4-2 Sav Gençlikspor
Isparta 2.Amatör A Grubu 10. Hafta 05/06/2022 14:00 Isparta Gülspor 0-1 Küçük Hacılar Köyüspor
Isparta 2.Amatör B Grubu 10. Hafta 05/06/2022 16:00 Isparta FK 0-0 Aliköyüspor
Isparta 2.Amatör Play-Off 1. Hafta 12/06/2022 15:30 Küçük Hacılar Köyüspor 0-5 Isparta FK
Isparta 2.Amatör Play-Off 1. Hafta 12/06/2022 17:30 Kızıldağ 32 Spor 1-2 Isparta Gülspor
Isparta 2.Amatör Play-Off 2. Hafta 26/06/2022 15:30 Isparta FK 3-0 Kızıldağ 32 Spor
Isparta 2.Amatör Play-Off 2. Hafta 26/06/2022 17:30 Isparta Gülspor 3-0 Küçük Hacılar Köyüspor
Isparta 2.Amatör Play-Off 3. Hafta 03/07/2022 17:30 Isparta Gülspor 1-4 Isparta FK
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-22 ++ | MI Design