Avcılar Atatürk Stadı
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: İstanbul

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Ambarlıspor, Avcılar 1903 Spor, Avcılar Belediyespor, Avcılar Cihangirspor, Avcılar Yeşilkentspor, Mustafakemalpaşa, Okyanus Koleji

Adres: -

2017/18 Sezonu Maç programı

TFF 3.Lig 3.Grup 1. Hafta 26/08/2017 17:00 Büyükçekmece Tepecikspor 0-2 Çorum Belediyespor
İstanbul SA 7.Grup 1. Hafta 09/09/2017 17:00 Avcılar Belediyespor 1-0 İstanbul Kartal Belediyespor
TFF 3.Lig 3.Grup 3. Hafta 16/09/2017 16:30 Büyükçekmece Tepecikspor 0-1 Cizrespor
İstanbul SA 7.Grup 3. Hafta 23/09/2017 16:00 Avcılar Belediyespor 0-3 Gazi Mahallesi
TFF 3.Lig 3.Grup 5. Hafta 28/09/2017 16:00 Büyükçekmece Tepecikspor 0-1 Kızılcabölükspor
İstanbul 1A 2.Grup 1. Hafta 30/09/2017 15:30 Ambarlı Işıkspor 4-1 Çatalca Çiftlikköyspor
İstanbul 1A 3.Grup 1. Hafta 01/10/2017 11:30 Denizköşklerspor 1-2 Gazitepespor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 2. Hafta 01/10/2017 15:00 Beylikdüzüspor 1-2 Beylerbeyi
İstanbul 1A 3.Grup 1. Hafta 01/10/2017 17:00 Avcılar Cihangirspor 2-1 Çatalca İhsaniyespor
İstanbul SA 6.Grup 5. Hafta 08/10/2017 15:00 Mustafakemalpaşa 4-0 Bağcılar Güneşlispor
İstanbul 1A 2.Grup 3. Hafta 14/10/2017 14:30 Ambarlı Işıkspor 1-0 Silivri Alibey
İstanbul 1A 3.Grup 3. Hafta 15/10/2017 14:30 Avcılar Cihangirspor 0-0 Güzelcespor
TFF 3.Lig 3.Grup 8. Hafta 15/10/2017 15:00 Büyükçekmece Tepecikspor 3-0 Ankara Adliyespor
İstanbul SA 6.Grup 7. Hafta 19/10/2017 14:30 Mustafakemalpaşa 2-2 Bayrampaşa Tunaspor
İstanbul 1A 12.Grup 4. Hafta 22/10/2017 14:30 Rumeli Kavağı 1-4 Sağmalcılarspor
İstanbul 1A 2.Grup 5. Hafta 28/10/2017 12:30 Ambarlı Işıkspor 2-2 Çatalca Öznakkaşspor
İstanbul SA 6.Grup 9. Hafta 28/10/2017 14:30 Mustafakemalpaşa 3-0 Kadırgaspor
TFF 3.Lig 3.Grup 10. Hafta 29/10/2017 15:00 Büyükçekmece Tepecikspor 1-0 Utaş Uşakspor
İstanbul 1A 3.Grup 5. Hafta 29/10/2017 19:00 Avcılar Cihangirspor 1-2 Denizköşklerspor
İstanbul 1A 3.Grup 6. Hafta 04/11/2017 14:30 Denizköşklerspor 2-0 Gürpınarspor
İstanbul SA 4.Grup 10. Hafta 05/11/2017 14:30 Küçükköyspor 0-3 Beykozspor 1908
İstanbul SA 6.Grup 11. Hafta 11/11/2017 14:30 Mustafakemalpaşa 1-2 Osmaniye İstiklalspor
İstanbul 1A 3.Grup 7. Hafta 12/11/2017 14:30 Avcılar Cihangirspor 1-1 Dağyenice
İstanbul 1A 3.Grup 8. Hafta 18/11/2017 14:30 Denizköşklerspor 3-1 Esenyurtspor
İstanbul 1A 2.Grup 8. Hafta 19/11/2017 12:30 Ambarlı Işıkspor 10-0 Kamilobaspor
İstanbul SA 6.Grup 12. Hafta 19/11/2017 14:30 Mustafakemalpaşa 4-1 Pendik Kavakpınarspor
TFF 3.Lig 3.Grup 14. Hafta 26/11/2017 13:30 Büyükçekmece Tepecikspor 2-0 Arsinspor
İşitme Engelliler Turkcell 1.Lig A Grubu 2. Hafta 03/12/2017 12:30 Avcılar İ.E.S.K. 6-1 Çorum İ.E.S.K.
TFF 3.Lig 3.Grup 16. Hafta 09/12/2017 13:30 Büyükçekmece Tepecikspor 1-0 Kocaelispor
İstanbul 1A 3.Grup 11. Hafta 10/12/2017 12:30 Avcılar Cihangirspor 0-3 Esenyurtspor
İstanbul SA 7.Grup 15. Hafta 10/12/2017 14:30 Avcılar Belediyespor 3-4 Yahya Kemalspor
İstanbul 1A 3.Grup 12. Hafta 16/12/2017 12:30 Denizköşklerspor 5-1 Taşolukspor
İstanbul SA 7.Grup 17. Hafta 16/12/2017 14:30 Avcılar Belediyespor 3-3 Hasköy
İşitme Engelliler Turkcell 1.Lig A Grubu 4. Hafta 17/12/2017 12:30 Avcılar İ.E.S.K. 2-1 Trabzon İ.E.S.K.
İstanbul SA 6.Grup 17. Hafta 17/12/2017 14:30 Mustafakemalpaşa 1-3 İstanbul Mesudiyespor
İstanbul 1A 2.Grup 13. Hafta 23/12/2017 14:30 Ambarlı Işıkspor 1-0 Merkez Kayaşehir Gençlikspor
İstanbul 1A 3.Grup 13. Hafta 24/12/2017 14:30 Avcılar Cihangirspor 1-6 Gazitepespor
İstanbul 1A 3.Grup 14. Hafta 30/12/2017 14:30 Denizköşklerspor 1-1 Avcılar Cihangirspor
İstanbul SA 6.Grup 19. Hafta 31/12/2017 14:30 Mustafakemalpaşa 2-1 İstanbul Güngörenspor
İstanbul 1A 3.Grup 15. Hafta 07/01/2018 12:30 Avcılar Cihangirspor 1-1 Taşolukspor
İstanbul SA 7.Grup 20. Hafta 07/01/2018 14:30 Avcılar Belediyespor 4-1 Bağlarbaşıspor
İşitme Engelliler Turkcell 1.Lig A Grubu 7. Hafta 14/01/2018 12:30 Avcılar İ.E.S.K. 4-2 Samsun 19 Mayıs İ.E.S.K.
İstanbul 1A 2.Grup 16. Hafta 16/01/2018 15:00 Ambarlı Işıkspor 2-5 Hadımköy
İstanbul SA 4.Grup 21. Hafta 20/01/2018 14:30 Beykozspor 1908 2-1 Küçükköyspor
İstanbul 1A 3.Grup 18. Hafta 27/01/2018 10:45 Avcılar Cihangirspor 4-2 Gürpınarspor
İstanbul 1A 3.Grup 18. Hafta 27/01/2018 12:30 Denizköşklerspor 6-0 Güzelcespor
İstanbul SA 7.Grup 22. Hafta 27/01/2018 14:30 Avcılar Belediyespor 3-1 Vefa
TFF 3.Lig 3.Grup 19. Hafta 28/01/2018 13:30 Büyükçekmece Tepecikspor 0-2 Elaziz Belediyespor
İstanbul 2A 9.Grup 1. Hafta 04/02/2018 10:00 Avcılar Gençlerbirliği 2-2 Halkalıspor
İstanbul 1A Play-Off 1. Hafta 04/02/2018 12:00 İzzettinspor 0-5 Muratbeyspor
İstanbul 1A Play-Off 1. Hafta 04/02/2018 14:30 İstanbul Bulancakspor 3-0 Sefaköy Kartalspor
TFF 3.Lig 3.Grup 21. Hafta 10/02/2018 13:30 Büyükçekmece Tepecikspor 3-0 Baysal İnşaat Düzyurtspor
İstanbul 2A 12.Grup 2. Hafta 11/02/2018 12:00 Avcılar 1903 Spor 7-2 Ayazağa Esenspor
İstanbul SA Klasman B Grubu 1. Hafta 11/02/2018 15:00 Vefa 4-1 İstanbul Bafraspor
İstanbul SA Klasman A Grubu 2. Hafta 18/02/2018 15:00 Kağıthanespor 0-0 Araphanspor
İstanbul 2A 3.Grup 4. Hafta 24/02/2018 12:00 Doğa Hospital Yeşilkentspor 4-0 Çeltikköyspor
İstanbul SA Klasman A Grubu 3. Hafta 24/02/2018 15:00 Büyükçekmece Belediyespor 0-0 Bayrampaşa Tunaspor
İstanbul 2A 12.Grup 4. Hafta 25/02/2018 15:00 Avcılar 1903 Spor 9-1 Samatyaspor
İstanbul 2A 3.Grup 5. Hafta 04/03/2018 10:45 Doğa Hospital Yeşilkentspor 4-1 Medicell Beylikdüzü 2011 Spor
İşitme Engelliler Turkcell 1.Lig A Grubu 8. Hafta 04/03/2018 12:30 Avcılar İ.E.S.K. 4-0 Kırıkkale İ.E.S.K
İstanbul SA Klasman A Grubu 4. Hafta 04/03/2018 15:00 Beşyüzevlerspor 4-1 Yahya Kemalspor
İstanbul 2A 9.Grup 6. Hafta 10/03/2018 12:00 Avcılar Gençlerbirliği 1-0 Tozkoparan Birlikspor
İstanbul SA Klasman A Grubu 5. Hafta 10/03/2018 15:00 Büyükçekmece Belediyespor 2-0 Siirt İstanbul Yavuzselimspor
İstanbul 2A 12.Grup 6. Hafta 11/03/2018 15:00 Avcılar 1903 Spor 1-1 Bayrampaşa Doğanspor
İstanbul 2A 3.Grup 7. Hafta 18/03/2018 10:45 Doğa Hospital Yeşilkentspor 2-1 Kabakçaspor
İşitme Engelliler Turkcell 1.Lig A Grubu 10. Hafta 18/03/2018 12:30 Avcılar İ.E.S.K. 5-0 Sincan İ.E.S.K.
İstanbul SA Klasman A Grubu 6. Hafta 18/03/2018 15:30 Yahya Kemalspor 2-0 Bayrampaşa Tunaspor
İstanbul SA Klasman A Grubu 7. Hafta 24/03/2018 15:30 Leventspor 5-0 Araphanspor
İstanbul SA Klasman B Grubu 7. Hafta 25/03/2018 15:30 Vefa 2-0 İFA
İstanbul 2A 12.Grup 9. Hafta 31/03/2018 15:00 Avcılar 1903 Spor 3-10 Muratpaşaspor
İstanbul 2A 3.Grup 9. Hafta 01/04/2018 10:45 Doğa Hospital Yeşilkentspor 2-2 Silivri Mimarsinanspor
İşitme Engelliler Turkcell 1.Lig A Grubu 12. Hafta 01/04/2018 12:30 Avcılar İ.E.S.K. 3-0 Çekmeköy Belediye İ.E.S.K.
İstanbul 2A 3.Grup 10. Hafta 07/04/2018 11:30 Doğa Hospital Yeşilkentspor 3-1 5 Mevsim Gençlikspor
İstanbul SA Klasman A Grubu 9. Hafta 07/04/2018 14:00 Bayrampaşa Tunaspor 3-3 Siirt İstanbul Yavuzselimspor
İstanbul 2A 12.Grup 10. Hafta 08/04/2018 10:45 Avcılar 1903 Spor 3-2 Yeşilılgazspor
İşitme Engelliler Turkcell 1.Lig A Grubu 13. Hafta 08/04/2018 12:30 Avcılar İ.E.S.K. 3-0 Kırşehir İ.E.S.K.
İstanbul SA Klasman B Grubu 9. Hafta 08/04/2018 15:30 Vefa 4-0 Sekbanlarspor
İstanbul 2A 9.Grup 11. Hafta 15/04/2018 16:00 Avcılar Gençlerbirliği 4-2 Cerrahpaşaspor
İstanbul 2A 3.Grup 12. Hafta 21/04/2018 16:00 Doğa Hospital Yeşilkentspor 2-2 Akörenköyspor
TFF 3.Lig 3.Grup 32. Hafta 22/04/2018 15:30 Büyükçekmece Tepecikspor 3-1 Tarsus İdman Yurdu
İstanbul 2A 12.Grup 12. Hafta 22/04/2018 16:00 Avcılar 1903 Spor 6-2 Altınaslarspor
Bölgesel Amatör Lig Play-Out 1. Hafta 04/05/2018 15:00 Kartalspor 2-1 İFA
TFF 3.Lig 3.Grup 34. Hafta 05/05/2018 15:30 Büyükçekmece Tepecikspor 3-2 Payasspor
İstanbul 2A 9.Grup 14. Hafta 05/05/2018 16:00 Avcılar Gençlerbirliği 3-2 İTÜ
İstanbul 2A 12.Grup 14. Hafta 06/05/2018 16:00 Avcılar 1903 Spor 6-0 Kağıthane Çağlayanspor
İstanbul 2A 12.Grup 17. Hafta 20/05/2018 16:00 Avcılar 1903 Spor 0-3 Güneşlispor
İstanbul 2A 3.Grup 18. Hafta 27/05/2018 14:00 Silivri Mimarsinanspor 2-4 Doğa Hospital Yeşilkentspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-18 ++ | MI Design