2022/23 Sezonu Maç programı

Bölgesel Amatör Lig 12.Grup 1. Hafta 02/10/2022 15:00 Büyükçekmece Mimarobaspor 2-2 Tavşanlı Tepecikspor
İstanbul SAL 6.Grup 1. Hafta 09/10/2022 15:00 Denizköşkler Mahallesi 3-4 Akşemsettin Parsellerspor
İstanbul 1A 4.Grup 1. Hafta 15/10/2022 14:00 Avcılar Gençlerbirliği 1-4 THY
İstanbul 1A 2.Grup 1. Hafta 15/10/2022 16:00 Avcılar Tahtakale Kartallarıspor 5-2 Yeşil Esenyurtspor
İstanbul 1A 1.Grup 1. Hafta 16/10/2022 12:00 Doğa Hospital Yeşilkentspor 1-3 Hadımköyspor
Bölgesel Amatör Lig 12.Grup 3. Hafta 16/10/2022 15:00 Büyükçekmece Mimarobaspor 7-0 Akıncılarspor
İstanbul SAL 1.Grup 3. Hafta 22/10/2022 15:00 Avcılar Belediye Gençlikspor 2-0 Küçükköyspor
İstanbul 1A 2.Grup 2. Hafta 23/10/2022 13:00 Yeşil Esenyurtspor 0-2 Yeniköy 1924 Spor
İstanbul SAL 8.Grup 3. Hafta 23/10/2022 15:00 Küçükçekmecespor 0-3 Alibeyköyspor
İstanbul SAL 6.Grup 4. Hafta 29/10/2022 14:00 Denizköşkler Mahallesi 2-1 Anadolu Hisarı İdman Yurdu
İstanbul 1A 2.Grup 3. Hafta 29/10/2022 16:00 Avcılar Tahtakale Kartallarıspor 2-0 Esenyurtspor
İstanbul 1A 1.Grup 3. Hafta 30/10/2022 11:00 Doğa Hospital Yeşilkentspor 1-6 Güzelcespor
Bölgesel Amatör Lig 12.Grup 5. Hafta 30/10/2022 14:00 Büyükçekmece Mimarobaspor 1-1 Burhaniye Belediyespor
İstanbul SAL 5.Grup 5. Hafta 05/11/2022 12:30 Gaziosmanpaşa 0-1 Bahçelievler Soğanlı Olimpikspor
İstanbul SAL 1.Grup 5. Hafta 05/11/2022 14:30 Avcılar Belediye Gençlikspor 6-1 Kulaksız Okspor
İstanbul 1A 4.Grup 4. Hafta 06/11/2022 11:00 Avcılar Gençlerbirliği 1-1 Kadırgaspor
Bölgesel Amatör Lig 12.Grup 6. Hafta 06/11/2022 14:00 Büyükçekmece Mimarobaspor 1-0 Sultanbeyli Belediyespor
İstanbul 1A 2.Grup 5. Hafta 12/11/2022 12:30 Avcılar Tahtakale Kartallarıspor 2-2 Karacaköy Belediyespor
İstanbul SAL 6.Grup 6. Hafta 12/11/2022 14:30 Denizköşkler Mahallesi 1-1 Küçükayasofyaspor
İstanbul 1A 1.Grup 5. Hafta 13/11/2022 14:30 Doğa Hospital Yeşilkentspor 4-3 Çanakçaspor
İstanbul SAL 1.Grup 7. Hafta 19/11/2022 14:30 Avcılar Belediye Gençlikspor 1-1 Kartaltepe
İstanbul 1A 4.Grup 6. Hafta 20/11/2022 11:00 Avcılar Gençlerbirliği 0-2 Bayrampaşa Demirspor
Bölgesel Amatör Lig 12.Grup 8. Hafta 20/11/2022 14:00 Büyükçekmece Mimarobaspor 1-1 TKİ Tavşanlı Linyitspor
İstanbul 1A 1.Grup 7. Hafta 22/11/2022 15:00 Esenkent Gençlikspor 0-4 Gürpınarspor
İstanbul 1A 2.Grup 7. Hafta 23/11/2022 15:00 Avcılar Tahtakale Kartallarıspor 5-0 Kumburgazspor
İstanbul 1A 4.Grup 8. Hafta 03/12/2022 12:30 Avcılar Gençlerbirliği 5-0 Beştelsizspor
İstanbul SAL 6.Grup 8. Hafta 03/12/2022 14:30 Denizköşkler Mahallesi 3-1 Pazariçi Köprülü
İstanbul 1A 1.Grup 8. Hafta 04/12/2022 11:00 Doğa Hospital Yeşilkentspor 2-1 Akörenköyspor
Bölgesel Amatör Lig 12.Grup 10. Hafta 04/12/2022 14:00 Büyükçekmece Mimarobaspor 0-1 Beylikdüzüspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-22 ++ | MI Design