Avcılar Bld.Atatürk Stadı
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: İstanbul

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Ambarlıspor, Avcılar 1903 Spor, Avcılar Belediye Gençlikspor, Avcılar Cihangirspor, Avcılar Gençlerbirliği, Avcılar Gümüşpalaspor, Mustafakemalpaşa, Okyanus Koleji, Suceyin Yeşilyaylaspor

Adres: -

2019/20 Sezonu Maç programı

İstanbul 1A 1.Grup 1. Hafta 21/09/2019 16:00 Denizköşklerspor 2-1 Silivri Ortaköyspor
İstanbul SAL 4.Grup 1. Hafta 28/09/2019 15:30 Avcılar Belediye Gençlikspor 1-1 Beylikdüzüspor
İstanbul 1A 1.Grup 2. Hafta 29/09/2019 15:30 Doğa Hospital Yeşilkentspor 1-6 Denizköşklerspor
İstanbul 1A 9.Grup 1. Hafta 05/10/2019 13:00 Mustafakemalpaşa 0-1 Eroğluspor
İstanbul 1A 1.Grup 3. Hafta 05/10/2019 15:00 Denizköşklerspor 3-1 Karacaköy Belediyespor
İstanbul SAL 4.Grup 3. Hafta 12/10/2019 15:00 Avcılar Belediye Gençlikspor 0-2 Gazi Mahallesi
İstanbul 1A 1.Grup 4. Hafta 13/10/2019 15:00 Doğa Hospital Yeşilkentspor 2-5 Silivri Ortaköyspor
İstanbul 1A 9.Grup 3. Hafta 19/10/2019 11:00 Mustafakemalpaşa 3-0 Yeni Ortabayırspor
İstanbul 1A 1.Grup 5. Hafta 19/10/2019 13:00 Doğa Hospital Yeşilkentspor 3-2 GOP Yeniköyspor
İstanbul 1A 1.Grup 5. Hafta 19/10/2019 15:00 Denizköşklerspor 2-0 Akalanspor
İstanbul SAL 4.Grup 5. Hafta 26/10/2019 14:00 Avcılar Belediye Gençlikspor 1-0 Gülsuyuspor
İstanbul 1A 1.Grup 7. Hafta 30/10/2019 14:30 Denizköşklerspor 0-1 Büyükçekmece Mimarsinanspor
İstanbul 1A 1.Grup 7. Hafta 30/10/2019 16:30 Doğa Hospital Yeşilkentspor 1-5 Alibeyspor
İstanbul 1A 9.Grup 5. Hafta 02/11/2019 12:30 Mustafakemalpaşa 1-3 Bayrampaşa Doğanspor
İstanbul SAL 4.Grup 7. Hafta 09/11/2019 14:30 Avcılar Belediye Gençlikspor 1-1 Küçükköyspor
İstanbul 1A 1.Grup 9. Hafta 10/11/2019 14:00 Doğa Hospital Yeşilkentspor 4-2 Gürpınarspor
İstanbul 1A 1.Grup 10. Hafta 16/11/2019 14:30 Doğa Hospital Yeşilkentspor 1-2 Büyükçekmece Mimarsinanspor
İstanbul SAL 4.Grup 9. Hafta 23/11/2019 14:30 Avcılar Belediye Gençlikspor 4-1 Sancaktepespor
İstanbul 1A 3.Grup 11. Hafta 24/11/2019 12:30 Şehreminispor 1-1 Okmeydanı Fetihspor
İstanbul 1A 1.Grup 11. Hafta 24/11/2019 14:30 Denizköşklerspor 4-0 Doğa Hospital Yeşilkentspor
İstanbul 1A 9.Grup 9. Hafta 30/11/2019 12:30 Mustafakemalpaşa 0-2 Havataşspor
İstanbul 1A 1.Grup 12. Hafta 30/11/2019 14:30 Doğa Hospital Yeşilkentspor 1-4 Ormanlı Köyüspor
İstanbul 1A 1.Grup 13. Hafta 08/12/2019 14:30 Denizköşklerspor 5-2 Alibeyspor
İstanbul 1A 9.Grup 11. Hafta 14/12/2019 14:30 Mustafakemalpaşa 3-5 Güngörenspor
İstanbul SAL 4.Grup 13. Hafta 21/12/2019 14:30 Avcılar Belediye Gençlikspor 2-1 Kurtköyspor
İstanbul 1A 1.Grup 15. Hafta 22/12/2019 12:30 Doğa Hospital Yeşilkentspor 2-2 Karacaköy Belediyespor
İstanbul 1A 1.Grup 15. Hafta 22/12/2019 14:30 Denizköşklerspor 2-3 Gürpınarspor
İstanbul SAL 4.Grup 15. Hafta 04/01/2020 14:30 Avcılar Belediye Gençlikspor 3-2 Kocasinanspor
İstanbul 1A 9.Grup 14. Hafta 05/01/2020 10:45 Mustafakemalpaşa 1-8 Aksarayspor
İstanbul 1A 1.Grup 17. Hafta 05/01/2020 14:30 Doğa Hospital Yeşilkentspor 2-5 Akalanspor
İstanbul 1A 10.Grup 18. Hafta 12/01/2020 14:30 Merterspor 2-6 Cankurtaranspor
İstanbul SAL 4.Grup 17. Hafta 18/01/2020 12:30 Avcılar Belediye Gençlikspor 0-1 TED İstanbul Koleji
İstanbul 1A Play-Off 1. Hafta 18/01/2020 14:30 Ayazağaspor 3-0 Alibeyköy Parsellerspor
İstanbul 1A Play-Off 1. Hafta 19/01/2020 14:30 Hadımköyspor 4-4 Şehreminispor
İstanbul SAL 4.Grup 19. Hafta 01/02/2020 14:30 Avcılar Belediye Gençlikspor 0-1 Bayrampaşa Teknikspor
İstanbul 2A 13.Grup 1. Hafta 02/02/2020 14:00 Avcılar Gümüşpalaspor 2-2 Atakent 2015 Spor
İstanbul 2A 13.Grup 1. Hafta 02/02/2020 16:00 Avcılar Cihangirspor 1-2 Gedikpaşa
İstanbul 2A 13.Grup 2. Hafta 08/02/2020 12:30 Avcılar 1903 Spor 1-1 Avcılar Cihangirspor
İstanbul 2A 9.Grup 2. Hafta 08/02/2020 14:30 Avcılar Gençlerbirliği 1-4 Haydarspor
İstanbul 2A 4.Grup 2. Hafta 09/02/2020 14:30 Suceyin Yeşilyaylaspor 1-4 Fatih Görkem Atletikspor
İstanbul 2A 13.Grup 3. Hafta 16/02/2020 12:30 Avcılar Gümüşpalaspor 1-3 Esenler Kulüp Atletikspor
İstanbul 2A 13.Grup 3. Hafta 16/02/2020 14:30 Avcılar Cihangirspor 5-1 Atakent 2015 Spor
İstanbul 2A 9.Grup 4. Hafta 22/02/2020 14:30 Avcılar Gençlerbirliği 3-3 Mahmut Şevket Paşaspor
İstanbul 2A 4.Grup 4. Hafta 23/02/2020 10:45 Suceyin Yeşilyaylaspor 0-0 Çağlayan Gençlerbirliği
İstanbul SAL 4.Grup 22. Hafta 23/02/2020 14:30 Avcılar Belediye Gençlikspor 1-2 Şehzadebaşı
İstanbul 2A 2.Grup 4. Hafta 23/02/2020 16:30 Avcılar Tahtakale Kartallarıspor 1-4 Esenkent Gençlikspor
İstanbul 2A 13.Grup 5. Hafta 01/03/2020 12:30 Avcılar 1903 Spor 1-2 Sarıyer Fatih Sultan Mehmetspor
İstanbul 2A 13.Grup 5. Hafta 01/03/2020 14:30 Avcılar Cihangirspor 2-3 Esenler Kulüp Atletikspor
İstanbul 2A 13.Grup 6. Hafta 04/03/2020 13:00 Avcılar Gümüşpalaspor 1-5 Avcılar Cihangirspor
İstanbul 2A 9.Grup 6. Hafta 04/03/2020 15:00 Avcılar Gençlerbirliği 3-2 Gümüşderespor
İstanbul 2A 4.Grup 6. Hafta 05/03/2020 13:00 Suceyin Yeşilyaylaspor 1-0 Çatalzeytin Zümrüt 80
İstanbul 2A 2.Grup 6. Hafta 05/03/2020 15:00 Avcılar Tahtakale Kartallarıspor 6-0 Büyük Çavuşluspor
İstanbul 2A 13.Grup 7. Hafta 07/03/2020 12:30 Avcılar 1903 Spor 0-1 Ateştuğlaspor
İstanbul 2A 13.Grup 7. Hafta 07/03/2020 14:30 Avcılar Cihangirspor 1-3 Alemdarspor
İstanbul 2A 4.Grup 8. Hafta 14/03/2020 15:00 Suceyin Yeşilyaylaspor 1-2 Yeniyüzyıl Gençlikspor
İstanbul 2A 13.Grup 8. Hafta 15/03/2020 10:45 Avcılar Gümüşpalaspor 0-4 Gedikpaşa
İstanbul 2A 13.Grup 8. Hafta 15/03/2020 12:30 Avcılar Cihangirspor 0-9 Sarıyer Fatih Sultan Mehmetspor
İstanbul SAL Klasman A 2. Hafta 15/03/2020 15:30 Bakırköyspor 1-1 İstanbul Sinopspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-20 ++ | MI Design