Bakırköy Belediye 1 Nolu Saha
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: İstanbul

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): 1907 Ataköy Çobançeşmespor, Bakırköy Gençlikspor, İncirlispor, İstanbul Barışspor, Osmaniye İstiklalspor, Sümerspor

Adres: -

2019/20 Sezonu Maç programı

İstanbul 1A 7.Grup 1. Hafta 21/09/2019 16:00 İstanbul Barışspor 5-2 Yıldıztabya
İstanbul 1A 10.Grup 1. Hafta 22/09/2019 16:00 Merterspor 0-3 Siirt İst.Yavuz Selim Okulu
İstanbul SAL 2.Grup 1. Hafta 28/09/2019 15:30 Osmaniye İstiklalspor 2-2 İstanbul Siirtgücü
İstanbul SAL 3.Grup 1. Hafta 29/09/2019 12:00 Yücespor 1-3 İstanbul Sinopspor
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup 2. Hafta 29/09/2019 15:00 Yeşilköyspor 2-5 Maltepespor
İstanbul SAL 3.Grup 3. Hafta 13/10/2019 12:00 Yücespor 1-2 Büyükçekmece Mimarobaspor
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup 4. Hafta 13/10/2019 15:00 Yeşilköyspor 3-1 Arifiye Kalaycıspor
İstanbul SAL 2.Grup 4. Hafta 20/10/2019 15:00 Osmaniye İstiklalspor 1-2 Nişantaşıspor
İstanbul SAL 3.Grup 5. Hafta 27/10/2019 11:00 Yücespor 0-2 Batı Trakya Türkleri
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup 6. Hafta 27/10/2019 14:00 Yeşilköyspor 0-2 Bozüyük Vitraspor
İstanbul 1A 7.Grup 8. Hafta 02/11/2019 14:30 İstanbul Barışspor 0-1 Sultangazi Sultançiftliğispor
İstanbul SAL 2.Grup 6. Hafta 03/11/2019 15:00 Osmaniye İstiklalspor 1-0 Yahya Kemalspor
Kadınlar Özge Kanbay 3.Lig 1.Grup 1. Hafta 09/11/2019 12:30 Bakırköy Gençlikspor 5-0 Kırklar Yıldızı Gençlikspor
İstanbul SAL 1.Grup 7. Hafta 10/11/2019 12:00 Bakırköyspor 0-0 Çıksalınspor
İstanbul SAL 3.Grup 7. Hafta 10/11/2019 14:30 Yücespor 0-4 Kuştepespor
İstanbul SAL 2.Grup 8. Hafta 17/11/2019 11:00 Osmaniye İstiklalspor 1-0 Sütlücespor
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup 9. Hafta 17/11/2019 14:00 Yeşilköyspor 1-0 Bursa Zaferspor
İstanbul 1A 7.Grup 11. Hafta 24/11/2019 10:45 İstanbul Barışspor 0-2 Sakarya İ.M.Ç.
İstanbul SAL 3.Grup 9. Hafta 24/11/2019 12:30 Yücespor 3-2 İstanbul Güngörenspor
İstanbul SAL 1.Grup 9. Hafta 24/11/2019 14:30 Bakırköyspor 1-0 Kavacıkspor
İstanbul 1A 7.Grup 12. Hafta 30/11/2019 14:30 İstanbul Barışspor 0-3 Haliçspor
İstanbul SAL 2.Grup 10. Hafta 01/12/2019 11:00 Osmaniye İstiklalspor 2-1 Bayrampaşa Altıntepsispor
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup 11. Hafta 01/12/2019 14:00 Yeşilköyspor 1-3 Belediye Kütahyaspor
Kadınlar Özge Kanbay 3.Lig 1.Grup 5. Hafta 08/12/2019 12:30 Bakırköy Gençlikspor 4-0 Yeni Levent Konaklarspor
İstanbul SAL 1.Grup 11. Hafta 08/12/2019 14:30 Bakırköyspor 5-1 Dolayobaspor
İstanbul 1A 7.Grup 14. Hafta 14/12/2019 12:30 İstanbul Barışspor 2-3 Mecidiyeköy Tayfunspor
İstanbul SAL 1.Grup 12. Hafta 14/12/2019 14:30 Bakırköyspor 6-0 Karadolapspor
İstanbul 1A 12.Grup 14. Hafta 15/12/2019 11:00 İstanbulspor Kulübü 2-3 İstanbul Gümüşhanespor
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup 13. Hafta 15/12/2019 14:00 Yeşilköyspor 0-3 Pamukova 1968 Spor
İstanbul SAL 2.Grup 13. Hafta 21/12/2019 14:30 Osmaniye İstiklalspor 1-0 İFA
Kadınlar Özge Kanbay 3.Lig 1.Grup 7. Hafta 22/12/2019 12:30 Bakırköy Gençlikspor 1-4 Alibeyspor
İstanbul SAL 3.Grup 13. Hafta 22/12/2019 14:30 Yücespor 0-4 Selimiyespor
İstanbul 1A 7.Grup 16. Hafta 28/12/2019 12:30 İstanbul Barışspor 4-2 Çeliktepe Ümitspor
İstanbul SAL 2.Grup 14. Hafta 29/12/2019 14:30 Osmaniye İstiklalspor 3-4 Leventspor
İstanbul 1A 12.Grup 17. Hafta 04/01/2020 14:30 İstanbulspor Kulübü 1-2 Sultanmuratspor
İstanbul SAL 3.Grup 15. Hafta 05/01/2020 14:30 Yücespor 1-3 Beykoz Çavuşbaşıspor
İstanbul 1A 7.Grup 18. Hafta 11/01/2020 14:30 İstanbul Barışspor 0-2 Ramispor
Kadınlar Özge Kanbay 3.Lig 1.Grup 10. Hafta 12/01/2020 12:30 Bakırköy Gençlikspor 0-6 Sarıyer Belediyespor
İstanbul SAL 2.Grup 16. Hafta 12/01/2020 14:30 Osmaniye İstiklalspor 5-2 Valide Tayfunspor
İstanbul SAL 1.Grup 17. Hafta 19/01/2020 11:00 Bakırköyspor 1-2 Yeşil Esenyurtspor
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup 14. Hafta 19/01/2020 14:00 Yeşilköyspor 0-2 Vefa
İstanbul SAL 2.Grup 18. Hafta 26/01/2020 14:30 Osmaniye İstiklalspor 4-0 Paşabahçe
İstanbul 2A 10.Grup 1. Hafta 01/02/2020 14:30 Kadimspor 3-4 Gültepe Özgençlikspor
İstanbul SAL 3.Grup 19. Hafta 02/02/2020 11:00 Yücespor 1-3 Gaziosmanpaşa
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup 16. Hafta 02/02/2020 14:00 Yeşilköyspor 2-0 Gülbahçespor
İstanbul SAL 2.Grup 20. Hafta 09/02/2020 14:30 Osmaniye İstiklalspor 9-2 Ferahevler
İstanbul 2A 10.Grup 3. Hafta 15/02/2020 16:30 Kadimspor 2-3 Aslantepe Gençlikspor
Kadınlar Özge Kanbay 3.Lig 1.Grup 13. Hafta 16/02/2020 12:30 Bakırköy Gençlikspor 0-3 Tekirdağ Gençlik Hizmetlerispor
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup 18. Hafta 16/02/2020 14:00 Yeşilköyspor 0-3 Yenişehir Belediyespor
İstanbul SAL 1.Grup 21. Hafta 16/02/2020 14:30 Bakırköyspor 5-0 İstinyespor
İstanbul SAL 3.Grup 21. Hafta 16/02/2020 16:30 Yücespor 3-0 Büyükçekmece Belediyespor
İstanbul SAL 3.Grup 22. Hafta 22/02/2020 14:30 Yücespor 2-3 Cevizli Anadoluspor
İstanbul SAL 2.Grup 22. Hafta 23/02/2020 14:30 Osmaniye İstiklalspor - Başakşehirspor
İstanbul 2A 10.Grup 4. Hafta 23/02/2020 16:30 FK 1864 Spor - Yeşildirek
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-20 ++ | MI Design