Başakşehir Bld.Şehit Erdem Özçelik Sahası
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: İstanbul

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Başakşehir İkitelli Köyiçi, Başakşehirspor

Adres: -

2019/20 Sezonu Maç programı

İstanbul 1A 6.Grup 1. Hafta 22/09/2019 14:00 Başakşehir Kartalspor 1-1 Seyrantepe Yeşilcespor
İstanbul 1A 2.Grup 1. Hafta 22/09/2019 16:00 Merkez Kayaşehirspor 0-1 Esenyurtspor
İstanbul SAL 6.Grup 1. Hafta 28/09/2019 15:30 Başakşehir İkitelli Köyiçi 1-5 Yeniköyspor
İstanbul SAL 5.Grup 1. Hafta 29/09/2019 15:30 İstanbul Kayaşehirspor 2-1 İstanbul Bafraspor
İstanbul 1A 6.Grup 3. Hafta 06/10/2019 13:30 Başakşehir Kartalspor 6-0 Zeytinburnu Zaferspor
İstanbul SAL 2.Grup 2. Hafta 06/10/2019 15:30 Başakşehirspor 1-2 Nişantaşıspor
İstanbul 1A 2.Grup 4. Hafta 12/10/2019 13:00 Merkez Kayaşehirspor 3-5 Gazitepespor
İstanbul SAL 6.Grup 3. Hafta 12/10/2019 15:00 Başakşehir İkitelli Köyiçi 2-0 Sekbanlarspor
İstanbul SAL 5.Grup 3. Hafta 13/10/2019 17:00 İstanbul Kayaşehirspor 1-1 İstanbul Bayburtspor
İstanbul SAL 2.Grup 4. Hafta 20/10/2019 15:00 Başakşehirspor 4-3 Yahya Kemalspor
İstanbul 1A 6.Grup 6. Hafta 26/10/2019 12:30 Başakşehir Kartalspor 1-1 Güneşlispor
İstanbul 1A 2.Grup 6. Hafta 26/10/2019 14:30 Merkez Kayaşehirspor 0-3 Gökçealispor
İstanbul SAL 5.Grup 5. Hafta 27/10/2019 14:30 İstanbul Kayaşehirspor 3-0 Küçükçekmecespor
İstanbul 1A 2.Grup 8. Hafta 03/11/2019 10:45 Merkez Kayaşehirspor 6-1 Güzelcespor
İstanbul SAL 6.Grup 6. Hafta 03/11/2019 12:30 Başakşehir İkitelli Köyiçi 5-3 Piyalepaşa
İstanbul SAL 2.Grup 6. Hafta 03/11/2019 14:30 Başakşehirspor 5-2 Sütlücespor
İstanbul 1A 6.Grup 8. Hafta 03/11/2019 16:30 Başakşehir Kartalspor 3-2 İkitellispor
İstanbul SAL 5.Grup 8. Hafta 16/11/2019 14:30 İstanbul Kayaşehirspor 2-0 Kestanelikspor
İstanbul SAL 6.Grup 8. Hafta 17/11/2019 12:30 Başakşehir İkitelli Köyiçi 2-2 İstanbul Esenyurt Orduspor
İstanbul SAL 2.Grup 8. Hafta 17/11/2019 14:30 Başakşehirspor 1-1 Bayrampaşa Altıntepsispor
İstanbul 1A 6.Grup 11. Hafta 23/11/2019 10:45 Başakşehir Kartalspor 3-1 Tozkoparan Birlikspor
İstanbul 1A 2.Grup 11. Hafta 23/11/2019 12:30 Merkez Kayaşehirspor 2-2 Çatalca Çiftlikköyspor
İstanbul SAL 2.Grup 9. Hafta 23/11/2019 14:30 Başakşehirspor 2-1 İFA
İstanbul SAL 5.Grup 10. Hafta 30/11/2019 14:30 İstanbul Kayaşehirspor 1-1 Yedikulespor
İstanbul 1A 2.Grup 12. Hafta 01/12/2019 12:30 Merkez Kayaşehirspor 0-4 Anadolu Esenyurtspor
İstanbul SAL 6.Grup 10. Hafta 01/12/2019 14:30 Başakşehir İkitelli Köyiçi 2-2 Kartalgücü
İstanbul 1A 6.Grup 13. Hafta 07/12/2019 12:30 Başakşehir Kartalspor 4-1 Vardarspor
İstanbul SAL 2.Grup 11. Hafta 07/12/2019 14:30 Başakşehirspor 6-1 Osmaniye İstiklalspor
İstanbul 1A 2.Grup 14. Hafta 15/12/2019 12:30 Merkez Kayaşehirspor 1-2 Esenyurt Acarspor
İstanbul SAL 2.Grup 12. Hafta 15/12/2019 14:30 Başakşehirspor 2-1 Leventspor
İstanbul 1A 6.Grup 14. Hafta 15/12/2019 16:30 Başakşehir Kartalspor 5-1 Kazım Karabekir Mevlanaspor
İstanbul SAL 6.Grup 13. Hafta 21/12/2019 14:30 Başakşehir İkitelli Köyiçi 3-0 Şirintepe
İstanbul SAL 5.Grup 13. Hafta 22/12/2019 14:30 İstanbul Kayaşehirspor 2-1 Albayrakspor
İstanbul 1A 6.Grup 16. Hafta 29/12/2019 12:30 Başakşehir Kartalspor 6-0 Kumkapı Sarıçubuk
İstanbul SAL 2.Grup 14. Hafta 29/12/2019 14:30 Başakşehirspor 3-0 Valide Tayfunspor
İstanbul 1A 2.Grup 16. Hafta 29/12/2019 16:30 Merkez Kayaşehirspor 1-4 Hadımköyspor
İstanbul SAL 5.Grup 15. Hafta 05/01/2020 14:30 İstanbul Kayaşehirspor 3-2 Feriköy
İstanbul 1A 2.Grup 18. Hafta 12/01/2020 10:45 Merkez Kayaşehirspor 3-1 İzzettinspor
İstanbul 1A 6.Grup 18. Hafta 12/01/2020 12:30 Başakşehir Kartalspor 2-0 Bahçelievler Olimpikspor
İstanbul SAL 2.Grup 16. Hafta 12/01/2020 14:30 Başakşehirspor 5-0 Paşabahçe
İstanbul SAL 6.Grup 16. Hafta 12/01/2020 16:30 Başakşehir İkitelli Köyiçi 1-2 Kanaryaspor
İstanbul SAL 5.Grup 17. Hafta 19/01/2020 14:30 İstanbul Kayaşehirspor 3-1 Yenibosnaspor
İstanbul SAL 5.Grup 18. Hafta 25/01/2020 14:30 İstanbul Kayaşehirspor 1-0 İstanbul Bulancakspor
İstanbul SAL 6.Grup 18. Hafta 26/01/2020 12:30 Başakşehir İkitelli Köyiçi 2-0 Kuruçeşmespor
İstanbul SAL 2.Grup 18. Hafta 26/01/2020 14:30 Başakşehirspor 6-4 Ferahevler
İstanbul SAL 5.Grup 20. Hafta 08/02/2020 14:30 İstanbul Kayaşehirspor 2-1 Ortaçeşme
İstanbul SAL 6.Grup 20. Hafta 09/02/2020 14:30 Başakşehir İkitelli Köyiçi 1-1 İstanbul Mesudiyespor
İstanbul SAL 2.Grup 21. Hafta 15/02/2020 14:30 Başakşehirspor 1-2 İstanbul Siirtgücü
İstanbul SAL 5.Grup 22. Hafta 22/02/2020 14:30 İstanbul Kayaşehirspor 4-0 Tunusbağı
İstanbul SAL 6.Grup 22. Hafta 23/02/2020 16:30 Başakşehir İkitelli Köyiçi 4-2 Beylerbeyi
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-20 ++ | MI Design