Başakşehir Bld.Şehit Erdem Özçelik Sahası
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: İstanbul

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Başakşehir Belediyespor, Başakşehir İkitelli Köyiçi, Başakşehirspor

Adres: -

2021/22 Sezonu Maç programı

İstanbul 1A 6.Grup 17. Hafta     Merkez Kayaşehirspor 3-0 İstanbul Erzincanspor
İstanbul SAL 5.Grup 1. Hafta 30/10/2021 15:00 Başakşehir Kartalspor 1-3 Taşolukspor
İstanbul SAL 8.Grup 2. Hafta 06/11/2021 13:00 Başakşehir İkitelli Köyiçi 1-4 Çengelköyspor
İstanbul SAL 4.Grup 2. Hafta 06/11/2021 15:00 Başakşehirspor 2-2 Sancaktepespor
İstanbul SAL 5.Grup 3. Hafta 13/11/2021 14:30 Başakşehir Kartalspor 0-3 Kartaltepe
İstanbul SAL 8.Grup 4. Hafta 20/11/2021 12:30 Başakşehir İkitelli Köyiçi 1-1 Gültepespor
İstanbul SAL 4.Grup 4. Hafta 20/11/2021 14:30 Başakşehirspor 0-0 Dikilitaşspor
İstanbul SAL 5.Grup 5. Hafta 24/11/2021 14:30 Başakşehir Kartalspor 1-2 Yahya Kemalspor
İstanbul SAL 8.Grup 6. Hafta 28/11/2021 12:30 Başakşehir İkitelli Köyiçi 1-3 Gökçealispor
İstanbul SAL 4.Grup 6. Hafta 28/11/2021 14:30 Başakşehirspor 1-0 Ferahevlerspor
İstanbul SAL 5.Grup 7. Hafta 05/12/2021 15:00 Başakşehir Kartalspor 0-12 Feriköy
İstanbul SAL 8.Grup 8. Hafta 12/12/2021 14:30 Başakşehir İkitelli Köyiçi 2-4 Yeni Ufukspor
İstanbul SAL 4.Grup 9. Hafta 18/12/2021 14:30 Başakşehirspor 1-1 Küçükçekmecespor
İstanbul SAL 5.Grup 10. Hafta 22/12/2021 14:30 Başakşehir Kartalspor 1-2 Paşabahçe
İstanbul SAL 8.Grup 10. Hafta 23/12/2021 14:30 Başakşehir İkitelli Köyiçi 1-7 Ayazağaspor
İstanbul SAL 4.Grup 11. Hafta 26/12/2021 15:00 Başakşehirspor 0-2 Gülsuyuspor
İstanbul SAL 4.Grup 12. Hafta 01/01/2022 12:30 Başakşehirspor 2-0 Avcılar Belediye Gençlikspor
İstanbul SAL 8.Grup 12. Hafta 01/01/2022 14:30 Başakşehir İkitelli Köyiçi 2-3 Beylerbeyi
İstanbul SAL 5.Grup 13. Hafta 08/01/2022 14:30 Başakşehir Kartalspor 1-4 Tunusbağı
İstanbul SAL 4.Grup 14. Hafta 15/01/2022 12:30 Başakşehirspor 3-2 Şirintepe
İstanbul SAL 8.Grup 14. Hafta 15/01/2022 14:30 Başakşehir İkitelli Köyiçi 4-1 Kartal Yunusspor
İstanbul SAL 5.Grup 15. Hafta 19/01/2022 14:30 Başakşehir Kartalspor 1-2 Çıksalınspor
İstanbul SAL 4.Grup 16. Hafta 02/02/2022 14:00 Başakşehirspor 0-2 Çubukluspor
İstanbul SAL 8.Grup 16. Hafta 02/02/2022 16:00 Başakşehir İkitelli Köyiçi 0-7 Albayrakspor
İstanbul SAL 5.Grup 17. Hafta 06/02/2022 14:30 Başakşehir Kartalspor 1-3 Yenibosnaspor
İstanbul SAL 8.Grup 18. Hafta 13/02/2022 14:30 Başakşehir İkitelli Köyiçi 0-7 Mimarsinanspor
İstanbul SAL 4.Grup 19. Hafta 19/02/2022 14:30 Başakşehirspor 3-3 Yeldeğirmenispor
İstanbul SAL 8.Grup 20. Hafta 24/02/2022 15:00 Başakşehir İkitelli Köyiçi 0-7 Kocasinanspor
İstanbul SAL 4.Grup 21. Hafta 27/02/2022 15:00 Başakşehirspor 0-3 Kartalspor
İstanbul 1A 6.Grup 1. Hafta 06/03/2022 15:00 Merkez Kayaşehirspor 2-3 Bağcılar İstoçspor
İstanbul 2A 10.Grup 1. Hafta 27/03/2022 13:00 5 Mevsim Gençlikspor 0-2 Yenidoğan Güneşspor
İstanbul 1A 9.Grup 2. Hafta 27/03/2022 16:00 Kayaşehirspor 2-0 Esenyurt Acarspor
İstanbul 2A 4.Grup 2. Hafta 02/04/2022 13:00 Başakşehir Belediyespor 3-4 THY
İstanbul 1A 9.Grup 3. Hafta 02/04/2022 15:00 Kayaşehirspor 6-1 Olimpiyatspor
İstanbul 1A 6.Grup 3. Hafta 03/04/2022 15:00 Merkez Kayaşehirspor 6-2 Arena Olimpik Gençlikspor
İstanbul 1A 6.Grup 5. Hafta 09/04/2022 15:00 Merkez Kayaşehirspor 1-3 Güngörenspor
İstanbul 2A 10.Grup 3. Hafta 10/04/2022 14:00 5 Mevsim Gençlikspor 3-0 Öz Yavuzselimspor
İstanbul 1A 9.Grup 5. Hafta 10/04/2022 16:00 Kayaşehirspor 4-2 Avcılar Tahtakale Kartallarıspor
İstanbul 2A 4.Grup 4. Hafta 13/04/2022 16:00 Başakşehir Belediyespor 7-2 Üçyüzlüspor
İstanbul 2A 4.Grup 5. Hafta 16/04/2022 14:00 Başakşehir Belediyespor 2-2 1453 İstanbul Asspor
İstanbul 2A 10.Grup 5. Hafta 16/04/2022 16:00 5 Mevsim Gençlikspor 3-2 Giresun Emeksanspor
İstanbul 1A 6.Grup 7. Hafta 20/04/2022 15:00 Merkez Kayaşehirspor 2-1 Reşitpaşa
İstanbul 1A 9.Grup 7. Hafta 21/04/2022 15:00 Kayaşehirspor 2-2 Taksimspor
İstanbul 2A 10.Grup 7. Hafta 27/04/2022 14:00 5 Mevsim Gençlikspor 2-4 Ulusspor
İstanbul 2A 4.Grup 7. Hafta 27/04/2022 16:00 Başakşehir Belediyespor 5-2 Telsizspor
İstanbul 2A 10.Grup 8. Hafta 30/04/2022 14:00 5 Mevsim Gençlikspor 4-1 Zübeyde Hanımspor
İstanbul 1A 9.Grup 9. Hafta 30/04/2022 16:00 Kayaşehirspor 4-2 Tozkoparan Birlikspor
İstanbul 1A 6.Grup 9. Hafta 01/05/2022 16:00 Merkez Kayaşehirspor 0-4 Muradiye
İstanbul 2A 4.Grup 9. Hafta 08/05/2022 14:00 Başakşehir Belediyespor 3-0 Nişanca Gençlikspor
İstanbul 1A 9.Grup 10. Hafta 08/05/2022 16:00 Kayaşehirspor 0-1 Küçükayasofya
İstanbul 2A 4.Grup 10. Hafta 11/05/2022 16:00 Başakşehir Belediyespor 5-3 Bayrampaşa Atletikspor
İstanbul 2A 10.Grup 11. Hafta 14/05/2022 13:00 5 Mevsim Gençlikspor 4-1 Molla Aşkıspor
İstanbul 1A 6.Grup 11. Hafta 15/05/2022 16:00 Merkez Kayaşehirspor 5-2 Gayretspor
İstanbul 1A 6.Grup 13. Hafta 21/05/2022 16:00 Merkez Kayaşehirspor 3-1 Halil Rıfat Paşa
İstanbul 2A 4.Grup 12. Hafta 22/05/2022 12:00 Başakşehir Belediyespor 3-2 Nurtepe Güney Yıldızıspor
İstanbul 2A 2.Grup 12. Hafta 22/05/2022 14:00 Tem Terkosspor 2-7 Silivri Mimarsinanspor
İstanbul 1A 9.Grup 13. Hafta 22/05/2022 16:00 Kayaşehirspor 1-2 Eroğluspor
İstanbul 2A 10.Grup 13. Hafta 25/05/2022 16:00 5 Mevsim Gençlikspor 2-0 Kosova Güçspor
İstanbul 1A 9.Grup 15. Hafta 31/05/2022 16:00 Kayaşehirspor 2-3 Ramispor
İstanbul 1A 6.Grup 15. Hafta 01/06/2022 16:00 Merkez Kayaşehirspor 0-4 Zeytinburnu Yeşiltepespor
İstanbul 2A 4.Grup 15. Hafta 05/06/2022 16:00 Başakşehir Belediyespor 5-2 Fatihspor
İstanbul 2A 10.Grup 18. Hafta 26/06/2022 16:00 5 Mevsim Gençlikspor 5-2 İstanbul Sivasspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-22 ++ | MI Design