23/24 BAL'a katılacak takımlar
Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=

Beşiktaş Bld. İsmet İnönü Sahası
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: İstanbul

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): -

Adres: -

2023/24 Sezonu Maç programı

İstanbul SAL 8.Grup 1. Hafta 01/10/2023 13:00 Dikilitaşspor 2-1 Çamlıcaspor
İstanbul SAL 7.Grup 2. Hafta 08/10/2023 15:00 Ortaköyspor 0-3 Çekmeköyspor
İstanbul SAL 2.Grup 1. Hafta 11/10/2023 14:00 Levent Futbol SK 1-0 Cevizli Anadoluspor
İstanbul SAL 3.Grup 3. Hafta 14/10/2023 15:00 Kuruçeşmespor 0-1 Bayburt 1918 FK
İstanbul SAL 8.Grup 3. Hafta 15/10/2023 13:00 Dikilitaşspor 3-0 Başakşehirspor
İstanbul SAL 2.Grup 3. Hafta 15/10/2023 15:00 Levent Futbol SK 3-3 Çekmeköy Bld.Alemdağspor
İstanbul SAL 7.Grup 4. Hafta 22/10/2023 15:00 Ortaköyspor 1-0 Beşyüzevlerspor
İstanbul SAL 3.Grup 5. Hafta 28/10/2023 15:00 Kuruçeşmespor 0-2 Anadolu Hisarı İdman Yurdu
İstanbul SAL 2.Grup 5. Hafta 29/10/2023 13:00 Levent Futbol SK 4-0 Gültepespor
İstanbul SAL 8.Grup 5. Hafta 29/10/2023 15:00 Dikilitaşspor 0-0 Küçükayasofyaspor
İstanbul 1A 8.Grup 1. Hafta 29/10/2023 17:00 Etiler Kartalspor 2-0 Mimarsinanspor
İstanbul 1A 10.Grup 2. Hafta 04/11/2023 15:00 Muradiye 4-1 Karadolap Gençlikspor
İstanbul 1A 7.Grup 2. Hafta 05/11/2023 13:00 Yeni Levent Konaklarspor 2-2 Beyoğlu Gelişimspor
İstanbul SAL 7.Grup 6. Hafta 05/11/2023 15:00 Ortaköyspor 0-0 Ayazağaspor
İstanbul 1A 9.Grup 2. Hafta 05/11/2023 17:00 Etilerspor 0-5 Akşemsettin Parsellerspor
İstanbul SAL 3.Grup 7. Hafta 11/11/2023 15:00 Kuruçeşmespor 2-0 İstanbul Esnafspor
İstanbul 1A 9.Grup 3. Hafta 11/11/2023 17:00 Etilerspor 7-3 İstanbul Artvinspor
İstanbul SAL 8.Grup 7. Hafta 12/11/2023 13:00 Dikilitaşspor 2-3 K.Çekmece Tokat Bereketlispor
İstanbul SAL 2.Grup 7. Hafta 12/11/2023 15:00 Levent Futbol SK 2-0 Yeniköyspor
İstanbul 1A 8.Grup 3. Hafta 12/11/2023 17:00 Etiler Kartalspor 0-3 Albayrakspor
İstanbul 1A 10.Grup 4. Hafta 18/11/2023 14:30 Muradiye 1-2 İkitellispor
İstanbul SAL 7.Grup 8. Hafta 19/11/2023 14:45 Ortaköyspor 1-1 İstanbul Bafraspor
İstanbul 1A 10.Grup 5. Hafta 21/11/2023 13:00 Muradiye 2-1 Irmakspor
İstanbul 1A 8.Grup 5. Hafta 21/11/2023 15:00 Etiler Kartalspor 1-7 Emirefendispor
İstanbul 1A 9.Grup 5. Hafta 22/11/2023 13:00 Etilerspor 3-2 Kağıthane Çağlayanspor
İstanbul 1A 7.Grup 5. Hafta 22/11/2023 15:00 Yeni Levent Konaklarspor 1-3 Söğütlüçeşmespor
İstanbul SAL 3.Grup 9. Hafta 25/11/2023 15:15 Kuruçeşmespor 0-3 Avcılar Tahtakale Kartallarıspor
İstanbul SAL 2.Grup 9. Hafta 26/11/2023 12:30 Levent Futbol SK 0-1 Küçükköyspor
İstanbul SAL 8.Grup 9. Hafta 26/11/2023 14:45 Dikilitaşspor 5-0 Denizköşkler Mahallesi
İstanbul 1A 10.Grup 7. Hafta 02/12/2023 12:30 Muradiye 1-3 Esenyurt Acarspor
İstanbul 1A 8.Grup 7. Hafta 02/12/2023 14:30 Etiler Kartalspor 3-3 Yahya Kemalspor
İstanbul 1A 9.Grup 7. Hafta 03/12/2023 12:30 Etilerspor 1-6 Damlaspor
İstanbul 1A 7.Grup 7. Hafta 03/12/2023 14:30 Yeni Levent Konaklarspor 3-8 Emirganspor
İstanbul SAL 7.Grup 11. Hafta 09/12/2023 14:30 Ortaköyspor 4-3 Güzelcespor
İstanbul SAL 3.Grup 11. Hafta 09/12/2023 16:45 Kuruçeşmespor 0-1 Selimiyespor
İstanbul 1A 8.Grup 8. Hafta 10/12/2023 14:30 Etiler Kartalspor 1-3 Çankırı Marufspor
İstanbul 1A 7.Grup 4. Hafta 20/12/2023 15:00 Yeni Levent Konaklarspor 2-0 Zeytinburnu Yeşiltepespor
İstanbul 1A 10.Grup 9. Hafta 23/12/2023 14:30 Muradiye 3-1 Gayretspor
İstanbul 1A 7.Grup 9. Hafta 24/12/2023 12:30 Yeni Levent Konaklarspor 0-3 Halil Rıfat Paşa
İstanbul SAL 7.Grup 12. Hafta 24/12/2023 14:30 Ortaköyspor 1-2 Cankurtaranspor
İstanbul 1A 9.Grup 9. Hafta 24/12/2023 16:30 Etilerspor 0-1 Esenyurt 19 Mayısspor
İstanbul SAL 3.Grup 13. Hafta 27/12/2023 16:00 Kuruçeşmespor 2-0 Eroğluspor
İstanbul SAL 2.Grup 13. Hafta 28/12/2023 14:30 Levent Futbol SK 4-0 Üsküdar Selamsızspor
İstanbul 1A 7.Grup 10. Hafta 30/12/2023 12:30 Yeni Levent Konaklarspor 1-8 Balatspor
İstanbul SAL 7.Grup 14. Hafta 30/12/2023 14:30 Ortaköyspor 2-2 Merkezefendispor
İstanbul 1A 9.Grup 10. Hafta 30/12/2023 16:30 Etilerspor 0-6 Kadırgaspor
İstanbul 1A 10.Grup 10. Hafta 31/12/2023 11:00 Muradiye 0-1 Reşitpaşa
İstanbul 1A 8.Grup 11. Hafta 06/01/2024 13:00 Etiler Kartalspor 0-10 Göktürk Futbol SK
İstanbul SAL 2.Grup 15. Hafta 06/01/2024 15:00 Levent Futbol SK 6-0 Bahçelievler Gümüşhanespor
İstanbul SAL 3.Grup 15. Hafta 07/01/2024 14:30 Kuruçeşmespor 2-3 Küçükçekmece İdman Yurdu
İstanbul 1A 7.Grup 12. Hafta 13/01/2024 12:30 Yeni Levent Konaklarspor 0-2 Göktürk Sarayspor
İstanbul SAL 7.Grup 16. Hafta 13/01/2024 14:30 Ortaköyspor 2-1 Beykoz İdman Yurdu AŞ
İstanbul 1A 10.Grup 12. Hafta 14/01/2024 14:30 Muradiye 2-2 İstanbul Kastamonu Gençlikspor
İstanbul 1A 8.Grup 13. Hafta 17/01/2024 15:00 Etiler Kartalspor 2-2 Bahçeköyspor
İstanbul 1A 9.Grup 13. Hafta 18/01/2024 15:00 Etilerspor 1-5 Pınarspor
İstanbul SAL 2.Grup 17. Hafta 20/01/2024 14:30 Levent Futbol SK 4-0 Gazi Mahallesi
İstanbul SAL 3.Grup 17. Hafta 21/01/2024 16:30 Kuruçeşmespor 2-4 İstanbul Ve Esenyurt Orduspor
İstanbul 1A 7.Grup 15. Hafta 27/01/2024 12:30 Yeni Levent Konaklarspor 4-4 Küçükpazarspor
İstanbul 1A 9.Grup 15. Hafta 27/01/2024 16:30 Etilerspor 1-3 Altınyıldızspor
İstanbul 1A 10.Grup 15. Hafta 28/01/2024 12:30 Muradiye 0-5 Bahçelievler Futbol Atletik
İstanbul 1A 8.Grup 15. Hafta 28/01/2024 16:30 Etiler Kartalspor 4-1 Kanaryaspor
Kadınlar 3.Lig 15.Grup 3. Hafta 03/02/2024 12:00 Yeni Levent Konaklarspor 4-3 İstanbul Aile Sosyal Politikalar
İstanbul SAL 2.Grup 19. Hafta 03/02/2024 14:30 Levent Futbol SK 5-1 Tuzla Şifaspor
İstanbul SAL 3.Grup 19. Hafta 04/02/2024 14:30 Kuruçeşmespor 0-4 Osmaniye İstiklalspor
İstanbul 1A 9.Grup 17. Hafta 10/02/2024 12:30 Etilerspor 10-1 Sultanmuratspor
İstanbul 1A 7.Grup 17. Hafta 10/02/2024 14:30 Yeni Levent Konaklarspor 3-2 Hamidiye Gençlikspor
İstanbul 1A 10.Grup 17. Hafta 11/02/2024 12:30 Muradiye 0-4 Bayrampaşa Tunaspor
İstanbul 1A 8.Grup 18. Hafta 17/02/2024 13:00 Etiler Kartalspor 1-0 Çelikspor
Kadınlar 3.Lig 15.Grup 5. Hafta 17/02/2024 15:00 Yeni Levent Konaklarspor 1-1 Bayrampaşa Yenidoğanspor
İstanbul SAL 7.Grup 21. Hafta 18/02/2024 13:00 Ortaköyspor 5-2 Nartspor
İstanbul SAL 2.Grup 22. Hafta 25/02/2024 12:30 Levent Futbol SK 3-0 Arnavutköy Taşolukspor
İstanbul 2A 14.Grup 1. Hafta 16/03/2024 16:30 Boğaziçispor 2-3 Çatalzeytin Zümrüt 80
İstanbul 2A 9.Grup 1. Hafta 17/03/2024 12:30 Ulusspor 0-2 Bayrampaşa Demirspor
İstanbul 2A 11.Grup 2. Hafta 23/03/2024 13:00 Abbasağaspor 0-3 İ.T.Ü.
Kadınlar 3.Lig 15.Grup 9. Hafta 23/03/2024 15:00 Yeni Levent Konaklarspor 1-3 Sarıyer Belediyespor
İstanbul 2A 10.Grup 2. Hafta 26/03/2024 15:00 Ihlamurderespor 1-3 Kocamustafapaşa
İstanbul 2A 14.Grup 3. Hafta 30/03/2024 14:30 Boğaziçispor 0-0 Uskumru Köyü
İstanbul 2A 10.Grup 3. Hafta 30/03/2024 16:30 Ihlamurderespor 2-1 Şişli Bomontispor
İstanbul 2A 9.Grup 3. Hafta 02/04/2024 15:00 Ulusspor 2-4 Bağcılar İdman Yurdu Cemspor
Kadınlar 3.Lig 15.Grup 11. Hafta 06/04/2024 12:00 Yeni Levent Konaklarspor 7-0 Bakırköy Gençlikspor
İstanbul 2A 11.Grup 4. Hafta 06/04/2024 14:30 Abbasağaspor 2-2 Öz Yarımburgazspor
İstanbul 2A 10.Grup 5. Hafta 13/04/2024 15:00 Ihlamurderespor 0-1 Bağcılar Güneşlispor
İstanbul 2A 14.Grup 5. Hafta 13/04/2024 17:00 Boğaziçispor 9-0 İstanbul Giresunspor
İstanbul 2A 9.Grup 5. Hafta 14/04/2024 12:00 Ulusspor 0-12 İstanbul Atakentspor
İstanbul 2A 11.Grup 6. Hafta 20/04/2024 17:00 Abbasağaspor 4-0 Esenyurt Gümüşhanespor
İstanbul 2A 9.Grup 7. Hafta 24/04/2024 13:00 Ulusspor 0-11 Şenlik Gençlerbirliği
İstanbul 2A 10.Grup 7. Hafta 24/04/2024 15:00 Ihlamurderespor 0-6 Sarıyer 1923 Özkanspor
İstanbul 2A 11.Grup 7. Hafta 25/04/2024 15:00 Abbasağaspor 2-4 Muratpaşaspor
Kadınlar 3.Lig 15.Grup 13. Hafta 27/04/2024 12:30 Yeni Levent Konaklarspor 0-5 Küçükköyspor
İstanbul 2A 14.Grup 8. Hafta 27/04/2024 18:30 Boğaziçispor 0-0 Sultangazi Sultançiftliğispor
İstanbul 2A 9.Grup 8. Hafta 28/04/2024 15:00 Ulusspor 1-8 Piyalepaşa
İstanbul 2A 11.Grup 9. Hafta 04/05/2024 15:00 Abbasağaspor 8-1 Kadimspor
İstanbul 2A 10.Grup 9. Hafta 05/05/2024 16:00 Ihlamurderespor 4-0 Esenyurt Kartalspor
İstanbul 2A 10.Grup 10. Hafta 08/05/2024 15:00 Ihlamurderespor 1-2 Gedikpaşa
İstanbul 2A 11.Grup 10. Hafta 09/05/2024 17:00 Abbasağaspor 2-5 Yenişehirspor
İstanbul 2A 14.Grup 11. Hafta 11/05/2024 17:00 Boğaziçispor 7-1 Avcılar 1903 Spor
İstanbul 2A 9.Grup 11. Hafta 12/05/2024 15:00 Ulusspor 1-13 Samatyaspor
İstanbul 2A 9.Grup 13. Hafta 21/05/2024 14:00 Ulusspor - Şehzadebaşı
İstanbul 2A 10.Grup 13. Hafta 22/05/2024 16:00 Ihlamurderespor - Olimpiyatspor
İstanbul 2A 14.Grup 13. Hafta 22/05/2024 18:00 Boğaziçispor - Yavuzsultanselimspor
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |