Beyoğlu İlçe Stadı
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: İstanbul

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Beyoğlu Yeniçarşıspor, Beyoğluspor, Cevizlispor, Cihangirspor, Çıksalınspor, Emirefendispor, Galata, Gelişimspor, Hasköy, Piyalepaşa, Sütlücespor, Yenişehirspor

Adres: -

2021/22 Sezonu Maç programı

İstanbul SAL 9.Grup 1. Hafta 30/10/2021 12:00 Okmeydanı Fetihspor 0-2 Osmaniye İstiklalspor
İstanbul SAL 3.Grup 1. Hafta 30/10/2021 15:00 Kulaksız Okspor 5-1 Kestanelikspor
İstanbul SAL 7.Grup 2. Hafta 07/11/2021 13:00 Galata 2-1 İstinyespor
İstanbul SAL 5.Grup 2. Hafta 07/11/2021 15:00 Çıksalınspor 1-1 Yenibosnaspor
İstanbul SAL 3.Grup 3. Hafta 13/11/2021 12:30 Kulaksız Okspor 2-1 Balatspor
İstanbul SAL 9.Grup 3. Hafta 13/11/2021 14:30 Okmeydanı Fetihspor 0-3 Havataşspor
İstanbul SAL 6.Grup 4. Hafta 20/11/2021 14:00 Piyalepaşa 0-8 Kartalgücü
İstanbul SAL 5.Grup 4. Hafta 21/11/2021 12:30 Çıksalınspor 4-1 Başakşehir Kartalspor
İstanbul SAL 7.Grup 4. Hafta 21/11/2021 14:30 Galata 1-1 Haliçspor
İstanbul SAL 9.Grup 5. Hafta 24/11/2021 14:00 Okmeydanı Fetihspor 1-6 Cankurtaranspor
İstanbul SAL 3.Grup 5. Hafta 24/11/2021 16:00 Kulaksız Okspor 3-1 Bayrampaşa Tunaspor
İstanbul SAL 7.Grup 6. Hafta 27/11/2021 12:30 Galata 3-2 Gümüşsuyuspor
İstanbul SAL 5.Grup 6. Hafta 27/11/2021 14:30 Çıksalınspor 2-1 Paşabahçe
İstanbul SAL 6.Grup 7. Hafta 04/12/2021 14:30 Piyalepaşa 0-4 Rumeli Kavağıspor
İstanbul SAL 3.Grup 7. Hafta 05/12/2021 12:30 Kulaksız Okspor 2-1 Gaziosmanpaşa
İstanbul SAL 9.Grup 7. Hafta 05/12/2021 14:30 Okmeydanı Fetihspor 1-1 Şehzadebaşı
İstanbul SAL 5.Grup 8. Hafta 11/12/2021 12:30 Çıksalınspor 2-0 Taşolukspor
İstanbul SAL 7.Grup 8. Hafta 11/12/2021 14:30 Galata 4-0 Esenler Tokatspor
İstanbul SAL 6.Grup 9. Hafta 18/12/2021 14:00 Piyalepaşa 0-2 Pazariçi Köprülü
İstanbul SAL 3.Grup 9. Hafta 19/12/2021 14:30 Kulaksız Okspor 1-0 Valide Tayfunspor
İstanbul SAL 7.Grup 10. Hafta 22/12/2021 12:00 Galata 2-1 İstanbul Bafraspor
İstanbul SAL 5.Grup 10. Hafta 22/12/2021 14:00 Çıksalınspor 1-1 Kartaltepe
İstanbul SAL 9.Grup 10. Hafta 22/12/2021 16:00 Okmeydanı Fetihspor 0-5 Kağıthanespor
İstanbul SAL 1.Grup 11. Hafta 25/12/2021 14:30 Hadımköyspor 0-3 İstanbul Ve Esenyurt Orduspor
İstanbul SAL 6.Grup 12. Hafta 01/01/2022 14:30 Piyalepaşa 0-6 Büyükçekmece Mimarobaspor
İstanbul SAL 5.Grup 12. Hafta 02/01/2022 12:30 Çıksalınspor 2-1 Yahya Kemalspor
İstanbul SAL 7.Grup 12. Hafta 02/01/2022 14:30 Galata 2-2 Bahçelievler Soğanlı Olimpikspor
İstanbul SAL 3.Grup 13. Hafta 08/01/2022 14:30 Kulaksız Okspor 5-1 Söğütlüçeşmespor
İstanbul SAL 9.Grup 13. Hafta 08/01/2022 16:30 Okmeydanı Fetihspor 1-3 Küçükçekmece İdman Yurdu
İstanbul SAL 6.Grup 14. Hafta 15/01/2022 14:30 Piyalepaşa 0-5 İstanbul Bulancakspor
İstanbul SAL 5.Grup 14. Hafta 16/01/2022 14:00 Çıksalınspor 1-2 Feriköy
İstanbul SAL 9.Grup 15. Hafta 19/01/2022 13:00 Okmeydanı Fetihspor 0-5 Büyükçekmece Belediyespor
İstanbul SAL 3.Grup 15. Hafta 19/01/2022 15:00 Kulaksız Okspor 1-3 Bahçelievlerspor
İstanbul SAL 5.Grup 16. Hafta 22/01/2022 12:30 Çıksalınspor 3-1 Ümraniye Yamanspor
İstanbul SAL 7.Grup 16. Hafta 22/01/2022 14:30 Galata 1-0 Küçükköyspor
İstanbul SAL 9.Grup 17. Hafta 06/02/2022 12:30 Okmeydanı Fetihspor 1-3 Selimiyespor
İstanbul SAL 3.Grup 17. Hafta 06/02/2022 14:30 Kulaksız Okspor 0-3 İstanbul Mesudiyespor
İstanbul SAL 7.Grup 18. Hafta 12/02/2022 12:30 Galata 0-0 Çamlıcaspor
İstanbul SAL 5.Grup 18. Hafta 12/02/2022 14:30 Çıksalınspor 1-0 İFA
İstanbul SAL 6.Grup 19. Hafta 19/02/2022 14:30 Piyalepaşa 0-5 Bağlarbaşıspor
İstanbul SAL 3.Grup 19. Hafta 20/02/2022 14:30 Kulaksız Okspor 3-1 Mecidiyeköyspor
İstanbul SAL 7.Grup 20. Hafta 23/02/2022 13:00 Galata 1-0 Marmara Karayollarıspor
İstanbul SAL 5.Grup 20. Hafta 23/02/2022 15:00 Çıksalınspor 3-0 Tunusbağı
İstanbul SAL 6.Grup 21. Hafta 27/02/2022 12:00 Piyalepaşa 0-9 Kuştepespor
İstanbul 1A 5.Grup 1. Hafta 05/03/2022 14:00 Şişli Gençlikspor 4-2 İstanbul Barışspor
İstanbul 1A 13.Grup 1. Hafta 05/03/2022 16:00 Gelişimspor 0-1 Fatih Hilal Gençlikspor
İstanbul 1A 12.Grup 1. Hafta 06/03/2022 12:00 Tophane Tayfunspor 0-0 Trabzon 1453 Spor
İstanbul SAL 9.Grup 22. Hafta 06/03/2022 13:00 Okmeydanı Fetihspor 1-5 Muratbeyspor
İstanbul 1A 10.Grup 1. Hafta 06/03/2022 15:00 Hasköy 2-1 Esenler Kent Yıldızspor
İstanbul 1A 4.Grup 2. Hafta 26/03/2022 15:00 Sütlücespor 0-2 Sarıyer Fatih Sultan Mehmetspor
İstanbul 2A 8.Grup 1. Hafta 27/03/2022 13:00 Emirefendispor 2-2 Kanarya Azimspor
İstanbul 1A 7.Grup 2. Hafta 27/03/2022 15:00 Cevizlispor 0-1 Hürriyet Eğitimspor
İstanbul 2A 10.Grup 2. Hafta 02/04/2022 13:00 Molla Aşkıspor 4-3 5 Mevsim Gençlikspor
İstanbul 1A 13.Grup 3. Hafta 02/04/2022 15:00 Gelişimspor 2-2 Zeytinburnu Yıldızspor
İstanbul 2A 9.Grup 2. Hafta 03/04/2022 10:00 Yenişehirspor 5-1 Topçularspor
İstanbul 1A 12.Grup 3. Hafta 03/04/2022 12:00 Tophane Tayfunspor 2-1 Filizspor
İstanbul SAL Play-Off A Grubu 2. Hafta 03/04/2022 15:00 Bayrampaşa Teknikspor 1-0 Albayrakspor
İstanbul 1A 10.Grup 3. Hafta 03/04/2022 17:00 Hasköy 0-2 Sanayi Mahallesispor
İstanbul 1A 7.Grup 4. Hafta 05/04/2022 14:00 Cevizlispor 2-0 Sağmalcılarspor
İstanbul 1A 4.Grup 4. Hafta 06/04/2022 15:00 Sütlücespor 1-7 Kadırgaspor
İstanbul 1A 9.Grup 4. Hafta 07/04/2022 14:00 Taksimspor 1-2 Tozkoparan Birlikspor
İstanbul 1A 10.Grup 5. Hafta 09/04/2022 14:00 Hasköy 1-2 Zeytinburnu Zaferspor
İstanbul 2A 3.Grup 3. Hafta 09/04/2022 16:00 Beyoğluspor 1-0 Altınayspor
İstanbul 1A 5.Grup 5. Hafta 10/04/2022 14:00 Şişli Gençlikspor 5-0 Söğütlüçeşme Birlikspor
İstanbul 2A 8.Grup 3. Hafta 10/04/2022 16:00 Emirefendispor 0-3 Kemerburgazspor
İstanbul SAL Play-Off A Grubu 4. Hafta 14/04/2022 15:00 Kartalspor 0-0 Büyükçekmece Mimarobaspor
İstanbul 2A 8.Grup 5. Hafta 16/04/2022 12:00 Emirefendispor 4-0 Çelikspor
İstanbul 1A 13.Grup 6. Hafta 16/04/2022 14:00 Gelişimspor 2-0 Mustafakemalpaşa
İstanbul 1A 7.Grup 6. Hafta 16/04/2022 16:00 Cevizlispor 1-4 Taşlıtarlaspor
İstanbul 2A 9.Grup 5. Hafta 17/04/2022 11:00 Yenişehirspor 5-0 Atışalanıspor
İstanbul 1A 4.Grup 6. Hafta 17/04/2022 13:00 Sütlücespor 2-5 İstanbul 25 Çatspor
İstanbul 1A 12.Grup 6. Hafta 17/04/2022 15:00 Tophane Tayfunspor 3-1 Etilerspor
İstanbul 2A 3.Grup 5. Hafta 17/04/2022 17:00 Beyoğluspor 1-2 Esenyurt Gümüşhanespor
İstanbul 1A 10.Grup 7. Hafta 20/04/2022 12:00 Hasköy 5-1 1863 Boğaziçispor
İstanbul SAL Play-Off A Grubu 6. Hafta 20/04/2022 15:00 İstanbul Mesudiyespor 3-2 Bayrampaşa Teknikspor
İstanbul 1A 5.Grup 7. Hafta 21/04/2022 16:00 Şişli Gençlikspor 5-0 Bayrampaşa Doğanspor
İstanbul 1A 12.Grup 8. Hafta 23/04/2022 15:00 Tophane Tayfunspor 9-2 Yavuzsultanselimspor
İstanbul 1A 5.Grup 8. Hafta 24/04/2022 11:00 Şişli Gençlikspor 4-3 Malkoçoğluspor
İstanbul 1A 13.Grup 8. Hafta 24/04/2022 13:00 Gelişimspor 3-2 İkitellispor
İstanbul 1A 7.Grup 8. Hafta 24/04/2022 15:00 Cevizlispor 8-0 Zeytinburnu 1957 Spor
İstanbul SAL Play-Off B Grubu 8. Hafta 27/04/2022 15:00 Beylikdüzüspor 3-1 Gülsuyuspor
İstanbul 2A 8.Grup 7. Hafta 27/04/2022 17:00 Emirefendispor 4-0 Küçükçekmece İnönüspor
İstanbul 2A 3.Grup 7. Hafta 28/04/2022 12:00 Beyoğluspor 1-2 Öz Yarımburgazspor
İstanbul SAL Play-Off A Grubu 8. Hafta 28/04/2022 15:00 Büyükçekmece Mimarobaspor 1-0 Çekmeköy Bld.Alemdağspor
İstanbul 2A 9.Grup 7. Hafta 28/04/2022 17:00 Yenişehirspor 3-0 İstanbul Artvinspor
İstanbul 1A 10.Grup 9. Hafta 01/05/2022 14:00 Hasköy 4-2 Sultanmuratspor
İstanbul 1A 4.Grup 9. Hafta 01/05/2022 16:00 Sütlücespor 4-2 Şişli Anadoluspor
İstanbul 2A 3.Grup 9. Hafta 07/05/2022 10:00 Beyoğluspor 2-1 Muratpaşaspor
İstanbul 1A 4.Grup 10. Hafta 07/05/2022 12:00 Sütlücespor 2-3 Terazidere
İstanbul SAL Play-Off Baraj Maçı 1. Hafta 07/05/2022 15:00 Büyükçekmece Mimarobaspor 3-0 İstanbul Mesudiyespor
İstanbul 1A 7.Grup 10. Hafta 08/05/2022 14:00 Cevizlispor 2-2 Kanaryaspor
İstanbul 2A 8.Grup 9. Hafta 08/05/2022 16:00 Emirefendispor 2-0 Avcılar Cihangirspor
İstanbul 2A 3.Grup 10. Hafta 12/05/2022 14:00 Beyoğluspor 4-0 Esenler Kulüp Atletikspor
İstanbul 2A 9.Grup 10. Hafta 12/05/2022 16:00 Yenişehirspor 2-4 Esen Bayburtspor
İstanbul 2A 8.Grup 11. Hafta 14/05/2022 13:00 Emirefendispor 7-1 Kadimspor
İstanbul 1A 13.Grup 11. Hafta 14/05/2022 15:00 Gelişimspor 3-1 Şenlik Gençlerbirliği
İstanbul 1A 10.Grup 11. Hafta 15/05/2022 16:00 Hasköy 1-2 Kumkapı Sarıçubuk
İstanbul 1A 4.Grup 12. Hafta 18/05/2022 16:00 Sütlücespor 1-1 Etiler Kartalspor
İstanbul 1A 7.Grup 12. Hafta 19/05/2022 16:00 Cevizlispor 1-2 Ayazağa Esenspor
İstanbul 1A 12.Grup 13. Hafta 21/05/2022 12:30 Tophane Tayfunspor 2-2 Neslişahspor
İstanbul 1A 10.Grup 13. Hafta 21/05/2022 14:30 Hasköy 1-3 Doğa Hospital Yeşilkentspor
İstanbul 1A 5.Grup 13. Hafta 22/05/2022 15:00 Şişli Gençlikspor 0-3 Yeşilılgazspor
İstanbul 2A 8.Grup 13. Hafta 25/05/2022 16:00 Emirefendispor 9-0 Esenyurt 19 Mayısspor
İstanbul 2A 9.Grup 13. Hafta 26/05/2022 16:00 Yenişehirspor - İstanbul Gençlergücü
İstanbul 1A 10.Grup 15. Hafta 01/06/2022 16:00 Hasköy - Bayrampaşa Demirspor
İstanbul 1A 5.Grup 15. Hafta 02/06/2022 16:00 Şişli Gençlikspor - Büyükderespor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-22 ++ | MI Design