Beyoğlu İlçe Stadı
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: İstanbul

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Beyoğlu Yeniçarşıspor, Beyoğluspor, Cevizlispor, Cihangirspor, Çıksalınspor, Emirefendispor, Galata, Gelişimspor, Hasköy, Piyalepaşa, Sütlücespor, Yenişehirspor

Adres: -

2019/20 Sezonu Maç programı

İstanbul 1A 5.Grup 1. Hafta 21/09/2019 16:00 Hasköy 2-1 Şişli Yaylaspor
İstanbul 1A 10.Grup 1. Hafta 22/09/2019 14:00 Tophane Tayfunspor 1-0 Ayazağaspor
İstanbul 1A 12.Grup 1. Hafta 22/09/2019 17:00 Galata 1-1 Sultanmuratspor
İstanbul SAL 6.Grup 1. Hafta 28/09/2019 13:30 Piyalepaşa 0-3 Kartalgücü
İstanbul 1A 4.Grup 2. Hafta 28/09/2019 15:30 Gelişimspor 1-2 Esenlerspor
İstanbul 1A 3.Grup 2. Hafta 29/09/2019 18:00 Taksimspor 0-3 Hamidiyespor
İstanbul 1A 5.Grup 3. Hafta 05/10/2019 13:00 Hasköy 4-2 1863 Boğaziçi SK
İstanbul SAL 1.Grup 2. Hafta 05/10/2019 15:00 Çıksalınspor 6-2 Dolayobaspor
İstanbul SAL 7.Grup 2. Hafta 05/10/2019 17:00 Kulaksız Okspor 0-1 Kağıthanespor
İstanbul SAL 2.Grup 2. Hafta 06/10/2019 15:00 Sütlücespor 0-3 Paşabahçe
İstanbul 1A 12.Grup 4. Hafta 12/10/2019 11:00 Galata 3-0 Etiler Kartalspor
İstanbul SAL 2.Grup 3. Hafta 12/10/2019 13:00 Sütlücespor 2-1 İFA
İstanbul SAL 6.Grup 3. Hafta 12/10/2019 15:00 Piyalepaşa 0-4 Yeniköyspor
İstanbul 1A 10.Grup 4. Hafta 12/10/2019 17:00 Tophane Tayfunspor 2-1 Damlaspor
İstanbul SAL 1.Grup 4. Hafta 19/10/2019 15:00 Çıksalınspor 4-0 Bayrampaşa Tunaspor
İstanbul 1A 4.Grup 5. Hafta 20/10/2019 15:00 Gelişimspor 0-5 Bahçelievler İdman Yurdu
İstanbul 1A 12.Grup 6. Hafta 26/10/2019 10:45 Galata 3-1 Şirinevlerspor
İstanbul SAL 6.Grup 5. Hafta 26/10/2019 12:30 Piyalepaşa 0-4 Sekbanlarspor
İstanbul SAL 2.Grup 5. Hafta 26/10/2019 14:30 Sütlücespor 0-2 Bayrampaşa Altıntepsispor
İstanbul 1A 10.Grup 6. Hafta 26/10/2019 16:30 Tophane Tayfunspor 1-3 Cankurtaranspor
İstanbul 1A 5.Grup 6. Hafta 27/10/2019 12:30 Hasköy 8-0 Bağcılar İstoçspor
İstanbul SAL 7.Grup 5. Hafta 27/10/2019 14:30 Kulaksız Okspor 1-4 Dudulluspor
İstanbul 1A 4.Grup 7. Hafta 31/10/2019 18:30 Gelişimspor 1-4 Davutpaşa
İstanbul 1A 5.Grup 8. Hafta 02/11/2019 12:30 Hasköy 1-2 Altınovaspor
İstanbul SAL 1.Grup 6. Hafta 02/11/2019 14:30 Çıksalınspor 2-2 Kartalspor
İstanbul SAL 7.Grup 6. Hafta 02/11/2019 16:30 Balatspor 1-3 Irmakspor
İstanbul 1A 12.Grup 8. Hafta 03/11/2019 12:30 Galata 2-0 Tepebağ Kültürspor
İstanbul 1A 10.Grup 8. Hafta 03/11/2019 14:30 Tophane Tayfunspor 5-0 Ulutepespor
İstanbul 1A 4.Grup 9. Hafta 09/11/2019 10:45 Gelişimspor 2-2 Bağcılar Güneşlispor
İstanbul SAL 6.Grup 7. Hafta 09/11/2019 12:30 Piyalepaşa 3-3 Kanaryaspor
İstanbul SAL 2.Grup 7. Hafta 09/11/2019 14:30 Sütlücespor 0-4 İstanbul Siirtgücü
İstanbul SAL 7.Grup 7. Hafta 10/11/2019 14:30 Kulaksız Okspor 1-1 Çamlıcaspor
İstanbul SAL 1.Grup 8. Hafta 16/11/2019 14:30 Çıksalınspor 6-1 Yeşil Esenyurtspor
İstanbul 1A 8.Grup 10. Hafta 17/11/2019 12:30 İstanbul Kastamonu Gençlikspor 2-2 Kilyosspor
İstanbul 1A 4.Grup 10. Hafta 17/11/2019 14:30 Gelişimspor 6-0 Bahçeköyspor
İstanbul 1A 10.Grup 11. Hafta 23/11/2019 12:30 Tophane Tayfunspor 2-2 Çeliktepespor
İstanbul SAL 2.Grup 9. Hafta 23/11/2019 14:30 Sütlücespor 0-1 Leventspor
İstanbul SAL 7.Grup 9. Hafta 24/11/2019 12:30 Kulaksız Okspor 2-1 Balatspor
İstanbul SAL 1.Grup 9. Hafta 24/11/2019 14:30 Çıksalınspor 0-0 Söğütlüçeşmespor
İstanbul 1A 5.Grup 11. Hafta 24/11/2019 16:30 Hasköy 2-2 Yeni Ufukspor
İstanbul 1A 3.Grup 12. Hafta 30/11/2019 14:30 Okmeydanı Fetihspor 2-0 Trabzon 1453 Spor
İstanbul 1A 10.Grup 12. Hafta 01/12/2019 10:45 Tophane Tayfunspor 0-0 Mahmutbey
İstanbul 1A 4.Grup 12. Hafta 01/12/2019 12:30 Gelişimspor 0-2 Muradiye
İstanbul SAL 6.Grup 10. Hafta 01/12/2019 14:30 Piyalepaşa 1-1 İstanbul Esenyurt Orduspor
İstanbul SAL 2.Grup 11. Hafta 07/12/2019 14:30 Sütlücespor 1-1 Valide Tayfunspor
İstanbul SAL 7.Grup 11. Hafta 08/12/2019 12:30 Kulaksız Okspor 0-1 Irmakspor
İstanbul SAL 1.Grup 11. Hafta 08/12/2019 14:30 Çıksalınspor 0-4 Kavacıkspor
İstanbul SAL 1.Grup 12. Hafta 14/12/2019 12:30 Çıksalınspor 3-1 İstinyespor
İstanbul SAL 7.Grup 12. Hafta 14/12/2019 14:30 Kulaksız Okspor 0-1 Muratbeyspor
İstanbul 1A 5.Grup 14. Hafta 14/12/2019 16:30 Hasköy 2-2 Kadırgaspor
İstanbul 1A 12.Grup 14. Hafta 15/12/2019 10:45 Galata 5-0 Esenler Kent Yıldızspor
İstanbul 1A 10.Grup 14. Hafta 15/12/2019 12:30 Tophane Tayfunspor 1-2 Merterspor
İstanbul SAL 2.Grup 12. Hafta 15/12/2019 14:30 Sütlücespor 0-6 Yahya Kemalspor
İstanbul 1A 4.Grup 15. Hafta 21/12/2019 12:30 Gelişimspor 1-5 Mimarsinanspor
İstanbul SAL 6.Grup 13. Hafta 21/12/2019 14:30 Piyalepaşa 0-3 Beylerbeyi
İstanbul SAL 1.Grup 14. Hafta 28/12/2019 12:30 Çıksalınspor 5-0 Karadolapspor
İstanbul 1A 5.Grup 16. Hafta 28/12/2019 14:30 Hasköy 2-2 Terazidere
İstanbul 1A 10.Grup 16. Hafta 29/12/2019 12:30 Tophane Tayfunspor 1-3 Siirt İst.Yavuz Selim Okulu
İstanbul 1A 12.Grup 16. Hafta 29/12/2019 14:30 Galata 1-1 İstanbul Gümüşhanespor
İstanbul SAL 2.Grup 15. Hafta 04/01/2020 12:30 Sütlücespor 0-5 Ferahevler
İstanbul 1A 4.Grup 17. Hafta 04/01/2020 14:30 Gelişimspor 2-0 Sefaköy Kartalspor
İstanbul SAL 6.Grup 15. Hafta 04/01/2020 16:30 Piyalepaşa 0-4 Şirintepe
İstanbul SAL 7.Grup 15. Hafta 05/01/2020 14:30 Kulaksız Okspor 3-1 Şafakspor
İstanbul SAL 7.Grup 16. Hafta 11/01/2020 12:30 Balatspor 0-8 Pazariçi Köprülü
İstanbul SAL 1.Grup 16. Hafta 11/01/2020 14:30 Çıksalınspor 0-1 Bağlarbaşıspor
İstanbul 1A 12.Grup 18. Hafta 12/01/2020 14:30 Galata 4-1 İstanbulspor Kulübü
İstanbul SAL 6.Grup 17. Hafta 18/01/2020 12:30 Piyalepaşa 0-5 Başakşehir İkitelli Köyiçi
İstanbul 1A Play-Off 1. Hafta 18/01/2020 14:30 Kilyosspor 1-1 Aksarayspor
İstanbul SAL 7.Grup 17. Hafta 19/01/2020 12:30 Kulaksız Okspor 2-1 Soğuksuspor
İstanbul 1A Baraj Maçı 1. Hafta 19/01/2020 14:30 Kazım Karabekir Mevlanaspor 1-4 Güneşlispor
İstanbul SAL 1.Grup 18. Hafta 25/01/2020 14:30 Çıksalınspor 1-0 Bakırköyspor
İstanbul 2A 8.Grup 1. Hafta 01/02/2020 12:30 İEM İlter Kültür Sanatspor 2-1 Nurtepe Güney Yıldızıspor
İstanbul 2A 6.Grup 1. Hafta 01/02/2020 14:30 Beyoğluspor 1-0 Öz Yavuzselimspor
İstanbul SAL 7.Grup 19. Hafta 02/02/2020 14:30 Kulaksız Okspor 1-3 Küçükçekmece İdman Yurdu
İstanbul 2A 8.Grup 2. Hafta 09/02/2020 12:30 Cevizlispor 3-1 Atışalanıspor
İstanbul SAL 6.Grup 20. Hafta 09/02/2020 14:30 Piyalepaşa 0-3 Kuruçeşmespor
İstanbul SAL 7.Grup 21. Hafta 16/02/2020 14:30 Kulaksız Okspor 3-2 Pazariçi Köprülü
İstanbul 2A 5.Grup 4. Hafta 22/02/2020 14:30 Yenişehirspor 2-2 Altınyıldızspor
İstanbul 2A 8.Grup 4. Hafta 23/02/2020 10:45 Cevizlispor 1-0 İEM İlter Kültür Sanatspor
İstanbul 2A 6.Grup 4. Hafta 23/02/2020 12:30 Beyoğluspor 0-4 Ulusspor
İstanbul SAL 6.Grup 22. Hafta 23/02/2020 14:30 Piyalepaşa 0-6 İstanbul Mesudiyespor
İstanbul 2A 8.Grup 5. Hafta 29/02/2020 14:30 İEM İlter Kültür Sanatspor 2-1 İstanbul 25 Çatspor
İstanbul 2A 5.Grup 6. Hafta 04/03/2020 15:00 Yenişehirspor 0-4 Yavuzsultanselimspor
İstanbul 2A 6.Grup 6. Hafta 05/03/2020 15:00 Beyoğluspor 1-3 Öz Alibeyköy
İstanbul 2A 8.Grup 6. Hafta 05/03/2020 17:00 Cevizlispor 1-0 Beştelsizspor
İstanbul 2A 8.Grup 7. Hafta 08/03/2020 14:30 İEM İlter Kültür Sanatspor 2-1 Abidei Hürriyet
İstanbul 2A 6.Grup 8. Hafta 14/03/2020 12:30 Beyoğluspor 1-5 Zeytinburnuspor
İstanbul SAL Klasman B 2. Hafta 14/03/2020 15:30 İstanbul Siirtgücü 0-0 Cevizli Anadoluspor
İstanbul SAL Klasman A 2. Hafta 15/03/2020 15:30 Kuruçeşmespor 2-0 Irmakspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-20 ++ | MI Design