Bulvar Mimar Kubilay Köse Sahası
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: İstanbul

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): İstanbul Kartal Belediyespor

Adres: -

2017/18 Sezonu Maç programı

İstanbul SA 8.Grup 9. Hafta 28/10/2017 11:00 Cevizli Anadoluspor 0-0 Ataşehir Çamolukspor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 6. Hafta 28/10/2017 14:00 Bulvarspor 3-2 Nilüfer Erdemli Sportif
İstanbul 1A 17.Grup 6. Hafta 04/11/2017 12:30 Aydınlıspor 3-1 Anadolu Hisarı İdman Yurdu
İstanbul 1A 17.Grup 6. Hafta 04/11/2017 14:30 İstanbul Sahilspor 9-0 Pendik Esenyalıspor
İstanbul SA 2.Grup 10. Hafta 05/11/2017 15:00 Kartalgücüspor 0-2 1877 Alemdağspor
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup 8. Hafta 11/11/2017 14:30 Kartalspor 3-1 Somaspor
İstanbul SA 7.Grup 11. Hafta 12/11/2017 11:00 İstanbul Kartal Belediyespor 1-1 Şafakspor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 8. Hafta 12/11/2017 14:30 Bulvarspor 3-0 Başiskele Doğantepespor
İstanbul 1A 17.Grup 8. Hafta 18/11/2017 12:30 İstanbul Sahilspor 7-3 Sancaktepespor
İstanbul SA 7.Grup 12. Hafta 18/11/2017 14:30 İstanbul Kartal Belediyespor 1-1 Avcılar Belediye Gençlikspor
İstanbul SA 8.Grup 13. Hafta 25/11/2017 11:00 Cevizli Anadoluspor 1-2 Kağıthanespor
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup 10. Hafta 25/11/2017 14:30 Kartalspor 2-0 Belediye Derincespor
İstanbul 1A 17.Grup 9. Hafta 26/11/2017 15:00 Pendik Esenyalıspor 0-1 İdealtepespor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 10. Hafta 28/11/2017 14:30 Bulvarspor 2-2 İstanbul Beylikdüzüspor
İstanbul SA 7.Grup 14. Hafta 02/12/2017 14:30 İstanbul Kartal Belediyespor 4-4 Ortaçeşme
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup 12. Hafta 09/12/2017 14:00 Kartalspor 3-3 Çiğli Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 12. Hafta 10/12/2017 14:00 Bulvarspor 3-0 Kestel Belediyespor
İstanbul 1A 17.Grup 12. Hafta 16/12/2017 12:30 İstanbul Sahilspor 1-0 Valide Tayfunspor
İstanbul SA 7.Grup 17. Hafta 16/12/2017 14:30 İstanbul Kartal Belediyespor 2-1 Akatlarspor
İstanbul SA 8.Grup 17. Hafta 17/12/2017 14:30 Cevizli Anadoluspor 5-2 Ömerli Köyüspor
İstanbul SA 8.Grup 18. Hafta 23/12/2017 14:30 Ataşehir Çamolukspor 4-1 Kartaltepe
İstanbul SA 7.Grup 19. Hafta 30/12/2017 12:30 İstanbul Kartal Belediyespor 4-1 Yahya Kemalspor
İstanbul 1A 17.Grup 14. Hafta 30/12/2017 14:30 İstanbul Sahilspor 10-0 İdealtepespor
İstanbul SA 8.Grup 19. Hafta 31/12/2017 14:30 Cevizli Anadoluspor 2-2 Irmakspor
İstanbul 1A 17.Grup 16. Hafta 15/01/2018 13:00 İstanbul Sahilspor 4-3 Anadolu Hisarı İdman Yurdu
İstanbul SA 8.Grup 21. Hafta 20/01/2018 14:30 Cevizli Anadoluspor 5-6 Kartaltepe
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 15. Hafta 21/01/2018 14:00 Bulvarspor 4-0 Gebzespor
İstanbul 1A 17.Grup 18. Hafta 27/01/2018 14:30 İstanbul Sahilspor 0-1 Sitespor
İstanbul 1A Play-Off 1. Hafta 04/02/2018 14:30 Sitespor 0-0 Çamlıcaspor
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup 18. Hafta 10/02/2018 14:00 Kartalspor 2-0 Alaşehir Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 18. Hafta 11/02/2018 14:00 Bulvarspor 3-1 Adapazarıspor
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup 20. Hafta 24/02/2018 14:00 Kartalspor 0-2 Balya Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 20. Hafta 25/02/2018 14:00 Bulvarspor 1-0 İnegöl Kurtuluşspor
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup 22. Hafta 10/03/2018 14:00 Kartalspor 1-2 Şile Yıldızspor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 22. Hafta 11/03/2018 14:00 Bulvarspor 0-4 Beylerbeyi
İstanbul SA Klasman B Grubu 8. Hafta 31/03/2018 15:30 İstanbul Mesudiyespor 3-1 Kavacık
İstanbul 2A 19.Grup 9. Hafta 01/04/2018 11:00 Adalar 6-1 1453 Maltepe Gençlikspor
İstanbul 2A 15.Grup 9. Hafta 01/04/2018 15:00 Atalarspor 3-2 Sapanbağlarıspor
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup 26. Hafta 07/04/2018 15:00 Kartalspor 1-0 Yunus Emre Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 26. Hafta 08/04/2018 15:00 Bulvarspor 5-3 Karasuspor
İstanbul 2A 17.Grup 11. Hafta 15/04/2018 16:00 Marmara Karayollarıspor 3-1 Tuzla Mimarsinanspor
İstanbul 2A 15.Grup 12. Hafta 21/04/2018 15:00 Atalarspor 4-4 Çekmeköy Çarşıspor
İstanbul 2A 19.Grup 13. Hafta 29/04/2018 16:30 Adalar 2-1 Selamsızspor
İstanbul 2A 19.Grup 15. Hafta 08/05/2018 12:00 Soğanlıkspor 2-8 Ferahspor
İstanbul 2A 17.Grup 15. Hafta 08/05/2018 14:00 Marmara Karayollarıspor 10-1 Maltepe Belediyespor
İstanbul 2A 19.Grup 15. Hafta 08/05/2018 16:00 Adalar 6-2 Acıbadem Üsküdarspor
İstanbul 2A 15.Grup 16. Hafta 13/05/2018 16:00 Atalarspor 4-8 Anadolu Kartallarıspor
İstanbul 2A 17.Grup 17. Hafta 19/05/2018 17:00 Marmara Karayollarıspor 1-3 Haydarpaşa Demirspor
İstanbul 2A 19.Grup 18. Hafta 27/05/2018 17:00 Soğanlıkspor 4-5 Erenköy Acarspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-18 ++ | MI Design