Çakmak Sahası
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: İstanbul

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Çakmakspor

Adres: -

2019/20 Sezonu Maç programı

İstanbul SAL 8.Grup 1. Hafta 28/09/2019 15:30 Çakmakspor 0-0 Taşolukspor
İstanbul 1A 15.Grup 2. Hafta 29/09/2019 15:30 Ümraniye İnkılapspor 2-2 Atlas Yıldızspor
İstanbul 1A 15.Grup 5. Hafta 19/10/2019 16:00 Ümraniye İnkılapspor 2-0 1923 Esenkentspor
İstanbul SAL 8.Grup 4. Hafta 20/10/2019 15:00 Çakmakspor 0-0 Kumburgazspor
İstanbul 1A 14.Grup 6. Hafta 26/10/2019 14:00 Taşdelenspor 0-1 Kartal Çavuşoğluspor
İstanbul 1A 15.Grup 7. Hafta 30/10/2019 15:00 Ümraniye İnkılapspor 3-2 Bostancıspor
İstanbul SAL 8.Grup 6. Hafta 03/11/2019 14:00 Çakmakspor 3-0 Rumeli Kavağıspor
İstanbul SAL 8.Grup 7. Hafta 09/11/2019 14:00 Çekmeköy Bld.Alemdağspor 1-0 Taşolukspor
İstanbul 1A 15.Grup 9. Hafta 10/11/2019 15:00 Ümraniye İnkılapspor 0-2 Gümüşsuyuspor
İstanbul SAL 8.Grup 8. Hafta 17/11/2019 14:00 Çakmakspor 1-2 Çekmeköy Bld.Alemdağspor
İstanbul SAL 8.Grup 9. Hafta 23/11/2019 14:00 Çekmeköy Bld.Alemdağspor 4-1 Dikilitaşspor
İstanbul 1A 17.Grup 8. Hafta 24/11/2019 12:00 Selamsızspor 1-2 Orhanlıspor
İstanbul 1A 15.Grup 11. Hafta 24/11/2019 14:00 Anadolu Üsküdarspor 1-0 Heybeliadaspor
İstanbul SAL 8.Grup 10. Hafta 01/12/2019 14:30 Çakmakspor 1-2 Beykozspor 1908
İstanbul SAL 8.Grup 11. Hafta 07/12/2019 14:00 Çekmeköy Bld.Alemdağspor 3-1 Kartal Bulvarspor
İstanbul SAL 8.Grup 12. Hafta 15/12/2019 14:00 Çekmeköy Bld.Alemdağspor 1-1 Rumeli Kavağıspor
İstanbul 1A 17.Grup 13. Hafta 28/12/2019 12:30 Selamsızspor 0-3 Ortadağspor
İstanbul 1A 13.Grup 16. Hafta 28/12/2019 14:30 Ümraniye Hekimbaşıspor 2-3 Cevizli Gençlergücü
İstanbul SAL 8.Grup 14. Hafta 29/12/2019 14:00 Çakmakspor 1-2 Dikilitaşspor
İstanbul SAL 8.Grup 16. Hafta 12/01/2020 14:00 Çakmakspor 0-3 Kartal Bulvarspor
İstanbul SAL 8.Grup 18. Hafta 26/01/2020 14:00 Çakmakspor 0-8 Ataşehir Çamolukspor
İstanbul 2A 14.Grup 1. Hafta 01/02/2020 14:00 Fetih Kelkitspor 2-2 Beykoz Göllü Köyüspor
İstanbul 2A 16.Grup 1. Hafta 01/02/2020 16:00 Çekmeköy Çarşıspor 1-2 Doğan Güneşspor
İstanbul 2A 15.Grup 1. Hafta 02/02/2020 14:00 Üsküdar Çınarspor 2-3 Sarıgazispor
İstanbul SAL 8.Grup 20. Hafta 09/02/2020 14:30 Çakmakspor 2-1 Kartaltepe
İstanbul 2A 18.Grup 2. Hafta 09/02/2020 16:30 Üsküdar Salacakspor 3-2 Acıbadem Üsküdarspor
İstanbul 2A 14.Grup 3. Hafta 15/02/2020 16:00 Fetih Kelkitspor 1-4 Üsküdar İcadiyespor
İstanbul SAL 8.Grup 22. Hafta 23/02/2020 14:30 Çakmakspor 0-5 Mecidiyeköyspor
İstanbul 2A 18.Grup 4. Hafta 23/02/2020 16:30 Üsküdar Salacakspor 4-0 Atalarspor
İstanbul 2A 14.Grup 5. Hafta 29/02/2020 14:00 Fetih Kelkitspor 3-3 Cevizli Kültürspor
İstanbul 2A 18.Grup 6. Hafta 05/03/2020 15:00 Üsküdar Salacakspor 4-4 Erenköy Gençlikspor
İstanbul 2A 18.Grup 7. Hafta 08/03/2020 14:00 Üsküdar Salacakspor 1-1 Pendik Çamlıkspor
İstanbul 2A 16.Grup 7. Hafta 08/03/2020 16:00 Doğan Güneşspor 4-2 Feneryoluspor
İstanbul 2A 14.Grup 8. Hafta 14/03/2020 16:00 Kozyatağı İdman Yurdu 4-0 Beykoz Göllü Köyüspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-20 ++ | MI Design