23/24 BAL'a katılacak takımlar
Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=

Çavuşbaşı M.Hanefi Dilmaç Sahası
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: İstanbul

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Çavuşbaşıspor

Adres: -

2023/24 Sezonu Maç programı

İstanbul SAL 6.Grup 2. Hafta 07/10/2023 15:00 İstanbul Mesudiyespor 0-0 Çayırbaşıspor
İstanbul 1A 13.Grup 1. Hafta 28/10/2023 15:30 Ümraniye İnkılapbirspor 2-0 Şile Denizspor
İstanbul 1A 14.Grup 2. Hafta 04/11/2023 15:30 Çavuşbaşıspor 3-0 Küçükyalı Yelkenspor
İstanbul 1A 13.Grup 3. Hafta 11/11/2023 15:30 Ümraniye İnkılapbirspor 4-2 Kartalgücü
İstanbul 1A 12.Grup 3. Hafta 12/11/2023 13:00 Ümraniye Yamanspor 2-3 Pendik Doğanspor
İstanbul 1A 14.Grup 4. Hafta 18/11/2023 15:30 Çavuşbaşıspor 1-0 Çekmeköy Çarşıspor
İstanbul 1A 14.Grup 6. Hafta 26/11/2023 15:30 Çavuşbaşıspor 1-0 Sultan Mehmed Hanspor
İstanbul 1A 14.Grup 7. Hafta 02/12/2023 15:30 Çavuşbaşıspor 8-1 Kaynarcaspor
İstanbul 1A 15.Grup 7. Hafta 03/12/2023 13:30 Karabekirspor 0-3 Pendik Kavakpınarspor
İstanbul 1A 13.Grup 7. Hafta 03/12/2023 15:30 Ümraniye İnkılapbirspor 3-1 Gümüşsuyuspor
İstanbul 1A 15.Grup 8. Hafta 09/12/2023 15:30 Karabekirspor 0-1 Atalarspor
İstanbul 1A 14.Grup 9. Hafta 23/12/2023 15:00 Çavuşbaşıspor 2-0 Yakacıkspor
İstanbul 1A 13.Grup 10. Hafta 27/12/2023 15:00 Ümraniye İnkılapbirspor 5-2 Fikirtepe Dumlupınarspor
İstanbul 1A 14.Grup 10. Hafta 31/12/2023 15:00 Çavuşbaşıspor 2-2 Tuzla Gençlerbirliği
İstanbul 1A 15.Grup 11. Hafta 07/01/2024 15:30 Karabekirspor 1-2 Sancaktepespor
İstanbul 1A 13.Grup 13. Hafta 13/01/2024 13:30 Ümraniye İnkılapbirspor 6-0 Adalarspor
İstanbul 1A 14.Grup 12. Hafta 14/01/2024 15:00 Çavuşbaşıspor 2-0 Pendik Emekspor
İstanbul 1A 12.Grup 15. Hafta 20/01/2024 14:00 Ümraniye Yamanspor 2-0 Kurtköyspor
İstanbul 1A 14.Grup 14. Hafta 20/01/2024 16:00 Çavuşbaşıspor 6-2 Samandıra Futbol SK
İstanbul 1A 13.Grup 15. Hafta 21/01/2024 14:00 Ümraniye İnkılapbirspor 0-1 Küçükbakkalköyspor
İstanbul 1A 15.Grup 15. Hafta 27/01/2024 15:00 Karabekirspor 1-0 Tunusbağıspor
İstanbul 1A 12.Grup 17. Hafta 03/02/2024 15:30 Ümraniye Yamanspor 1-0 1923 Esenkentspor
İstanbul 1A 13.Grup 17. Hafta 04/02/2024 15:00 Ümraniye İnkılapbirspor 5-1 Pendik Kaynarcaspor
İstanbul 1A 14.Grup 17. Hafta 11/02/2024 15:30 Çavuşbaşıspor 2-2 Acıbademspor
İstanbul 1A 12.Grup 20. Hafta 17/02/2024 15:30 Ümraniye Yamanspor 2-5 Erenköy Acarspor
İstanbul 1A 13.Grup 20. Hafta 18/02/2024 15:30 Ümraniye İnkılapbirspor 0-4 Girne Gençlikspor
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |