Esenler İlçe Stadı
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: İstanbul

Kapasite: 5000

Evsahibi takım(lar): Atışalanıspor, Erokspor, Esenler Kent Yıldızspor, Esenler Tokatspor, Esenler Turgutreis Gençlikspor, Esenlerspor, İstanbul Sivasspor, Öz Yavuzselimspor, Üçyüzlüspor

Adres: -

2019/20 Sezonu Maç programı

TFF 3.Lig 2.Grup 2. Hafta 07/09/2019 16:30 Erokspor 3-0 Cizrespor
TFF 3.Lig 2.Grup 4. Hafta 21/09/2019 16:00 Erokspor 4-0 Belediye Derincespor
İstanbul 1A 12.Grup 1. Hafta 22/09/2019 14:00 Esenler Kent Yıldızspor 0-1 İstanbul Gümüşhanespor
İstanbul 1A 4.Grup 1. Hafta 22/09/2019 16:00 Esenlerspor 1-1 İzzetpaşa
Ziraat Türkiye Kupası 3.Tur 1. Hafta 24/09/2019 15:00 Erokspor 1-0 Uşakspor A.Ş.
İstanbul 1A 8.Grup 2. Hafta 28/09/2019 15:30 Olimpiyatspor 0-3 Merkezefendispor
TFF 3.Lig 2.Grup 6. Hafta 05/10/2019 15:30 Erokspor 1-0 Büyükçekmece Tepecikspor
İstanbul 1A 12.Grup 3. Hafta 06/10/2019 11:00 Esenler Kent Yıldızspor 5-1 İstanbulspor Kulübü
İstanbul 1A 4.Grup 3. Hafta 06/10/2019 13:00 Esenlerspor 1-2 Mimarsinanspor
İstanbul SAL 4.Grup 2. Hafta 06/10/2019 15:00 Esenler Tokatspor 0-9 TED İstanbul Koleji
İstanbul 1A 8.Grup 4. Hafta 12/10/2019 17:30 Olimpiyatspor 2-2 Esenayspor
TFF 3.Lig 2.Grup 8. Hafta 13/10/2019 15:00 Erokspor 1-0 Karşıyaka
TFF 2.Lig Kırmızı Grup 9. Hafta 19/10/2019 15:00 Eyüpspor 0-2 Ankara Demirspor
İstanbul 1A 8.Grup 5. Hafta 20/10/2019 11:00 Olimpiyatspor 1-3 Halil Rıfat Paşa
İstanbul 1A 4.Grup 5. Hafta 20/10/2019 13:00 Esenlerspor 5-1 Sefaköy Kartalspor
İstanbul SAL 4.Grup 4. Hafta 20/10/2019 15:00 Esenler Tokatspor 0-5 Küçükköyspor
İstanbul 1A 12.Grup 5. Hafta 20/10/2019 17:00 Esenler Kent Yıldızspor 0-1 Galata
TFF 3.Lig 2.Grup 10. Hafta 26/10/2019 13:30 Erokspor 0-0 1877 Alemdağspor
Ziraat Türkiye Kupası 4.Tur 1. Hafta 29/10/2019 14:30 Eyüpspor 0-0 İttifak Holding Konyaspor
İstanbul 1A 12.Grup 7. Hafta 31/10/2019 13:00 Esenler Kent Yıldızspor 5-2 Etiler Kartalspor
İstanbul 1A 8.Grup 7. Hafta 31/10/2019 15:00 Olimpiyatspor 1-6 K.Çekmece Yeşilova Esnafspor
İstanbul 1A 4.Grup 7. Hafta 31/10/2019 17:00 Esenlerspor 2-2 Bahçeköyspor
TFF 2.Lig Kırmızı Grup 11. Hafta 03/11/2019 13:30 Eyüpspor 1-2 Etimesgut Belediyespor
İstanbul 1A 4.Grup 8. Hafta 03/11/2019 17:00 Esenlerspor 3-2 Bahçelievler İdman Yurdu
İstanbul SAL 4.Grup 6. Hafta 03/11/2019 19:00 Esenler Tokatspor 0-5 Bayrampaşa Teknikspor
İstanbul 1A 8.Grup 9. Hafta 09/11/2019 16:30 Olimpiyatspor 3-3 Kilyosspor
TFF 3.Lig 2.Grup 12. Hafta 10/11/2019 13:30 Erokspor 2-1 Kemerspor 2003
İstanbul 1A 8.Grup 10. Hafta 17/11/2019 13:15 Olimpiyatspor 5-0 Akatlarspor
İstanbul SAL 4.Grup 8. Hafta 17/11/2019 15:00 Esenler Tokatspor 1-5 Sancaktepespor
TFF 2.Lig Kırmızı Grup 14. Hafta 23/11/2019 13:30 Eyüpspor - GMG Kastamonuspor
İstanbul 1A 4.Grup 11. Hafta 23/11/2019 17:00 Esenlerspor - Gelişimspor
İstanbul 1A 12.Grup 11. Hafta 23/11/2019 19:00 Esenler Kent Yıldızspor - Tepebağ Kültürspor
TFF 3.Lig 2.Grup 15. Hafta 01/12/2019 13:30 Erokspor - Ağrı 1970 Spor
Ziraat Türkiye Kupası 5.Tur 1. Hafta 03/12/2019 18:30 Erokspor - Demir Grup Sivasspor
TFF 3.Lig 2.Grup 17. Hafta 15/12/2019 13:30 Erokspor - Payasspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-19 ++ | MI Design