Esenyurt Belediye Stadı
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: İstanbul

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Esenyurt Gümüşhane, Esenyurt İncirtepespor, Esenyurt Örnek İdman Yurdu, Esenyurtspor, Yeşil Esenyurtspor

Adres: -

2015/16 Sezonu Maç programı

İstanbul SA 3.Grup 3. Hafta 19/09/2015 16:00 Esenyurt İncirtepespor 0-0 Bağlarbaşıspor
İstanbul SA 3.Grup 5. Hafta 03/10/2015 15:00 Esenyurt İncirtepespor 2-0 Vardarspor
İstanbul SA 3.Grup 7. Hafta 21/10/2015 14:30 Esenyurt İncirtepespor 1-2 Yücespor
İstanbul 1A 1.Grup 1. Hafta 25/10/2015 12:30 Esenyurtspor 3-0 Bollucaspor
İstanbul SA 3.Grup 9. Hafta 25/10/2015 14:30 Esenyurt İncirtepespor 0-1 Nurtepespor
İstanbul 1A 3.Grup 2. Hafta 30/10/2015 14:30 Yeşil Esenyurtspor 1-1 Silivri Mimarsinanspor
İstanbul 1A 10.Grup 2. Hafta 31/10/2015 14:30 Esen Bayburtspor 2-9 Bahçelievler Soğanlı Olimpikspor
İstanbul 1A 1.Grup 3. Hafta 08/11/2015 12:30 Esenyurtspor 7-0 Çatalca Çiftlikköyspor
İstanbul SA 3.Grup 11. Hafta 08/11/2015 14:30 Esenyurt İncirtepespor 2-2 Kurtköyspor
İstanbul 1A 10.Grup 4. Hafta 15/11/2015 14:30 Esen Bayburtspor 0-0 Altınyıldızspor
İstanbul 1A 3.Grup 5. Hafta 22/11/2015 10:45 Yeşil Esenyurtspor 1-1 Mustafakemalpaşaspor
İstanbul 1A 1.Grup 5. Hafta 22/11/2015 12:30 Esenyurtspor 5-1 Merkez Kayaşehirspor
İstanbul SA 3.Grup 13. Hafta 22/11/2015 14:30 Esenyurt İncirtepespor 2-2 Ayazağaspor
İstanbul 1A 3.Grup 7. Hafta 28/11/2015 14:30 Yeşil Esenyurtspor 2-3 Çanakcaspor
İstanbul 1A 1.Grup 8. Hafta 06/12/2015 12:30 Esenyurtspor 1-3 Tepecik Anadoluspor
İstanbul SA 3.Grup 15. Hafta 06/12/2015 14:30 Esenyurt İncirtepespor 0-3 Bağcılarspor
İstanbul 1A 3.Grup 9. Hafta 12/12/2015 12:30 Yeşil Esenyurtspor 1-1 Çatalca İhsaniyespor
İstanbul SA 3.Grup 17. Hafta 12/12/2015 14:30 Esenyurt İncirtepespor 2-1 Öz Alibeyköyspor
İstanbul 1A 10.Grup 9. Hafta 13/12/2015 14:30 Esen Bayburtspor 2-2 Yahya Kemal İdman Yurdu
İstanbul 1A 10.Grup 10. Hafta 19/12/2015 14:30 Esen Bayburtspor 0-4 Denizköşklerspor
İstanbul 1A 3.Grup 10. Hafta 20/12/2015 14:30 Yeşil Esenyurtspor 1-0 Güzelcespor
İstanbul SA 3.Grup 19. Hafta 26/12/2015 14:30 Esenyurt İncirtepespor 0-1 Altıntepsi MAKEL
İstanbul 1A 10.Grup 12. Hafta 09/01/2016 14:30 Esen Bayburtspor 1-0 Kanaryaspor
İstanbul 1A 1.Grup 13. Hafta 13/01/2016 12:00 Esenyurtspor 4-1 Hadımköyspor
İstanbul 1A 3.Grup 13. Hafta 13/01/2016 14:00 Yeşil Esenyurtspor 1-2 Kavaklı Köyüspor
İstanbul SA 3.Grup 21. Hafta 16/01/2016 14:30 Esenyurt İncirtepespor 1-5 Bostancıspor
İstanbul 1A 10.Grup 15. Hafta 30/01/2016 14:30 Esen Bayburtspor 1-3 Karadolapspor
İstanbul 1A 3.Grup 15. Hafta 31/01/2016 12:30 Yeşil Esenyurtspor 5-3 Avcılar Cihangirspor
İstanbul 1A 1.Grup 15. Hafta 31/01/2016 14:30 Esenyurtspor 9-0 Celaliyespor
İstanbul 1A 1.Grup 16. Hafta 03/02/2016 14:00 Esenyurtspor 4-1 Büyük Kılıçlıspor
İstanbul 1A 3.Grup 17. Hafta 06/02/2016 14:30 Yeşil Esenyurtspor 3-0 Gümüşyakaspor
İstanbul 1A 10.Grup 17. Hafta 07/02/2016 14:30 Esen Bayburtspor 0-0 Şişli Yaylaspor
İstanbul 1A 1.Grup 18. Hafta 14/02/2016 14:30 Esenyurtspor 2-2 Başakşehir Kartalspor
İstanbul 1A Play-Off 1. Hafta 21/02/2016 14:30 Başakşehir Kartalspor 2-2 Muratbeyspor
İstanbul 2A 2.Grup 1. Hafta 27/02/2016 12:30 Esenyurt Örnek İdman Yurdu 3-1 Haraçcıspor
İstanbul 2A 2.Grup 1. Hafta 27/02/2016 14:30 Esenkent Gençlikspor 3-1 Yalıköyspor
İstanbul 2A 1.Grup 1. Hafta 28/02/2016 14:30 Esenyurt Acarspor 0-2 Akörenköyspor
İstanbul 2A 2.Grup 3. Hafta 12/03/2016 15:00 Esenyurt Örnek İdman Yurdu 0-3 Esenkent Gençlikspor
İstanbul 2A 1.Grup 3. Hafta 14/03/2016 15:00 Esenyurt Acarspor 1-1 Avcılar Yeşilkentspor
İstanbul 2A 2.Grup 4. Hafta 20/03/2016 15:00 Esenkent Gençlikspor 4-1 Çakılköyspor
İstanbul 2A 1.Grup 5. Hafta 27/03/2016 13:30 Esenyurt Acarspor 5-0 Kumburgazspor
İstanbul 2A 2.Grup 6. Hafta 03/04/2016 11:30 Esenyurt Örnek İdman Yurdu 0-2 Yeşilbayırspor
İstanbul 2A 2.Grup 6. Hafta 03/04/2016 15:30 Esenkent Gençlikspor 5-0 Kabakçaspor
İstanbul 2A 1.Grup 8. Hafta 16/04/2016 15:30 Esenyurt Acarspor 0-1 Karacaköy Belediyespor
İstanbul 2A 2.Grup 8. Hafta 17/04/2016 14:00 Esenyurt Örnek İdman Yurdu 1-2 Gazitepespor
İstanbul 2A 2.Grup 8. Hafta 17/04/2016 16:00 Esenkent Gençlikspor 1-1 Taşolukspor
İstanbul 2A 2.Grup 11. Hafta 07/05/2016 14:00 Esenkent Gençlikspor - Büyük Çavuşluspor
İstanbul 2A 2.Grup 11. Hafta 07/05/2016 16:00 Esenyurt Örnek İdman Yurdu - Yalıköyspor
İstanbul 2A 1.Grup 11. Hafta 08/05/2016 16:00 Esenyurt Acarspor - Tem Terkosspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-16 ++ | MI Design