Eyüp Karadolap Sahası
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: İstanbul

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Karadolapspor

Adres: -

2021/22 Sezonu Maç programı

İstanbul SAL 1.Grup 1. Hafta 30/10/2021 15:00 Akşemsettin Parsellerspor 3-0 Bayrampaşa Altıntepsispor
İstanbul SAL 1.Grup 4. Hafta 21/11/2021 14:30 Akşemsettin Parsellerspor 2-1 Ataşehir Çamolukspor
İstanbul SAL 1.Grup 6. Hafta 27/11/2021 14:30 Akşemsettin Parsellerspor 1-2 K.Çekmece Yeşilova Esnafspor
İstanbul SAL 1.Grup 13. Hafta 08/01/2022 14:30 Akşemsettin Parsellerspor 1-3 Ortaçeşme
İstanbul SAL 1.Grup 14. Hafta 16/01/2022 14:30 Akşemsettin Parsellerspor 5-1 Kilyosspor
İstanbul SAL 1.Grup 16. Hafta 22/01/2022 12:30 Akşemsettin Parsellerspor 2-3 İstanbul Ve Esenyurt Orduspor
İstanbul SAL 2.Grup 17. Hafta 05/02/2022 15:00 Şafakspor 3-3 Leventspor
İstanbul SAL 1.Grup 18. Hafta 12/02/2022 14:30 Akşemsettin Parsellerspor 1-3 Orhanlıspor
İstanbul SAL 1.Grup 20. Hafta 23/02/2022 15:00 Akşemsettin Parsellerspor 3-1 Çekmeköy Bld.Alemdağspor
İstanbul 1A 10.Grup 1. Hafta 06/03/2022 15:00 Karadolapspor 4-3 Sanayi Mahallesispor
İstanbul 1A 8.Grup 2. Hafta 26/03/2022 11:00 Öz Alibeyköy 0-1 Bayrampaşa Altınaslarspor
İstanbul 2A 7.Grup 1. Hafta 26/03/2022 13:00 Eyüp Çırçır İmarspor 1-0 İncirlispor
İstanbul 2A 5.Grup 1. Hafta 26/03/2022 15:00 Yeşilpınarspor 3-0 Bağcılar İdman Yurdu Cemspor
İstanbul 2A 10.Grup 1. Hafta 27/03/2022 16:00 Giresun Emeksanspor 0-0 Kosova Güçspor
İstanbul 1A 8.Grup 3. Hafta 03/04/2022 14:00 Öz Alibeyköy 1-1 Gaziosmanpaşa Şemsipaşaspor
İstanbul 1A 10.Grup 3. Hafta 03/04/2022 16:00 Karadolapspor 3-1 Zeytinburnu Zaferspor
İstanbul 2A 7.Grup 3. Hafta 09/04/2022 10:00 Eyüp Çırçır İmarspor 1-4 Gaziosmanpaşa Barbarosspor
İstanbul 2A 5.Grup 3. Hafta 09/04/2022 12:00 Yeşilpınarspor 0-1 Çayırbaşıspor
İstanbul 1A 8.Grup 5. Hafta 09/04/2022 14:00 Öz Alibeyköy 0-3 İzzetpaşa
İstanbul 1A 10.Grup 5. Hafta 09/04/2022 16:00 Karadolapspor 4-1 1863 Boğaziçispor
İstanbul 2A 10.Grup 4. Hafta 13/04/2022 16:00 Giresun Emeksanspor 0-1 Ulusspor
İstanbul 2A 7.Grup 5. Hafta 17/04/2022 16:00 Eyüp Çırçır İmarspor 1-0 İstanbul Balkanspor
İstanbul 1A 8.Grup 7. Hafta 20/04/2022 15:00 Öz Alibeyköy 1-0 Çeliktepespor
İstanbul 1A 10.Grup 8. Hafta 23/04/2022 16:30 Karadolapspor 2-0 Hasköy
İstanbul 2A 10.Grup 6. Hafta 24/04/2022 15:00 Giresun Emeksanspor 2-2 İstanbul Sivasspor
İstanbul 2A 10.Grup 8. Hafta 30/04/2022 14:30 Giresun Emeksanspor 0-1 Molla Aşkıspor
İstanbul 2A 7.Grup 8. Hafta 01/05/2022 12:00 Eyüp Çırçır İmarspor 6-1 Gerçek Kuzeyspor
İstanbul 2A 5.Grup 8. Hafta 01/05/2022 14:00 Yeşilpınarspor 2-0 Esenyurt Kartalspor
İstanbul 1A 8.Grup 9. Hafta 01/05/2022 16:00 Öz Alibeyköy 2-2 İ.T.Ü.
İstanbul 1A 8.Grup 10. Hafta 07/05/2022 16:00 Öz Alibeyköy 2-3 Sefaköyspor
İstanbul 2A 10.Grup 11. Hafta 14/05/2022 16:00 Giresun Emeksanspor 1-0 Zübeyde Hanımspor
İstanbul 2A 5.Grup 11. Hafta 15/05/2022 12:30 Yeşilpınarspor 3-2 Haznedar Çetinkaya
İstanbul 2A 7.Grup 11. Hafta 15/05/2022 14:30 Eyüp Çırçır İmarspor 0-1 Atakent Gelişimspor
İstanbul 1A 10.Grup 11. Hafta 15/05/2022 16:30 Karadolapspor 2-2 Doğa Hospital Yeşilkentspor
İstanbul 1A 10.Grup 13. Hafta 21/05/2022 14:00 Karadolapspor 0-0 Bayrampaşa Demirspor
İstanbul 1A 8.Grup 13. Hafta 21/05/2022 16:00 Öz Alibeyköy 1-2 Şirinevlerspor
İstanbul 2A 5.Grup 13. Hafta 24/05/2022 16:00 Yeşilpınarspor 5-0 Cevatpaşa
İstanbul 2A 7.Grup 13. Hafta 26/05/2022 14:00 Eyüp Çırçır İmarspor 1-6 Topkapıspor
İstanbul 2A 10.Grup 14. Hafta 28/05/2022 16:00 Giresun Emeksanspor 2-2 5 Mevsim Gençlikspor
İstanbul 2A 5.Grup 14. Hafta 29/05/2022 14:00 Yeşilpınarspor 0-1 Halkalı Taştepespor
İstanbul 1A 14.Grup 14. Hafta 29/05/2022 16:00 Esentepe Adıyamanspor 2-3 Ateştuğlaspor
İstanbul 1A 8.Grup 15. Hafta 01/06/2022 14:00 Öz Alibeyköy 1-4 Şafak 76 Spor
İstanbul 2A 7.Grup 15. Hafta 04/06/2022 14:00 Eyüp Çırçır İmarspor 0-0 Esenyurt İncirtepespor
İstanbul 1A 10.Grup 16. Hafta 04/06/2022 16:00 Karadolapspor 5-0 Sultanmuratspor
İstanbul 2A 10.Grup 16. Hafta 08/06/2022 16:00 Giresun Emeksanspor 1-3 Yenidoğan Güneşspor
İstanbul 2A 7.Grup 16. Hafta 09/06/2022 14:00 Eyüp Çırçır İmarspor 3-5 Küçükçekmece Atakentspor
İstanbul 2A 5.Grup 16. Hafta 09/06/2022 16:00 Yeşilpınarspor 1-4 Ihlamurderespor
İstanbul 1A 8.Grup 17. Hafta 12/06/2022 17:00 Öz Alibeyköy 2-3 İstanbul Kastamonu Gençlikspor
İstanbul 2A 7.Grup 18. Hafta 25/06/2022 12:00 Eyüp Çırçır İmarspor 1-3 Avcılar 1903 Spor
İstanbul 2A 5.Grup 18. Hafta 25/06/2022 14:00 Yeşilpınarspor 1-1 Ceylanspor
İstanbul 1A 10.Grup 18. Hafta 25/06/2022 17:00 Karadolapspor 0-1 Kumkapı Sarıçubuk
İstanbul 2A 10.Grup 18. Hafta 26/06/2022 16:00 Giresun Emeksanspor 4-5 Öz Yavuzselimspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-22 ++ | MI Design