Gülsuyu Asım Kara Stadı
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: İstanbul

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Gülsuyuspor

Adres: -

2019/20 Sezonu Maç programı

İstanbul 1A 13.Grup 1. Hafta 21/09/2019 14:30 Örnekspor 3-1 İstanbul Kemahspor
İstanbul 1A 15.Grup 2. Hafta 29/09/2019 15:30 1923 Esenkentspor 0-1 Gümüşsuyuspor
İstanbul SAL 4.Grup 2. Hafta 06/10/2019 16:00 Gülsuyuspor 3-1 Küçükköyspor
İstanbul 1A 16.Grup 2. Hafta 12/10/2019 15:00 Esenkentspor 2-0 Adalarspor
İstanbul 1A 17.Grup 2. Hafta 13/10/2019 14:00 Gülensuspor 1-1 Orhanlıspor
İstanbul 1A 15.Grup 4. Hafta 13/10/2019 16:00 1923 Esenkentspor 2-5 Atlas Yıldızspor
İstanbul 1A 17.Grup 3. Hafta 19/10/2019 15:00 Gülensuspor 4-0 Selamsızspor
İstanbul SAL 4.Grup 4. Hafta 20/10/2019 16:00 Gülsuyuspor 2-0 Sancaktepespor
İstanbul 1A 15.Grup 7. Hafta 30/10/2019 12:30 Atlas Yıldızspor 2-3 Anadolu Üsküdarspor
İstanbul 1A 17.Grup 5. Hafta 02/11/2019 15:00 Gülensuspor 1-2 Marmara Karayollarıspor
İstanbul SAL 4.Grup 6. Hafta 03/11/2019 14:00 Gülsuyuspor 2-1 Şehzadebaşı
İstanbul 1A 15.Grup 9. Hafta 10/11/2019 14:00 1923 Esenkentspor 4-5 Bostancıspor
İstanbul 1A 17.Grup 7. Hafta 16/11/2019 13:00 Gülensuspor 3-0 Kartal Elçispor
İstanbul 1A 15.Grup 10. Hafta 16/11/2019 15:00 1923 Esenkentspor 1-1 Anadolu Üsküdarspor
İstanbul 1A 16.Grup 7. Hafta 17/11/2019 12:30 Esenkentspor 5-1 İstanbul Esnafspor
İstanbul SAL 4.Grup 8. Hafta 17/11/2019 15:00 Gülsuyuspor 2-0 Kurtköyspor
İstanbul 1A 16.Grup 8. Hafta 23/11/2019 15:00 Esenkentspor 1-1 Üsküdar Anadolu
İstanbul 1A 17.Grup 8. Hafta 24/11/2019 15:00 Gülensuspor 1-2 Ortadağspor
İstanbul 1A 15.Grup 12. Hafta 30/11/2019 15:00 1923 Esenkentspor 3-1 Pendik Kaynarcaspor
İstanbul SAL 4.Grup 10. Hafta 01/12/2019 15:00 Gülsuyuspor 4-1 Kocasinanspor
İstanbul 1A 16.Grup 10. Hafta 07/12/2019 16:00 Esenkentspor 4-4 Pendik Kavakpınarspor
İstanbul 1A 17.Grup 11. Hafta 14/12/2019 13:00 Gülensuspor 5-4 Küçükbakkalköyspor
İstanbul 1A 15.Grup 14. Hafta 14/12/2019 15:00 1923 Esenkentspor 2-4 Ümraniye İnkılapspor
İstanbul SAL 4.Grup 12. Hafta 15/12/2019 15:00 Gülsuyuspor 1-4 TED İstanbul Koleji
İstanbul 1A 16.Grup 12. Hafta 21/12/2019 15:00 Esenkentspor 0-2 Kartal Yunusspor
İstanbul 1A 16.Grup 13. Hafta 29/12/2019 15:00 Esenkentspor 0-6 Ümraniye Yamanspor
İstanbul 1A 15.Grup 17. Hafta 05/01/2020 15:00 1923 Esenkentspor 3-5 Heybeliadaspor
İstanbul SAL 4.Grup 16. Hafta 12/01/2020 14:30 Gülsuyuspor 4-1 Avcılar Belediye Gençlikspor
İstanbul 2A 16.Grup 1. Hafta 01/02/2020 12:30 Hasanpaşa 1-9 Anadolu Hisarı İdman Yurdu
İstanbul 2A 16.Grup 1. Hafta 01/02/2020 16:00 1453 Maltepe Gençlikspor 1-0 Fikirtepe Dumlupınarspor
İstanbul 2A 15.Grup 1. Hafta 02/02/2020 15:00 Maltepe Fındıklıspor 10-0 Ferahspor
İstanbul 2A 17.Grup 2. Hafta 08/02/2020 15:00 İstanbul Harb-İş 2-3 Beykoz Elmalıspor
İstanbul 2A 16.Grup 3. Hafta 15/02/2020 15:00 Hasanpaşa 3-6 Fikirtepe Dumlupınarspor
İstanbul 2A 15.Grup 3. Hafta 16/02/2020 16:00 Maltepe Fındıklıspor 2-0 Sarıgazispor
İstanbul 2A 16.Grup 4. Hafta 23/02/2020 14:00 1453 Maltepe Gençlikspor 5-1 Hasanpaşa
İstanbul 2A 14.Grup 4. Hafta 23/02/2020 16:00 Cevizli Kültürspor 1-1 Kozyatağı İdman Yurdu
İstanbul 2A 15.Grup 5. Hafta 01/03/2020 14:30 Maltepe Fındıklıspor 6-1 Pendik Doğanspor
İstanbul 2A 14.Grup 6. Hafta 05/03/2020 13:00 Cevizli Kültürspor 2-3 Pendik Kavakpınarspor
İstanbul 2A 16.Grup 6. Hafta 05/03/2020 15:00 1453 Maltepe Gençlikspor 2-0 Çekmeköy Çarşıspor
İstanbul 2A 15.Grup 7. Hafta 07/03/2020 15:30 Maltepe Fındıklıspor 2-1 Pendikgücü Gençlikspor
İstanbul 2A 14.Grup 7. Hafta 08/03/2020 15:00 Fetih Kelkitspor 3-0 Ataşehir Arenaspor
İstanbul 2A 16.Grup 8. Hafta 14/03/2020 13:00 1453 Maltepe Gençlikspor 1-2 Anadolu Hisarı İdman Yurdu
İstanbul 2A 14.Grup 8. Hafta 14/03/2020 15:00 Cevizli Kültürspor 3-4 Girne Gençlikspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-20 ++ | MI Design