Hadımköy Sahası
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: İstanbul

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Hadımköyspor, Ömerli Köyüspor, Öznakkaşspor, Yeşilbayırspor

Adres: -

2022/23 Sezonu Maç programı

İstanbul SAL 2.Grup 2. Hafta 15/10/2022 15:00 Yeşilbayırspor 4-4 Fikirtepe Dumlupınarspor
İstanbul 1A 1.Grup 1. Hafta 16/10/2022 16:00 Esenyurt Acarspor 4-1 Gazitepespor
İstanbul 1A 1.Grup 2. Hafta 22/10/2022 12:00 Hadımköyspor 2-1 Esenyurt Acarspor
İstanbul 1A 3.Grup 2. Hafta 22/10/2022 16:00 Anadolu Esenyurtspor 3-1 Tepecik Anadoluspor
İstanbul 1A 2.Grup 2. Hafta 23/10/2022 15:00 Öznakkaşspor 1-0 Gümüşyakaspor
İstanbul SAL 2.Grup 4. Hafta 29/10/2022 15:00 Yeşilbayırspor 2-3 Balkan Yeşilbağlarspor
İstanbul 1A 3.Grup 4. Hafta 05/11/2022 12:30 Anadolu Esenyurtspor 1-1 Selimpaşaspor
İstanbul 1A 1.Grup 4. Hafta 05/11/2022 14:30 Hadımköyspor 5-2 Gazitepespor
İstanbul 1A 2.Grup 4. Hafta 06/11/2022 14:30 Öznakkaşspor 0-4 Avcılar Tahtakale Kartallarıspor
İstanbul 1A 2.Grup 5. Hafta 12/11/2022 12:30 Esenyurtspor 1-0 Yeşil Esenyurtspor
İstanbul SAL 2.Grup 6. Hafta 12/11/2022 14:30 Yeşilbayırspor 1-0 İstanbul Bulancakspor
İstanbul 1A 1.Grup 5. Hafta 13/11/2022 14:30 Hadımköyspor 5-1 Esenkent Gençlikspor
İstanbul 1A 3.Grup 6. Hafta 19/11/2022 14:30 Anadolu Esenyurtspor 0-0 Değirmenköy 1963 Spor
İstanbul 1A 2.Grup 6. Hafta 20/11/2022 14:30 Yeşil Esenyurtspor 4-4 Gümüşyakaspor
İstanbul 1A 1.Grup 7. Hafta 22/11/2022 15:00 Hadımköyspor 1-2 Güzelcespor
İstanbul 1A 12.Grup 7. Hafta 23/11/2022 13:00 Merkez Kayaşehir Gençlikspor 2-6 Küçükpazarspor
İstanbul 1A 2.Grup 7. Hafta 23/11/2022 15:00 Esenyurtspor 2-1 Karacaköy Belediyespor
İstanbul SAL 2.Grup 8. Hafta 03/12/2022 14:30 Yeşilbayırspor 1-2 Mimarsinanspor
İstanbul 1A 1.Grup 8. Hafta 04/12/2022 15:00 Esenyurt Acarspor 8-2 Esenkent Gençlikspor
İstanbul 1A 1.Grup 9. Hafta 10/12/2022 14:30 Hadımköyspor 1-5 Çanakçaspor
İstanbul 1A 1.Grup 10. Hafta 15/12/2022 15:00 Hadımköyspor 4-2 Doğa Hospital Yeşilkentspor
İstanbul 1A 1.Grup 12. Hafta 24/12/2022 14:30 Hadımköyspor 5-0 Akörenköyspor
İstanbul 1A 2.Grup 12. Hafta 25/12/2022 12:30 Yeşil Esenyurtspor 2-5 Alibeyspor
İstanbul 1A 2.Grup 12. Hafta 25/12/2022 14:30 Esenyurtspor 2-3 Avcılar Tahtakale Kartallarıspor
İstanbul SAL 2.Grup 12. Hafta 08/01/2023 14:30 Yeşilbayırspor 1-1 Büyükçekmece Belediyespor
İstanbul 1A 14.Grup 13. Hafta 08/01/2023 16:00 Esenkentspor 2-4 Karabekirspor
İstanbul 1A 1.Grup 14. Hafta 10/01/2023 14:30 Gürpınarspor 2-0 Gazitepespor
İstanbul 1A 2.Grup 14. Hafta 11/01/2023 14:30 Yeşil Esenyurtspor 0-2 Esenyurtspor
İstanbul 1A 3.Grup 14. Hafta 12/01/2023 14:30 Anadolu Esenyurtspor 1-2 Kestanelikspor
İstanbul 1A 1.Grup 15. Hafta 15/01/2023 12:30 Esenyurt Acarspor 3-5 Çanakçaspor
İstanbul 1A 1.Grup 15. Hafta 15/01/2023 14:30 Hadımköyspor 0-3 Gürpınarspor
İstanbul 1A 3.Grup 16. Hafta 21/01/2023 16:00 Anadolu Esenyurtspor 3-1 Büyükçekmece Gençorduspor
İstanbul SAL 2.Grup 14. Hafta 22/01/2023 14:30 Yeşilbayırspor 4-0 Başakşehirspor
İstanbul 1A 2.Grup 17. Hafta 28/01/2023 14:30 Yeşil Esenyurtspor 7-7 Büyükçekmece Mimarsinanspor
İstanbul 1A 1.Grup 17. Hafta 29/01/2023 12:30 Hadımköyspor 2-1 Büyükçekmece KDZ İdman Ocağı
İstanbul SAL 2.Grup 16. Hafta 05/02/2023 14:30 Yeşilbayırspor - Paşabahçe
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-23 ++ | MI Design