Halkalı Etap Stadı
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: İstanbul

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Bezirganbahçespor, Gedikpaşa, Halkalı Taştepespor, Halkalıspor, İkitellispor, İstanbul Demirspor

Adres: -

2019/20 Sezonu Maç programı

İstanbul 1A 11.Grup 2. Hafta 29/09/2019 14:30 İstanbul Trabzonspor 1-3 Alibeyköy Parsellerspor
İstanbul SAL 7.Grup 1. Hafta 29/09/2019 16:30 Küçükçekmece İdman Yurdu 1-1 Çamlıcaspor
İstanbul 1A 11.Grup 4. Hafta 13/10/2019 14:30 İstanbul Trabzonspor 3-0 Bayrampaşa Demirspor
İstanbul SAL 7.Grup 4. Hafta 19/10/2019 15:00 Küçükçekmece İdman Yurdu 8-0 Pazariçi Köprülü
İstanbul 1A 6.Grup 5. Hafta 20/10/2019 16:30 İkitellispor 1-2 Seyrantepe Yeşilcespor
İstanbul 1A 11.Grup 6. Hafta 27/10/2019 14:30 İstanbul Trabzonspor 0-3 Boğaziçispor
İstanbul 1A 11.Grup 8. Hafta 02/11/2019 12:30 İstanbul Trabzonspor 1-1 Esentepe Adıyamanspor
İstanbul SAL 7.Grup 6. Hafta 02/11/2019 14:30 Küçükçekmece İdman Yurdu 2-0 Muratbeyspor
İstanbul 1A 11.Grup 10. Hafta 16/11/2019 12:30 İstanbul Trabzonspor 0-1 Çayırgücü
İstanbul SAL 7.Grup 8. Hafta 16/11/2019 14:30 Küçükçekmece İdman Yurdu 0-0 Kulaksız Okspor
İstanbul 1A 11.Grup 12. Hafta 30/11/2019 12:30 İstanbul Trabzonspor 0-3 Küçükpazarspor
İstanbul SAL 7.Grup 10. Hafta 30/11/2019 14:30 Küçükçekmece İdman Yurdu 1-5 Dudulluspor
İstanbul 1A 11.Grup 14. Hafta 14/12/2019 14:30 İstanbul Trabzonspor 1-3 Zeytinburnu Yıldızspor
İstanbul 1A 11.Grup 16. Hafta 28/12/2019 12:30 İstanbul Trabzonspor 3-2 Gayretspor
İstanbul SAL 7.Grup 14. Hafta 28/12/2019 14:30 Küçükçekmece İdman Yurdu 4-1 Balatspor
İstanbul SAL 7.Grup 16. Hafta 11/01/2020 14:30 Küçükçekmece İdman Yurdu 0-3 Irmakspor
İstanbul SAL 7.Grup 18. Hafta 25/01/2020 14:30 Küçükçekmece İdman Yurdu 3-1 Kağıthanespor
İstanbul 2A 13.Grup 2. Hafta 08/02/2020 10:45 Gedikpaşa 3-3 İ.T.Ü.
İstanbul SAL 7.Grup 20. Hafta 08/02/2020 12:30 Küçükçekmece İdman Yurdu 1-0 Şafakspor
İstanbul 2A 13.Grup 2. Hafta 08/02/2020 14:30 Atakent 2015 Spor 1-4 Alemdarspor
İstanbul 2A 4.Grup 2. Hafta 09/02/2020 14:30 Öz Yarımburgazspor 0-1 Çağlayan Gençlerbirliği
İstanbul 2A 13.Grup 3. Hafta 16/02/2020 14:30 Gedikpaşa 2-1 Sarıyer Fatih Sultan Mehmetspor
İstanbul 2A 13.Grup 4. Hafta 22/02/2020 12:30 Atakent 2015 Spor 1-5 İ.T.Ü.
İstanbul SAL 7.Grup 22. Hafta 22/02/2020 14:30 Küçükçekmece İdman Yurdu 0-2 Soğuksuspor
İstanbul 2A 4.Grup 4. Hafta 23/02/2020 14:30 Öz Yarımburgazspor 3-3 Çatalzeytin Zümrüt 80
İstanbul 2A 4.Grup 5. Hafta 29/02/2020 14:30 Öz Yarımburgazspor 2-6 Boyacıköyspor
İstanbul 2A 13.Grup 5. Hafta 01/03/2020 14:30 Gedikpaşa 4-2 Atakent 2015 Spor
İstanbul 2A 13.Grup 6. Hafta 04/03/2020 15:00 Atakent 2015 Spor 1-2 Avcılar 1903 Spor
İstanbul 2A 13.Grup 7. Hafta 07/03/2020 14:30 Gedikpaşa 8-0 Esenler Kulüp Atletikspor
İstanbul 2A 4.Grup 7. Hafta 08/03/2020 14:30 Öz Yarımburgazspor 1-0 Suceyin Yeşilyaylaspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-21 ++ | MI Design