23/24 BAL'a katılacak takımlar
Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=

İBB Bayrampaşa Stadı
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: İstanbul

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): -

Adres: -

2023/24 Sezonu Maç programı

İstanbul SAL 7.Grup 1. Hafta 30/09/2023 15:30 Beşyüzevlerspor 1-1 Ayazağaspor
İstanbul SAL 5.Grup 2. Hafta 08/10/2023 15:00 Bayrampaşa Teknikspor 1-2 Bağlarbaşıspor
İstanbul SAL 7.Grup 3. Hafta 14/10/2023 15:00 Beşyüzevlerspor 4-0 İstanbul Bafraspor
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 2. Hafta 20/10/2023 15:00 Bayrampaşa 1-2 Beykoz İshaklıspor
İstanbul SAL 5.Grup 4. Hafta 22/10/2023 15:00 Bayrampaşa Teknikspor 0-2 Gülsuyuspor
İstanbul SAL 7.Grup 5. Hafta 28/10/2023 15:00 Beşyüzevlerspor 2-3 Nartspor
İstanbul 1A 3.Grup 1. Hafta 28/10/2023 17:00 Esenlerspor 4-3 Anadolu Esenyurtspor
İstanbul 1A 6.Grup 1. Hafta 29/10/2023 11:00 Yıldırım Bosnaspor 2-1 Esenyurtspor
İstanbul 1A 10.Grup 1. Hafta 29/10/2023 13:00 Bayrampaşa Tunaspor 4-1 Esenyurt Acarspor
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 4. Hafta 03/11/2023 15:00 Bayrampaşa 0-1 Maltepespor
İstanbul 1A 4.Grup 2. Hafta 04/11/2023 17:00 Sağmalcılarspor 0-1 Yeniyüzyıl Gençlikspor
İstanbul 1A 11.Grup 2. Hafta 05/11/2023 10:45 Cevatpaşa 1-1 Sanayi Mahallesispor
İstanbul 1A 5.Grup 2. Hafta 05/11/2023 12:30 Bayrampaşa Altıntepsispor 5-0 Avcılar Gençlerbirliği
İstanbul SAL 5.Grup 6. Hafta 05/11/2023 15:00 Bayrampaşa Teknikspor 1-0 İstanbul Bulancakspor
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 5. Hafta 07/11/2023 15:00 Bayrampaşa 0-3 Kartal Sportif Faaliyetleri
İstanbul 1A 11.Grup 3. Hafta 11/11/2023 10:00 Cevatpaşa 1-1 Kanarya Azimspor
İstanbul 1A 3.Grup 3. Hafta 11/11/2023 14:30 Esenlerspor 5-0 Poligon Fethiyespor
İstanbul SAL 7.Grup 7. Hafta 11/11/2023 16:15 Beşyüzevlerspor 1-0 Cankurtaranspor
İstanbul 1A 6.Grup 3. Hafta 12/11/2023 15:00 Yıldırım Bosnaspor 1-0 Çeliktepespor
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 7. Hafta 17/11/2023 15:00 Bayrampaşa 0-3 Küçükçekmece Sportif Faaliyetleri
İstanbul 1A 10.Grup 4. Hafta 18/11/2023 11:00 Bayrampaşa Tunaspor 3-1 Reşitpaşa
İstanbul 1A 4.Grup 4. Hafta 18/11/2023 13:00 Sağmalcılarspor 3-3 Topkapıspor
İstanbul 1A 5.Grup 4. Hafta 19/11/2023 14:30 Bayrampaşa Altıntepsispor 2-0 Neslişahspor
İstanbul 1A 6.Grup 5. Hafta 21/11/2023 15:00 Yıldırım Bosnaspor 4-1 Gültepe Özgençlikspor
İstanbul 1A 11.Grup 5. Hafta 22/11/2023 15:00 Cevatpaşa 0-4 Vardarspor
İstanbul 1A 3.Grup 6. Hafta 25/11/2023 10:45 Esenlerspor 3-1 Güzelhisarspor
İstanbul SAL 5.Grup 9. Hafta 25/11/2023 13:00 Bayrampaşa Teknikspor 0-1 Şilespor
İstanbul SAL 7.Grup 9. Hafta 25/11/2023 15:15 Beşyüzevlerspor 0-0 Merkezefendispor
İstanbul 1A 5.Grup 6. Hafta 25/11/2023 16:30 Bayrampaşa Altıntepsispor 3-1 Yeni Özkartalspor
İstanbul 1A 10.Grup 6. Hafta 26/11/2023 12:30 Bayrampaşa Tunaspor 1-0 İstanbul Kastamonu Gençlikspor
İstanbul 1A 4.Grup 6. Hafta 26/11/2023 14:30 Sağmalcılarspor 1-0 Filizspor
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 9. Hafta 01/12/2023 14:30 Bayrampaşa 3-1 Şile Yıldızspor
İstanbul 1A 11.Grup 7. Hafta 03/12/2023 14:30 Cevatpaşa 2-0 Telsizspor
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 11. Hafta 08/12/2023 14:30 Bayrampaşa 0-1 Anadolu Futbol Yatırımları
İstanbul SAL 5.Grup 11. Hafta 09/12/2023 10:10 Bayrampaşa Teknikspor 1-1 Bahçelievler Olimpikspor
İstanbul 1A 3.Grup 8. Hafta 09/12/2023 14:00 Esenlerspor 2-1 Beyoğlu Çukurspor
İstanbul 1A 5.Grup 8. Hafta 09/12/2023 16:00 Bayrampaşa Altıntepsispor 3-3 Rumeli Kavağıspor
İstanbul 1A 10.Grup 8. Hafta 10/12/2023 12:30 Bayrampaşa Tunaspor 2-2 Muradiye
İstanbul 1A 4.Grup 8. Hafta 10/12/2023 14:30 Sağmalcılarspor 4-1 Pazariçi Köprülü
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 13. Hafta 22/12/2023 14:30 Bayrampaşa 4-1 Sarıyer Yenimahalle
İstanbul 1A 11.Grup 9. Hafta 24/12/2023 12:30 Cevatpaşa 0-1 Çıksalınspor
İstanbul SAL 5.Grup 12. Hafta 24/12/2023 14:30 Bayrampaşa Teknikspor 3-0 Modafen
İstanbul SAL 7.Grup 13. Hafta 27/12/2023 13:00 Beşyüzevlerspor 6-0 Avcılarspor
İstanbul 1A 3.Grup 10. Hafta 27/12/2023 17:00 Esenlerspor 3-0 Ateştuğlaspor
İstanbul 1A 5.Grup 10. Hafta 30/12/2023 12:30 Bayrampaşa Altıntepsispor 3-1 Fatih Hilal Gençlikspor
İstanbul SAL 5.Grup 14. Hafta 30/12/2023 14:30 Bayrampaşa Teknikspor 2-1 Güngörenspor
İstanbul 1A 11.Grup 10. Hafta 30/12/2023 16:30 Cevatpaşa 1-1 Mecidiyeköyspor
İstanbul 1A 4.Grup 11. Hafta 31/12/2023 13:00 Sağmalcılarspor 1-2 Aslantepe Gençlikspor
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 15. Hafta 05/01/2024 14:30 Bayrampaşa 6-2 Haliçspor
İstanbul 1A 10.Grup 11. Hafta 06/01/2024 14:30 Bayrampaşa Tunaspor 3-2 Irmakspor
İstanbul 1A 4.Grup 12. Hafta 06/01/2024 16:30 Sağmalcılarspor 5-0 Kulaksız Okspor
İstanbul SAL 7.Grup 15. Hafta 07/01/2024 14:30 Beşyüzevlerspor 3-0 Ortaköyspor
İstanbul SAL 5.Grup 16. Hafta 13/01/2024 14:00 Bayrampaşa Teknikspor 0-1 Paşabahçe
İstanbul 1A 3.Grup 13. Hafta 13/01/2024 16:00 Esenlerspor 3-0 Şirinevlerspor
İstanbul 1A 10.Grup 12. Hafta 14/01/2024 14:30 Bayrampaşa Tunaspor 0-0 Gayretspor
İstanbul 1A 4.Grup 14. Hafta 17/01/2024 15:00 Sağmalcılarspor 3-1 Ulutepespor
Kadınlar 3.Lig 15.Grup 1. Hafta 20/01/2024 13:00 Bayrampaşa Yenidoğanspor 4-1 Bakırköy Gençlikspor
İstanbul 1A 10.Grup 14. Hafta 20/01/2024 17:00 Bayrampaşa Tunaspor 3-0 Karadolap Gençlikspor
İstanbul 1A 5.Grup 14. Hafta 21/01/2024 12:30 Bayrampaşa Altıntepsispor 2-1 Cevizlispor
İstanbul SAL 7.Grup 17. Hafta 21/01/2024 14:30 Beşyüzevlerspor 3-0 Güzelcespor
İstanbul 1A 11.Grup 13. Hafta 24/01/2024 14:00 Cevatpaşa 0-3 Aksarayspor
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 16. Hafta 26/01/2024 15:00 Bayrampaşa 0-2 Beylerbeyi 1911 FK
İstanbul 1A 3.Grup 16. Hafta 27/01/2024 14:30 Esenlerspor 0-1 CPS Karlıtepe
İstanbul 1A 6.Grup 15. Hafta 28/01/2024 12:30 Yıldırım Bosnaspor 2-1 Merterspor
İstanbul 1A 4.Grup 16. Hafta 28/01/2024 14:30 Sağmalcılarspor 3-2 Haydarspor
İstanbul 1A 10.Grup 16. Hafta 03/02/2024 11:00 Bayrampaşa Tunaspor 4-0 İkitellispor
İstanbul 1A 6.Grup 16. Hafta 03/02/2024 13:00 Yıldırım Bosnaspor 2-1 Çapaspor
İstanbul SAL 5.Grup 19. Hafta 04/02/2024 12:30 Bayrampaşa Teknikspor 1-0 Galata
İstanbul 1A 5.Grup 16. Hafta 04/02/2024 14:30 Bayrampaşa Altıntepsispor 4-0 Bağcılar İstoçspor
İstanbul SAL 7.Grup 19. Hafta 04/02/2024 16:30 Beşyüzevlerspor 1-0 Çekmeköyspor
İstanbul 1A 3.Grup 18. Hafta 07/02/2024 15:00 Esenlerspor 8-3 Çeliktepe Ümitspor
İstanbul 1A 4.Grup 18. Hafta 08/02/2024 15:00 Sağmalcılarspor 1-3 Florya Asspor
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 18. Hafta 09/02/2024 15:00 Bayrampaşa 0-4 İnkılapspor
İstanbul 1A 10.Grup 18. Hafta 17/02/2024 13:00 Bayrampaşa Tunaspor 2-1 Bahçelievler Futbol Atletik
İstanbul 1A 6.Grup 18. Hafta 17/02/2024 15:00 Yıldırım Bosnaspor 5-0 Şişli Yaylaspor
İstanbul SAL 5.Grup 21. Hafta 18/02/2024 09:00 Bayrampaşa Teknikspor 2-0 Batı Trakya Türkleri
İstanbul 1A 3.Grup 20. Hafta 18/02/2024 11:00 Esenlerspor 5-0 Yeşildirek
İstanbul SAL 7.Grup 22. Hafta 24/02/2024 16:30 Beşyüzevlerspor 2-1 Beykoz İdman Yurdu AŞ
İstanbul 1A 4.Grup 21. Hafta 25/02/2024 14:30 Sağmalcılarspor 0-3 Zeytinburnu Zaferspor
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 21. Hafta 01/03/2024 15:00 Bayrampaşa 0-2 Beylikdüzüspor
İstanbul 1A 3.Grup 22. Hafta 03/03/2024 17:00 Esenlerspor 2-0 Sultangazi Esentepespor
İstanbul 1A Play-Off 1. Hafta 10/03/2024 15:30 Beyoğlu Çukurspor 1-1 Yeniyüzyıl Gençlikspor
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 23. Hafta 15/03/2024 15:00 Bayrampaşa 0-0 Vefa
İstanbul 2A 14.Grup 1. Hafta 16/03/2024 12:30 Atışalanıspor 0-4 Uskumru Köyü
İstanbul SAL Play-Off A Grubu 1. Hafta 16/03/2024 15:30 THY 3-1 Küçükçekmece İdman Yurdu
İstanbul 2A 7.Grup 1. Hafta 17/03/2024 14:00 Gaziosmanpaşa Barbarosspor 4-5 Terazidere
İstanbul 2A 11.Grup 2. Hafta 23/03/2024 12:30 Muratpaşaspor 4-0 Esenyurt Gümüşhanespor
İstanbul 2A 5.Grup 2. Hafta 23/03/2024 14:30 Öz Yavuzselimspor 2-0 Çırçırspor
İstanbul 2A 7.Grup 2. Hafta 23/03/2024 16:30 Terazidere 0-4 Ayazağa Esenspor
İstanbul 2A 6.Grup 2. Hafta 25/03/2024 15:00 Üçyüzlüspor 10-0 Beylikdüzü İdman Yurdu
İstanbul 2A 10.Grup 2. Hafta 25/03/2024 17:00 Olimpiyatspor 0-3 Gedikpaşa
İstanbul SAL Play-Off B Grubu 2. Hafta 27/03/2024 15:30 Dikilitaşspor 3-3 İstanbul Gümüşhanespor
İstanbul SAL Play-Off A Grubu 3. Hafta 30/03/2024 15:30 Küçükçekmece İdman Yurdu 4-0 Sultangazispor
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 25. Hafta 02/04/2024 15:00 Bayrampaşa 1-5 Alibeyköyspor
İstanbul 2A 7.Grup 3. Hafta 03/04/2024 15:00 Gaziosmanpaşa Barbarosspor 1-3 Mustafakemalpaşa
İstanbul 2A 11.Grup 4. Hafta 06/04/2024 12:30 Muratpaşaspor 1-2 Yenişehirspor
İstanbul 2A 12.Grup 4. Hafta 07/04/2024 12:30 Bayrampaşa Altınaslarspor 2-3 Suceyin Yeşilyaylaspor
İstanbul 2A 6.Grup 5. Hafta 13/04/2024 12:30 Üçyüzlüspor 1-1 Gürzaferspor
İstanbul SAL Play-Off A Grubu 5. Hafta 13/04/2024 15:30 Küçükçekmece İdman Yurdu 1-1 Levent Futbol SK
İstanbul 2A 7.Grup 5. Hafta 14/04/2024 13:00 Gaziosmanpaşa Barbarosspor 4-1 Sefaköyspor
İstanbul 2A 5.Grup 5. Hafta 14/04/2024 15:00 Öz Yavuzselimspor 2-3 Taksimspor
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 27. Hafta 19/04/2024 15:00 Bayrampaşa 2-1 Nişantaşıspor
İstanbul 2A 11.Grup 6. Hafta 20/04/2024 12:30 Muratpaşaspor 1-1 Zeytinburnu 1957 Spor
İstanbul SAL Play-Off B Grubu 6. Hafta 20/04/2024 15:30 Osmaniye İstiklalspor 2-2 Merkezefendispor
İstanbul 2A 8.Grup 6. Hafta 21/04/2024 12:30 Bayrampaşa Yenidoğanspor 3-1 Çağlayan Gençlerbirliği
İstanbul SAL Play-Off A Grubu 6. Hafta 21/04/2024 15:30 Galata 3-1 Küçükçekmece İdman Yurdu
İstanbul 2A 14.Grup 6. Hafta 21/04/2024 17:30 İstanbul Giresunspor 1-2 Kuzey Akınspor
İstanbul 2A 5.Grup 7. Hafta 23/04/2024 15:00 Öz Yavuzselimspor 1-2 Söğütlüçeşme Birlikspor
İstanbul 2A 12.Grup 7. Hafta 24/04/2024 13:00 Esenler Tokatspor 2-3 Altınokspor
İstanbul 2A 6.Grup 7. Hafta 24/04/2024 15:00 Üçyüzlüspor 1-1 5 Mevsim Gençlikspor
İstanbul 2A 10.Grup 7. Hafta 24/04/2024 17:00 Olimpiyatspor 3-3 Bayrampaşa Doğanspor
İstanbul 2A 7.Grup 7. Hafta 25/04/2024 15:00 Gaziosmanpaşa Barbarosspor 3-4 Alemdarspor
İstanbul 2A 8.Grup 8. Hafta 27/04/2024 15:00 Bayrampaşa Yenidoğanspor 2-4 Esenyurt İncirtepespor
İstanbul 2A 14.Grup 8. Hafta 27/04/2024 17:00 İstanbul Giresunspor 0-7 Avcılar 1903 Spor
İstanbul 2A 7.Grup 8. Hafta 28/04/2024 12:30 Gaziosmanpaşa Barbarosspor 4-3 Eyüpsultan Feshanespor
İstanbul SAL Play-Off B Grubu 7. Hafta 28/04/2024 15:30 Merkezefendispor 1-0 Gazi Mahallesi
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 29. Hafta 03/05/2024 15:00 Bayrampaşa 0-3 Yeni Ufukspor
İstanbul 2A 11.Grup 9. Hafta 04/05/2024 14:00 Muratpaşaspor 0-4 İ.T.Ü.
İstanbul 2A 5.Grup 9. Hafta 04/05/2024 16:00 Öz Yavuzselimspor 2-4 Harmantepespor
İstanbul 2A 6.Grup 9. Hafta 05/05/2024 15:00 Üçyüzlüspor 3-0 Topçularspor
İstanbul 2A 5.Grup 10. Hafta 07/05/2024 15:00 Öz Yavuzselimspor 3-5 Bağcılarspor
İstanbul 2A 12.Grup 10. Hafta 08/05/2024 13:00 Esenler Tokatspor 0-8 Nurtepespor
İstanbul 2A 6.Grup 10. Hafta 08/05/2024 15:00 Üçyüzlüspor 8-2 Arnavutköyspor
İstanbul 2A 10.Grup 10. Hafta 08/05/2024 17:00 Olimpiyatspor 5-1 Esenyurt Kartalspor
İstanbul 2A 11.Grup 10. Hafta 09/05/2024 15:00 Muratpaşaspor 4-2 Öz Yarımburgazspor
İstanbul 2A 8.Grup 11. Hafta 11/05/2024 15:00 Bayrampaşa Yenidoğanspor 2-1 Bezirganbahçespor
İstanbul 2A 14.Grup 11. Hafta 11/05/2024 17:00 İstanbul Giresunspor 1-3 Sultangazi Sultançiftliğispor
İstanbul 2A 7.Grup 11. Hafta 12/05/2024 15:00 Gaziosmanpaşa Barbarosspor 1-5 Şafak 76 Spor
İstanbul 2A 11.Grup 12. Hafta 18/05/2024 15:00 Muratpaşaspor 6-3 Seyrantepe Yeşilcespor
İstanbul 2A 14.Grup 12. Hafta 19/05/2024 14:00 İstanbul Giresunspor - Atışalanıspor
İstanbul 2A 6.Grup 12. Hafta 19/05/2024 16:00 Üçyüzlüspor - Mecidiyeköy Tayfunspor
İstanbul 2A 5.Grup 13. Hafta 21/05/2024 17:00 Öz Yavuzselimspor - Kemerburgazspor
İstanbul 2A 14.Grup 13. Hafta 22/05/2024 15:00 Atışalanıspor - Sultangazi Sultançiftliğispor
İstanbul 2A 8.Grup 13. Hafta 22/05/2024 17:00 Bayrampaşa Yenidoğanspor - Şişli Anadoluspor
İstanbul 2A 7.Grup 13. Hafta 23/05/2024 17:00 Gaziosmanpaşa Barbarosspor - Esenkent İdman Yurdu
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |