İBB Şenlikköy Stadı
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: İstanbul

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Bakırköyspor, Şenlik Gençlerbirliği, Şenlikköyspor

Adres: -

2021/22 Sezonu Maç programı

İstanbul SAL 9.Grup 1. Hafta 30/10/2021 15:00 Şehzadebaşı 1-3 Küçükçekmece İdman Yurdu
Bölgesel Amatör Lig 7. Bölge 1.Grup 1. Hafta 31/10/2021 14:00 Bakırköyspor 2-2 Beyköy Belediyespor
İstanbul SAL 9.Grup 3. Hafta 13/11/2021 14:30 Şehzadebaşı 3-2 Büyükçekmece Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 7. Bölge 1.Grup 3. Hafta 14/11/2021 14:00 Bakırköyspor 2-1 Maltepespor
İstanbul SAL 7.Grup 4. Hafta 21/11/2021 14:30 Esenler Tokatspor 1-2 Çamlıcaspor
İstanbul SAL 9.Grup 5. Hafta 24/11/2021 14:30 Şehzadebaşı 1-4 Selimiyespor
Bölgesel Amatör Lig 7. Bölge 1.Grup 5. Hafta 28/11/2021 14:00 Bakırköyspor 0-4 Çilimli Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 7. Bölge 1.Grup 7. Hafta 12/12/2021 14:00 Bakırköyspor 0-0 Beykozspor 1908
İstanbul SAL 1.Grup 10. Hafta 22/12/2021 12:30 Akşemsettin Parsellerspor 3-2 Aksarayspor
İstanbul SAL 9.Grup 10. Hafta 22/12/2021 14:30 Şehzadebaşı 0-2 Muratbeyspor
İstanbul SAL 9.Grup 13. Hafta 08/01/2022 14:30 Şehzadebaşı 1-0 Havataşspor
İstanbul SAL 1.Grup 15. Hafta 19/01/2022 12:30 Hadımköyspor 0-4 Çekmeköy Bld.Alemdağspor
İstanbul SAL 9.Grup 15. Hafta 19/01/2022 14:30 Şehzadebaşı 0-1 Cankurtaranspor
Bölgesel Amatör Lig 6. Bölge 2.Grup 10. Hafta 06/02/2022 14:00 Vefa 1-1 Bayburt 1918 FK
İstanbul SAL 9.Grup 18. Hafta 12/02/2022 16:30 Şehzadebaşı 4-1 Okmeydanı Fetihspor
Bölgesel Amatör Lig 7. Bölge 1.Grup 11. Hafta 13/02/2022 14:00 Bakırköyspor 2-3 Silivrispor
İstanbul SAL 9.Grup 20. Hafta 23/02/2022 15:00 Şehzadebaşı 2-2 Kağıthanespor
Bölgesel Amatör Lig 7. Bölge 1.Grup 13. Hafta 27/02/2022 14:00 Bakırköyspor 1-3 Karadeniz Ereğli Belediyespor
İstanbul 1A 9.Grup 1. Hafta 05/03/2022 16:30 Tozkoparan Birlikspor 0-3 Eroğluspor
İstanbul 1A 16.Grup 1. Hafta 06/03/2022 13:00 Merterspor 2-0 Abidei Hürriyet
İstanbul SAL 9.Grup 22. Hafta 06/03/2022 15:00 Şehzadebaşı 0-7 Osmaniye İstiklalspor
İstanbul SAL Play-Off A Grubu 1. Hafta 26/03/2022 15:00 Cankurtaranspor 2-0 Albayrakspor
İstanbul 1A 13.Grup 2. Hafta 27/03/2022 10:00 Şenlik Gençlerbirliği 1-2 Gelişimspor
Bölgesel Amatör Lig 7. Bölge 1.Grup 15. Hafta 30/03/2022 14:00 Bakırköyspor 0-1 Kilimli Belediyespor
İstanbul 1A 1.Grup 3. Hafta 02/04/2022 12:00 İstanbulspor Kulübü 3-1 Silivri Ortaköyspor
İstanbul SAL Play-Off B Grubu 2. Hafta 02/04/2022 15:00 Haliçspor 3-0 İFA
İstanbul 1A 13.Grup 4. Hafta 07/04/2022 16:30 Şenlik Gençlerbirliği 3-1 Mustafakemalpaşa
İstanbul SAL Play-Off B Grubu 3. Hafta 10/04/2022 16:30 K.Çekmece Yeşilova Esnafspor 2-0 İFA
İstanbul 1A 13.Grup 6. Hafta 16/04/2022 10:00 Şenlik Gençlerbirliği 0-2 İkitellispor
İstanbul 2A 4.Grup 5. Hafta 16/04/2022 12:00 THY 6-1 Sarıyer 1923 Özkanspor
İstanbul SAL Play-Off B Grubu 5. Hafta 16/04/2022 15:00 Haliçspor 1-0 Beylikdüzüspor
İstanbul SAL Play-Off A Grubu 5. Hafta 17/04/2022 16:30 Büyükçekmece Mimarobaspor 2-2 Albayrakspor
İstanbul 1A 8.Grup 7. Hafta 20/04/2022 16:30 Şirinevlerspor 0-2 Şafak 76 Spor
İstanbul 1A 1.Grup 8. Hafta 24/04/2022 12:00 İstanbulspor Kulübü 2-2 Karaağaçspor
İstanbul SAL Play-Off B Grubu 7. Hafta 24/04/2022 15:00 Haliçspor 5-0 K.Çekmece Yeşilova Esnafspor
İstanbul 1A 13.Grup 8. Hafta 24/04/2022 17:00 Şenlik Gençlerbirliği - Fatih Hilal Gençlikspor
İstanbul 2A 4.Grup 7. Hafta 27/04/2022 12:00 THY 5-2 Bayrampaşa Atletikspor
İstanbul SAL Play-Off B Grubu 8. Hafta 27/04/2022 15:00 İFA 3-1 Bahçelievlerspor
İstanbul 2A 4.Grup 8. Hafta 30/04/2022 12:00 THY 9-1 1453 İstanbul Asspor
İstanbul SAL Play-Off B Grubu 9. Hafta 30/04/2022 15:00 Osmaniye İstiklalspor 4-2 İFA
İstanbul SAL Play-Off A Grubu 9. Hafta 01/05/2022 15:00 İstanbul Mesudiyespor 1-1 Büyükçekmece Mimarobaspor
İstanbul 1A 13.Grup 10. Hafta 08/05/2022 16:30 Şenlik Gençlerbirliği 0-1 Zeytinburnu Yıldızspor
İstanbul 2A 5.Grup 10. Hafta 12/05/2022 16:00 Haznedar Çetinkaya 0-6 Çayırbaşıspor
İstanbul 1A 1.Grup 11. Hafta 14/05/2022 10:00 İstanbulspor Kulübü 4-0 İzzettinspor
İstanbul 1A 9.Grup 11. Hafta 14/05/2022 17:00 Tozkoparan Birlikspor 0-3 Avcılar Tahtakale Kartallarıspor
İstanbul 1A 6.Grup 12. Hafta 18/05/2022 16:00 Güngörenspor 4-1 İstanbul Erzincanspor
İstanbul 1A 13.Grup 12. Hafta 19/05/2022 16:00 Şenlik Gençlerbirliği 0-6 Gürpınarspor
İstanbul 2A 9.Grup 12. Hafta 21/05/2022 13:00 İstanbul Gençlergücü - Topçularspor
İstanbul 2A 5.Grup 12. Hafta 21/05/2022 15:00 Haznedar Çetinkaya - Halkalı Taştepespor
İstanbul 2A 6.Grup 12. Hafta 22/05/2022 14:00 Haznedarspor - İstanbul Demirspor
İstanbul 1A 1.Grup 13. Hafta 22/05/2022 16:00 İstanbulspor Kulübü - Anadolu Esenyurtspor
İstanbul 2A 4.Grup 13. Hafta 25/05/2022 16:00 THY - Telsizspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-22 ++ | MI Design