23/24 BAL'a katılacak takımlar
Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=

İBB Şenlikköy Stadı
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: İstanbul

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Bakırköyspor, Şenlik Gençlerbirliği, Şenlikköyspor

Adres: -

2023/24 Sezonu Maç programı

TFF 3.Lig 1.Grup 2. Hafta 17/09/2023 15:30 Küçükçekmece Sinopspor 1-0 Malatya Arguvanspor
İstanbul SAL 4.Grup 1. Hafta 01/10/2023 15:30 Bakırköyspor 2-1 Sancaktepe FK
İstanbul SAL 6.Grup 2. Hafta 07/10/2023 12:00 THY 1-1 Kuştepespor
İstanbul SAL 4.Grup 4. Hafta 21/10/2023 15:00 Bakırköyspor 0-0 İstinyespor
İstanbul SAL 3.Grup 4. Hafta 22/10/2023 15:00 İstanbul Ve Esenyurt Orduspor 7-0 Yeldeğirmenispor
İstanbul SAL 6.Grup 5. Hafta 29/10/2023 15:00 THY 0-0 Kağıthanespor
İstanbul 1A 4.Grup 2. Hafta 04/11/2023 11:00 Florya Asspor 4-0 Topkapıspor
İstanbul SAL 4.Grup 6. Hafta 04/11/2023 13:30 Bakırköyspor 0-2 Beykozspor 1908
İstanbul SAL 3.Grup 6. Hafta 05/11/2023 17:15 İstanbul Ve Esenyurt Orduspor 2-2 Kuruçeşmespor
İstanbul SAL 6.Grup 7. Hafta 12/11/2023 15:30 THY 2-2 Üsküdar Anadolu
İstanbul 1A 4.Grup 4. Hafta 18/11/2023 13:00 Florya Asspor 3-1 Filizspor
İstanbul SAL 6.Grup 9. Hafta 26/11/2023 17:15 THY 0-0 Orhanlıspor
İstanbul 1A 4.Grup 7. Hafta 02/12/2023 11:00 Florya Asspor 0-0 Sağmalcılarspor
İstanbul SAL 3.Grup 10. Hafta 03/12/2023 14:45 İstanbul Ve Esenyurt Orduspor 2-2 Anadolu Hisarı İdman Yurdu
İstanbul SAL 6.Grup 11. Hafta 10/12/2023 13:00 THY 2-0 İstanbul 25 Çatspor
İstanbul SAL 6.Grup 12. Hafta 23/12/2023 14:30 THY 3-0 Yenibosnaspor
İstanbul SAL 3.Grup 14. Hafta 30/12/2023 14:30 İstanbul Ve Esenyurt Orduspor 2-1 Avcılar Tahtakale Kartallarıspor
İstanbul 1A 4.Grup 11. Hafta 31/12/2023 14:30 Florya Asspor 2-1 Yeniyüzyıl Gençlikspor
İstanbul SAL 8.Grup 15. Hafta 06/01/2024 12:30 Denizköşkler Mahallesi 3-3 Küçükayasofyaspor
İstanbul SAL 6.Grup 15. Hafta 06/01/2024 14:30 THY 3-1 Tophane Tayfunspor
İstanbul SAL 3.Grup 16. Hafta 13/01/2024 14:30 İstanbul Ve Esenyurt Orduspor 4-2 Selimiyespor
İstanbul 1A 4.Grup 14. Hafta 17/01/2024 15:00 Florya Asspor 2-2 Haydarspor
İstanbul SAL 8.Grup 17. Hafta 20/01/2024 13:00 Denizköşkler Mahallesi 0-3 K.Çekmece Tokat Bereketlispor
İstanbul SAL 3.Grup 18. Hafta 27/01/2024 14:30 İstanbul Ve Esenyurt Orduspor 3-0 Eroğluspor
İstanbul 1A 4.Grup 17. Hafta 03/02/2024 13:00 Florya Asspor 4-3 Pazariçi Köprülü
İstanbul 1A 4.Grup 19. Hafta 11/02/2024 11:00 Florya Asspor 3-1 Zeytinburnu Zaferspor
İstanbul SAL 8.Grup 20. Hafta 11/02/2024 17:00 Denizköşkler Mahallesi 0-4 Dikilitaşspor
İstanbul 1A 4.Grup 21. Hafta 25/02/2024 17:00 Florya Asspor 4-1 Kulaksız Okspor
İstanbul 2A 10.Grup 1. Hafta 16/03/2024 10:45 Esenyurt Kartalspor 3-2 Olimpiyatspor
İstanbul SAL Play-Off A Grubu 1. Hafta 16/03/2024 15:30 Beşyüzevlerspor 0-0 Levent Futbol SK
İstanbul 2A 9.Grup 1. Hafta 17/03/2024 14:30 Şenlik Gençlerbirliği 1-1 Samatyaspor
İstanbul 2A 9.Grup 3. Hafta 02/04/2024 13:00 Şenlik Gençlerbirliği 5-2 Şehzadebaşı
İstanbul SAL Play-Off A Grubu 4. Hafta 07/04/2024 15:30 Levent Futbol SK 1-0 Sultangazispor
İstanbul 2A 9.Grup 5. Hafta 14/04/2024 12:30 Şenlik Gençlerbirliği 9-4 Yenidoğan Güneşspor
İstanbul SAL Play-Off B Grubu 5. Hafta 14/04/2024 17:00 İstanbul Gümüşhanespor 2-1 Gazi Mahallesi
İstanbul 2A 14.Grup 6. Hafta 21/04/2024 12:30 Atışalanıspor 0-3 Boğaziçispor
İstanbul 2A 9.Grup 11. Hafta 12/05/2024 15:00 Şenlik Gençlerbirliği 6-1 Bağcılar İdman Yurdu Cemspor
İstanbul 2A 9.Grup 13. Hafta 21/05/2024 17:00 Şenlik Gençlerbirliği 2-1 İstanbul Atakentspor
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |