Kağıthane Bld.Nurtepe Suni Çim Stadı
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: İstanbul

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Çağlayan Gençlerbirliği, Günyamaçspor, Hürriyetgücü, İstanbul Bayburtspor, Nurtepe Güney Yıldızıspor

Adres: -

2019/20 Sezonu Maç programı

İstanbul 1A 3.Grup 1. Hafta 21/09/2019 16:00 Hamidiyespor 5-0 Yeni Levent Konaklarspor
İstanbul SAL 3.Grup 1. Hafta 29/09/2019 15:30 Kuştepespor 1-0 Beykoz Çavuşbaşıspor
İstanbul SAL 5.Grup 2. Hafta 05/10/2019 15:00 İstanbul Bayburtspor 3-0 Küçükçekmecespor
İstanbul 1A 3.Grup 4. Hafta 13/10/2019 11:00 Hamidiyespor 3-4 Kocamustafapaşa
İstanbul SAL 3.Grup 3. Hafta 13/10/2019 13:00 Kuştepespor 1-1 Çapaspor
İstanbul SAL 7.Grup 3. Hafta 13/10/2019 15:00 Kağıthanespor 1-0 Şafakspor
İstanbul SAL 5.Grup 4. Hafta 19/10/2019 15:00 İstanbul Bayburtspor 2-1 İstanbul Bulancakspor
İstanbul 1A 3.Grup 6. Hafta 27/10/2019 12:00 Hamidiyespor 1-2 Trabzon 1453 Spor
İstanbul SAL 7.Grup 5. Hafta 27/10/2019 14:30 Kağıthanespor 3-2 Soğuksuspor
İstanbul 1A 3.Grup 8. Hafta 02/11/2019 10:45 Hamidiyespor 0-1 Okmeydanı Fetihspor
İstanbul SAL 3.Grup 6. Hafta 02/11/2019 12:30 Kuştepespor 4-1 İstanbul Güngörenspor
İstanbul SAL 5.Grup 6. Hafta 02/11/2019 14:30 İstanbul Bayburtspor 2-0 Ortaçeşme
İstanbul SAL 7.Grup 7. Hafta 10/11/2019 12:30 Kağıthanespor 2-1 Küçükçekmece İdman Yurdu
İstanbul SAL 3.Grup 8. Hafta 16/11/2019 12:30 Kuştepespor 2-2 Cevizli Anadoluspor
İstanbul SAL 5.Grup 8. Hafta 16/11/2019 14:30 İstanbul Bayburtspor 3-1 Tunusbağı
İstanbul 1A 8.Grup 10. Hafta 17/11/2019 13:00 Esenayspor 2-4 Merkezefendispor
İstanbul 1A 10.Grup 10. Hafta 17/11/2019 15:00 Ulutepespor 1-3 Damlaspor
İstanbul SAL 7.Grup 9. Hafta 24/11/2019 14:30 Kağıthanespor 2-1 Pazariçi Köprülü
İstanbul SAL 3.Grup 10. Hafta 30/11/2019 12:30 Kuştepespor 2-1 Selimiyespor
İstanbul SAL 5.Grup 10. Hafta 30/11/2019 14:30 İstanbul Bayburtspor 3-1 Albayrakspor
İstanbul 1A 10.Grup 12. Hafta 01/12/2019 12:30 Ulutepespor 0-3 Cankurtaranspor
İstanbul 1A 8.Grup 12. Hafta 01/12/2019 14:30 Halil Rıfat Paşa 1-1 Esenayspor
İstanbul SAL 7.Grup 11. Hafta 08/12/2019 14:30 Kağıthanespor 1-1 Muratbeyspor
İstanbul 1A 3.Grup 14. Hafta 14/12/2019 10:45 Hamidiyespor 3-2 Şehreminispor
İstanbul SAL 5.Grup 12. Hafta 14/12/2019 14:30 İstanbul Bayburtspor 3-2 Feriköy
İstanbul SAL 3.Grup 13. Hafta 22/12/2019 12:30 Kuştepespor 1-0 Batı Trakya Türkleri
İstanbul SAL 7.Grup 13. Hafta 22/12/2019 14:30 Kağıthanespor 1-3 Kulaksız Okspor
İstanbul SAL 5.Grup 14. Hafta 28/12/2019 14:30 İstanbul Bayburtspor 3-0 İstanbul Kayaşehirspor
İstanbul 1A 3.Grup 16. Hafta 28/12/2019 16:30 Hamidiyespor 5-4 İstanbul Erzincanspor
İstanbul SAL 3.Grup 15. Hafta 05/01/2020 14:30 Kuştepespor 0-1 Büyükçekmece Belediyespor
İstanbul 1A 3.Grup 18. Hafta 11/01/2020 10:45 Hamidiyespor 2-5 Reşitpaşa
İstanbul SAL 3.Grup 16. Hafta 11/01/2020 12:30 Kuştepespor 0-3 Gaziosmanpaşa
İstanbul SAL 3.Grup 18. Hafta 25/01/2020 12:30 Kuştepespor 3-0 Yücespor
İstanbul SAL 5.Grup 18. Hafta 25/01/2020 14:30 İstanbul Bayburtspor 2-1 Yedikulespor
İstanbul 2A 8.Grup 1. Hafta 01/02/2020 13:00 Abidei Hürriyet 2-1 Cevizlispor
İstanbul 2A 5.Grup 1. Hafta 02/02/2020 14:30 Arena Olimpik Gençlikspor 3-2 Yenişehirspor
İstanbul SAL 3.Grup 20. Hafta 08/02/2020 12:30 Kuştepespor 0-2 İstanbul Sinopspor
İstanbul SAL 5.Grup 20. Hafta 08/02/2020 14:30 İstanbul Bayburtspor 1-2 İstanbul Bafraspor
İstanbul 2A 8.Grup 3. Hafta 15/02/2020 14:30 Abidei Hürriyet 4-3 Gaziosmanpaşa Şemsipaşaspor
İstanbul SAL 3.Grup 22. Hafta 22/02/2020 12:30 Kuştepespor 3-0 Büyükçekmece Mimarobaspor
İstanbul 2A 4.Grup 5. Hafta 29/02/2020 14:30 Çağlayan Gençlerbirliği 0-3 Güzelhisarspor
İstanbul 2A 8.Grup 6. Hafta 05/03/2020 14:00 Abidei Hürriyet 7-6 Esenyurt Örnek İdman Yurdu
İstanbul 2A 8.Grup 6. Hafta 05/03/2020 16:00 Nurtepe Güney Yıldızıspor 0-3 Atışalanıspor
İstanbul 2A 8.Grup 8. Hafta 14/03/2020 15:00 Abidei Hürriyet 11-2 Bağcılar İdman Yurdu Cemspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-20 ++ | MI Design