Kartal 75.Yıl Sahası
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: İstanbul

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Cevizli Anadoluspor

Adres: -

2019/20 Sezonu Maç programı

İstanbul SAL 3.Grup 1. Hafta 29/09/2019 15:30 Cevizli Anadoluspor 2-1 Büyükçekmece Belediyespor
İstanbul 1A 15.Grup 3. Hafta 05/10/2019 13:00 Atlas Yıldızspor 1-2 Tuzla Şifaspor
İstanbul 1A 13.Grup 3. Hafta 05/10/2019 15:00 Cevizli Gençlergücü 2-2 Yakacıkspor
İstanbul SAL 3.Grup 3. Hafta 13/10/2019 15:00 Cevizli Anadoluspor 3-0 Selimiyespor
İstanbul 1A 13.Grup 5. Hafta 19/10/2019 15:00 Cevizli Gençlergücü 5-3 İstanbul Kemahspor
İstanbul SAL 6.Grup 4. Hafta 20/10/2019 15:00 Kartalgücü 3-5 İstanbul Mesudiyespor
İstanbul SAL 3.Grup 5. Hafta 27/10/2019 15:00 Cevizli Anadoluspor 2-1 Beykoz Çavuşbaşıspor
İstanbul 1A 13.Grup 7. Hafta 30/10/2019 15:00 Cevizli Gençlergücü 2-3 Ümraniye Hekimbaşıspor
İstanbul SAL 6.Grup 7. Hafta 09/11/2019 14:30 Kartalgücü 1-2 Yeniköyspor
İstanbul 1A 13.Grup 9. Hafta 10/11/2019 12:30 Cevizli Gençlergücü 1-5 Kaynarcaspor
İstanbul SAL 3.Grup 7. Hafta 10/11/2019 14:30 Cevizli Anadoluspor 0-0 Çapaspor
İstanbul SAL 6.Grup 9. Hafta 23/11/2019 14:30 Kartalgücü 3-1 Sekbanlarspor
İstanbul 1A 13.Grup 11. Hafta 24/11/2019 12:30 Cevizli Gençlergücü 0-3 Çubukluspor
İstanbul SAL 3.Grup 9. Hafta 24/11/2019 14:30 Cevizli Anadoluspor 3-0 Gaziosmanpaşa
İstanbul SAL 6.Grup 11. Hafta 07/12/2019 14:30 Kartalgücü 2-1 Kanaryaspor
İstanbul 1A 13.Grup 13. Hafta 08/12/2019 12:30 Cevizli Gençlergücü 1-3 İçerenköy İdman Yurdu
İstanbul SAL 3.Grup 11. Hafta 08/12/2019 14:30 Cevizli Anadoluspor 1-0 Yücespor
İstanbul SAL 6.Grup 12. Hafta 15/12/2019 15:00 Kartalgücü 3-1 Piyalepaşa
İstanbul 1A 14.Grup 15. Hafta 21/12/2019 14:30 Kartal Çavuşoğluspor 3-0 Taşdelenspor
İstanbul 1A 13.Grup 15. Hafta 22/12/2019 13:00 Cevizli Gençlergücü 2-5 Örnekspor
İstanbul SAL 3.Grup 13. Hafta 22/12/2019 15:00 Cevizli Anadoluspor 1-0 İstanbul Sinopspor
İstanbul SAL 6.Grup 14. Hafta 29/12/2019 15:00 Kartalgücü 2-2 İstanbul Esenyurt Orduspor
İstanbul 1A 14.Grup 17. Hafta 04/01/2020 14:30 Kartal Çavuşoğluspor 8-1 Öz Karacaahmetspor
İstanbul 1A 13.Grup 17. Hafta 05/01/2020 12:30 Cevizli Gençlergücü 5-1 Onayspor
İstanbul SAL 3.Grup 15. Hafta 05/01/2020 14:30 Cevizli Anadoluspor 1-0 Büyükçekmece Mimarobaspor
İstanbul SAL 6.Grup 17. Hafta 18/01/2020 14:30 Kartalgücü 2-2 Beylerbeyi
İstanbul SAL 3.Grup 17. Hafta 19/01/2020 14:30 Cevizli Anadoluspor 2-1 Batı Trakya Türkleri
İstanbul 2A 16.Grup 1. Hafta 01/02/2020 12:30 Koşuyoluspor 2-1 Ataşehirgücü
İstanbul SAL 6.Grup 19. Hafta 01/02/2020 14:30 Kartalgücü 0-2 Şirintepe
İstanbul SAL 3.Grup 19. Hafta 02/02/2020 14:30 Cevizli Anadoluspor 4-1 Kuştepespor
İstanbul 2A 14.Grup 2. Hafta 09/02/2020 16:00 Cevizli Kültürspor 6-3 Ataşehir Arenaspor
İstanbul SAL 6.Grup 21. Hafta 15/02/2020 14:30 Kartalgücü 4-7 Başakşehir İkitelli Köyiçi
İstanbul 2A 18.Grup 3. Hafta 15/02/2020 16:30 Atalarspor 1-4 Acıbadem Üsküdarspor
İstanbul 2A 16.Grup 5. Hafta 29/02/2020 15:00 Hasanpaşa 2-2 Taçspor
İstanbul 2A 16.Grup 8. Hafta 14/03/2020 15:00 Hasanpaşa 4-3 Çekmeköy Çarşıspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-20 ++ | MI Design