Kartal Yunus Sahası
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: İstanbul

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Adalarspor, Heybeliadaspor, İstanbul Altınordu, Kartal Çavuşoğluspor, Kartal Yunusspor, Kartal Yuvasıspor, Kartalgücü

Adres: -

2019/20 Sezonu Maç programı

İstanbul 1A 14.Grup 2. Hafta 28/09/2019 15:30 Sapanbağlarıspor 1-0 Kanlıcaspor
İstanbul 1A 17.Grup 1. Hafta 05/10/2019 15:00 Kartal Elçispor 2-1 Küçükbakkalköyspor
İstanbul 1A 14.Grup 3. Hafta 06/10/2019 15:30 Kartal Çavuşoğluspor 2-0 Sapanbağlarıspor
İstanbul 1A 14.Grup 4. Hafta 12/10/2019 13:00 Sapanbağlarıspor 5-3 İstanbul Sitespor
İstanbul 1A 16.Grup 2. Hafta 12/10/2019 15:00 Kartal Yunusspor 4-0 İstanbul Esnafspor
İstanbul 1A 17.Grup 2. Hafta 13/10/2019 15:30 Marmara Karayollarıspor 4-1 Kartal Elçispor
İstanbul 1A 14.Grup 5. Hafta 20/10/2019 15:00 Kartal Çavuşoğluspor 1-0 Maltepe Yıldızspor
İstanbul 1A 16.Grup 4. Hafta 26/10/2019 15:00 Kartal Yunusspor 1-0 Üsküdar Anadolu
İstanbul 1A 14.Grup 7. Hafta 31/10/2019 12:00 Sapanbağlarıspor 2-2 Maltepe Yıldızspor
İstanbul 1A 14.Grup 7. Hafta 31/10/2019 15:30 Kartal Çavuşoğluspor 2-2 Sultanbeylispor
İstanbul 1A 15.Grup 8. Hafta 02/11/2019 15:00 Heybeliadaspor 7-0 1923 Esenkentspor
İstanbul 1A 16.Grup 5. Hafta 03/11/2019 15:00 Kartal Yunusspor 0-0 Esenkentspor
İstanbul 1A 14.Grup 9. Hafta 09/11/2019 11:00 Sapanbağlarıspor 3-1 Sultanbeylispor
İstanbul 1A 14.Grup 9. Hafta 09/11/2019 15:00 Kartal Çavuşoğluspor 1-2 Kanlıcaspor
Kadınlar Özge Kanbay 3.Lig 2.Grup 1. Hafta 10/11/2019 12:30 Sapanbağları İdman Yurdu 2-3 Sakarya Ankaspor Bayan FK
İstanbul 1A 17.Grup 6. Hafta 10/11/2019 16:00 Kartal Elçispor 4-0 Orhanlıspor
İstanbul 1A 15.Grup 10. Hafta 16/11/2019 15:00 Heybeliadaspor 1-1 Bostancıspor
İstanbul 1A 16.Grup 7. Hafta 17/11/2019 12:00 Kartal Yunusspor 5-0 Ümraniye Yamanspor
İstanbul 1A 14.Grup 10. Hafta 17/11/2019 14:00 Sapanbağlarıspor 7-0 Öz Karacaahmetspor
İstanbul 1A 14.Grup 11. Hafta 23/11/2019 12:00 Kartal Çavuşoğluspor 2-1 İstanbul Sitespor
İstanbul 1A 16.Grup 8. Hafta 23/11/2019 14:00 Kartal Yunusspor 0-1 Pendik Kavakpınarspor
Kadınlar Özge Kanbay 3.Lig 2.Grup 3. Hafta 24/11/2019 12:30 Sapanbağları İdman Yurdu 0-3 Tuzla Sahilspor
İstanbul 1A 17.Grup 9. Hafta 30/11/2019 11:00 Kartal Elçispor 1-3 Marmara Karayollarıspor
İstanbul 1A 15.Grup 12. Hafta 30/11/2019 13:00 Heybeliadaspor 1-1 Gümüşsuyuspor
İstanbul 1A 13.Grup 12. Hafta 30/11/2019 15:00 Yakacıkspor 0-0 Cevizli Gençlergücü
İstanbul 1A 14.Grup 12. Hafta 01/12/2019 15:00 Sapanbağlarıspor 0-0 Kartal Çavuşoğluspor
İstanbul 1A 16.Grup 10. Hafta 07/12/2019 13:00 Kartal Yunusspor 8-1 Aydınlıspor
İstanbul 1A 14.Grup 13. Hafta 07/12/2019 15:00 Kartal Çavuşoğluspor 2-3 Yeldeğirmenispor
İstanbul 1A 15.Grup 14. Hafta 14/12/2019 13:00 Heybeliadaspor - Atlas Yıldızspor
İstanbul 1A 17.Grup 11. Hafta 14/12/2019 15:00 Kartal Elçispor - Selamsızspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-19 ++ | MI Design