Küçükçekmece Yeşilova Kemal Aktaş
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: İstanbul

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): -

Adres: -

2019/20 Sezonu Maç programı

Kadınlar Özge Kanbay 2.Lig 18. Hafta   12:30 Akdeniz Nurçelikspor - Dudulluspor
İstanbul 1A 8.Grup 2. Hafta 28/09/2019 15:30 K.Çekmece Yeşilova Esnafspor 5-0 Kilyosspor
İstanbul 1A 5.Grup 2. Hafta 29/09/2019 15:30 Yeni Ufukspor 1-0 Hasköy
İstanbul 1A 8.Grup 4. Hafta 12/10/2019 15:00 K.Çekmece Yeşilova Esnafspor 2-0 Merkezefendispor
İstanbul 1A 5.Grup 4. Hafta 13/10/2019 15:00 Yeni Ufukspor 4-1 Bağcılar İstoçspor
Kadınlar Özge Kanbay 2.Lig 2. Hafta 20/10/2019 12:30 Akdeniz Nurçelikspor 3-2 Trabzon İdmanocağı
İstanbul 1A 8.Grup 6. Hafta 26/10/2019 14:00 K.Çekmece Yeşilova Esnafspor 3-0 Esenayspor
İstanbul 1A 12.Grup 6. Hafta 26/10/2019 16:00 Sultanmuratspor 0-2 İstanbul Gümüşhanespor
İstanbul 1A 5.Grup 6. Hafta 27/10/2019 14:30 Yeni Ufukspor 4-1 Altınovaspor
İstanbul 1A 5.Grup 8. Hafta 02/11/2019 14:30 Yeni Ufukspor 3-0 Şişli Yaylaspor
İstanbul 1A 5.Grup 10. Hafta 16/11/2019 14:30 Yeni Ufukspor 3-1 1863 Boğaziçi SK
Kadınlar Özge Kanbay 2.Lig 6. Hafta 23/11/2019 12:30 Akdeniz Nurçelikspor 4-0 Sivas Gazi Lisesi
İstanbul 1A 5.Grup 12. Hafta 30/11/2019 14:30 Yeni Ufukspor 3-1 Kadırgaspor
İstanbul 1A 8.Grup 12. Hafta 01/12/2019 14:30 K.Çekmece Yeşilova Esnafspor 2-1 Akatlarspor
İstanbul 1A 12.Grup 13. Hafta 07/12/2019 15:00 Şirinevlerspor 2-1 İstanbulspor Kulübü
Kadınlar Özge Kanbay 2.Lig 8. Hafta 08/12/2019 11:00 Akdeniz Nurçelikspor 2-0 Nusaybin Gençlikspor
İstanbul SAL 3.Grup 11. Hafta 08/12/2019 15:00 İstanbul Sinopspor 4-0 İstanbul Güngörenspor
İstanbul 1A 5.Grup 14. Hafta 14/12/2019 12:30 Yeni Ufukspor 3-5 Terazidere
İstanbul SAL 3.Grup 12. Hafta 14/12/2019 14:30 İstanbul Sinopspor 2-1 Yücespor
İstanbul 1A 8.Grup 14. Hafta 15/12/2019 14:30 K.Çekmece Yeşilova Esnafspor 3-1 Çankırı Marufspor
İstanbul 1A 6.Grup 15. Hafta 21/12/2019 14:30 Bahçelievler Olimpikspor 8-0 Seyrantepe Yeşilcespor
İstanbul 1A 5.Grup 16. Hafta 28/12/2019 14:30 Yeni Ufukspor 0-0 Gültepespor
İstanbul 1A 8.Grup 16. Hafta 29/12/2019 14:30 K.Çekmece Yeşilova Esnafspor 4-1 Olimpiyatspor
İstanbul SAL 3.Grup 15. Hafta 05/01/2020 14:30 İstanbul Sinopspor 3-0 Selimiyespor
İstanbul 1A 8.Grup 18. Hafta 12/01/2020 14:30 K.Çekmece Yeşilova Esnafspor 4-1 Halil Rıfat Paşa
İstanbul SAL 3.Grup 17. Hafta 19/01/2020 14:30 İstanbul Sinopspor 4-0 Beykoz Çavuşbaşıspor
İstanbul SAL 3.Grup 19. Hafta 02/02/2020 14:30 İstanbul Sinopspor 2-1 Çapaspor
Kadınlar Özge Kanbay 2.Lig 13. Hafta 09/02/2020 12:30 Akdeniz Nurçelikspor 3-0 Aksaray Hasandağıspor
İstanbul 2A 10.Grup 2. Hafta 09/02/2020 14:30 Gültepe Özgençlikspor 3-1 FK 1864 Spor
İstanbul 2A 11.Grup 1. Hafta 12/02/2020 15:00 K.Çekmece Tokat Bereketlispor 7-2 Zeytinburnu Yeşiltepespor
İstanbul 2A 10.Grup 3. Hafta 15/02/2020 14:00 Güngören Doğuşspor 2-4 FK 1864 Spor
Kadınlar Özge Kanbay 2.Lig 14. Hafta 16/02/2020 12:30 Akdeniz Nurçelikspor 1-6 1207 Antalyaspor
İstanbul SAL 3.Grup 21. Hafta 16/02/2020 14:30 İstanbul Sinopspor 5-0 Gaziosmanpaşa
İstanbul 2A 11.Grup 3. Hafta 16/02/2020 16:30 K.Çekmece Tokat Bereketlispor 6-1 Poligon Fethiyespor
İstanbul 2A 10.Grup 4. Hafta 23/02/2020 14:30 Gültepe Özgençlikspor 5-0 Güngören Doğuşspor
Kadınlar Özge Kanbay 2.Lig 16. Hafta 01/03/2020 12:00 Akdeniz Nurçelikspor 18-0 Osmaniye Kadınspor
İstanbul 2A 11.Grup 6. Hafta 04/03/2020 15:00 K.Çekmece Tokat Bereketlispor 4-2 Haznedar Çetinkaya
İstanbul 2A 10.Grup 6. Hafta 05/03/2020 15:00 Gültepe Özgençlikspor 2-3 Yeşildirek
İstanbul 2A 11.Grup 8. Hafta 15/03/2020 14:30 K.Çekmece Tokat Bereketlispor 9-0 Günyamaçspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-20 ++ | MI Design