23/24 BAL'a katılacak takımlar
Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=

Küçükçekmece Yeşilova Kemal Aktaş Sahası
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: İstanbul

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): İstanbul Sinopspor, Kosova Güçspor, Küçükçekmece Sinopspor

Adres: -

2023/24 Sezonu Maç programı

İstanbul SAL 8.Grup 1. Hafta 01/10/2023 15:30 K.Çekmece Tokat Bereketlispor 0-1 Kartaltepe
İstanbul SAL 4.Grup 2. Hafta 07/10/2023 15:00 K.Çekmece Yeşilova Esnafspor 1-0 Beykozspor 1908
İstanbul SAL 3.Grup 2. Hafta 08/10/2023 15:00 Küçükçekmece İdman Yurdu 4-0 Yeldeğirmenispor
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 1. Hafta 13/10/2023 15:00 Yeni Ufukspor 2-2 Küçükçekmece Sportif Faaliyetleri
İstanbul SAL 8.Grup 3. Hafta 15/10/2023 15:00 K.Çekmece Tokat Bereketlispor 2-0 Tepebağ Kültürspor
İstanbul SAL 4.Grup 4. Hafta 21/10/2023 15:00 K.Çekmece Yeşilova Esnafspor 3-0 Büyükçekmece Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 3. Hafta 27/10/2023 15:00 Yeni Ufukspor 0-0 Şile Yıldızspor
İstanbul SAL 8.Grup 6. Hafta 04/11/2023 15:00 K.Çekmece Tokat Bereketlispor 3-3 Denizköşkler Mahallesi
İstanbul SAL 3.Grup 6. Hafta 05/11/2023 15:00 Küçükçekmece İdman Yurdu 1-0 Bayburt 1918 FK
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 5. Hafta 07/11/2023 15:00 Yeni Ufukspor 0-3 Anadolu Futbol Yatırımları
İstanbul 1A 6.Grup 3. Hafta 12/11/2023 13:00 Gültepe Özgençlikspor 0-4 Zeytinburnuspor
İstanbul SAL 4.Grup 7. Hafta 12/11/2023 15:00 K.Çekmece Yeşilova Esnafspor 1-2 1877 Alemdağspor
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 7. Hafta 17/11/2023 15:00 Yeni Ufukspor 3-1 Sarıyer Yenimahalle
İstanbul SAL 8.Grup 8. Hafta 18/11/2023 15:00 K.Çekmece Tokat Bereketlispor 1-2 Gaziosmanpaşa
Kadınlar 2.Lig A Grubu 1. Hafta 25/11/2023 12:00 Küçükçekmece Akdenizspor 1-2 Eskişehirspor
İstanbul SAL 3.Grup 9. Hafta 25/11/2023 14:30 Küçükçekmece İdman Yurdu 2-0 İstanbul Ve Esenyurt Orduspor
İstanbul 1A 6.Grup 6. Hafta 26/11/2023 12:30 Gültepe Özgençlikspor 2-2 Çapaspor
İstanbul SAL 4.Grup 9. Hafta 26/11/2023 14:45 K.Çekmece Yeşilova Esnafspor 1-1 Bakırköyspor
İstanbul 1A 4.Grup 7. Hafta 02/12/2023 12:30 Filizspor 1-4 Zeytinburnu Zaferspor
İstanbul SAL 8.Grup 10. Hafta 02/12/2023 15:15 K.Çekmece Tokat Bereketlispor 0-1 Kavacıkspor
Kadınlar 2.Lig A Grubu 3. Hafta 09/12/2023 12:00 Küçükçekmece Akdenizspor 0-4 Çanakkale Dardanelspor
İstanbul SAL 3.Grup 11. Hafta 09/12/2023 14:40 Küçükçekmece İdman Yurdu 1-1 Osmaniye İstiklalspor
İstanbul 1A 6.Grup 8. Hafta 10/12/2023 12:30 Gültepe Özgençlikspor 5-0 Şişli Yaylaspor
İstanbul SAL 4.Grup 11. Hafta 10/12/2023 14:30 K.Çekmece Yeşilova Esnafspor 2-1 İstinyespor
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 12. Hafta 19/12/2023 14:30 Yeni Ufukspor 1-0 İnkılapspor
İstanbul 1A 4.Grup 9. Hafta 23/12/2023 12:30 Filizspor 4-2 Kulaksız Okspor
İstanbul SAL 4.Grup 12. Hafta 23/12/2023 14:30 K.Çekmece Yeşilova Esnafspor 1-1 Öz Karacaahmetspor
İstanbul SAL 3.Grup 12. Hafta 24/12/2023 14:30 Küçükçekmece İdman Yurdu 3-1 Avcılar Tahtakale Kartallarıspor
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 10. Hafta 26/12/2023 14:30 Yeni Ufukspor 1-1 Beylerbeyi 1911 FK
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 14. Hafta 29/12/2023 14:30 Yeni Ufukspor 1-0 Bayrampaşa
Kadınlar 2.Lig A Grubu 6. Hafta 30/12/2023 12:00 Küçükçekmece Akdenizspor 1-2 Düzce Kadın FK
İstanbul SAL 3.Grup 14. Hafta 30/12/2023 15:00 Küçükçekmece İdman Yurdu 1-0 Selimiyespor
İstanbul 1A 4.Grup 11. Hafta 31/12/2023 12:30 Filizspor 1-2 Ulutepespor
İstanbul SAL 4.Grup 14. Hafta 31/12/2023 14:30 K.Çekmece Yeşilova Esnafspor 1-1 Trabzon 1453 Spor
İstanbul 1A 6.Grup 11. Hafta 06/01/2024 12:30 Gültepe Özgençlikspor 4-2 Çeliktepespor
İstanbul 1A 4.Grup 12. Hafta 06/01/2024 14:30 Filizspor 1-3 Topkapıspor
İstanbul SAL 3.Grup 16. Hafta 13/01/2024 14:30 Küçükçekmece İdman Yurdu 5-1 Eroğluspor
İstanbul 1A 6.Grup 13. Hafta 17/01/2024 15:00 Gültepe Özgençlikspor 1-7 Merterspor
İstanbul 1A 4.Grup 15. Hafta 20/01/2024 12:30 Filizspor 2-5 Florya Asspor
İstanbul SAL 4.Grup 17. Hafta 20/01/2024 14:30 K.Çekmece Yeşilova Esnafspor 3-3 İzzetpaşa
İstanbul SAL 8.Grup 18. Hafta 28/01/2024 14:30 K.Çekmece Tokat Bereketlispor 0-4 Dikilitaşspor
İstanbul 1A 6.Grup 14. Hafta 31/01/2024 15:00 Gültepe Özgençlikspor 0-3 Yıldırım Bosnaspor
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 17. Hafta 02/02/2024 15:00 Yeni Ufukspor 1-3 Vefa
Kadınlar 2.Lig A Grubu 9. Hafta 03/02/2024 12:00 Küçükçekmece Akdenizspor 0-2 Sancaktepe Belediye Gençlikspor
İstanbul 1A 4.Grup 17. Hafta 03/02/2024 14:30 Filizspor 5-2 Sağmalcılarspor
İstanbul 1A 6.Grup 16. Hafta 03/02/2024 16:30 Gültepe Özgençlikspor 2-4 Ramispor
İstanbul SAL 3.Grup 19. Hafta 04/02/2024 14:30 Küçükçekmece İdman Yurdu 0-0 Anadolu Hisarı İdman Yurdu
İstanbul 1A 4.Grup 19. Hafta 11/02/2024 10:45 Filizspor 4-3 Aslantepe Gençlikspor
İstanbul 1A 10.Grup 17. Hafta 11/02/2024 12:30 İkitellispor 2-3 Gayretspor
İstanbul SAL 8.Grup 20. Hafta 11/02/2024 14:30 K.Çekmece Tokat Bereketlispor 3-1 Çamlıcaspor
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 19. Hafta 16/02/2024 15:00 Yeni Ufukspor 0-1 Alibeyköyspor
İstanbul 1A 6.Grup 18. Hafta 17/02/2024 11:00 Gültepe Özgençlikspor 7-2 Esenyurtspor
Kadınlar 2.Lig A Grubu 11. Hafta 17/02/2024 12:00 Küçükçekmece Akdenizspor 0-0 Pendik Güvenspor
İstanbul SAL 4.Grup 21. Hafta 17/02/2024 15:00 K.Çekmece Yeşilova Esnafspor 1-0 İstanbul Gümüşhanespor
Kadınlar 2.Lig A Grubu 12. Hafta 24/02/2024 12:00 Küçükçekmece Akdenizspor 0-1 Tuzla Sahilspor
İstanbul SAL 8.Grup 22. Hafta 25/02/2024 12:30 K.Çekmece Tokat Bereketlispor 4-1 Başakşehirspor
İstanbul 1A 4.Grup 21. Hafta 25/02/2024 14:30 Filizspor 1-0 Yeniyüzyıl Gençlikspor
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 21. Hafta 01/03/2024 15:00 Yeni Ufukspor 1-0 Nişantaşıspor
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |