Küçükçekmece Yeşilova Kemal Aktaş Sahası
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: İstanbul

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): İstanbul Sinopspor, Kosova Güçspor

Adres: -

2021/22 Sezonu Maç programı

İstanbul SAL 1.Grup 1. Hafta 30/10/2021 15:00 K.Çekmece Yeşilova Esnafspor 2-0 Hadımköyspor
İstanbul SAL 8.Grup 2. Hafta 06/11/2021 15:00 Yeni Ufukspor 1-1 Albayrakspor
İstanbul SAL 1.Grup 3. Hafta 13/11/2021 14:30 K.Çekmece Yeşilova Esnafspor 4-1 Aksarayspor
İstanbul SAL 8.Grup 4. Hafta 20/11/2021 14:30 Yeni Ufukspor 1-0 Mimarsinanspor
İstanbul SAL 1.Grup 5. Hafta 24/11/2021 14:30 K.Çekmece Yeşilova Esnafspor 3-4 Bayrampaşa Altıntepsispor
İstanbul SAL 1.Grup 7. Hafta 05/12/2021 14:30 K.Çekmece Yeşilova Esnafspor 3-0 Kilyosspor
İstanbul SAL 8.Grup 9. Hafta 18/12/2021 14:30 Yeni Ufukspor 1-1 Beylerbeyi
Kadınlar Süper Lig B Grubu 1. Hafta 19/12/2021 12:00 Galatasaray 3-0 Demir Grup Sivasspor
İstanbul SAL 1.Grup 9. Hafta 19/12/2021 14:30 K.Çekmece Yeşilova Esnafspor 2-1 İstanbul Ve Esenyurt Orduspor
İstanbul SAL 8.Grup 11. Hafta 26/12/2021 14:30 Yeni Ufukspor 9-1 Kartal Yunusspor
İstanbul SAL 4.Grup 12. Hafta 01/01/2022 14:30 Küçükçekmecespor 0-1 Kartalspor
Kadınlar Süper Lig B Grubu 4. Hafta 08/01/2022 12:00 Galatasaray 1-1 Hakkarigücü
İstanbul SAL 1.Grup 13. Hafta 08/01/2022 15:00 K.Çekmece Yeşilova Esnafspor 0-0 Çekmeköy Bld.Alemdağspor
İstanbul SAL 8.Grup 14. Hafta 15/01/2022 14:30 Yeni Ufukspor 2-0 Gökçealispor
Kadınlar Süper Lig B Grubu 6. Hafta 16/01/2022 12:00 Galatasaray 1-1 Konak Belediyespor
İstanbul SAL 1.Grup 15. Hafta 19/01/2022 14:30 K.Çekmece Yeşilova Esnafspor 4-2 Büyükçekmece Mimarsinanspor
İstanbul SAL 8.Grup 17. Hafta 05/02/2022 14:00 Yeni Ufukspor 8-0 Kocasinanspor
Kadınlar Süper Lig B Grubu 10. Hafta 06/02/2022 12:00 Galatasaray 4-0 Kayseri Kadın FK
İstanbul SAL 1.Grup 17. Hafta 06/02/2022 15:00 K.Çekmece Yeşilova Esnafspor 1-1 Akşemsettin Parsellerspor
Kadınlar 2.Lig D Grubu 2. Hafta 12/02/2022   Akdeniz Nurçelikspor 2-6 Kemer FK
İstanbul SAL 8.Grup 19. Hafta 19/02/2022 14:30 Yeni Ufukspor 3-0 Başakşehir İkitelli Köyiçi
İstanbul SAL 1.Grup 19. Hafta 20/02/2022 14:30 K.Çekmece Yeşilova Esnafspor 1-1 Ataşehir Çamolukspor
Kadınlar 2.Lig D Grubu 4. Hafta 26/02/2022 12:00 Akdeniz Nurçelikspor 1-2 Tuzla Sahilspor
İstanbul SAL 1.Grup 21. Hafta 26/02/2022 15:00 K.Çekmece Yeşilova Esnafspor 3-2 Ortaçeşme
İstanbul SAL 8.Grup 21. Hafta 27/02/2022 15:00 Yeni Ufukspor 2-1 Çengelköyspor
İstanbul 1A 11.Grup 1. Hafta 05/03/2022 16:30 Gültepe Özgençlikspor 4-2 Şişli Yaylaspor
İstanbul SAL 1.Grup 22. Hafta 06/03/2022 16:30 K.Çekmece Yeşilova Esnafspor 10-0 Orhanlıspor
Kadınlar Süper Lig B Grubu 14. Hafta 09/03/2022 12:00 Galatasaray 2-1 Vavacars Fatih Karagümrük
İstanbul 1A 4.Grup 2. Hafta 26/03/2022 14:30 K.Çekmece Tokat Bereketlispor 8-0 Şişli Anadoluspor
İstanbul 2A 7.Grup 1. Hafta 26/03/2022 16:30 İstanbul Balkanspor 3-2 Atakent Gelişimspor
Kadınlar Süper Lig B Grubu 16. Hafta 27/03/2022 12:00 Galatasaray 1-1 Adana İdman Yurdu
Kadınlar Süper Lig B Grubu 8. Hafta 30/03/2022 12:00 Galatasaray 0-3 Algspor
Kadınlar 2.Lig D Grubu 8. Hafta 31/03/2022 12:00 Akdeniz Nurçelikspor - Telsizspor
İstanbul 2A 10.Grup 2. Hafta 02/04/2022 13:00 Kosova Güçspor 9-1 Avcılar Gümüşpalaspor
İstanbul 1A 11.Grup 3. Hafta 02/04/2022 15:00 Gültepe Özgençlikspor 0-3 Kocamustafapaşa
İstanbul 1A 12.Grup 4. Hafta 06/04/2022 13:00 Filizspor 0-0 Bahçeköyspor
İstanbul 1A 4.Grup 4. Hafta 06/04/2022 15:00 K.Çekmece Tokat Bereketlispor 4-1 Terazidere
Kadınlar 2.Lig D Grubu 10. Hafta 09/04/2022 12:00 Akdeniz Nurçelikspor 0-6 Bağcılar Evrenspor
İstanbul 1A 11.Grup 5. Hafta 10/04/2022 16:00 Gültepe Özgençlikspor 0-2 Sarıyer Yenimahalle
İstanbul 2A 10.Grup 4. Hafta 13/04/2022 16:00 Kosova Güçspor 5-1 5 Mevsim Gençlikspor
Kadınlar Süper Lig B Grubu 18. Hafta 17/04/2022 12:00 Galatasaray 0-1 İlkadım Yabancılar Pazarıspor
İstanbul 1A 12.Grup 6. Hafta 17/04/2022 14:00 Filizspor 3-1 Harmantepespor
İstanbul 1A 4.Grup 6. Hafta 17/04/2022 16:00 K.Çekmece Tokat Bereketlispor 2-1 Sarıyer Fatih Sultan Mehmetspor
Kadınlar 2.Lig D Grubu 12. Hafta 20/04/2022 12:00 Akdeniz Nurçelikspor 1-5 Sakarya Kadın FK
İstanbul 1A 4.Grup 7. Hafta 20/04/2022 15:00 K.Çekmece Tokat Bereketlispor 5-2 Sütlücespor
İstanbul 2A 10.Grup 6. Hafta 24/04/2022 13:00 Kosova Güçspor 4-2 Yenidoğan Güneşspor
İstanbul 2A 4.Grup 6. Hafta 24/04/2022 15:00 1453 İstanbul Asspor 0-4 Bayrampaşa Atletikspor
İstanbul 1A 11.Grup 8. Hafta 24/04/2022 17:00 Gültepe Özgençlikspor 0-1 Çankırı Marufspor
Kadınlar 2.Lig D Grubu 6. Hafta 27/04/2022 12:00 Akdeniz Nurçelikspor 0-3 Pendik Çamlıkspor
İstanbul 2A 4.Grup 7. Hafta 27/04/2022 14:30 1453 İstanbul Asspor 2-6 Fatihspor
Kadınlar Süper Lig B Grubu 20. Hafta 30/04/2022 12:00 Galatasaray 2-1 Trabzonspor
İstanbul 2A 8.Grup 8. Hafta 30/04/2022 14:00 Küçükçekmece İnönüspor 1-3 Kadimspor
İstanbul 2A 10.Grup 8. Hafta 30/04/2022 14:30 Kosova Güçspor 3-0 Öz Yavuzselimspor
Kadınlar Süper Lig B Grubu 22. Hafta 08/05/2022 12:00 Galatasaray 1-3 Çaykur Rizespor
İstanbul 2A 4.Grup 10. Hafta 11/05/2022 12:00 1453 İstanbul Asspor 5-3 Nurtepe Güney Yıldızıspor
İstanbul 2A 10.Grup 10. Hafta 11/05/2022 14:00 Kosova Güçspor 2-1 Giresun Emeksanspor
İstanbul 1A 11.Grup 11. Hafta 14/05/2022 14:30 Gültepe Özgençlikspor 0-2 FK 1864 Spor
İstanbul 2A 7.Grup 11. Hafta 15/05/2022 12:30 İstanbul Balkanspor 1-3 Gaziosmanpaşa Barbarosspor
İstanbul 1A 10.Grup 11. Hafta 15/05/2022 14:30 Sultanmuratspor 2-4 Sanayi Mahallesispor
İstanbul 1A 12.Grup 12. Hafta 18/05/2022 12:30 Filizspor 1-2 Tophane Tayfunspor
İstanbul 1A 4.Grup 12. Hafta 18/05/2022 14:30 K.Çekmece Tokat Bereketlispor 4-2 Rumeli İdman Yurdu
İstanbul 1A 11.Grup 13. Hafta 22/05/2022 12:30 Gültepe Özgençlikspor - Bağcılar Güneşlispor
İstanbul 2A 10.Grup 12. Hafta 22/05/2022 14:30 Kosova Güçspor - Ulusspor
İstanbul 2A 7.Grup 13. Hafta 26/05/2022 14:30 İstanbul Balkanspor - Esenyurt İncirtepespor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-22 ++ | MI Design