Mimarsinan Baba Hakkı Stadı
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: İstanbul

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): -

Adres: -

2019/20 Sezonu Maç programı

İstanbul 1A 1.Grup 1. Hafta 21/09/2019 16:00 Büyükçekmece Mimarsinanspor 4-1 Doğa Hospital Yeşilkentspor
İstanbul 1A 7.Grup 2. Hafta 29/09/2019 13:30 Yıldıztabya 1-4 Haliçspor
İstanbul 1A 1.Grup 3. Hafta 05/10/2019 15:00 Büyükçekmece Mimarsinanspor 4-0 Alibeyspor
İstanbul SAL 8.Grup 3. Hafta 12/10/2019 15:00 Kumburgazspor 1-0 Taşolukspor
İstanbul 1A 1.Grup 5. Hafta 19/10/2019 15:00 Büyükçekmece Mimarsinanspor 3-2 Gürpınarspor
İstanbul SAL 8.Grup 5. Hafta 26/10/2019 14:00 Kumburgazspor 1-1 Dikilitaşspor
İstanbul 1A 1.Grup 8. Hafta 02/11/2019 14:30 Büyükçekmece Mimarsinanspor 2-1 Ormanlı Köyüspor
İstanbul 1A 1.Grup 11. Hafta 24/11/2019 14:30 Büyükçekmece Mimarsinanspor 5-0 Karacaköy Belediyespor
İstanbul SAL 8.Grup 10. Hafta 01/12/2019 14:30 Kumburgazspor 0-1 Çekmeköy Bld.Alemdağspor
İstanbul 1A 1.Grup 13. Hafta 08/12/2019 14:30 Büyükçekmece Mimarsinanspor 3-0 Akalanspor
İstanbul SAL 8.Grup 13. Hafta 21/12/2019 14:30 Kumburgazspor 2-1 Mecidiyeköyspor
İstanbul 1A 1.Grup 15. Hafta 22/12/2019 14:30 Büyükçekmece Mimarsinanspor 3-0 GOP Yeniköyspor
İstanbul 1A 1.Grup 16. Hafta 28/12/2019 14:30 Büyükçekmece Mimarsinanspor 2-3 Denizköşklerspor
İstanbul SAL 8.Grup 15. Hafta 04/01/2020 14:30 Kumburgazspor 5-1 Çakmakspor
İstanbul SAL 3.Grup 16. Hafta 11/01/2020 12:30 Büyükçekmece Mimarobaspor 0-3 İstanbul Sinopspor
İstanbul 1A 1.Grup 18. Hafta 11/01/2020 14:30 Büyükçekmece Mimarsinanspor 4-2 Silivri Ortaköyspor
İstanbul SAL 7.Grup 17. Hafta 19/01/2020 14:30 Muratbeyspor 0-2 Küçükçekmece İdman Yurdu
İstanbul SAL 8.Grup 18. Hafta 26/01/2020 14:30 Kumburgazspor 0-3 Kartal Bulvarspor
İstanbul 2A 3.Grup 1. Hafta 02/02/2020 12:30 Tepecik Anadoluspor 2-2 Arnavutköyspor
İstanbul SAL 3.Grup 19. Hafta 02/02/2020 14:30 Büyükçekmece Mimarobaspor 3-0 Beykoz Çavuşbaşıspor
İstanbul 2A 3.Grup 2. Hafta 08/02/2020 12:30 Medicell Mimarobaspor 1-3 Tepecik Anadoluspor
İstanbul 2A 1.Grup 2. Hafta 08/02/2020 14:30 Gümüşpınarspor 6-2 Çakılköyspor
İstanbul SAL 8.Grup 20. Hafta 09/02/2020 14:30 Kumburgazspor 2-2 Ataşehir Çamolukspor
İstanbul SAL 3.Grup 21. Hafta 16/02/2020 14:30 Büyükçekmece Mimarobaspor 1-3 Çapaspor
İstanbul 2A 1.Grup 4. Hafta 22/02/2020 12:30 Gümüşpınarspor 4-1 Celaliyespor
İstanbul 2A 2.Grup 8. Hafta 14/03/2020 15:00 Selimpaşaspor 1-3 Esenkent Gençlikspor
İstanbul 2A 3.Grup 8. Hafta 15/03/2020 15:00 Tepecik Anadoluspor 1-4 Yeşilbayırspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-20 ++ | MI Design