Ortaçeşme Sahası
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: İstanbul

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Ortaçeşme, Tokatköyspor

Adres: -

2021/22 Sezonu Maç programı

İstanbul SAL 1.Grup 2. Hafta 07/11/2021 15:00 Ortaçeşme 2-2 Akşemsettin Parsellerspor
İstanbul SAL 1.Grup 4. Hafta 21/11/2021 14:30 Ortaçeşme 3-1 Kilyosspor
İstanbul SAL 1.Grup 6. Hafta 27/11/2021 14:30 Ortaçeşme 0-2 Ataşehir Çamolukspor
İstanbul SAL 2.Grup 6. Hafta 28/11/2021 15:00 Soğuksuspor 2-0 Denizköşklerspor
İstanbul SAL 7.Grup 7. Hafta 05/12/2021 15:00 Gümüşsuyuspor 0-2 Bahçelievler Soğanlı Olimpikspor
İstanbul SAL 1.Grup 8. Hafta 11/12/2021 14:30 Ortaçeşme 2-2 İstanbul Ve Esenyurt Orduspor
İstanbul SAL 2.Grup 8. Hafta 12/12/2021 15:00 Soğuksuspor 2-0 İstanbul Gümüşhanespor
İstanbul SAL 1.Grup 10. Hafta 22/12/2021 14:30 Ortaçeşme 1-2 K.Çekmece Yeşilova Esnafspor
İstanbul SAL 1.Grup 11. Hafta 25/12/2021 15:00 Ortaçeşme 1-0 Bayrampaşa Altıntepsispor
İstanbul SAL 1.Grup 12. Hafta 02/01/2022 14:30 Ortaçeşme 3-3 Orhanlıspor
İstanbul SAL 7.Grup 13. Hafta 08/01/2022 14:30 Gümüşsuyuspor 1-1 Çamlıcaspor
İstanbul SAL 1.Grup 14. Hafta 16/01/2022 14:30 Ortaçeşme 1-0 Hadımköyspor
İstanbul SAL 1.Grup 16. Hafta 22/01/2022 14:30 Ortaçeşme 0-2 Çekmeköy Bld.Alemdağspor
İstanbul 1A 20.Grup 2. Hafta 26/03/2022 15:00 Beykoz İshaklı Köyü 1-1 Kavakpınarspor
İstanbul 2A 14.Grup 1. Hafta 27/03/2022 15:00 Anadolu Kavağıspor 1-0 Üsküdar Salacakspor
İstanbul 2A 12.Grup 2. Hafta 02/04/2022 15:00 Beykoz Göllü Köyüspor 1-0 Yavuztürkspor
İstanbul 2A 14.Grup 3. Hafta 10/04/2022 15:00 Anadolu Kavağıspor 2-1 Esenevlerspor
İstanbul 2A 12.Grup 4. Hafta 13/04/2022 14:00 Beykoz Göllü Köyüspor 0-3 Pendik Emekspor
İstanbul 2A 11.Grup 4. Hafta 14/04/2022 15:00 Denizcilik İşletmeleri 0-3 Üsküdar Altınşehirspor
İstanbul 1A 21.Grup 7. Hafta 21/04/2022 15:00 Anadolu Hisarı İdman Yurdu 2-2 Anadolu Üsküdarspor
İstanbul 2A 14.Grup 6. Hafta 24/04/2022 14:00 Anadolu Kavağıspor 3-5 Tuzla Anadoluspor
İstanbul 2A 12.Grup 6. Hafta 24/04/2022 16:00 Beykoz Göllü Köyüspor 1-4 Çekmeköyspor
İstanbul 2A 14.Grup 8. Hafta 30/04/2022 16:00 Anadolu Kavağıspor 1-1 Sancaktepe Emekspor
İstanbul 2A 11.Grup 9. Hafta 07/05/2022 16:00 Denizcilik İşletmeleri 1-7 Ferahspor
İstanbul 2A 12.Grup 9. Hafta 08/05/2022 16:00 Beykoz Göllü Köyüspor 5-2 Feneryoluspor
İstanbul 2A 12.Grup 10. Hafta 11/05/2022 16:00 Beykoz Göllü Köyüspor 5-1 Mehmet Rauf Lisesi
İstanbul 2A 14.Grup 11. Hafta 14/05/2022 16:00 Anadolu Kavağıspor 1-1 Sultan Mehmed Hanspor
İstanbul 1A 20.Grup 12. Hafta 18/05/2022 16:00 Beykoz İshaklı Köyü 5-0 Bostancıspor
İstanbul 2A 14.Grup 13. Hafta 25/05/2022 15:00 Anadolu Kavağıspor 1-3 Acıbadem Üsküdarspor
İstanbul 2A 14.Grup 14. Hafta 28/05/2022 15:00 Anadolu Kavağıspor 0-3 Şile Denizspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-22 ++ | MI Design